Sport | Fotbal |
---|---|
Organizátor | Uefa |
Edice | 2. místo |
Místa) |
Skupinová fáze Evropa |
Datováno |
Skupinová fáze Od3. září na 17. listopadu 2020 |
Účastníci | 16 národních týmů |
Zkoušky | 48 her |
Vyšší úroveň | Liga B 2020-2021 |
---|---|
Nižší úroveň | Liga D 2020-2021 |
Propagováno na začátku sezóny |
9 povýšen
Lucembursko Ázerbájdžán Severní Makedonie Gruzie Arménie Moldavsko Kosovo Kazachstán Bělorusko |
---|---|
Povýšen |
Slovinsko Černá Hora Albánie Arménie |
2020-2021 národů League C liga je třetí rozdělení League 2020-2021 národů , druhé vydání soutěže zahrnující národní týmy mužů z členských sdružení 55 UEFA .
Liga B se skládá ze 7 asociací Ligy C Ligy národů 2018--2019 a devíti týmů postoupených z Ligy D z předchozího vydání a je rozdělena do čtyř skupin po čtyřech týmech. Vítězové každé skupiny postoupí do Ligy B v příštím ročníku, týmy na čtvrtém místě v každé skupině budou hrát vyřazovací play-off.
Týmy jsou přiděleny do Ligy C podle přístupového seznamu na základě obecné klasifikace předchozího vydání s jednou výjimkou, týmy povýšené v předchozím vydání jsou seřazeny před týmy, které mají být zařazeny do předchozího vydání. První vydání ( pouze týmy, které skončily první ve své skupině během prvního vydání), než se změní formát soutěže. Jsou rozděleni do čtyř klobouků čtyř týmů, umístěných podle jejich tohoto seznamu.
Losování ligové fáze se koná v konferenčním centru Beurs van Berlage v Amsterdamu dne3. března 2020.
|
|
|
|
Hodnost | tým | Body | J | P | Rozdíl | Výsledky (▼ dom., ► ext.) | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Černá Hora | 13 | 6 | 1 | +8 | Černá Hora | 1-2 | 2-0 | 4-0 | |
2 | Lucembursko | 10 | 6 | 2 | +2 | Lucembursko | 0-1 | 0-0 | 2-0 | |
3 | Ázerbajdžán | 6 | 6 | 2 | -2 | Ázerbajdžán | 0-0 | 1-2 | 0-0 | |
4 | Kypr | 4 | 6 | 4 | -8 | Kypr | 0-2 | 0-1 | 0-0 |
1 st den | Ázerbajdžán | 1 - 2 | Lucembursko | Olympijský stadion v Baku , Baku | |
5. září 2020 18:00 SELČ |
Sheydaev 43 th | ( 1 - 0 ) |
48 th ( CSc ) Krivotsyuk 72 th ( pero. ) Rodrigues |
Diváci: 0 (neveřejní) Rozhodčí: Chris Kavanagh |
|
Zpráva |
Kypr | 0 - 2 | Černá Hora | Stadion GSP , Nikósie | ||
( 0 - 0 ) | 60 e 73 e Jovetić | Diváci: 0 (neveřejní) Rozhodčí : Harm Osmers |
|||
Zpráva |
2 th den | Kypr | 0 - 1 | Ázerbajdžán | Stadion GSP , Nikósie | |
8. září 2020 20:45 SELČ |
( 0 - 1 ) | 29 th Medveděv | Diváci: 0 (neveřejní) Rozhodčí : Filip Glova |
||
Zpráva |
