State of Maryland má osm zástupců v domě Spojených států zástupců .
Okres a jméno | Začátek semestru | Vlevo, odjet | ||
---|---|---|---|---|
1 | Andrew Harris | 3. ledna 2011 | Republikán | |
2 | Holandský Ruppersberger | 3. ledna 2003 | Demokrat | |
3 | John Sarbanes | 3. ledna 2007 | Demokrat | |
4 | Anthony G. Brown | 3. ledna 2017 | Demokrat | |
5 | Steny Hoyer | 3. ledna 1981 | Demokrat | |
6 | Davidův trůn | 3. ledna 2019 | Demokrat | |
7 | Elijah cummings | 3. ledna 1996 | Demokrat | |
8 | Jamie raskin | 3. ledna 2017 | Demokrat |
Maryland zvolila šest zástupců od roku 1789 do roku 1793. Toto číslo vzrostlo na osm v roce 1793 a poté na devět v roce 1803. Od roku 1830 stát opět ztratil křesla, přičemž osm zástupců bylo od roku 1833, šest od roku 1843 a pět od roku 1863.
Po dobu 80 let, od roku 1873 do roku 1953, Maryland zvolila šest zástupců.
Maryland získal sedmé místo ve Sněmovně reprezentantů z roku 1953 a poté o devět let později, po sčítání lidu v roce 1960 .
Kongres | 1 st okres | 2. ročník okresní | 3. ročník okresní | 4 th District | 5 th District | 6 th District | 7 th District | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
83 e (1953-1955) |
Edward T. Miller (v) ( R ) | James P. Devereux (en) ( R ) | Edward Garmatz (en) ( D ) | George Hyde Fallon (in) ( D ) | Frank Small Jr. (in) ( R ) | DeWitt S. Hyde (v) ( R ) | Samuel Friedel (en) ( D ) | |
84 e (1955-1957) |
Richard E. Lankford (en) ( D ) | |||||||
85 th (1957-1959) | ||||||||
86 th (1959-1961) |
Thomas F. Johnson (cs) ( D ) | Daniel B. Brewster (cs) ( D ) | John R. Foley (en) ( D ) | |||||
87 th (1961-1963) |
Charles Mathias Jr. (en) ( R ) | |||||||
Kongres | 1 st okres | 2. ročník okresní | 3. ročník okresní | 4 th District | 5 th District | 6 th District | 7 th District | Okres AL |
88 th (1963-1965) |
Rogers Morton ( R ) | Clarence Long (in) ( D ) | Edward Garmatz (en) ( D ) | George Hyde Fallon (in) ( D ) | Richard E. Lankford (en) ( D ) | Charles Mathias Jr. (en) ( R ) | Samuel Friedel (en) ( D ) | Carlton R. Sickles (cs) ( D ) |
89 th (1965-1967) |
Hervey G. Machen (en) ( D ) | |||||||
90 th (1967-1969) |
8 th District | |||||||
Gilbert Gude (en) ( R ) | ||||||||
91 e (1969-1971) |
Lawrence Hogan (en) ( R ) | J. Glenn Beall Jr. (v) ( R ) | ||||||
92 e (1971-1973) |
William O. Mills (v) ( R ) | Paul Sarbanes ( D ) | Goodloe Byron (in) ( D ) | Parren Mitchell ( D ) | ||||
93 e (1973-1975) |
Robert Bauman ( R ) | Paul Sarbanes ( D ) | Marjorie Holt (en) ( R ) | |||||
94 th (1975-1977) |
Gladys Spellman (en) ( D ) | |||||||
95 th (1977-1979) |
Barbara Mikulski ( D ) | Newton Steers (en) ( R ) | ||||||
96 th (1979-1981) |
Beverly Byron ( D ) | Michael D. Barnes (en) ( D ) | ||||||
97 th (1981-1983) |
Roy Dyson (en) ( D ) | |||||||
98 th (1983-1985) |
Steny Hoyer ( D ) | |||||||
99 th (1985-1987) |
Helen Bentley (en) ( R ) | |||||||
100 Th (1987-1989) |
Ben Cardin ( D ) | C. Thomas McMillen (en) ( D ) | Kweisi Mfume ( D ) | Connie Morella ( R ) | ||||
101 e (1989-1991) | ||||||||
102 th (1991-1993) |
Wayne Gilchrest (en) ( R ) | |||||||
103. kolo (1993-1995) |
Albert Wynn ( D ) | Roscoe Bartlett (en) ( R ) | ||||||
104 Th (1995-1996) |
Robert Ehrlich ( R ) | |||||||
104 Th (1995-1996) |
Elijah Cummings ( D ) | |||||||
105 th (1997-1999) | ||||||||
106 th (1999-2001) | ||||||||
107 th (2001-2003) | ||||||||
108 th (2003-2005) |
Dutch Ruppersberger ( D ) | Chris Van Hollen ( D ) | ||||||
109 th (2005-2007) | ||||||||
110 Th (2007-2008) |
John Sarbanes ( D ) | |||||||
110 Th (2008-2009) |
Donna Edwards ( D ) | |||||||
111 Th (2009-2011) |
Frank Kratovil ( D ) | |||||||
112 e (2011-2013) |
Andy Harris ( R ) | |||||||
113 Th (2013-2015) |
John Delaney ( D ) | |||||||
114 Th (2015-2017) | ||||||||
115 th (2017-2019) |
Anthony G. Brown ( D ) | Jamie Raskin ( D ) |