Lední hokej na zimních olympijských hrách 2018 - kvalifikace žen
Kvalifikace na ženské hokejové turnaje na ZOH 2018 je určena žebříčku IIHF připravena podle šampionát pro ženy 2016 celém světě . Hostitelské země Jižní Korea a prvních pět ve světovém žebříčku přímo zabezpečit místo v turnaji. Ostatní týmy mají možnost vyhrát jedno ze dvou zbývajících míst prostřednictvím kvalifikačních turnajů. Ty se odehrávají od7. října 2016 na 12. února 2017.
Kvalifikované týmy
Způsob kvalifikace
Prvních 5 světového žebříčku je automaticky kvalifikováno pro olympijský turnaj, stejně jako hostitelská země (Jižní Korea). Zbývají tedy 2 místa, která jsou přidělena po několika předkvalifikacích a kvalifikacích:
- V prvním předkvalifikačním kole soutěží 3 týmy. Vítěz pokračuje v soutěži.
- 8 týmů (vítěz prvního kola předkvalifikace), seskupených do 2 skupin po 4 předběžných kvalifikacích na 2 e turné. První z každé skupiny pokračuje v soutěži.
- 8 týmů (včetně dvou vítězů předkvalifikace 2 e turn), seskupených do dvou skupin po 4, předkvalifikace 3 e turn. První z každé skupiny pokračuje v soutěži.
- 8 týmů (včetně 2 vítězů 3 třetím pre-kvalifikační kolo), seskupených do 2 bazénů 4, soutěžit v kvalifikačním kole. První z každé skupiny postupuje na olympijský turnaj.
|
Kvalifikace přímo na olympijský turnaj
|
|
Kvalifikační kolo
|
|
3 e tower Předcházející kvalifikace
|
|
2 nd pre-kvalifikační kolo
|
|
1 st pre-kvalifikační kolo
|
První předkvalifikační kolo - skupina J
Skupina J se koná od 7 do 9. října 2016v Mexico City v Mexiku .
7. října 2016
|
Hongkong
|
2-8 ( 1-4 , 1-3 , 0-1 )
|
krocan
|
Ice Dome, Mexiko 50 diváků
|
Zápasový list |
---|
|
- - Li - 8 min 8 s - - - - Chow Y. (Shum) - 39 min 4 s - -
|
0-1 0-2 1-2 1-3 1-4 1-5 1-6 2-6 2-7 2-8
|
Demir (Uygun) - 1 min 45 s ( SN ) Baktıroğlu (Yılmaz) - 7 min 7 s - Taygar (A. Lökbaş) - 15 min 6 s Uygun (Baktıroğlu) - 15 min 41 s Demirkol (Baktıroğlu) - 21 min 8 s Baktıroğlu - 28 min 30 s - Taygar (D. Lökbaş) - 39 min 26 s Baktıroğlu - 44 min 45 s
|
Rozhodčí: Chelsea Rapin Čároví rozhodčí : Cianna Lieffers Amanda Wilson
|
Wong Ying Chi Virginie
|
Strážci
|
Didem Deniz ( 31:20 ) Büșra Kanat (28:40)
|
10 min
|
Pokuty
|
12 minut
|
7
|
Výstřely
|
39
|
8. října 2016
|
Mexiko
|
13-0 ( 5-0 , 5-0 , 3-0 )
|
Hongkong
|
Ice Dome, Mexiko 1 000 diváků
|
Zápasový list |
---|
|
Téllez (Escobedo) - 1 min 27 s J. Rojas - 2 min 56 s F. Hernández (Treviño, Hurtado) - 10 min 30 s J. Rojas (González) - 14 min 39 s Hurtado (Gendrón) - 16 min 9 s ( SN ) Gendron (Téllez) - 21 min 48 s A. Hernández (Amaya) - 23 min 44 s Escobedo (Cruz) - 26 min 26 s Gendrón - 30 min 42 s ( SN ) J. Rojas (Chávez, González) - 39 min 44 s F. Hernández (Toledano) - 52 min 19 s G. Rojas (A. Hernández) - 53 min 7 s Téllez (Gendrón, Chávez) - 57 min 55 s
|
1-0 2-0 3-0 4-0 5-0 6-0 7-0 8-0 9-0 10-0 11-0 12-0 13-0
|
- - - - - - - - - - - - -
|
Rozhodčí: Jestina Vichorek Čáry : Marie Jalbert Cianna Lieffers
|
María Meza (29:22) Monica Renteria (30:38)
|
Strážci
|
Wong Ying Chi Virginia (40 minut) Chau Nga Sze (20 minut)
|
24 min
|
Pokuty
|
18 min
|
55
|
Výstřely
|
1
|
9. října 2016
|
krocan
|
5-11
|
Mexiko
|
Ice Dome, Mexiko 700 diváků
|
Zápasový list |
---|
|
- - - Taygar - 14 min 50 s ( IN ) - - Baktıroğlu (Demirkol) - 23 min 24 s Demirkol (Baktıroğlu) - 25 min 28 s ( 2 SN ) - - - Baktıroğlu (Yilmaz) - 45 min 44 s - Demir (Baktıroğlu) - 51 min 49 s ( 2 SN ) - -
|
0-1 0-2 0-3 1-3 1-4 1-5 2-5 3-5 3-6 3-7 3-8 4-8 4-9 5-9 5-10 5-11
|
F. Hernández - 6 min 6 s Téllez (Cardenas) - 8 min 27 s Gendrón (Téllez, Cardenas) - 14 min 34 s - Cruz (González) - 16 min 19 s ( SN ) Hurtado (Cardenas) - 16 min 45 s - - J. Rojas (González, Chávez) - 33 min 45 s J. Rojas - 39 min 36 s ( SN ) Hurtado (Téllez) - 44 min 33 s ( SN ) - Trevino (Amaya) - 51 min 15 s ( IN ) - Chávez (J. Rojas, González) - 54 min 39 s Gendrón - 57 min 57 s ( IN )
|
Rozhodčí: Chelsea Rapin Čáry rozhodčího: Marie-Pierre Jalbert Amanda Wilson
|
Didem Deniz
|
Strážci
|
Maria Meza
|
20 minut
|
Pokuty
|
53 minut
|
21
|
Výstřely
|
39
|
Hodnocení skupiny J.
