Mistrovství volejbalu mužů v Asii a Oceánii 2011
Mistrovství volejbalu mužů v Asii a Oceánii 2011
Ocenění
Vítěz |
Írán ( 1 st titul) |
---|
Nejlepší hráč |
Arash kamalvand
|
---|
Navigace
2009 2013
Mistrovství Asie a volejbal mužů Oceánie 2011 je šestnácté vydání soutěže pořádané úderem mezi šestnácti národními týmy asijských a oceánských kontinentů. To je argumentoval, v Teheránu , Írán , od září 21 do 29, 2011 .
Zúčastněné týmy
Slepice
Předběžná fáze
Pool A
Výsledek
Hodnocení
#
|
tým
|
Body
|
J
|
G
|
Gt
|
Pt
|
P
|
Sp
|
Sc
|
Poměr
|
Str
|
Pc
|
Poměr
|
1
|
Írán
|
9
|
3
|
3
|
0
|
0
|
0
|
9
|
0 |
MAX
|
230
|
163 |
1.411
|
2
|
Indie
|
5
|
3
|
1
|
1
|
0
|
1
|
6
|
5 |
1.2
|
249
|
219 |
1137
|
3
|
Tchaj-wan
|
1
|
3
|
1
|
0
|
1
|
1
|
5
|
6 |
0,833
|
238
|
230 |
1035
|
4
|
Afghánistán
|
0
|
3
|
0
|
0
|
0
|
3
|
0
|
9 |
0
|
120
|
225 |
0,533
|
Pool B
Výsledek
Hodnocení
#
|
tým
|
Body
|
J
|
G
|
Gt
|
Pt
|
P
|
Sp
|
Sc
|
Poměr
|
Str
|
Pc
|
Poměr
|
1
|
Čína
|
9
|
3
|
3
|
0
|
0
|
0
|
9
|
0 |
MAX
|
225
|
141 |
1596
|
2
|
Srí Lanka
|
5
|
3
|
1
|
1
|
0
|
1
|
6
|
5 |
1.2
|
230
|
240 |
0,958
|
3
|
Indonésie
|
4
|
3
|
1
|
0
|
1
|
1
|
5
|
7 |
0,714
|
262
|
260 |
1,008
|
4
|
Uzbekistán
|
0
|
3
|
0
|
0
|
0
|
2
|
1
|
6 |
0,167
|
172
|
248 |
0,694
|
Bazén C.
Výsledek
Hodnocení
#
|
tým
|
Body
|
J
|
G
|
Gt
|
Pt
|
P
|
Sp
|
Sc
|
Poměr
|
Str
|
Pc
|
Poměr
|
1
|
Japonsko
|
8
|
3
|
2
|
1
|
0
|
0
|
9
|
2 |
4.5
|
262
|
218 |
1,202
|
2
|
Pákistán
|
6
|
3
|
1
|
1
|
1
|
0
|
8
|
5 |
1.6
|
279
|
281 |
0,993
|
3
|
Kazachstán
|
3
|
3
|
0
|
1
|
1
|
1
|
5
|
8 |
0,625
|
273
|
277 |
0,986
|
4
|
Thajsko
|
1
|
3
|
0
|
0
|
1
|
2
|
2
|
6 |
0,333
|
220
|
258 |
0,853
|
Pool D
Výsledek
Hodnocení
#
|
tým
|
Body
|
J
|
G
|
Gt
|
Pt
|
P
|
Sp
|
Sc
|
Poměr
|
Str
|
Pc
|
Poměr
|
1
|
Austrálie
|
8
|
3
|
2
|
1
|
0
|
0
|
9
|
2 |
4.5
|
269
|
207 |
1.3
|
2
|
Jižní Korea
|
7
|
3
|
2
|
0
|
1
|
0
|
8
|
3 |
2667
|
259
|
220 |
1177
|
3
|
Katar
|
3
|
3
|
1
|
0
|
0
|
2
|
3
|
6 |
0,5
|
187
|
220 |
0,85
|
4
|
Turkmenistán
|
0
|
3
|
0
|
0
|
0
|
3
|
0
|
9 |
0
|
157
|
225 |
0,698
|
Druhé kolo
Během druhého kola je každý tým umístěn do skupiny 4 s dalším týmem již přítomným v jeho skupině a 2 dalšími týmy ze stejné skupiny. Všechny týmy si ponechávají body získané během přímých střetů.
Sedadla 9 až 16
Složení skupin
Bazén G.
