Sport | Atletika |
---|---|
Organizátor | IAAF |
Edice | 2. místo |
Místa) | Sudbury , Ontario, Kanada |
Datováno | 27 až31. července 1988 |
Navigace
Tyto 2 nd světa juniorů v atletice Mistrovství se konalo od 27. do31. července 1988v Sudbury , Ontario , Kanada . Sudbury se stal Greater Sudbury v roce 2001.
Test | Zlato | stříbrný | Bronz |
---|---|---|---|
100 m |
Andre Cason ( USA ) 10 s 22 |
Sven Matthes ( NDR ) 10 s 28 |
Aleksandr Shlychkov ( URS ) 10 s 37 |
200 m |
Kevin Braunskill ( USA ) 20. s 87 |
Olapade Adeniken ( NGA ) 20 s 88 |
Dmitrij Bartenyev ( URS ) 20. s 92 |
400 m |
Tomasz Jędrusik ( POL ) 46 s 19 |
Steve Perry ( AUS ) 46 s 74 |
Anthony Eziuka ( NGA ) 46 s 81 |
800 m |
Jonah Birir ( KEN ) 1 min 50 s 03 |
Kevin McKay ( GBR ) 1:50:79 |
Melford HomeFrance ( MIZ ) 1 min 51 s 34 |
1 500 m |
Wilfred Kirochi ( KEN ) 3 min 46 s 52 |
Noureddine Morceli ( ALG ) 3 min 46 s 93 |
Cacho ( ESP ) 3 min 47 s 31 |
5 000 m |
Henry Kirui ( KEN ) 13 min 54 s 29 |
Mohamed Choumassi ( MAR ) 13:54 36 |
Addis Abebe ( ETH ) 13:58:08 |
10 000 m |
Addis Abebe ( ETH ) 28 min 42 s 13 |
Bedilu Kibret ( ETH ) 28:48 55 |
James Songok ( KEN ) 28 min 50 s 42 |
110 m překážek |
Reinaldo Quintero ( CUB ) 13 s 71 |
Stephen Brown ( USA ) 13 s 73 |
Elbert Ellis ( USA ) 13s 78 |
400 m překážek |
Kelly Carter ( USA ) 49. 50. |
Mugur Mateescu ( ROU ) 50 s 70 |
Vadim Zadoinov ( URS ) 50 s 88 |
3 000 m steeplechase |
William Chemitei ( KEN ) 8 min 41 s 61 |
Matthew Birir ( KEN ) 8 min 44 s 54 |
Arto Kuusisto ( KONEC ) 8:46:42 |
10 km chůze |
Alberto Cruz ( MEX ) 41 min 16 s 11 |
Valentí Massana ( ESP ) 41 min 33 s 95 |
Mikhail Khmelnitskiy ( URS ) 41 min 38 s 86 |
20 km chůze |
Metaferia Zeleke ( ETH ) 59 min 27 |
Thomas Osano ( KEN ) 1 h 0 min 14 |
Abel Gisemba ( KEN ) 1 h 0 min 36 |
4 × 100 m |
USA Kevin Braunskill Quincy Watts Andre Cason Terrence Warren 39 s 27 |
Nigérie Abdullah Tetengi Davidson Ezinwa Victor Nwankwo Olapade Adeniken 39 s 66 |
Velká Británie Courtney Rumbolt Lloyd Stapleton Darren Braithwaite Jamie Henderson 40s 06 |
4 × 400 m |
Spojené státy Jesse Carr Chris Nelloms Jerome Williams Ralph Carrington 3 min 5 s 09 |
Austrálie Anthony Ryan Mark Garner Dean Capobianco Steve Perry 3 min 7 s 60 |
Jamajka Michael Rose Carey Johnson Anthony Pryce Daniel Anglie 3:08:00 |
Skok vysoký |
Artur Partyka ( POL ) 2,28 m |
Lábros Papakóstas ( GRE ) 2,25 m |
Park Jae-hong ( KOR ) Jarosław Kotewicz ( POL ) 2,22 m |
Trojskok |
Vladimir Melikhov ( URS ) 16,69 m |
Galin Georgiev ( BUL ) 16,18 m |
Eugene Greene ( BAH ) 16,16 m |
Skok do dálky |
Luis Bueno ( KUB ) 7,99 m |
Saúl Isalgué ( CUB ) 7,78 m |
Nai Hui-Fang ( TPE ) 7,77 m |
Skok o tyči |
István Bagyula ( HUN ) 5,65 m |
Maksim Tarasov ( URS ) 5,60 m |
Andrey Grudinin ( URS ) 5,30 m |
Vrh koulí |
Aleksandr Klimenko ( URS ) 18,92 m |
Mike Stulce ( USA ) 18,47 m |
Aleksandr Klimov ( URS ) 18,06 m |