Lucembursko | 0 - 1 | Černá Hora | Stade Josy-Barthel , Lucembursko | ||
( 0 - 0 ) | 90 + 3 e ( Pen. ) Beciraj | Diváci: 0 (neveřejní) Rozhodčí: Lawrence Visser |
|||
Zpráva |
3 th den | Lucembursko | 2 - 0 | Kypr | Stade Josy-Barthel , Lucembursko | |
10. října 2020 15:00 SELČ |
Sinani 12 e 26 e | ( 2 - 0 ) | Diváci: 1334 Rozhodčí: Donald Robertson |
||
Zpráva |
Černá Hora | 2 - 0 | Ázerbajdžán | Městský stadion v Podgorici , Podgorica | ||
Jovetić 9 th Ivanović 71 th |
( 2 - 0 ) | Diváci: 0 (neveřejní) Rozhodčí: Ricardo de Burgos |
|||
Zpráva |
4 th den | Ázerbajdžán | 0 - 0 | Kypr | Elbasan Arena , Elbasan ( Albánie ) | |
13. října 2020 18:00 SELČ |
Diváci: 0 (neveřejní) Rozhodčí: Fran Jović |
||||
Zpráva |
Černá Hora | 1 - 2 | Lucembursko | Městský stadion v Podgorici , Podgorica | ||
20:45 SELČ |
Ivanović 34. th | ( 1 - 1 ) |
42 nd Muratovic 86 th Sinani |
Diváci: 0 (neveřejní) Rozhodčí: Sascha Stegemann |
|
Zpráva |
5 th den | Ázerbajdžán | 0 - 0 | Černá Hora | Stadion ŠRC Zaprešić , Zaprešić ( Chorvatsko ) | |
14. listopadu 2020 18:00 SEČ |
( 0 - 0 ) | Rozhodčí: Sergej Ivanov |
|||
Zpráva |
Kypr | 2 - 1 | Lucembursko | Stadion GSP , Nikósie | ||
Kástanos 34 e ( Pen. ) 71 e | ( 1 - 1 ) | 5 th ( CSc ) Kousoulos | Arbitráž: Mattias Gestranius |
||
Zpráva |
6 th den | Lucembursko | 0 - 0 | Ázerbajdžán | Stade Josy-Barthel , Lucembursko | |
17. listopadu 2020 20:45 SEČ |
( 0 - 0 ) | Arbitráž: Felix Zwayer |
|||
Zpráva |
Černá Hora | 4 - 0 | Kypr | Městský stadion v Podgorici , Podgorica | ||
Jovetić 14 th Boljević 25 th 28 th Mugoša 60 th |
( 3 - 0 ) | Arbitráž: Eitan Shmuelevitz |
|||
Zpráva |
Hodnost | tým | Body | J | P | Rozdíl | Výsledky (▼ dom., ► ext.) | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Arménie | 11 | 6 | 1 | +3 | Arménie | 1-0 | 2-2 | 2-0 | |
2 | Severní Makedonie | 9 | 6 | 1 | +1 | Severní Makedonie | 2-1 | 1-1 | 2-1 | |
3 | Gruzie | 7 | 6 | 1 | 0 | Gruzie | 1-2 | 1-1 | 0-0 | |
4 | Estonsko | 3 | 6 | 3 | -4 | Estonsko | 1-1 | 3-3 | 0-1 |
1 st den | Severní Makedonie | 2 - 1 | Arménie | Toše Proeski Arena , Skopje | |
5. září 2020 15:00 SELČ |
Alioski 6 th ( pen. ) Nestorovski 39 th ( pen. ) |
( 2 - 0 ) | 90 + 5 th ( pero. ) Barseghyan | Diváci: 0 (neveřejní) Rozhodčí : Irfan Peljto |
|
Zpráva |
Estonsko | 0 - 1 | Gruzie | Aréna A. Le Coq - stadion Lilleküla , Tallinn | ||
18:00 SELČ |
( 0 - 1 ) | 33 th Katcharava | Diváci: 0 (neveřejní) Rozhodčí: Donatas Rumšas |
||
Zpráva |