#
|
tým
|
Body
|
J
|
G
|
Gt
|
Pt
|
P
|
Sp
|
Sc
|
Poměr
|
Str
|
Pc
|
Poměr
|
1
|
Kazachstán
|
8
|
3
|
2
|
1
|
0
|
0
|
9
|
2 |
4.5
|
255
|
185 |
1378
|
2
|
Thajsko
|
7
|
3
|
2
|
0
|
1
|
0
|
8
|
4 |
2
|
266
|
237 |
1122
|
3
|
Tchaj-wan
|
3
|
3
|
1
|
0
|
0
|
2
|
4
|
6 |
0,667
|
212
|
218 |
0,972
|
4
|
Afghánistán
|
0
|
3
|
0
|
0
|
0
|
3
|
0
|
9 |
0
|
132
|
225 |
0,587
|
Pool H
#
|
tým
|
Body
|
J
|
G
|
Gt
|
Pt
|
P
|
Sp
|
Sc
|
Poměr
|
Str
|
Pc
|
Poměr
|
1
|
Indonésie
|
9
|
3
|
3
|
0
|
0
|
0
|
9
|
3 |
3
|
299
|
256 |
1168
|
2
|
Katar
|
6
|
3
|
2
|
0
|
0
|
1
|
7
|
3 |
2333
|
242
|
230 |
1,052
|
3
|
Turkmenistán
|
3
|
3
|
1
|
0
|
0
|
2
|
4
|
7 |
0,571
|
254
|
258 |
0,984
|
4
|
Uzbekistán
|
0
|
3
|
0
|
0
|
0
|
3
|
2
|
9 |
0,222
|
221
|
272 |
0,813
|
Sedadla 1 až 8
Složení skupin
Pool E
#
|
tým
|
Body
|
J
|
G
|
Gt
|
Pt
|
P
|
Sp
|
Sc
|
Poměr
|
Str
|
Pc
|
Poměr
|
1
|
Írán
|
9
|
3
|
3
|
0
|
0
|
0
|
9
|
0 |
MAX
|
229
|
171 |
1,339
|
2
|
Indie
|
5
|
3
|
1
|
1
|
0
|
1
|
6
|
6 |
1
|
269
|
285 |
0,944
|
3
|
Japonsko
|
2
|
3
|
0
|
1
|
0
|
2
|
4
|
8 |
0,5
|
270
|
269 |
1,004
|
4
|
Pákistán
|
2
|
3
|
0
|
0
|
2
|
1
|
4
|
9 |
0,444
|
246
|
290 |
0,848
|
Slepice F
#
|
tým
|
Body
|
J
|
G
|
Gt
|
Pt
|
P
|
Sp
|
Sc
|
Poměr
|
Str
|
Pc
|
Poměr
|
1
|
Austrálie
|
8
|
3
|
2
|
1
|
0
|
0
|
9
|
3 |
3
|
293
|
243 |
1,206
|
2
|
Jižní Korea
|
6
|
3
|
1
|
1
|
1
|
0
|
8
|
5 |
1.6
|
307
|
296 |
1,037
|
3
|
Čína
|
4
|
3
|
1
|
0
|
1
|
1
|
6
|
6 |
1
|
286
|
264 |
1083
|
4
|
Srí Lanka
|
0
|
3
|
0
|
0
|
0
|
3
|
0
|
9 |
0
|
150
|
233 |
0,644
|
Závěrečná fáze
Sedadla 13 až 16
|
Pořadí v semifinále
|
|
13 th Place
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27.09.11 , 25-15 25-14 25-14
|
|
|
28.09.11 , 18-25 22-25 25-19 25-18 15-7
|
|
|
Tchaj-wan
|
3
|
|
|
Uzbekistán
|
0
|
|
|
Tchaj-wan
|
3
|
|
27.09.11 , 26-24 25-20 17-25 25-15
|
|
|
Turkmenistán
|
2
|
|
Turkmenistán
|
3
|
|
|
|
Afghánistán
|
1
|
|
|
15 th Place
|
|
|
|
28.09.11 , 25-27 25-23 22-25 19-25
|
|
|
Uzbekistán
|
1
|
|
|
Afghánistán
|
3
|
|
Sedadla 9 až 12
Sedadla 1 až 8
Sedadla 1 až 4
Sedadla 5 až 8
Konečné pořadí
Individuální ocenění
-
MVP : Arash Kamalvand
- Nejlepší střelec: Jeon Kwang-In
- Nejlepší útočník: Nathan Roberts
- Nejlepší blokátor : Liang Chunlong
- Nejlepší číšník: Kim Yo-Han
- Nejlepší asistence: Amir Hosseini
- Nejlepší libero: Farhad Zarif
Interní odkazy
externí odkazy