Zkoušky
|
Zlato
|
stříbrný
|
Bronz
|
Zdarma plavání
|
50 m
|
Alexander Popov Unified Team 21 s 91 (RO)
|
Matt Biondi USA 22s 09
|
Tom Jager USA 22:30
|
100 m
|
Alexander Popov Unified Team 49s 02
|
Gustavo Borges Brazílie 49s 43
|
Stephan Caron Francie 49. 50.
|
200 m
|
Jednotný tým Jevgenij Sadovyj 1:46:70 (RO)
|
Anders Holmertz Švédsko 1 min 46 s 86
|
Antti Kasvio Finsko 1 min 47 s 63
|
400 m
|
Jednotný tým Jevgenij Sadovyj 3:45:00 (RM)
|
Kieren Perkins Austrálie 3:45:76
|
Anders Holmertz Švédsko 3 min 46 s 77
|
1 500 m
|
Kieren Perkins Austrálie 14:43 48 (RM)
|
Glen Housman Australia 14 min 55 s 29
|
Jörg Hoffmann Německo 15:02:29
|
Motýl
|
100 m
|
Pablo Morales USA 53s 32
|
Rafał Szukała Polsko 53 s 35
|
Anthony Nesty Surinam 53s 41
|
200 m
|
Melvin Stewart USA 1:56:26 (RO)
|
Danyon Loader Nový Zéland 1:57 93
|
Franck Esposito Francie 1 min 58 s 51
|
Zadní
|
100 m
|
Mark Tewksbury Canada 53s 98 (RO)
|
Jeff Rouse USA 54s 04
|
David Berkoff USA 54 let 78
|
200 m
|
Martin López-Zubero Španělsko 1 min 58 s 47 (RO)
|
Vladimir Selkov Unified Team 1:58 87
|
Stefano Battistelli Itálie 1 min 59 s 40
|
Prsa
|
100 m
|
Nelson Diebel USA 1:01 50 (RO)
|
Norbert Rózsa Maďarsko 1:01 68
|
Phil Rogers Australia 1:01 76
|
200 m
|
Mike Barrowman USA 2:10:16 (RM)
|
Norbert Rózsa Maďarsko 2 min 11 s 23
|
Nick Gillingham Velká Británie 2:11:29
|
4 plave
|
200 m
|
Tamás Darnyi Maďarsko 2 min 00 s 76
|
Gregory Burgess USA 2 min 00 s 97
|
Attila Czene Maďarsko 2 min 01 s 00
|
400 m
|
Tamás Darnyi Maďarsko 4:14:23 (RO)
|
Eric Namesnik USA 4:15:57
|
Luca Sacchi Itálie 4:16:34
|
Relé
|
4 × 100 m volný způsob
|
Spojené státy Joe Hudepohl Matt Biondi Tom Jager Jon Olsen Shaun Jordan Joel Thomas 3 min 16 s 74
|
Sjednocený tým Pavlo Khnykin Gennadiy Prigoda Yuri Bashkatov Alexander Popov Vladimir Pychnenko Veniamin Taïanovitch 3 min 17 s 56
|
Německo Dirk Richter Christian Tröger Steffen Zesner Mark Pinger Andreas Szigat Bengt Zikarsky 3 min 17 s 90
|
4 × 200 m volný způsob
|
Sjednocený tým Dmitrij Lepikov Vladimir Pyshnenko Veniamin Tayanovič Jevgenij Sadovyj Aleksey Kudryavtsev Jurij Mukhin 7 min 11 s 95 (RM)
|
Švédsko Christer Wallin Anders Holmertz Tommy Werner Lars Frölander 7 min 15 s 51
|
Spojené státy Joe Hudepohl Melvin Stewart Jon Olsen Doug Gjertsen Scott Jaffe Dan Jorgensen 7 min 16 s 23
|
4 × 100 m směs
|
USA Jeff Rouse Nelson Diebel Pablo Morales Jon Olsen David Berkoff Hans Dersch Melvin Stewart Matt Biondi 3:36
|
Sjednocený tým Vladimir Selkov Vassili Ivanov Pavlo Khnykin Alexander Popov Vladimir Pychnenko Vladislav Kulikov Dmitrij Volkov 3 min 38 s 56
|
Kanada Mark Tewksbury Jonathan Cleveland Marcel Gery Stephen Clarke Tom Ponting 3 min 39 s 66
|