Francouzský pohár 1/8 e finále
( Guingamp )
Liga mistrů Finále
( FFC Frankfurt )
Nejlepší střelec Mistrovství: Marie-Laure Delie (14) Všechny soutěže: Marie-Laure Delie (20)

Nejlepší kolemjdoucí Championship: Fatmire Alushi (9)

Dresy

Sada levé paže psg1314home.png Body kit psg1314home.png Sada pravá ruka psg1314home.png Kit shorts.png Kit ponožky.png Domov Kit levé rameno.png Body kit psg1314away.png Sada pravá paže.png Kit shorts.png Kit ponožky.png Mimo Sada levé paže psg pryč 1213.png Body kit psg1213A.png Sada pravá ruka psg pryč 1213.png Kit shorts.png Kit ponožky.png jiný

Poslední aktualizace: 9. listopadu 2017.

Chronologie

2014-2015 sezóna Paris Saint-Germain sekce dámského je čtrnáctý po sobě jdoucí období pro pařížského klubu v první divizi francouzského šampionátu a klubu dvacáté čtvrté sezóně na této úrovni od roku 1979 .

Farid Benstiti je v čele pařížského štábu již třetí sezónu. Cíle pro tuto třetí sezónu profesionality byly revidovány směrem vzhůru po investici katarských majitelů , kteří se opět zaměřují na dobrý evropský směr a titul francouzského šampiona.

Paris Saint-Germain se během sezóny bude vyvíjet také v Coupe de France a v Lize mistrů .

Před sezónou

Převody

Bývalý ruský trenér Farid Benstiti vstupuje do své třetí sezóny v klubu.

PSG posiluje získáváním mezinárodních zpráv, jako byl loni. E

Předsezónní příprava

PSG je zván na Valais Cup s kluby v Curychu, Barceloně a Lyonu . Paříž dosáhla finále turnaje, když porazila Barcelonu na penalty, se dvěma zastávkami od Bergera, a padla ve finále proti Lyonu 2: 1. Budou se hrát další přátelská utkání, včetně jednoho v Beauvais, proti Montpellier, což je pro PSG bouřlivé vítězství 5-0.

11 Rodezi 1-3 PSG 2. (-3)
Legenda: () = bodový rozdíl na prvním, nebo, pokud je PSG první, na druhém.

1/8 EA Guingamp 1-1 (karta: 7-6) Paris SG D1

2014-2015 Coupe de France je 14. ročník Coupe de France , drtivou soutěž mezi fotbalovými kluby v celé pevninské Francii a francouzských zámořských departementech a územích . Pořádá jej FFF a jeho regionální ligy.

Kurz Ligy mistrů

Po poněkud neuspokojivém roce v předchozím roce vyřazením z vyřazovacích fází Ligy mistrů vytvořilo PSG překvapení tím, že odstranilo 2 hlavní oblíbené týmy o titul. Jmenovitě Olympique Lyonnais a VFL Wolsbourg tím, že je oba doma porazili. Tyto dva týmy, které společně zvítězily v posledním 4. ročníku soutěže.

Oficiální zápasy sezóny

Níže uvedená tabulka ukazuje zápasy, které během sezóny odehrál Paris Saint-Germain . Zapisovatelé jsou doprovázeni údajem o minutě hry, kdy je gól vstřelen, a u některých úspěchů také o jeho povaze ( trest nebo proti jeho táboru).

Souhrn oficiálních zápasů podle soutěže
Soutěž Začíná na tahu Místo nebo závěrečné kolo Odehrané zápasy Vyhrál Kreslí Ztracený Cíle pro Góly proti Rozdíl
Divize 1 - 2. místo 22 20 0 2 88 9 +79
Francouzský pohár 1/32 finále 1/8 finále 3 1 2 0 7 1 +6
Liga mistrů 1/16 finále Finále 9 6 1 2 16 6 +10
Celkový - - 34 27 3 4 111 16 +95
Oficiální zápasy sezóny 2013-2014
Datováno Soutěž Oponent Umístění Výsledek Zapisovatelé gólů PSG Náměstí Blahobyt
09/01/2013 Den 1 FF Yzeure Ext. 0-2 Gól vstřelen po 38 minutách38 e Aurélie Kaci
Gól padl po 55 minutách55 th Marie-Laure Delie
2. místo 600
08/09/2013 Den 2 AS Muretaine Dom. 4-0 Gól vstřelen po 39 minutách39 th Marie-Laure Delie
Gól vstřelen po 54 minutách54 th Laura Georges
Gól vstřelen po 65 minutách65 th Laura Georges
Gól vstřelen po 83 minutách83 th Lindsey Horan
2. místo 200
14.09.2013 3. den ASJ Soyaux Ext. 2-3 Gól vstřelil po 29 minutách29 th Kenza Dali
Gól vstřelen po 47 minutách47 th Marie-Laure Delie
Gól vstřelen po 73 minutách73 th Marie-Laure Delie
2. místo 1500
29. 09. 2013 4. den Olympique lyonnais Dom. 0-3 3. kolo 2900
06/10/2013 5. den Montpellier HSC Ext. 1-2 Gól vstřelen po 40 minutách40 th Marie-Laure Delie
Gól vstřelen po 70 minutách70 th Lindsey Horan
3. kolo 2000
09/10/2013 LC 16. jít Tyresö FF Ext. 2-1 Gól vstřelil po 36 minutách36 th Sabrina Delannoy 3300
13/10/2013 6. den Arras FCF Dom. 3-0 Gól vstřelil po 66 minutách66 th Lindsey Horan
Gól vstřelen po 88 minutách88 th Nonna Debonne
Gól vstřelen po 90 minutách90 th Lindsey Horan
3. kolo
16/10/2013 LC 16 th  return Tyresö FF Dom. 0-0 500
20/10/2013 7. den EA Guingamp Ext. 0-6 Gól vstřelen po 6 minutách6 th Marie-Laure Delie
Gól vstřelen po 11 minutách11 th Kosovare Asllani
Gól vstřelen po 32 minutách32 th Marie-Laure Delie
Gól vstřelen po 57 minutách57 th Marie-Laure Delie
Gól vstřelil po 77 minutách77 th Kenza Dali
Gól vstřelen po 90 minutách90 th Marie-Laure Delie
2. místo 4000
03/11/2013 8. den AS Saint-Etienne Dom. 5-0 Gól vstřelen po 12 minutách12 e Linda Bresonik
Gól vstřelen po 13 minutách13 e Lindsey Horan
Gól vstřelen po 33 minutách33 e Linda Bresonik
Gól vstřelen po 59 minutách59 e Linda Bresonik
Gól vstřelen po 90 minutách90 e Laure Boulleau
2. místo 250
17/11/2013 9. den FCF Hénin-Beaumont Ext. 0-1 Gól vstřelen po 38 minutách38 th Marie-Laure Delie 2. místo 300
12/01/2013 10. den Rodez AF Dom. 7-0 Gól vstřelen po 15 minutách15 e Sabrina Delannoy
08/12/2013 11. den FCF Juvisy Dom. 0-1 4. ročník 800
15/12/2013 12. den AS Muretaine Ext. 0-9 Gól vstřelen po 6 minutách6 e Caroline Pizzala