Disk hod |
Andreas Seelig ( NDR ) 58,60 m |
Kamy Keshmiri ( USA ) 54,68 m |
Yuriy Nesteryets ( URS ) 53,70 m |
Hod kladivem |
Vadim Kolesnik ( URS ) 69,52 m |
Oleg Polyushik ( URS ) 69,00 m |
Thomas Hommel ( NDR ) 66,06 m |
Hod oštěpem |
Vladimir Ovchinnikov ( URS ) 77,08 m |
Steve Backley ( GBR ) 75,40 m |
Jens Reimann ( NDR ) 71,64 m |
Desetiboj |
Michael Kohnle ( SRN ) 7 729 bodů |
Robert Změlík ( TCH ) 7 659 bodů |
Eduard Hämäläinen ( URS ) 7596 bodů |
Test | Zlato | stříbrný | Bronz |
---|---|---|---|
100 m |
Diana Dietz ( NDR ) 11 s 18 |
Katrin Krabbe ( NDR ) 11 s 23 |
Liliana Allen ( CUB ) 11 s 36 |
200 m |
Katrin Krabbe ( NDR ) 22 s 34 |
Diana Dietz ( NDR ) 22:88 |
Liliana Allen ( CUB ) 22 s 97 |
400 m |
Grit Breuer ( NDR ) 51 s 24 |
Maicel Malone ( USA ) 52s 23 |
Olga Moroz ( URS ) 53 s 20 |
800 m |
Birte Bruhns ( NDR ) 2:07:67 |
Catalina Gheorghiu ( ROU ) 2:01 96 |
Dorota Buczkowska ( POL ) 2:94 |
1 500 m |
Doina Homneac ( ROU ) 4 min 12 s 94 |
Snežana pajkić ( YUG ) 4 19 min 16 s |
Yvonne van der Kolk ( NED ) 4 35 min 16 s |
3000 m |
Ann Mwangi ( KEN ) 9 min 13 s 99 |
Fernanda Ribeiro ( POR ) 9 min 15 s 33 |
Yvonne Lichtenfeld ( NDR ) 9:16:02 |
10 000 m |
Jane Ngotho ( KEN ) 33 min 49 s 45 |
Olga Nazarkina ( URS ) 33 min 50 s 03 |
Mónica Gama ( POR ) 34 min 16 s 13 |
100 m překážek |
Aliuska López ( CUB ) 13 s 23 |
Birgit Wolf ( SRN ) 13 s 51 |
Zhanna Gurbanova ( URS ) 13 s 64 |
400 m překážek |
Antje Axmann ( NDR ) 57 s 47 |
Ann Maenhout ( BEL ) 57 s 58 |
Silvia Rieger ( SRN ) 57s 88 |
4 × 100 m |
Východní Německo Grit Breuer Katrin Krabbe Diana Dietz Katrin Henke 43 s 48 |
Kuba Eusebia Riquelme Liliana Allen Aliuska López Ana Valdivia 44 s 04 |
USA Angela Burnham Kendra Mackey Frenchie Holmes Esther Jones 44 s 27 |
4 × 400 m |
Východní Německo Manuela Derr Stefanie Fabert Anke Wöhlk Grit Breuer 3 min 28 s 39 |
USA Keisha Demas Stephanie Saleem Kendra Mackey Teri Smith 3:31:48 |
Sovětský svaz Tatyana Movchan Viktoria Miloserdova Olga Burkanova Olga Moroz 3 min 31 s 89 |
5 km chůze |
Marí Cruz Díaz ( ESP ) 21 min 51 s 31 |
Olga Sánchez ( ESP ) 21:58:17 |
Maria Grazia Orsani ( ZDP ) 22:04 74 |
Skok do dálky |
Fiona May ( GBR ) 6,88 m |
Anu Kaljurand ( URS ) 6,78 m |
Jo Wise ( GBR ) 6,69 m |
Skok vysoký |
Galina Astafei ( ROU ) 2,00 m |
Yelena Yelesina ( URS ) 1,96 m |
Karen Scholz ( NDR ) 1,92 m |
Vrh koulí |
Ines Wittich ( NDR ) 18,54 m |
Heike Rohrmann ( NDR ) 17,84 m |
Elvira Polyakova ( URS ) 17,10 m |
Disk hod |
Ilke Wyludda ( NDR ) 68,24 m |
Astrid Kumbernuss ( NDR ) 64,08 m |
Proletka Voycheva ( BUL ) 58,94 m |
Hod oštěpem |
Karen Forkel ( NDR ) 61,44 m |
Isel López ( CUB ) 57,86 m |
Malgorzata Kielczewska ( POL ) 57,04 m |
Sedmiboj |
Svetla Dimitrova ( BUL ) 6 289 bodů |
Yelena Petushkova ( URS ) 6 102 bodů |
Peggy Beer ( NDR ) 6067 bodů |
Hodnost | Národ | Zlato | stříbrný | Bronz | Celkový |
---|