Vítěz Setkání
Druhý Mauricius
Třetí Mayotte

Navigace

Fotbal je jedním ze čtrnácti disciplínách sportovního programu Indickém oceánu v roce 2019 ostrovy her , desátý ročník her ostrovů v Indickém oceánu , které se konalo v Mauriciu včervence 2019. Ve finále bylo Mauriceových 5 střel na branku odmítnuto brankářem Reunionu nebo vystřeleno vedle branky.

3 Madagaskar 2 2 0 2 0 1 1 0
18. července 2019 Mauricius 1 - 1 Seychely Stade George-V , Curepipe , Mauricius
13:30 ( UTC + 4 )
( 1 - 0 )
20. července 2019 Seychely 0 - 0 Madagaskar Stade Auguste Volaire , Flacq , Mauricius
( 0 - 0 )
22. července 2019 Madagaskar 1 - 1 Mauricius Stade George-V , Curepipe , Mauricius
Michel Gól vstřelen po 16 minutách16 e ( 0 - 1 ) Gól vstřelil po 43 minutách43 e Nazira Arbitráž: Fabrice velitel
Skupina B Hodnocení
1 Setkání 6 3 2 0 1 5 1 +4
2 Vlajka Mayotte (místní) .svg Mayotte 6 3 2 0 1 5 2 +3
3 Komory 6 3 2 0 1 4 2 +2
4 Maledivy 0 3 0 0 3 1 10 -9
18. července 2019 Setkání 4 - 0 Maledivy Stade Auguste Volaire , Flacq , Mauricius
11:50 ( UTC + 4 )
Anjy Vardapin Gól vstřelen po 20 minutách20 th
Jean-Michel Fontaine Gól vstřelen po 22 minutách22 nd , Gól vstřelil po 67 minutách67 th
Mathieu Sarpedon Gól vstřelil po 62 minutách62 n
( 2 - 0 )
18. července 2019 Mayotte Vlajka Mayotte (místní) .svg 2 - 0 Komory Stade Auguste Volaire , Flacq , Mauricius
Kamal Ben Djadid Gól vstřelen po 50 minutách50 th
Mouhtar Madi Ali Gól vstřelil po 77 minutách77 th
( 0 - 0 )
20. července 2019 Setkání 1: 0 Vlajka Mayotte (místní) .svg Mayotte Stade George-V , Curepipe , Mauricius
Assoumani Akbar Gól vstřelil v 76. minutě76 tis ( 0 - 0 ) Arbitráž: Imtehaz Heeralall
20. července 2019 Maledivy 0-3 Komory Stade George-V , Curepipe , Mauricius
( 0 - 3 ) Gól vstřelen po 26 minutách26 e Ibroihim Yusuf
Gól vstřelil po 36 minutách36 e Issa Nazarali
Gól vstřelen po 44 minutách44 e Malaga Soulaimana
Arbitráž: Patrice Milazare
22. července 2019 Mayotte Vlajka Mayotte (místní) .svg 3 - 1 Maledivy Stade George-V , Curepipe , Mauricius
( 1 - 1 )
22. července 2019 Komory 1: 0 Setkání Stade George-V , Curepipe , Mauricius
Nassim Ali Gól vstřelen po 90 + 2 minutách90 + 2 nd ( 0 - 0 ) Arbitráž: Imtehaz Heeralall

Poslední kolo

Semifinále
24. července 2019 Setkání 4 - 0 Seychely Stade Auguste Volaire , Flacq , Mauricius
Joé Damour Gól vstřelen po 16 minutách16 th
Loïc Rivière Gól vstřelil po 41 minutách41 th
Sylvain Phileas , Gól vstřelen po 46 minutách46 th
Alexandre Loricourt Gól vstřelen po 75 minutách75 th
( 2 - 0 ) Arbitráž: Athoumane Mohamed
24. července 2019 Mauricius 1 - 0 ap Mayotte Stade George-V , Curepipe , Mauricius
Perticots Gól vstřelen po 115 minutách115 th ( pen. ) ( 0 - 0 , 0 - 0 , 0 - 0 ) Arbitráž: Adam Fazeel
Zápas 3 th  Place
26. července 2019 Seychely 1 - 3 Mayotte Stade Auguste Volaire , Flacq , Mauricius
( 1 - 1 ) Arbitráž: Fabrice velitel
Finále
28. července 2019 Mauricius 1 - 1 ap Setkání Stade Auguste Volaire , Flacq , Mauricius
Francois Gól vstřelen po 70 minutách70 tis ( 0 - 1 , 1 - 1 , 1 - 1 ) Gól vstřelen po 45 + 1 minutě45 + 1 st Jean-Michel Fontaine Diváci: 7 000 Rozhodčí
: Athoumane Mohamed
Střely na branku
0: 1

Kasárna Kapitán - Agathe Nahrazeno (Fabrice Augustine Přišel po 66 minutách66 th  ), Francis Rasolofonirina, Dorza - St Martin Samuel prsa Nahrazeno(Jonathan Spéville Zadáno po 120 minutách120 th  ), Emmanuel Vincent ( 67 th ), Stephan Nabob (Mervyn Jocelyn 99 th  ), Botlar (Kevin Perticots 46 th  ) - Adrien François ( 84 e ) - trenér Naziry : Akbar Patel . Varováno po 67 minutách NahrazenoPřišel po 99 minutách NahrazenoPřišel po 46 minutáchVarováno po 84 minutách
Týmy Mathieu Pelops - Dubaril Nahrazeno (Thomas Alpou Boulaque Přišel po 80 minutách80 th  ), Jacques Boyer, Yohan Guichard Bertrand Bador - Loïc River Nahrazeno(Alexander Loricourt Přišel po 106 minutách106 th  ), Thomas Souevamanien ( 69 th ), Sébastien K'Bidi, Damour - Sylvain Phileas (Anjy Vardapin 69 e  ) - Jean-Michel Fontaine trenér: Jean-Pierre Bade . Varováno po 69 minutách NahrazenoPřišel po 69 minutáchKapitán