Clt |
tým |
PJ |
PROTI |
VP |
D |
DP |
BP |
před naším letopočtem |
Rozdíl |
Body |
---|
+001, |
Mexiko |
2 |
2 |
0 |
0 |
0 |
24 |
5 |
+19 |
6
|
+002, |
krocan |
2 |
1 |
0 |
1 |
0 |
13 |
13 |
0 |
3
|
+003, |
Hongkong |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
2 |
21 |
-19 |
0
|
-
Kvalifikace pro druhé předkvalifikační kolo
Druhé předkvalifikační kolo
Skupina G
Skupina G se koná od 3 do 6. listopadu 2016v Astaně v Kazachstánu .
3. listopadu 2016
|
Británie
|
3-2 ( 0-2 , 0-0 , 3-2 )
|
Mexiko
|
Barys Arena, Astana 102 diváků
|
Zápasový list |
---|
|
- - Lane ( Taylor ) - 52 min 38 s Allen ( Marsden ) - 58 min 39 s Taylor ( Henry ) - 59 min
|
0-1 0-2 1-2 2-2 3-2
|
J. Rojas ( Cruz ) - 1 min 1 s Hernández ( Larois , Escobedo ) - 19 min 2 s ( SN ) - - -
|
Rozhodčí: Henna Aberg Čáraři : Ivana Besedicova Diana Mokhova
|
Bolwell
|
Strážci
|
Renteria
|
10 min
|
Pokuty
|
10 min
|
39
|
Výstřely
|
11
|
3. listopadu 2016
|
Polsko
|
1-4 ( 1-1 , 0-3 , 0-0 )
|
Kazachstán
|
Barys Arena, Astana 465 diváků
|
Zápasový list |
---|
|
Laskawska ( Tomczok , Korkuz ) - 12 min 45 s - - - -
|
1-0 1-1 1-2 1-3 1-4
|
- Ryspek ( Tukhtieva ) - 14 min 56 s Tukhtieva (Ryspek) - 29 min 21 s Moldabai ( Koroleva ) - 33 min 38 s Moldabai ( Likhaus ) - 39 min 3 s
|
Rozhodčí: Yana Zueva Čároví rozhodčí : Nataša Pagon Linnea Sainio
|
Sass
|
Strážci
|
Dmitriyeva
|
6 min
|
Pokuty
|
8 minut
|
27
|
Výstřely
|
34
|
4. listopadu 2016
|
Británie
|
3-4 ( 0-2 , 2-1 , 1-1 )
|
Polsko
|
Barys Arena, Astana 152 diváků
|
Zápasový list |
---|
|
- -
Taylor - 22 min 41 s Douglas ( Herbert , Marsden) - 27 min 26 s - - Henry (Taylor, Farman ) - 58 min 21 s ( SN )
|
0-1 0-2 1-2 2-2 2-3 2-4 3-4
|
Czaplik ( Późniewska , Czarnecka ) - 11 min 58 s Pozniewska (Czaplik, Chrapek ) - 12 min 19 s - - Strzelecka ( Frąckowiak ) - 29 min 21 s ( SN ) Wieczorek (Frackowiak) - 44 min 14 s -
|
Rozhodčí: Debby Hengst Čároví rozhodčí : Linnea Sainio Svenja Strohmenger
|
Jackson
|
Strážci
|
Sass
|
6 min
|
Pokuty
|
10 min
|
32
|
Výstřely
|
25
|
4. listopadu 2016
|
Kazachstán
|
3-1 ( 2-0 , 1-0 , 0-1 )
|
Mexiko
|
Barys Arena, Astana 446 diváků
|
Zápasový list |
---|
|
Kartanbayeva ( Aldabergenova ) - 4 min 46 s Felzink - 13 min 14 s Ashimova ( Shegebayeva , Olzhabayeva ) - 27 min 51 s -
|
1-0 2-0 3-0 3-1
|
- - - Chavez - 45 min 52 s
|
Rozhodčí: Yana Zueva Čárové rozhodčí : Diana Mokhova Nataša Pagon
|
Dmitriyeva
|
Strážci
|
Meza
|
10 min
|
Pokuty
|
4 min
|
30
|
Výstřely
|
18
|
6. listopadu 2016
|
Mexiko
|
0-5 ( 0-0 , 0-4 , 0-1 )
|
Polsko
|
Barys Arena, Astana 183 diváků
|
Zápasový list |
---|
|
- - - - -
|
0-1 0-2 0-3 0-4 0-5
|
Późniewska - 20 min 33 s ( IN ) Wieczorek (Frąckowiak) - 24 min 4 s ( SN ) Późniewska (Chrapek) - 34 min 29 s ( SN ) Chrapek (Późniewska, Czaplik) - 36 min 37 s ( SN ) Tomczok (Chrapek ) - 58 min 31 s
|
Rozhodčí: Debby Hengst Čáraři : Ivana Besedičová Nataša Pagon
|
Renteria (40 min) Meza (20 min)
|
Strážci
|
Mizera
|
31 min
|
Pokuty
|
10 min
|
14
|
Výstřely
|
43
|
6. listopadu 2016
|
Kazachstán
|
3-1 ( 2-0 , 0-0 , 1-1 )
|
Británie
|
Barys Arena, Astana 861 diváků
|
Zápasový list |
---|
|
Nurgalieva (Koroleva) - 3 min 44 s Moldabai (Likhaus) - 18 min 26 s - Likhaus (Ryspek) - 59 min 6 s ( CV )
|
1-0 2-0 2-1 3-1
|
- - Henry (Farman, Taylor) - 54 min 7 s ( SN ) -
|
Rozhodčí: Henna Åberg Čáraři : Linnea Sainio Svenja Strohmenger
|
Dmitriyeva
|
Strážci
|
Jackson
|
31 min
|
Pokuty
|
12 minut
|
28
|
Výstřely
|
23
|
Pořadí skupiny G
Clt |
tým |
PJ |
PROTI |
VP |
D |
DP |
BP |
před naším letopočtem |
Rozdíl |
Body |
---|
+001, |
Kazachstán |
3 |
3 |
0 |
0 |
0 |
10 |
3 |
+7 |
9
|
+002, |
Polsko |
3 |
2 |
0 |
1 |
0 |
10 |
7 |
+3 |
6
|
+003, |
Británie |
3 |
1 |
0 |
2 |
0 |
7 |
9 |
-2 |
3
|
+004, |
Mexiko |
3 |
0 |
0 |
3 |
0 |
3 |
11 |
-8 |
0
|
-
Kvalifikace pro třetí předkvalifikační kolo
Skupina H
Skupina H se koná od 4 do 6. listopadu 2016v San Sebastianu ve Španělsku .