2 th den | Arménie | 2 - 0 | Estonsko | Republikánský stadion Vazgen-Sargsian , Jerevan | |
8. září 2020 18:00 SELČ |
Karapetian 43 th Angulo 65 th |
( 1 - 0 ) | Diváci: 0 (neveřejní) Rozhodčí: David Coote |
||
Zpráva |
Gruzie | 1 - 1 | Severní Makedonie | Stadion Boris-Paichadze , Tbilisi | ||
Okriashvili 13 th ( pen. ) | ( 1 - 1 ) | 33 th Ristovski | Diváci: 0 (neveřejní) Rozhodčí: Peter Kjærsgaard-Andersen |
||
Zpráva |
3 th den | Arménie | 2 - 2 | Gruzie | Městský stadion Tychy , Tychy ( Polsko ) | |
11. října 2020 18:00 SELČ |
Bayramyan 6 th Mkhitaryan 88 th |
( 1 - 0 ) |
46 th Kacharavu 74 th Okriashvili |
Diváci: 0 (neveřejní) Rozhodčí: Ivan Bebek |
|
Zpráva |
Estonsko | 3 - 3 | Severní Makedonie | A. Le Coq Arena , Tallinn | ||
Sappinen 33 e 61 e Liivak 76 e ( pen. ) |
( 1 - 1 ) |
3 e ( csc ) Kuusk 80 e Pandev 88 e Zajkov |
Diváků: 908 Rozhodčí: Mohammed Al-Hakim |
||
Zpráva |
4 th den | Estonsko | 1 - 1 | Arménie | A. Le Coq Arena , Tallinn | |
14. října 2020 20:45 SELČ |
Sappinen 14 th | ( 1 - 1 ) | 8 e Hovhannisyan | Diváci: 1 007 Rozhodčí: Luis Godinho |
|
Zpráva |
Severní Makedonie | 1 - 1 | Gruzie | Toše Proeski Arena , Skopje | ||
Alioski 90 + 3 e ( pen. ) | ( 0 - 0 ) | 74 th Kvaratskhelia | Diváci: 0 (neveřejní) Rozhodčí: Bartosz Frankowski |
||
Zpráva |
5 th den | Severní Makedonie | 2 - 1 | Estonsko | Toše Proeski Arena , Skopje | |
15. listopadu 2020 15:00 SEČ |
Tričkovski 29 th Stojanovski 68 th |
( 1 - 0 ) | 52 nd Sappinen | Diváci: 0 (neveřejní) Rozhodčí: Marius Avram |
|
Zpráva |
Gruzie | 1 - 2 | Arménie | Stadion Boris-Paichadze , Tbilisi | ||
18:00 SEČ |
Qazaishvili 65 th ( pen. ) | ( 0 - 1 ) |
33 th Ghazarian 86 th Adamyan |
Diváci: 0 (neveřejní) Rozhodčí: Marco Guida |
|
Zpráva |
6 th den | Arménie | 1: 0 | Severní Makedonie | GSP Stadium , Nikósie ( Kypr ) | |
18. listopadu 2020 18:00 SEČ |
Hambardzumyan 55 tis | ( 0 - 0 ) | Rozhodčí: Bobby Madden |
||
Zpráva |
Gruzie | 0 - 0 | Estonsko | Stadion Boris-Paichadze , Tbilisi | ||
( 0 - 0 ) | Arbitráž: Irfan Peljto |
||||
Zpráva |
Hodnost | tým | Body | J | P | Rozdíl | Výsledky (▼ dom., ► ext.) | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Slovinsko | 14 | 6 | 0 | +7 | Slovinsko | 0-0 | 2-1 | 1-0 | |
2 | Řecko | 12 | 6 | 0 | +5 | Řecko | 0-0 | 0-0 | 2-0 | |
3 | Kosovo | 5 | 6 | 3 | -2 | Kosovo | 0-1 | 1-2 | 1-0 | |
4 | Moldavsko | 1 | 6 | 5 | -10 | Moldavsko | 0-4 | 0-2 | 1-1 |
1 st den | Moldavsko | 1 - 1 | Kosovo | Stadion Ennio-Tardini , Parma ( Itálie ) | |
