Louis Garrigou

Louis Garrigou
Funkce
Senátor
23. března 1930 - 31. prosince 1941
( 11 let, 9 měsíců a 8 dní )
Vláda III e republika
Životopis
Datum narození 19. července 1884
Místo narození Alžír ( francouzské Alžírsko )
Datum úmrtí 7. listopadu 1947
Místo smrti Cahors ( Lot , Francie )
Rezidence Lot

Louis Garrigou , narozen dne19. července 1884v Alžíru a zemřel dne7. listopadu 1947v Cahors byl Lotovým senátorem .

Životopis

Profesní prefekturní úředník pracoval v různých ministerských kancelářích. Stal senátor Lot na23. března 1930znovu zvoleno 10. ledna 1933 dokud 31. prosince 1941. On hlasoval plné moci v Pétain 10. července 1940

Další pověření

Zdroje

Externí odkaz