4. listopadu 2016
|
Slovinsko
|
1-14 ( 0-4 , 0-6 , 1-4 )
|
Holandsko
|
Palacio del Hielo Txuri Urdin, San Sebastian 174 diváků
|
Zápasový list |
---|
|
- - - - - - - - - - - - - - E. Dukarič ( S. Confidenti , Pren ) - 59 min 45 s
|
0-1 0-2 0-3 0-4 0-5 0-6 0-7 0-8 0-9 0-10 0-11 0-12 0-13 0-14 1-14
|
Wielenga - 5 min 51 s Wielenga - 13 min 16 s Martens ( Haverkorn van Rijsewijk , Van Nes ) - 17 min 3 s Zwarthoed ( de Jong , Hardenbol ) - 18 min 22 s de Jong (Zwarthoed) - 26 min 8 s Wielenga ( van Nes) - 28 min 6 s de Jong ( Dijkema , Hamers ) - 30 min 13 s Haverkorn van Rijsewijk (Wielenga) - 31 min 37 s Tjin-A-Ton (van Nes) - 32 min 32 s Tjin-A-Ton ( Tegelaar , Schollaardt ) - 33 min 7 s Barton ( Van der Zande , Noe ) - 43 min Wielenga (van Nes) - 43 min 23 s Wielenga (van Nes) - 46 min 44 s de Jong ( Keijzer , Zwarthoed) - 59 min 31 s -
|
Rozhodčí : Maija Kontturi Čároví rozhodčí : Anina Egli Julia Johansson
|
Confidenti (40 min.) P. Dukarič (20 min)
|
Strážci
|
Daams
|
2 min
|
Pokuty
|
4 min
|
11
|
Výstřely
|
57
|
4. listopadu 2016
|
Itálie
|
2-0 ( 0-0 , 1-0 , 1-0 )
|
Španělsko
|
Palacio del Hielo Txuri Urdin, San Sebastian 252 diváků
|
Zápasový list |
---|
|
Gius ( Zandegiacomo Mistrotofolo ) - 24 min 33 s Dalpra ( z lesa Divonne ) - 40 min 18 s
|
1-0 2-0
|
- -
|
Rozhodčí: Marie Picavet Čáry rozhodčího : Alexandra Klaffki Joanna Pobożniak
|
Klotz
|
Strážci
|
Gonzalo
|
14 minut
|
Pokuty
|
12 minut
|
38
|
Výstřely
|
4
|
5. listopadu 2016
|
Itálie
|
8-1 ( 2-1 , 1-0 , 5-0 )
|
Slovinsko
|
Palacio del Hielo Txuri Urdin, San Sebastian 120 diváků
|
Zápasový list |
---|
|
Masperi ( Elliscasis ) - 2 min 57 s Zandegiacomo Mistrotofolo (Gius, Saletta ) - 15 min 46 s - z Rocco (Zandegiacomo Mistrotofolo, Saletta) - 24 min 22 s Furlani (z Divonne Forest, z Rocco) - 40 min 44 s Dalprà (de Rocco, les de Divonne) - 42 min 9 s ( SN ) Furlani (Dalprà, de les de Divonne) - 45 min 42 s Mattivi (les de Divonne, Furlani) - 52 min 34 s Carignano ( Ricca , Elliscasis) - 54 min 13 s
|
1-0 2-0 2-1 3-1 4-1 5-1 6-1 7-1 8-1
|
- - Pren (S. Confidenti) - 16 min 40 s - - - - - -
|
Rozhodčí: Ramona Weiss Čároví rozhodčí: Julia Johansson Lucie Svobodová
|
Klotz
|
Strážci
|
P. Dukarič
|
10 min
|
Pokuty
|
14 minut
|
46
|
Výstřely
|
7
|
5. listopadu 2016
|
Holandsko
|
2-0 ( 1-0 , 1-0 , 0-0 )
|
Španělsko
|
Palacio del Hielo Txuri Urdin, San Sebastian 357 diváků
|
Zápasový list |
---|
|
Zwarthoed (Hardenbol) - 9 min 21 s Hardenbol (de Jong) - 26 min 20 s
|
1-0 2-0
|
- -
|
Rozhodčí : Maija Kontturi Čároví rozhodčí : Anina Egli Joanna Pobożniak
|
Bos
|
Strážci
|
Gonzalo
|
12 minut
|
Pokuty
|
6 min
|
60
|
Výstřely
|
14
|
6. listopadu 2016
|
Holandsko
|
1-5 ( 0-3 , 1-2 , 0-0 )
|
Itálie
|
Palacio del Hielo Txuri Urdin, San Sebastian 276 diváků
|
Zápasový list |
---|
|
- - - de Jong (Zwarthoed) - 23 min 46 s - -
|
0-1 0-2 0-3 1-3 1-4 1-5
|
Dalprà (les de Divonne) - 29 s Furlani (Dalprà, les de Divonne) - 7 min 3 s ( SN ) Carignano (Masperi) - 10 min 50 s - Daplrà (de Rocco) - 29 min 16 s ( SN ) lesa Divonne (Dalprà) - 32 min 31 s ( SN )
|
Rozhodčí: Marie Picavet Čáraři : Julia Johansson Alexandra Klaffki
|
Bos ( 12:56 ) Daams (47:04)
|
Strážci
|
Klotz
|
53 minut
|
Pokuty
|
10 min
|
12
|
Výstřely
|
31
|
6. listopadu 2016
|
Španělsko
|
5-1 ( 4-1 , 0-0 , 1-0 )
|
Slovinsko
|
Palacio del Hielo Txuri Urdin, San Sebastian 168 diváků
|
Zápasový list |
---|
|
Merino ( V. Abrisqueta , Munoz ) - 3 min 2 s ( SN ) L. Abrisqueta (Merino, Senac Gomez ) - 3 min 27 s Munoz ( L. Danielsson , S. Danielsson ) - 8 min 25 s Merino ( Alvarez , L Abrisqueta) - 12 min 51 s - Villar (V. Abrisqueta, Moreno ) - 45 min 17 s ( SN )
|
1-0 2-0 3-0 4-0 4-1 5-1
|
- - - - Pren (Dukarič, S. Confidenti) - 15 min 44 s -
|
Rozhodčí: Ramona Weiss Čároví rozhodčí: Anina Egli Lucie Svobodová
|
Gonzalo
|
Strážci
|
I. Confidenti
|
10 min
|
Pokuty
|
8 minut
|
30
|
Výstřely
|
26
|
Skupina H klasifikace
Clt |
tým |
PJ |
PROTI |
VP |
D |
DP |
BP |
před naším letopočtem |
Rozdíl |
Body |
---|
+001, |
Itálie |
3 |
3 |
0 |
0 |
0 |
15 |
2 |
+13 |
9
|
+002, |
Holandsko |
3 |
2 |
0 |
1 |
0 |
17 |
6 |
+11 |
6
|
+003, |
Španělsko |
3 |
1 |
0 |
2 |
0 |
5 |
5 |
0 |
3
|
+004, |
Slovinsko |
3 |
0 |
0 |
3 |
0 |
3 |
27 |
-24 |
0
|
-
Kvalifikace pro třetí předkvalifikační kolo
Třetí předkvalifikační kolo
Skupina E
Skupina E se koná od 15 do 18. prosince 2016v Aren'ice ve Cergy-Pontoise ve Francii .
