Sport | Veslování |
---|---|
Organizátor | CIO |
Edice | 4. ročník |
Místa) | Londýn , Velká Británie |
Datováno | z 29. července 2012 na 4. srpna 2012 |
Národy | 17 |
Účastníci | 34 |
Weby | Dorney Lake |
Oficiální webové stránky | Stránka události na fr.london2012.com |
Vítěz | Británie |
---|---|
Druhý | Čína |
Třetí | Řecko |
Navigace
Událost ženská z dvojskif odlehčený z 2012 letních olympijských her v Londýně se konala na Dorney Lake of29. července na 4. srpna 2012.
Časy jsou uvedeny v západoevropském letním čase ( UTC + 1 )
Datováno | Čas | Série |
---|---|---|
Neděle 29. července 2012 | 10:20 - 10:50 | Kvalifikace |
úterý 31. července 2012 | 9:50 - 10:10 | Návrh |
Čtvrtek 2. srpna 2012 | 10:30 - 10:50 | Semifinále |
sobota 4. srpna 2012 | 10:00 - 10:10 | Finále C |
sobota 4. srpna 2012 | 10:40 - 10:50 | Finále B |
sobota 4. srpna 2012 | 11:50 - 12:00 | Finále A |
Zlato | stříbrný | Bronz |
Velká Británie Katherine Copeland Sophie Hosking |
Čína Dongxiang Xu Wenyi Huang |
Řecko Christina Giazitzidou Alexandra Tsiavou |
Hodnost | Veslaři | Země | Čas | Poznámky |
---|---|---|---|---|
1 |
Sophie Hosking Katherine Copeland |
Británie | 6:56:97 | Semifinále A / B |
2 |
Anne Lolk Thomsen Juliane Rasmussen |
Dánsko | 6:59 94 | Semifinále A / B |
3 |
Louise Ayling Julia Edward |
Nový Zéland | 7:02:78 | Návrh |
4 |
Yaima Velázquez Yoslaine Dominguez |
Kuba | 7:12:99 | Návrh |
5 |
Maria Rohner Milka Kraljev |
Argentina | 7:33:37 | Návrh |
6 |
Sara Mohamed Baraka Fatma vyrazila |
Egypt | 7:45:23 | Návrh |
Hodnost | Veslaři | Země | Čas | Poznámky |
---|---|---|---|---|
1 |
Christina Giazitzidou Alexandra Tsiavou |
Řecko | 7:03:66 | Semifinále A / B |
2 |
Bronwen Watson Hannah Every-Hall |
Austrálie | 7:05:30 | Semifinále A / B |
3 |
Kristin Hedstrom Julie Nichols |
Spojené státy | 7:08:46 | Návrh |
4 |
Rianne Sigmond Maaike vedoucí |
Holandsko | 7:10:49 | Návrh |
5 |
Lindsay Jennerich Patricia Obee |
Kanada | 7:10 89 | Návrh |
6 |
Luana od Assis Fabiana Beltrame |
Brazílie | 7:34:37 | Návrh |
Hodnost | Veslaři | Země | Čas | Poznámky |
---|---|---|---|---|
1 |
Xu Dongxiang Huang Wenyi |
Čína | 7:15:57 | Semifinále A / B |
2 |
Lena Müller Anja Noske |
Německo | 7:19:24 | Semifinále A / B |
3 |
Atsumi Fukumoto Akiko Iwamoto |
Japonsko | 7:30:29 | Návrh |
4 |
Kim Myung-Shin Kim Sol-Ji |
Jižní Korea | 7:31:98 | Návrh |
5 |
Pham Thi Hai Pham Thi Thao |
Vietnam | 7:50:06 | Návrh |
První tři se kvalifikují do semifinále, ostatní do finále C.
