Sport | Plážový tenis |
---|---|
Organizátor | Mezinárodní výbor pro hry Středomoří |
Úpravy | 1 re |
Místa) | Pescara |
Datováno | od 28. srpna do 6. září 2015 |
Národy | 24 |
Disciplíny | 11 |
Navigace
Mezi 2015 Mediterranean Beach hry jsou 1 st vydání středomořských Beach her . Ty se konaly od 28. srpna do 6. září 2015 v Pescara , Itálie .
|
|
Test | Zlato | stříbrný | Bronz |
---|---|---|---|
Muži | Gianluca Pozzati ( ITA ) | Riccardo de Palma ( ITA ) | Dylan Magnien ( FRA ) |
Ženy | Sara Papais ( ITA ) | Anna Godoy Contreras ( ESP ) | Elisa Marcon ( ITA ) |
Test | Zlato | stříbrný | Bronz |
---|---|---|---|
Muži |
Itálie Francesco Corosiniti Simone Del Mestre Michele Di Palma Gabriele Gori Simone Marinai Matteo Marruicci Raffaele Ortolini Pietro Angelo Palzzolo Paolo Palmacci Dario Ramaciotti Stefano Spada Emanuele Zurlo |
Egypt Mustafa Abdelmoneim Ahmed Ahmed Mohamed Attia Aly Elbarbary Ahmed Fayed Mohamed Hassan Hassane Hussein Mohamed Issa Eslam Salama Moustafa Shaaban Eslam Taha |
Libye Abdulkader Aldresi Abdulmohaimen Almaddukh Adel Alshareef Abdulraouf Bdiri Sand Masoud Munir Masoud Abdissalam Msallem Hany Ibrahim Mohamed Mushata Tariq Qutayt Emadeddin Shawesh Esam Shrif |
Test | Zlato | stříbrný | Bronz |
---|---|---|---|
Muži |
Murat Giginoglu ( TUR ) Volkan Gogtepe ( TUR ) |
Marco Caminati ( ITA ) Enrico Rossi ( ITA ) |
Filip Čilič ( CRO ) Ivan Zeljkovic ( CRO ) |
Ženy |
Milena Matic ( SRB ) Marija Miloševič ( SRB ) |
Laura Giombini ( ITA ) Giulia Toti ( ITA ) |
Mélinda Adelin ( FRA ) Zoe Cazalet ( FRA ) |
Test | Zlato | stříbrný | Bronz |
---|---|---|---|
10 km (loď SS-1) muži | Maximilian Benassi ( ITA ) | Esteban Medina Ojeda ( ESP ) | Mattia Colombi ( ITA ) |
10 km (loď SS-1) ženy | Stefania Cicali ( ITA ) | Anna Alberti ( ITA ) | Abir Ben Ismaïl ( TUN ) |
Test | Zlato | stříbrný | Bronz |
---|---|---|---|
Muži |
Tunisko Mohamed Khalil Ben Mida Achraf Elabed Hassine Hamza Lakhdar Mohamed Maaouia Omar Saied Ahmed Sfar Marwane Soussi Aimen Touzi |
Kypr Christos Argyrou Julios Argyrou Theodotos Christou Christos Hadjiefrem Xenios Kyprianou Andreas Miltos Markides Yiannos Nikiforou Kyriacos Sofokulár Georgios Stylianou Themistoklis Tsivikos |
Turecko Cetin Celik Ozan Erdogan Musa Gunerler Cemal Kutahya Ramazan Mutlu Mujdat Ozcan Gokhan Sanli Yakup Yasae Simsar Ekrem Tufekcidere Burak Turan |
Ženy |
Itálie Angela Cappellaro Eleonara Costa Irene Fanton Cristina Gheorge Valentina Landri Francesca Luchin Anika Niederwieser Monica Pruenster Laura Celeste Rotondo Gaia Maria Zuin |
Řecko Ntafina Dimitri Sofia Dimitriou Anna Polyxeni Kaloidi Elisavet Mastaka Eleni Mournou Anastasia Papavasileiou Eleni Poimenidou Niki Ratsika Vasiliki Skara Athina Vasileiadou |
Turecko Esma Adnar Neslihan Caliskan Merve Durdu Serpil Iskenderoglu Sibel Karameke Reyhan Kaya Buket Keskin Irem Koseler Fetan Uzunlar Yeliz Yilmaz |
Test | Zlato | stříbrný | Bronz |
---|---|---|---|
-70 kg muži | Apostolos Taskoudis ( GRE ) | Mehdi Ait Omrane ( ALG ) | Christos Navrozidis ( GRE ) |
-80 kg muži | Bilel Hadri ( ALG ) | Vicenzo Chiara ( ITA ) |
Georgios Koulouchidis ( GRE ) Osman Hajdari ( ALB ) |
-90 kg muži | Salvatore Purpura ( ITA ) | Timofei Xendis ( GRE ) | Aly Mustafa ( EGY ) |
+90 kg mužů | Raja Alkrad ( SYR ) | Micheil Tsikovani ( GRE ) | Juan Francisco Espino Diepa ( ESP ) |
-60 kg ženy | Emilie Dufour ( FRA ) | Rabia Lamalsa ( ALG ) | Amina Benabderrahmane ( ALG ) |
-70 kg ženy | Agora Papavasileiou ( GRE ) | Aurora Fajardo Prieto ( ESP ) | Mariana Kolic ( FRA ) |
+70 kg žen | Samar Hamza ( EGY ) | Eirini Pitsiava Aikaterini ( GRE ) | Tassadit Amer ( ALG ) |
Test | Zlato | stříbrný | Bronz |