15. prosince 2016
|
Lotyšsko
|
2-3 ( 2-0 , 0-2 , 0-1 )
|
Itálie
|
Aren'ice 92 diváků
|
Zápasový list |
---|
|
Miljone ( Pētersone ) - 2 min 32 s Miljone ( Kublina , Pētersone) - 19 min 19 s - - -
|
1-0 2-0 2-1 2-2 2-3
|
- - Elliscasis ( od Rocco , Orlandini ) - 28 min 9 přímo s Zandegiacomo Mistrotofolo (od Rocco, Saletta ) - 33 min 45 s Ricca ( Gius ) - 46 min 18 s
|
Rozhodčí: Aina Hove Melissa Szkola Čáry rozhodčí : Bettina Angerer Charlotte Girard
|
K. Apsite
|
Strážci
|
Klotz
|
4 min
|
Pokuty
|
10 min
|
22
|
Výstřely
|
31
|
15. prosince 2016
|
Čína
|
0-3 ( 0-0 , 0-2 , 0-1 )
|
Francie
|
Aren'ice 707 diváků
|
Zápasový list |
---|
|
- - -
|
0-1 0-2 0-3
|
Jouanny ( Fohrer ) - 28 min 47 s ( JS ) Baudrit ( Duvin , Fohrer) - 32 min 7 s Duvin (Fohrer) - 45 min 6 s
|
Rozhodčí : Nikoleta Celárová Katarína Timglas Čárové rozhodčí : Michaela Kúdelová Zuzana Svobodová
|
On je.
|
Strážci
|
Baldin
|
8 minut
|
Pokuty
|
4 min
|
8
|
Výstřely
|
36
|
16. prosince 2016
|
Lotyšsko
|
4-2 ( 2-0 , 1-2 , 1-0 )
|
Čína
|
Aren'ice 85 diváků
|
Zápasový list |
---|
|
Bičevska ( Koka ) - 3 min 22 s Bičevska (Koka) - 7 min 20 s Ag Apsīte. (Koka, Bičevska) - 20 min 53 s - - Pētersone ( Mihejenko ) - 52 min 13 s
|
1–0 2–0 3–0 3–1 3–2 4–2
|
- - - Zhang ( Yu , Kong ) - 27 min 52 s ( 2 SN ) Tesák - 39 min 49 s -
|
Rozhodčí : Aina Hove Katarina Timglas Čárové rozhodčí : Charlotte Girard Zuzana Svobodová
|
K. Apsite
|
Strážci
|
He S. (20:53) Wang Y. (39:07)
|
6 min
|
Pokuty
|
0 min
|
22
|
Výstřely
|
20
|
16. prosince 2016
|
Francie
|
3-1 ( 0-0 , 1-0 , 2-1 )
|
Itálie
|
Aren'ice 800 diváků
|
Zápasový list |
---|
|
Allemoz ( Locatelli , Passard ) - 24 min 44 s - Allemoz (Passard, Aurard ) - 58 min 18 s Jouanny (Baudrit, Fohrer) - 59 min 13 s ( CV )
|
1-0 1-1 2-1 3-1
|
- Furlani (Gius) - 50 min 9 s - -
|
Rozhodčí : Nikoleta Celárová Melissa Szkola Čárové rozhodčí : Magdaléna Čerhitová Michaela Kúdelová
|
Lambert
|
Strážci
|
Klotz
|
8 minut
|
Pokuty
|
16 minut
|
38
|
Výstřely
|
14
|
18. prosince 2016
|
Itálie
|
3-0 ( 0-0 , 1-0 , 2-0 )
|
Čína
|
Aren'ice 153 diváků
|
Zápasový list |
---|
|
Elliscasis ( Galtieri ) - 28 min 16 s Furlani (z Rocco, Dalpra ) - 40 min 9 s Mattivi (Saletta) - 58 min 58 s ( CV )
|
1-0 2-0 3-0
|
- - -
|
Rozhodčí : Nikoleta Celárová Aina Hove Čárové rozhodčí : Charlotte Girard Michaela Kúdelová
|
Klotz
|
Strážci
|
Wang Y.
|
0 min
|
Pokuty
|
6 min
|
33
|
Výstřely
|
17
|
18. prosince 2016
|
Francie
|
8-1 ( 4-0 , 3-0 , 1-1 )
|
Lotyšsko
|
Aren'ice 928 diváků
|
Zápasový list |
---|
|
Fohrer (Baudrit) - 1 min 46 s Passard (Parment) - 5 min 48 s Aurard (Passard) - 8 min 6 s Passard (Allemoz) - 11 min 12 s Escudero ( Bouché ) - 23 min 25 s Jouanny ( Vix ) - 23 min 52 s Fohrer ( četník ) - 34 min 55 s ( SN ) -
Allemoz (Locatelli) - 52 min 47 s ( SN )
|
1-0 2-0 3-0 4-0 5-0 6-0 7-0 7-1 8-1
|
- - - - - - - Ag. Apsīte (Miljone) - 42 min 57 s -
|
Rozhodčí : Melissa Szkola Katarina Timglas Čárové rozhodčí : Bettina Angerer Magdaléna Čerhitová
|
Baldin
|
Strážci
|
Apsite
|
12 minut
|
Pokuty
|
6 min
|
49
|
Výstřely
|
22
|
Klasifikace skupiny E.
Clt |
tým |
PJ |
PROTI |
VP |
D |
DP |
BP |
před naším letopočtem |
Rozdíl |
Body |
---|
+001, |
Francie |
3 |
3 |
0 |
0 |
0 |
14 |
2 |
+12 |
9
|
+002, |
Itálie |
3 |
2 |
0 |
1 |
0 |
7 |
5 |
+2 |
6
|
+003, |
Lotyšsko |
3 |
1 |
0 |
2 |
0 |
7 |
13 |
-6 |
3
|
+004, |
Čína |
3 |
0 |
0 |
3 |
0 |
2 |
10 |
-8 |
0
|
-
Kvalifikace do kvalifikačního kola
Skupina F
Skupina F se koná od 15 do 18. prosince 2016ve Stavangeru v Norsku .