3. září 2020 20:45 |
Nicolaescu 21 th | ( 1 - 0 ) | 72 th Kololli | Diváci: 0 (neveřejní) Rozhodčí: Kai Erik Steen |
|
Zpráva |
Slovinsko | 0 - 0 | Řecko | Stadion Stožice , Lublaň | ||
20:45 |
Diváci: 0 (neveřejní) Rozhodčí: Bobby Madden |
||||
Zpráva |
2 th den | Slovinsko | 1: 0 | Moldavsko | Stadion Stožice , Lublaň | |
6. září 2020 18:00 SELČ |
Bohar 28 th | ( 1 - 0 ) | Diváci: 0 (neveřejní) Rozhodčí: Jérôme Brisard |
||
Zpráva |
Kosovo | 1 - 2 | Řecko | Stadion Fadila Vokrriho , Priština | ||
20:45 SELČ |
Berisha 82. místo | ( 0 - 1 ) |
2 nd Limniós 51 e Sióvas |
Diváci: 0 (neveřejní) Rozhodčí: Pavel Královec |
|
Zpráva |
3 th den | Řecko | 2 - 0 | Moldavsko | Olympijský stadion v Aténách , Atény | |
11. října 2020 20:45 SELČ |
Bakasetas 45 + 3 e ( Pen. ) Mantalos 51 e |
( 1 - 0 ) | Diváci: 0 (neveřejní) Rozhodčí : Dennis Higler |
||
Zpráva |
Kosovo | 0 - 1 | Slovinsko | Stadion Fadila Vokrriho , Priština | ||
( 0 - 1 ) | 22 nd Vučkić | Diváci: 0 (neveřejní) Rozhodčí: Andrew Madley |
|||
Zpráva |
4 th den | Řecko | 0 - 0 | Kosovo | Olympijský stadion v Aténách , Atény | |
14. října 2020 20:45 SELČ |
Arbitráž: Král Reinshreiber |
||||
Zpráva |
Moldavsko | 0-4 | Slovinsko | Stadion Zimbru , Kišiněv | ||
( 0 - 3 ) |
8 th Lovrić 37 th ( pero. ), 42 e 55 th Vučkić |
Rozhodčí: João Pinheiro |
|||
Zpráva |
5 th den | Moldavsko | 0 - 2 | Řecko | Stadion Zimbru , Kišiněv | |
15. listopadu 2020 20:45 SEČ |
( 0 - 2 ) |
32 e Fortounis 41 e Bakasetas |
Arbitráž: Fran Jović |
||
Zpráva |
Slovinsko | 2 - 1 | Kosovo | Stadion Stožice , Lublaň | ||
Kurtic 63 e Iličić 90 + 3 e ( pen. ) |
( 0 - 0 ) | 58 th Muriqi | Arbitráž: Bartosz Frankowski |
||
Zpráva |
6 th den | Řecko | 0 - 0 | Slovinsko | Olympijský stadion v Aténách , Atény | |
18. listopadu 2020 20:45 SEČ |
( 0 - 0 ) | Rozhodčí: Carlos del Cerro Grande |
|||
Zpráva |
Kosovo | 1: 0 | Moldavsko | Stadion Fadila Vokrriho , Priština | ||
Kastrati 31. th | ( 1 - 0 ) | Arbitráž: Roomer Tarajev |
|||
Zpráva |
Hodnost | tým | Body | J | P | Rozdíl | Výsledky (▼ dom., ► ext.) | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Albánie | 11 | 6 | 1 | +4 | Albánie | 3-2 | 0-1 | 3-1 | |
2 | Bělorusko | 10 | 6 | 2 | +2 | Bělorusko | 0-2 | 2-0 | 2-0 | |
3 | Litva | 8 | 6 | 2 | -2 | Litva | 0-0 | 2-2 | 0-2 | |
4 | Kazachstán | 4 | 6 | 4 | -4 | Kazachstán | 0-0 | 1-2 | 1-2 |
1 st den | Bělorusko | 0 - 2 | Albánie | Stadion Dinamo , Minsk | |
4. září 2020 20:45 SELČ |
( 0 - 1 ) |