---|---|---|---|
5 km muži | Dario Verani ( ITA ) | Andrea Manzi ( ITA ) | Georgios Arniakos ( GRE ) |
5 km ženy | Arianna Bridi ( ITA ) | Giulia Gabrielleshi ( ITA ) | Spela Persia ( SVN ) |
5 km smíšeným týmem |
Itálie Andrea Bianchi Arianna Bridi Dario Verani |
Itálie Giulia Gabrielleshi Andrea Manzi Barbara Pozzobon |
Chorvatsko Luca Rafaj Matija Ivan Sitic Karla Sitic |
Test | Zlato | stříbrný | Bronz |
---|---|---|---|
Skif muži | Simone Raineri ( ITA ) | Mohamed Ben Sidhom ( TUN ) | Matej Grobelnik ( SVN ) |
Dva z dvojice mužů |
Francie Benoitská nevěsta Julien Gazaix |
Slovinsko Gasper Ostanek Vid Pugelj |
Chorvatsko Tiziano Evangelisti Dino Pari |
Čtyři s kormidelníky |
Francie Vincent Alliger Benjamin Bajard Guillaume Bec Olivier Duffet Rémi Rouvière |
Alžírsko Kamel Ait Daoud Mohamed Abderraouf Djouimai Chaouki Dries Mohamed Riadh Garid Adlane Larbi |
Itálie Simone Ferrarese Stefano Gioia Jacopo Mancini Simone Martini Nicolo Pagani |
Skif ženy | Carmella Pappalardo ( ITA ) | Jessica Berra ( FRA ) | Nawel Chiali ( ALG ) |
Dvě dvojice žen |
Itálie Bendetta Bellio Veronica Paccagnella |
Alžírsko Narimane Harzallah Nawel Chiali |
Tunisko Ounis Malek Ibtissem Trimech |
Čtyři s kormidelníky |
Francie Justine Billet Anne Jouy Charlène Malaboeuf Agathe Pichon Marie Tavernier |
Řecko Paraskevi Giannou Panagiota Gkeka Dimitra Kouklotidou Styliani Koumpli Maria Pergouli |
Itálie Serena Cicerchia Ludovica Lucidi Fabiana Romito Ludovica Serafini Elena Waiglein |
Smíšené relé |
Francie Benoitská nevěsta Julien Gazaix Jessica Berra Lionel Picard Justine Billet Charlène Malaboeuf |
Tunisko Abdallah Adouani Skander Cherni Sarra Boulares Mohamed Ben Sidhom Ounis Malek Ibtissem Trimech |
Itálie Tiziano Evangelisti Dino Pari Carmella Pappalardo Simone Raineri Bendetta Bellio Veronica Paccagnella |
Test | Zlato | stříbrný | Bronz |
---|---|---|---|
Slalom muži | Thibaut Daillant ( FRA ) | Davide Napolitano ( ITA ) | Lorenzo D'Alberto ( ITA ) |
Mužské postavy | Thibaut Daillant ( FRA ) | Pierre Ballon ( FRA ) | Nikolaos Plytas Iliadis ( GRE ) |
Pánský wakeboard | Nicolo Caimi ( ITA ) | Yann Calvez ( FRA ) | Lucas Langlois ( FRA ) |
Slalom ženy | Clementine Lucine ( FRA ) | Beatrice Ianni ( ITA ) | Claire-Lise Welter ( FRA ) |
Ženské postavy | Clementine Lucine ( FRA ) | Marialuisa Pajna ( ITA ) | Natalia Paschou ( GRE ) |
Wakeboard ženy | Georgia Gregorio ( ITA ) | Sina Luxor ( EGY ) | Marie Vympranietova ( GRE ) |
Test | Zlato | stříbrný | Bronz |
---|---|---|---|
Čtyřhra mužů |
Teo Casadei ( ITA ) Gian Maria Passaglia ( ITA ) |
Diego Bollettinari ( ITA ) Dennis Valmori ( ITA ) |
Nicolo Bombini ( SMR ) Alvise Galli ( SMR ) |
Dvojité ženy |
Nicole Nobile ( ITA ) Ninny Jannika Valetini ( ITA ) |
Veronica Casadei ( ITA ) Greta Giusti ( ITA ) |
Alice Grandi ( SMR ) Camilla Zafferrani ( SMR ) |
Smíšené čtyřhry |
Nicole Nobile ( ITA ) Diego Bollettinari ( ITA ) |
Veronica Casadei ( ITA ) Teo Casadei ( ITA ) |
Marcela Cuderman ( SVN ) Urban Cevka ( SVN ) |
Konečný medailový stůl pro středomořské plážové hry 2015.
Hodnost | Národ | Zlato | stříbrný | Bronz | Celkový |
---|---|---|---|---|---|
1 | Itálie | 33 | 23 | 14 | 70 |
2 | Francie | 13 | 5 | 9 | 27 |
3 | Řecko | 5 | 7 | 9 | 21 |
4 | Alžírsko | 2 | 4 | 4 | 10 |
5 | Egypt | 1 | 6 | 4 | 11 |
6 | Tunisko | 1 | 4 | 7 | 12 |
7 | krocan | 1 | 2 | 2 | 5 |
8 | Srbsko | 1 | 1 | 0 | 2 |
9 | Sýrie | 1 | 0 | 0 | 1 |
10 | Španělsko | 0 | 4 | 1 | 5 |
11 | Slovinsko | 0 | 1 | 3 | 4 |
12 | Kypr | 0 | 1 | 0 | 1 |
13 | Chorvatsko | 0 | 0 | 2 | 2 |
San Marino | 0 | 0 | 2 | 2 | |
15 | Albánie | 0 | 0 | 1 | 1 |
Libye | 0 | 0 | 1 | 1 | |
Celkový | 58 | 58 | 59 | 175 |