16. prosince 2016
|
Slovensko
|
3-0 ( 1-0 , 0-0 , 2-0 )
|
Kazachstán
|
DNB Arena 48 diváků
|
Zápasový list |
---|
|
Mikesková ( Kapustová ) - 18 min 51 s Istocyova - 45 min 25 s ( SN ) Ihnatova (Mikesková, Kapustová) - 57 min 30 s
|
1–0 2–0 3–0
|
- - -
|
Rozhodčí: Gabriella Gran Kaisa Ketonen Čároví rozhodčí : Liv Andersson Bente Owren
|
Kiapešová
|
Strážci
|
Dmitrieva
|
10 min
|
Pokuty
|
12 minut
|
31
|
Výstřely
|
17
|
16. prosince 2016
|
Maďarsko
|
0-4 ( 0-1 , 0-3 , 0-0 )
|
Norsko
|
DNB Arena 331 diváků
|
Zápasový list |
---|
|
Morset ( Haug-Hansen ) - 16 min 17 s ( SN )
Martinsen - 33 min 11 s
Haug-Hansen ( Olafsen ) - 36 min 59 s ( SN ) Bergesen ( Pedersen ) - 37 min 43 s
|
0–1 0–2 0–3 0–4
|
- - - -
|
Rozhodčí: Deana Cuglietta Katie Guay Čáry rozhodčí : Jacqueline Spresser Johanna Taurianen
|
A. Nemeth
|
Strážci
|
Nyström
|
6 min
|
Pokuty
|
8 minut
|
23
|
Výstřely
|
30
|
17. prosince 2016
|
Slovensko
|
0-2 ( 0-0 , 0-0 , 0-2 )
|
Maďarsko
|
DNB Arena 70 diváků
|
Zápasový list |
---|
|
- -
|
0-1 0-2
|
Gowie ( T. Horváth , Dabasi ) - 49 min 7 s Polibek ( Grković ) - 59 min 7 s ( IN + CV )
|
Rozhodčí: Gabriella Gran Katie Guay Čáraři : Bente Owren Johanna Taurianen
|
Kiapešová
|
Strážci
|
A. Nemeth
|
6 min
|
Pokuty
|
10 min
|
29
|
Výstřely
|
28
|
17. prosince 2016
|
Norsko
|
5-0 ( 1-0 , 1-0 , 3-0 )
|
Kazachstán
|
DNB Arena 216 diváků
|
Zápasový list |
---|
|
Fischer ( Holøs ) - 13 min 1 s Morset ( Dalen , Sirum ) - 25 min 12 s Sirum ( Engmann ) - 48 min Bialik (Fischer) - 48 min 28 s Engmann (Fischer, Olafsen) - 57 min 59 s
|
1-0 2-0 3-0 4-0 5-0
|
- - - - -
|
Rozhodčí: Deana Cuglietta Kaisa Ketonen Čáraři : Jessica Lundgren Jacqueline Spresser
|
Nyström
|
Strážci
|
Dmitrieva ( 57:59 ) Rauchanova ( 2:01 )
|
6 min
|
Pokuty
|
8 minut
|
53
|
Výstřely
|
11
|
18. prosince 2016
|
Kazachstán
|
2-5 ( 0-0 , 1-3 , 1-2 )
|
Maďarsko
|
DNB Arena 34 diváků
|
Zápasový list |
---|
|
- - - Koroleva ( Aldaberguenova , Konitcheva ) - 37 min 35 s - - Ryspek ( Fux ) - 56 min 10 s
|
0–1 0–2 0–3 1–3 1–4 1–5 2–5
|
H. Pintér ( L. Pintér , Medgyes ) - 23 min 3 s ( SN ) Somogyi (Medgyes, Kiss) - 27 min 47 s H. Pintér - 29 min 7 s - Medgyes ( Dabasi , Gowie) - 45 min 1 s ( SN ) T. Horváth (Dabasi) - 50 min 13 s ( SN ) -
|
Rozhodčí : Deana Cuglietta Gabriella Gran Čáry rozhodčí : Liv Andersson Jacqueline Spresser
|
Dmitrieva ( 29:07 ) Rauchanova (30:53)
|
Strážci
|
A. Nemeth
|
16 minut
|
Pokuty
|
2 min
|
26
|
Výstřely
|
37
|
18. prosince 2016
|
Norsko
|
6-2 ( 1-0 , 2-2 , 3-0 )
|
Slovensko
|
DNB Arena 244 diváků
|
Zápasový list |
---|
|
Martinsen (Haug-Hansen, Tendenes ) - 13 min 36 s - Sirum (Morset, Olafsen) - 25 min 41 s ( 2 SN ) Fischer (Dalen, Bialik) - 28 min 15 s - Tendenes ( Hjelm , Sirum) - 41 min 4 s Fischer (Bialik) - 48 min 15 s Holøs (Martinsen, Dalen) - 55 min 2 s ( 2 SN )
|
1-0 1-1 2-1 3-1 3-2 4-2 5-2 6-2
|
- Istocyova ( Klimešová ) - 20 min 45 s ( SN ) - - Ihnatova (Klimešová, Gápová ) - 30 min 14 s - - -
|
Rozhodčí: Katie Guay Kaisa Ketonen Čáraři : Jessica Lundgren Johanna Taurianen
|
Nyström
|
Strážci
|
Kiapešová
|
33 minut
|
Pokuty
|
16 minut
|
38
|
Výstřely
|
21
|
Klasifikace skupiny F.
Clt |
tým |
PJ |
PROTI |
VP |
D |
DP |
BP |
před naším letopočtem |
Rozdíl |
Body |
---|
+001, |
Norsko |
3 |
3 |
0 |
0 |
0 |
15 |
2 |
+13 |
9
|
+002, |
Maďarsko |
3 |
2 |
0 |
1 |
0 |
7 |
6 |
+1 |
6
|
+003, |
Slovensko |
3 |
1 |
0 |
2 |
0 |
5 |
8 |
-3 |
3
|
+004, |
Kazachstán |
3 |
0 |
0 |
3 |
0 |
2 |
13 |
-11 |
0
|
-
Kvalifikace do kvalifikačního kola
Kvalifikační kolo
Skupina C
Skupina C se koná od 9 do 12. února 2017v Arose ve Švýcarsku .