Koncept 1Hodnost | Veslaři | Země | Čas | Poznámky |
---|---|---|---|---|
1 |
Rianne Sigmond Maaike vedoucí |
Holandsko | 7:19:26 | Q |
2 |
Louise Ayling Julia Edward |
Nový Zéland | 7:19:26 | Q |
3 |
Atsumi Fukumoto Akiko Iwamoto |
Japonsko | 7:23:79 | Q |
4 |
Luana od Assis Fabiana Beltrame |
Brazílie | 7:27:46 | |
5 |
Pham Thi Hai Pham Thi Thao |
Vietnam | 7:37:64 | |
6 |
Sara Mohamed Baraka Fatma vyrazila |
Egypt | 7:54:01 |
Hodnost | Veslaři | Země | Čas | Poznámky |
---|---|---|---|---|
1 |
Kristin Hedstrom Julie Nichols |
Spojené státy | 7:13:82 | Q |
2 |
Lindsay Jennerich Patricia Obee |
Kanada | 7:13:82 | Q |
3 |
Yaima Velázquez Yoslaine Dominguez |
Kuba | 7:19:33 | Q |
4 |
Kim Myung-Shin Kim Sol-Ji |
Jižní Korea | 7:27:95 | |
5 |
Maria Rohner Milka Kraljev |
Argentina | 7:40 72 |
Hodnost | Veslaři | Země | Čas | Poznámky |
---|---|---|---|---|
1 |
Katherine Copeland Sophie Hosking |
Británie | 7:05:90 | Q |
2 |
Christina Giazitzidou Alexandra Tsiavou |
Řecko | 7:09:01 | Q |
3 |
Lena Müller Anja Noske |
Německo | 7:10:16 | Q |
4 |
Kristin Hedstrom Julie Nichols |
Spojené státy | 7:12:61 | |
5 |
Louise Ayling Julia Edward |
Nový Zéland | 7:15:06 | |
6 |
Yaima Velasquez Yoslaine Dominguez |
Kuba | 7:21:86 |
Hodnost | Veslaři | Země | Čas | Poznámky |
---|---|---|---|---|
1 |
Dongxiang Xu Wenyi Huang |
Čína | 7:10:39 | Q |
2 |
Anne Lolk Thomsen Juliane Rasmussen |
Dánsko | 7:10 93 | Q |
3 |
Bronwen Watson Hannah Every-Hall |
Austrálie | 7:12:35 | Q |
4 |
Lindsay Jennerich Patricia Obee |
Kanada | 7:14:83 | |
5 |
Rianne Sigmond Maaike vedoucí |
Holandsko | 7:19:31 | |
6 |
Atsumi Fukumoto Akiko Iwamoto |
Japonsko | 7:34:23 |
Hodnost | Veslaři | Země | Čas | Poznámky |
---|---|---|---|---|
1 |
Luana od Assis Fabiana Beltrame |
Brazílie | 7:41:43 | |
2 |
Kim Myung-Shin Kim Sol-Ji |
Jižní Korea | 7:44:03 | |
3 |
Maria Rohner Milka Kraljev |
Argentina | 7:44:62 | |
4 |
Pham Thi Hai Pham Thi Thao |
Vietnam | 7:51:82 | |
5 |
Sara Mohamed Baraka Fatma vyrazila |
Egypt | 8:14:17 |
Hodnost | Veslaři | Země | Čas | Poznámky |
---|---|---|---|---|
1 |
Lindsay Jennerich Patricia Obee |
Kanada | 7:17:24 | |
2 |
Rianne Sigmond Maaike vedoucí |
Holandsko | 7:20:36 | |
3 |
Louise Ayling Julia Edward |
Nový Zéland | 7:22:78 | |
4 |
Yaima Velasquez Yoslaine Dominguez |
Kuba | 7:23:25 | |
5 |
Kristin Hedstrom Julie Nichols |
Spojené státy | 7:23:31 | |
6 |
Atsumi Fukumoto Akiko Iwamoto |
Japonsko | 7:32:12 |
Hodnost | Veslaři | Země | Čas | Poznámky |
---|---|---|---|---|
Katherine Copeland Sophie Hosking |
Británie | 7:09:30 | ||
Dongxiang Xu Wenyi Huang |
Čína | 7:11:93 | ||
Christina Giazitzidou Alexandra Tsiavou |
Řecko | 7:12:09 | ||
4 |
Anne Lolk Thomsen Juliane Rasmussen |
Dánsko | 7:15:53 | |
5 |
Bronwen Watson Hannah Every-Hall |
Austrálie | 7:20:68 | |
6 |
Lena Müller Anja Noske |
Německo | 7:22:18 |