24 th Cikalleshi 79 th Bare |
Diváci: 0 (neveřejní) Rozhodčí: Kristoffer Karlsson |
||
Zpráva |
Litva | 0 - 2 | Kazachstán | Stadión LFF , Vilnius | ||
( 0 - 1 ) |
4 th Zainutdinov 87 th Qout |
Diváci: 0 (neveřejní) Rozhodčí: Rade Obrenovič |
|||
Zpráva |
2 th den | Kazachstán | 1 - 2 | Bělorusko | Centrální stadion , Almaty | |
7. září 2020 16:00 SELČ |
Aymbetov 62. místo | ( 0 - 0 ) |
53 e Bordachev 86 e Lisakovitch |
Diváci: 0 (neveřejní) Rozhodčí : Giorgi Kruashvili |
|
Zpráva |
Albánie | 0 - 1 | Litva | Air Albania Stadium , Tirana | ||
20:45 SELČ |
( 0 - 0 ) | 51 th Kazlauskas | Diváci: 0 (neveřejní) Rozhodčí: Serhiy Boyko |
||
Zpráva |
3 th den | Kazachstán | 0 - 0 | Albánie | Centrální stadion , Almaty | |
11. října 2020 15:00 SELČ |
( 0 - 0 ) | Diváci: 0 (neveřejní) Rozhodčí: Dumitru Muntean |
|||
Zpráva |
Litva | 2 - 2 | Bělorusko | Stadión LFF , Vilnius | ||
18:00 SELČ |
Novikovas 7 th Laukžemis 75 th |
( 1 - 0 ) |
59 th Lisakovich 66 th Sachivko |
Diváci: 963 Rozhodčí: Julian Weinberger |
|
Zpráva |
4 th den | Litva | 0 - 0 | Albánie | Stadión LFF , Vilnius | |
14. října 2020 18:00 SELČ |
( 0 - 0 ) | Diváci: 696 Rozhodčí: Karim Abed |
|||
Zpráva |
Bělorusko | 2 - 0 | Kazachstán | Stadion Dinamo , Minsk | ||
20:45 SELČ |
Yablonski 36 e Yuzepchuk 90 + 3 e |
( 1 - 0 ) | Diváci: 2074 Rozhodčí : Aleksandar Stavrev |
||
Zpráva |
5 th den | Bělorusko | 2 - 0 | Litva | Stadion Dinamo , Minsk | |
15. listopadu 2020 18:00 SEČ |
Yablonski 5 th Ebong 20 th |
( 2 - 0 ) | Diváci: 1985 Rozhodčí: Chris Kavanagh |
||
Zpráva |
Albánie | 3 - 1 | Kazachstán | Air Albania Stadium , Tirana | ||
Cikalleshi 16 e Ismajli 23 e Manaj 62 e ( Pen. ) |
( 2 - 1 ) | 25 th Äbiken | Diváci: 0 (neveřejní) Rozhodoval: Xavier Estrada Fernandez |
||
Zpráva |
6 th den | Albánie | 3 - 2 | Bělorusko | Air Albania Stadium , Tirana | |
18. listopadu 2020 16:00 SEČ |
Cikalleshi 20 th 27 th ( pero. ) Manaj 44 th |
( 3 - 1 ) |
35 th Skavych 80 th Ebong |
Arbitráž: Radu Petrescu |
|
Zpráva |
Kazachstán | 1 - 2 | Litva | Centrální stadion , Almaty | ||
Aymbetov 38 th | ( 1 - 1 ) |
40 th Vorobjovas 90 + 4 th Novikovas |
Arbitráž: Hüseyin Göçek |
||
Zpráva |
Týmy na čtvrtém místě v každé skupině Ligy C jsou na základě obecné klasifikace Ligy národů seřazeny od pozice 1 do pozice 4 a hrají v zápasech o sestup.
Tým umístěný na pozici 1 (45 e ) hraje proti týmu na pozici 4 (48 e ) a tým umístěný na pozici 2 (46 e ) hraje proti týmu na pozici 3 (47 e ).