9. února 2017
|
Dánsko
|
1-6 ( 0-2 , 0-3 , 1-1 )
|
švýcarský
|
Sport- und Kongresszentrum 450 diváků
|
Zápasový list |
---|
|
- - - - - Langsager - 49 min 48 s -
|
0-1 0-2 0-3 0-4 0-5 1-5 1-6
|
Müller ( N. Waidacher , Stalder ) - 9 min 18 s Meier (Stalder, Müller) - 14 min 6 s ( SN ) Stalder (Meier, Zollinger ) - 33 min 18 s Zollinger ( Bullo ) - 35 min 44 s Stalder (Meier) , Müller) - 39 min ( IN ) - Stalder - 51 min 43 s ( TP )
|
Rozhodčí: Dina Allen Nicole Hertrich Čáraři: Veronica Johansson Justine Todd
|
L. Jensen
|
Strážci
|
Schelling
|
10 min
|
Pokuty
|
12 minut
|
14
|
Výstřely
|
41
|
9. února 2017
|
Česká republika
|
5-0 ( 2-0 , 3-0 , 0-0 )
|
Norsko
|
Sport- und Kongresszentrum 150 diváků
|
Zápasový list |
---|
|
Křížová ( Mrázová , Ledlová ) - 4 min 15 s Pejzlova ( Přibylová , Vanišová ) - 17 min 25 na s Ledlová ( Polenská , Škrdlová ) - 32 min 9 přímo s Křížová ( Tejralova , Zikova ) - 35 min 35 s ( SN ) Manhartová ( Povová , Studentova ) - 38 min 30 s ( SN )
|
1-0 2-0 3-0 4-0 5-0
|
- - - - -
|
Rozhodčí: Gabrielle Ariano-Lortie Miyuki Nakayama Čáraři : Magali Anex Lisa Linnek
|
Peslarová
|
Strážci
|
Nystrøm
|
6 min
|
Pokuty
|
10 min
|
38
|
Výstřely
|
18
|
11. února 2017
|
švýcarský
|
4-1 ( 1-1 , 1-0 , 2-0 )
|
Norsko
|
Sport- und Kongresszentrum 1123 diváků
|
Zápasový list |
---|
|
Stalder ( Raselli ) - 2 min 27 s ( SN ) - Stalder ( Thalmann ) - 33 min 15 s Raselli (Meier, Müller) - 54 min 49 s ( SN ) Stalder (Bullo) - 59 min 48 s ( CV )
|
1-0 1-1 2-1 3-1 4-1
|
- Holøs ( Dalen , Bialik ) - 6 min 50 s - - -
|
Rozhodčí: Dina Allen Miyuki Nakayama Čáraři : Lisa Linnek Nataša Pagon
|
Schelling
|
Strážci
|
Nystrøm
|
6 min
|
Pokuty
|
18 min
|
45
|
Výstřely
|
17
|
11. února 2017
|
Česká republika
|
4-3 ( 1-1 , 3-1 , 0-1 )
|
Dánsko
|
Sport- und Kongresszentrum 106 diváků
|
Zápasový list |
---|
|
- Přibylová ( Horálková , Pejzlová) - 12 min 53 s Povova - 22 min 36 s Kolowratová (Mrázová, Křížová) - 31 min 18 s ( SN ) - Přibylová (Pejzlová, Vanišová) - 33 min 59 s -
|
0-1 1-1 2-1 3-1 3-2 4-2 4-3
|
Jakobsen ( N.Jensen ) - 7 min 13 s ( 2 SN ) - - - Persson ( Ernst ) - 32 min 22 s - Andersen ( Asperup ) - 48 min 35 s
|
Rozhodčí: Gabrielle Ariano-Lortie Nicole Hertrich Čáraři : Magali Anex Justine Todd
|
Peslarová
|
Strážci
|
L. Jensen
|
10 min
|
Pokuty
|
14 minut
|
38
|
Výstřely
|
16
|
12. února 2017
|
švýcarský
|
4-1 ( 0-1 , 2-0 , 2-0 )
|
Česká republika
|
Sport- und Kongresszentrum 1 342 diváků
|
Zápasový list |
---|
|
- Müller (Stalder, Raselli) - 34 min 19 s Stalder (Müller, Waidacher) - 39 min 42 s ( SN ) Müller (Meier, Stalder) - 49 min 6 s ( SN ) Stalder (Müller) - 59 min 26 s ( CV )
|
0-1 1-1 2-1 3-1 4-1
|
Lédlová (Křížová, Mrázová) - 17 min 57 s - - - -
|
Rozhodčí: Dina Allen Gabrielle Ariano-Lortie Čáry rozhodčí : Veronica Johansson Lisa Linnek
|
Schelling
|
Strážci
|
Peslarová
|
16 minut
|
Pokuty
|
12 minut
|
21
|
Výstřely
|
20
|
12. února 2017
|
Norsko
|
5-1 ( 0-1 , 4-0 , 1-0 )
|
Dánsko
|
Sport- und Kongresszentrum
|
Zápasový list |
---|
|
- Dalen ( Martinsen , Hjelm ) - 27 min 23 s ( 2 SN ) Hoen Olafsen ( Fischer , Haug Hansen ) - 27 min 54 s ( SN ) Haug Hansen - 30 min 50 s Sirum (Dalen) - 36 min 55 s Dalen ( Biseth Engmann ) - 44 min 40 s
|
0-1 1-1 2-1 3-1 4-1 5-1
|
Brix ( Weis ) - 4 min 31 s - - - - -
|
Rozhodčí: Nicole Hertrich Miyuki Nakayama Čáraři: Nataša Pagon Justine Todd
|
Holterud Olsson
|
Strážci
|
L. Jensen ( 37:04 ) Terrida (22:56)
|
|
|
|
|
|
|
Klasifikace skupiny C.
Clt |
tým |
PJ |
PROTI |
VP |
D |
DP |
BP |
před naším letopočtem |
Rozdíl |
Body |
---|
+001, |
švýcarský |
3 |
3 |
0 |
0 |
0 |
14 |
3 |
+11 |
9
|
+002, |
Česko |
3 |
2 |
0 |
1 |
0 |
10 |
7 |
+3 |
6
|
+003, |
Norsko |
3 |
1 |
0 |
2 |
0 |
6 |
10 |
-4 |
3
|
+004, |
Dánsko |
3 |
0 |
0 |
3 |
0 |
5 |
15 |
-10 |
0
|
-
Kvalifikovaný pro olympijské hry
Skupina D
Skupina D se koná od 9 do 12. února 2017v Tomakomai v Japonsku .
9. února 2017
|
Německo
|
3-2 ( Fus ) ( 0-1 , 1-0 , 1-1 , 0-0 , 1-0 )
|
Francie
|
Hakucho Arena 450 diváků
|
Zápasový list |
---|
|
- Kratzer ( Spielberger , Zorn ) - 34 min 58 s ( SN ) - Delarbre ( Rothemund ) - 58 min 56 s Anwander - 65 min ( TF )
|
0-1 1-1 1-2 2-2 3-2
|
Allemoz ( Fohrer ) - 16 min 7 s ( JS ) - Baudrit ( Duvin ) - 44 min 54 s - -
|
Rozhodčí : Mélanie Bordealeau Drahomina Fialova Čáraři : Jenni Heikkinen Ilona Novotna
|
Harß
|
Strážci
|
Baldin
|
10 min
|
Pokuty
|
14 minut
|
45
|
Výstřely
|
20
|
9. února 2017
|
Rakousko
|
1-6 ( 1-1 , 0-2 , 0-3 )
|
Japonsko
|
Hakucho Arena 1 835 diváků
|
Zápasový list |
---|
|
- Kantor ( Altmann ) - 19 min 29 s - - - - -
|
0-1 1-1 1-2 1-3 1-4 1-5 1-6
|
Kubo ( Ukita , A. Toko ) - 17 min 21 s ( SN ) - Koike ( Nakamura ) - 22 min 53 s Kubo ( H. Toko , Suzuki ) - 26 min 53 s Ono ( Osawa ) - 43 min 41 s Kubo ( Nakamura, H. Toko) - 56 min 50 s ( SN ) Nakamura ( Hosoyamada , Adachi ) - 58 min 10 s
|
Rozhodčí: Anna Eskola Jamie Huntley-Park Linesmen: Stéphanie Gagnon Jessica Leclerc
|
Hornich
|
Strážci
|
N. Fujimoto
|
6 min
|
Pokuty
|
2 min
|
23
|
Výstřely
|
42
|
11. února 2017
|
Německo
|
4-1 ( 2-1 , 0-0 , 2-0 )
|
Rakousko
|
Hakucho Arena 851 diváků
|
Zápasový list |
---|
|
Lanzl ( Kluge , Anwander) - 6 min - Eisenschmid (Anwander) - 13 min 46 s ( SN ) Gleissner (Kluge, Lanzl) - 53 min ( SN ) Spielberger (Kratzer, Zorn) - 53 min 22 s
|
1-0 1-1 2-1 3-1 4-1
|
- Kantor ( Meixner ) - 6 min 52 s - - -
|
Rozhodčí : Drahomira Fialova Jamie Huntley-Park Čárové rozhodčí : Jessica Leclerc Ilona Novotna
|
Harß
|
Strážci
|
Hornich
|
6 min
|
Pokuty
|
18 min
|
45
|
Výstřely
|
15
|
11. února 2017
|
Japonsko
|
4-1 ( 1-1 , 1-0 , 2-0 )
|
Francie
|
Hakucho Arena 2 597 diváků
|
Zápasový list |
---|
|
Nakamura (Kubo, Takeuchi ) - 2 min 21 s H. Toko - 23 min 26 s - Kubo (A. Toko) - 53 min 3 s ( SN ) Ukita (H. Toko) - 57 min 37 s
|
1-0 2-0 2-1 3-1 4-1
|
- - Allemoz - 31 min 35 s ( SN ) - -
|
Rozhodčí: Mélanie Bordeleau Anna Eskola Čáraři : Michaela Frattarelli Jenni Heikkinen
|
N. Fujimoto
|
Strážci
|
Baldin
|
14 minut
|
Pokuty
|
10 min
|
46
|
Výstřely
|
22
|
12. února 2017
|
Francie
|
3-1 ( 0-0 , 1-1 , 2-0 )
|
Rakousko
|
Hakucho Arena 1167 diváků
|
Zápasový list |
---|
|
Allemoz ( Parment ) - 36 min 27 s - Četník (Duvin) - 51 min 40 s ( SN ) Duvin - 59 min 59 s ( CV )
|
1-0 1-1 2-1 3-1
|
- Beiter-Schwarzler - 39 min 45 s ( SN ) - -
|
Rozhodčí: Anna Eskola Drahomina Fiavola Čárové rozhodčí : Michaela Frattarelli Stéphanie Gagnon
|
Baldin
|
Strážci
|
Arnberger
|
6 min
|
Pokuty
|
14 minut
|
28
|
Výstřely
|
34
|
12. února 2017
|
Japonsko
|
3-1 ( 0-0 , 2-1 , 1-0 )
|
Německo
|
Hakucho Arena 3 111 diváků
|
Zápasový list |
---|
|
M. Fujimoto ( Hori , Adachi) - 27 min 44 s Ono (Hosoyamada, Koike) - 30 min 50 s ( SN ) - Kubo (H. Toko) - 54 min 43 s
|
1-0 2-0 2-1 3-1
|
- - Eisenschmid (Lanzl, Anwander) - 36 min 30 s ( SN ) -
|
Rozhodčí: Mélanie Bordeleau Jamie Huntley-Park Čáry týmu : Jenni Heikkinen Jessica LEclerc
|
N. Fujimoto
|
Strážci
|
Harß
|
8 minut
|
Pokuty
|
6 min
|
25
|
Výstřely
|
15
|
Klasifikace skupiny D.