Zápasy o vyřazení se hrají pod vyřazovacím systémem v oboustranných zápasech.
Pokud tým naplánováno hrát v sestupu utkání splňuje podmínky pro play-off pro FIFA World Cup 2022, žádný sestup zápas se hraje, a C League týmy umístěny v 47 th a 48 th místo v celkové klasifikaci jsou odsunuty.
Hodnost | tým | Body | J | P | Rozdíl |
---|---|---|---|---|---|
45 | Kazachstán (skupina 4) | 4 | 6 | 4 | -4 |
46 | Kypr (skupina 1) | 4 | 6 | 4 | -8 |
47 | Estonsko (skupina 2) | 3 | 6 | 3 | -4 |
48 | Moldavsko (skupina 3) | 1 | 6 | 5 | -10 |
tým | První noha | Skóre | Vrátit shodu | tým |
---|---|---|---|---|
Moldavsko | - | - | - | Kazachstán |
Estonsko | - | - | - | Kypr |
První noha | Moldavsko | - | Kazachstán | Stadion Zimbru , Kišiněv | |
24. - 25. března 2022 |
( - ) |
Vrátit shodu | Kazachstán | - | Moldavsko | Astana Arena , Nursoultan | |
28. - 29. března 2022 |
( - ) |
První noha | Estonsko | - | Kypr | A. Le Coq Arena , Tallinn | |
24. - 25. března 2022 |
( - ) |
Vrátit shodu | Kypr | - | Estonsko | Stadion GSP , Nikósie | |
28. - 29. března 2022 |
( - ) |
Liga C. | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Hodnost | Národ | Trasa | GR. | MJ | G | NE | P | Body | Bp | Před naším letopočtem | Rozdíl |
33 th | Slovinsko | Nejprve nejlepší skupina | 3 | 6 | 4 | 2 | 0 | 14 | 8 | 1 | +7 |
34. th | Černá Hora | 2 nd nejlepší skupina nejprve | 1 | 6 | 4 | 1 | 1 | 13 | 10 | 2 | +8 |
35 th | Albánie | 3 rd první nejlepší skupinu | 4 | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 8 | 4 | +4 |
36 th | Arménie | 4 th nejlepší První skupina | 2 | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 9 | 6 | +3 |
37. ročník | Řecko | Nejlepší skupinový finalista | 3 | 6 | 3 | 3 | 0 | 12 | 6 | 1 | +5 |
38 th | Bělorusko | 2 nd nejlépe na druhém místě ve skupině | 4 | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 10 | 8 | +2 |
39 th | Lucembursko | 3 rd Best Group Second | 1 | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 7 | 5 | +2 |
40. tis | Severní Makedonie | 4 th nejlepší runner-up ve skupině | 2 | 6 | 2 | 3 | 1 | 9 | 9 | 8 | +1 |
41 th | Litva | Nejlepší třetí ve skupině | 4 | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | 5 | 7 | -2 |
42. místo | Gruzie | 2 z nejlepších třetí strany | 2 | 6 | 1 | 4 | 1 | 7 | 6 | 6 | 0 |
43. kolo | Ázerbajdžán | 3 rd nejlépe třetí ve skupině | 1 | 6 | 1 | 3 | 2 | 6 | 2 | 4 | -2 |
44 th | Kosovo | 4 th nejlepší Třetí skupina | 3 | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | 4 | 6 | -2 |
45 th | Kazachstán | Nejlepší čtvrtý ve skupině | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 5 | 9 | -4 |
46 th | Kypr | 2 nd nejlépe čtvrtý ve skupině | 1 | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 2 | 10 | -8 |
47 th | Estonsko | 3 rd nejlépe čtvrtý ve skupině | 2 | 6 | 0 | 3 | 3 | 3 | 5 | 9 | -4 |
48 th | Moldavsko | 4 th nejlépe čtvrtá skupina | 3 | 6 | 0 | 1 | 5 | 1 | 1 | 11 | -10 |
Aktualizace: po jednáních 18. listopadu
4 góly