Clt |
tým |
PJ |
PROTI |
VP |
D |
DP |
BP |
před naším letopočtem |
Rozdíl |
Body |
---|
+001, |
Japonsko |
3 |
3 |
0 |
0 |
0 |
13 |
3 |
+10 |
9
|
+002, |
Německo |
3 |
1 |
1 |
1 |
0 |
8 |
6 |
+2 |
5
|
+003, |
Francie |
3 |
1 |
0 |
1 |
1 |
6 |
8 |
-2 |
4
|
+004, |
Rakousko |
3 |
0 |
0 |
3 |
0 |
3 |
13 |
-10 |
0
|
-
Kvalifikovaný pro olympijské hry
Reference
-
(v) „ Světový žebříček žen 2016 “ na www.iihf.com (přístup 26. srpna 2016 )
-
(en) „ Konečné hodnocení (skupina J) “ na stats.iihf.com ,9. října 2016(zpřístupněno 7. listopadu 2016 )
-
(in) „ Konečné hodnocení (skupina G) “ na stats.iihf.com ,6. listopadu 2016(zpřístupněno 7. listopadu 2016 )
-
(in) „ Konečné hodnocení (skupina H) “ , na stats.iihf.com ,6. listopadu 2016(zpřístupněno 7. listopadu 2016 )
-
(v) „ Konečné pořadí (skupina E) “ na stats.iihf.com ,18. prosince 2016(zpřístupněno 18. prosince 2016 )
-
(v) „ Konečné pořadí (skupina E) “ na stats.iihf.com ,18. prosince 2016(zpřístupněno 18. prosince 201 )
-
(in) „ Konečné pořadí (skupina C) “ na stats.iihf.com ,12. února 2017(zpřístupněno 13. února 2017 )
-
(in) „ Konečné pořadí (skupina D) “ na stats.iihf.com ,12. února 2017(zpřístupněno 12. února 2017 )
Zápasové listy
První předkvalifikační kolo
-
(in) „ HKG - TUR 2-8 “ na stats.iihf.com ,7. října 2016(zpřístupněno 8. října 2016 )
-
(in) „ MEX - HKG 13-0 “ na stats.iihf.com ,8. října 2016(zpřístupněno 9. října 2016 )
-
(in) „ TUR - MEX 5-11 “ na stats.iihf.com ,9. října 2016(zpřístupněno 10. října 2016 )
Druhé předkvalifikační kolo
-
(in) „ GBR - MEX: 3-2 “ na stats.iihf.com ,3. listopadu 2016(zpřístupněno 3. listopadu 2016 )
-
(in) „ POL - KAZ: 1-4 “ na stats.iihf.com ,3. listopadu 2016(zpřístupněno 3. listopadu 2016 )
-
(in) „ GBR - POL: 3-4 “ na stats.iihf.com ,4. listopadu 2016(zpřístupněno 4. listopadu 2016 )
-
(in) „ KAZ - MEX: 3-1 “ na stats.iihf.com ,4. listopadu 2016(zpřístupněno 4. listopadu 2016 )
-
(in) „ MEX - POL: 0-5 “ na stats.iihf.com ,6. listopadu 2016(zpřístupněno 6. listopadu 2016 )
-
(in) „ KAZ - GBR: 3-1 “ na stats.iihf.com ,6. listopadu 2016(zpřístupněno 6. listopadu 2016 )
-
(in) „ SLO - NED: 1-14 “ na stats.iihf.com ,4. listopadu 2016(zpřístupněno 4. listopadu 2016 )
-
(in) „ ITA - ESP: 2-0 “ na stats.iihf.com ,4. listopadu 2016(zpřístupněno 4. listopadu 2016 )
-
(in) „ ITA - SLO: 8-1 “ na stats.iihf.com ,5. listopadu 2016(zpřístupněno 5. listopadu 2016 )
-
(in) „ NED - ESP: 2-0 “ na stats.iihf.com ,5. listopadu 2016(zpřístupněno 6. listopadu 2016 )
-
(in) „ NED - ITA: 1-5 “ na stats.iihf.com ,6. listopadu 2016(zpřístupněno 7. listopadu 2016 )
-
(in) „ ESP - SLO: 5-1 “ na stats.iihf.com ,6. listopadu 2016(zpřístupněno 7. listopadu 2016 )
Třetí předkvalifikační kolo
-
(in) „ LAT - ITA: 2-3 “ na stats.iihf.com ,15. prosince 2016(zpřístupněno 17. prosince 2016 )
-
(in) „ CHN - ENG: 0-3 “ na stats.iihf.com ,15. prosince 2016(zpřístupněno 17. prosince 2016 )
-
(in) „ LAT - CHN: 4-2 “ na stats.iihf.com ,16. prosince 2016(zpřístupněno 17. prosince 2016 )
-
(in) „ FRA - ITA: 3-1 “ na stats.iihf.com ,16. prosince 2016(zpřístupněno 17. prosince 2016 )
-
(in) „ ITA - CHN: 3-0 “ na stats.iihf.com ,18. prosince 2016(zpřístupněno 18. prosince 2016 )
-
(in) „ ENG - LAT: 8-1 “ na stats.iihf.com ,18. prosince 2016(zpřístupněno 18. prosince 2016 )
-
(in) „ SVK - KAZ: 3-0 “ na stats.iihf.com ,16. prosince 2016(zpřístupněno 17. prosince 2016 )
-
(in) „ HUN - NOR: 0-4 “ na stats.iihf.com ,16. prosince 2016(zpřístupněno 17. prosince 2016 )
-
(in) „ SVK - HUN: 0-2 “ na stats.iihf.com ,17. prosince 2016(zpřístupněno 17. prosince 2016 )
-
(in) „ NOR - KAZ: 5-0 “ na stats.iihf.com ,17. prosince 2016(zpřístupněno 17. prosince 2016 )
-
(in) „ KAZ - HUN: 2-5 “ na stats.iihf.com ,18. prosince 2016(zpřístupněno 18. prosince 2016 )
-
(in) „ NOR - SVK: 6-2 “ na stats.iihf.com ,18. prosince 2016(zpřístupněno 18. prosince 2016 )
Kvalifikační kolo
-
(in) „ DEN - SUI: 1-6 “ na stats.iihf.com ,9. února 2017(zpřístupněno 10. února 2017 )
-
(in) „ CZE - NOR: 5-0 “ na stats.iihf.com ,9. února 2017(zpřístupněno 10. února 2017 )
-
(in) „ SUI - NOR: 4-1 “ na stats.iihf.com ,11. února 2017(zpřístupněno 11. února 2017 )
-
(in) „ CZE - DEN: 4-3 “ na stats.iihf.com ,12. února 2017(zpřístupněno 12. února 2017 )
-
(in) „ SUI - CZE: 4-1 “ na stats.iihf.com ,12. února 2017(zpřístupněno 12. února 2017 )
-
(in) „ NOR - DEN: 5-1 “ na stats.iihf.com ,12. února 2017(zpřístupněno 13. února 2017 )
-
(in) „ GER - FRA: 3-2 “ na stats.iihf.com ,9. února 2017(zpřístupněno 9. února 2017 )
-
(in) „ AUT - JPN: 1-6 “ na stats.iihf.com ,9. února 2017(zpřístupněno 9. února 2017 )
-
(in) „ GER - AUT: 4-1 “ na stats.iihf.com ,11. února 2017(zpřístupněno 11. února 2017 )
-
(in) „ JPN - FRA: 4-1 “ na stats.iihf.com ,11. února 2017(zpřístupněno 11. února 2017 )
-
(in) „ FRA - AUT: 3-1 “ na stats.iihf.com ,12. února 2017(zpřístupněno 12. února 2017 )
-
(in) „ JPN - GER: 3-1 “ na stats.iihf.com ,12. února 2017(zpřístupněno 12. února 2017 )
Související články
Lední hokej na zimních olympijských hrách 2018 - kvalifikace mužů
externí odkazy