| |||
Všeobecné | |||
Závod | 30. ročník Tour of Egypt | ||
Soutěž | UCI Africa Tour 2016 2.2 | ||
Kroky | 5 | ||
Termíny | 28. prosince 2015 - 2. ledna 2016 | ||
Vzdálenost | 569 km | ||
Země | Egypt | ||
Místo odjezdu | Sharm el-Sheikh | ||
Místo příjezdu | Sharm el-Sheikh | ||
Týmy | 7 | ||
Předkrmy | 35 | ||
Příjezdy | 28 | ||
Průměrná rychlost | 39,652 km / h | ||
Výsledek | |||
Vítěz | Mounir Makhchoun | ||
Druhý | Adne van Engelen (WV West-Frisia) | ||
Třetí | Pascal Aandewiel | ||
Nejlepší mladý | Mounir Makhchoun | ||
Nejlepší tým | Maroko | ||
◀ 2015 | 2019 ▶ | ||
Dokumentace |
27 th vydání Tour Egypta se konalo28. prosince 2015 na 2. ledna 2016. Závod je součástí kalendáře UCI Africa Tour 2016 v kategorii 2.2.
Vyhráli ho marocký Mounir Makhchoun ( marocký národní tým ), který zvítězil o 6 a 43 sekund před dvěma Holanďany Adnem van Engelenem a Pascalem Aandewielem z týmu WV West-Frisia.
Mounir Makhchoun také vyhrává pořadí nejlepšího mladíka a jeho formace, marocký národní tým, končí nejlepším týmem.
Tour of Egypt, zařazený do kategorie 2.2 UCI Africa Tour , je tedy otevřený profesionálním kontinentálním týmům , kontinentálním týmům , národním týmům, regionálním týmům a klubům a smíšeným týmům afrických týmů.
Na této Tour of Egypt se účastní sedm týmů - šest národních týmů a jeden regionální a klubový tým:
Národní týmy | ||
---|---|---|
Jméno týmu | Země | Kódováno |
Saúdská Arábie národní tým | Saudská arábie | KSA |
Egyptský národní tým | Egypt | EGY |
Egyptský národní tým B | Egypt | - |
Jordan národní tým | Jordán | JOR |
Marocký národní tým | Maroko | MAR |
Tunisko národní tým | Tunisko | KÁĎ |
Regionální a klubový tým | ||
---|---|---|
Jméno týmu | Země | Kódováno |
WV West-Frisia | Holandsko | - |
Krok | Datováno | Zastavit města | typ | Vzdálenost (km) | Stage vítěz | Vedoucí obecné klasifikace |
---|---|---|---|---|---|---|
1 st krok | 28. prosince | Sharm el-Sheikh - Sharm el-Sheikh | 7 | Islám shawky | Islám shawky | |
2 e krok | 29. prosince | Sharm el-Sheikh - Sharm el-Sheikh | 160 | Soufiane Sahbaoui | Soufiane Sahbaoui | |
3 e krok | 30. prosince | Sharm el-Sheikh - Sharm el-Sheikh | 170 | Islám shawky | Soufiane Sahbaoui | |
4 th krok | 31. prosince | Sharm el-Sheikh - Sharm el-Sheikh | 54 | Egypt | Islám shawky | |
5 th krok | 2. ledna | Sharm el-Sheikh - Sharm el-Sheikh | 178 | Islám ramadán | Mounir Makhchoun |
Etapová klasifikace | ||||
---|---|---|---|---|
Běžec | Země | tým | Čas | |
1 st | Islám shawky | Egypt | Egyptský národní tým | za 9 min 34 s |
2. místo | Sven Broekaart | Holandsko | WV West-Frisia | + 25 s |
3. kolo | Islam Nasser | Egypt | Egyptský národní tým | + 31 s |
4. ročník | Pascal Aandewiel | Holandsko | WV West-Frisia | + 40 s |
5. th | Ali Nouisri | Tunisko | Tunisko národní tým | + 41 s |
6. th | Sultán Asiri | Saudská arábie | Saúdská Arábie národní tým | + 42 s |
7. th | Abderrahim Zahiri | Maroko | Marocký národní tým | + 43 s |
8. th | Badr Iferd | Maroko | Marocký národní tým | + 47 s |
9. ročník | Soufiane Sahbaoui | Maroko | Marocký národní tým | + 52 s |
10. tis | Adne van Engelen | Holandsko | WV West-Frisia | + 56 s |
Obecná klasifikace | ||||
---|---|---|---|---|
Běžec | Země | tým | Čas | |
1 st | Islám shawky | Egypt | Egyptský národní tým | za 9 min 34 s |
2. místo | Sven Broekaart | Holandsko | WV West-Frisia | + 25 s |
3. kolo | Islam Nasser | Egypt | Egyptský národní tým | + 31 s |
4. ročník | Pascal Aandewiel | Holandsko | WV West-Frisia | + 40 s |
5. th | Ali Nouisri | Tunisko | Tunisko národní tým | + 41 s |
6. th | Sultán Asiri | Saudská arábie | Saúdská Arábie národní tým | + 42 s |
7. th | Abderrahim Zahiri | Maroko | Marocký národní tým | + 43 s |
8. th | Badr Iferd | Maroko | Marocký národní tým | + 57 s |
9. ročník | Soufiane Sahbaoui | Maroko | Marocký národní tým | + 52 s |
10. tis | Adne van Engelen | Holandsko | WV West-Frisia | + 56 s |
Etapová klasifikace | ||||
---|---|---|---|---|
Běžec | Země | tým | Čas | |
1 st | Soufiane Sahbaoui | Maroko | Marocký národní tým | za 3 h 53 min 28 s |
2. místo | Adne van Engelen | Holandsko | WV West-Frisia | + 0 s |
3. kolo | Florian smits | Holandsko | WV West-Frisia | + 7 s |
4. ročník | Mounir Makhchoun | Maroko | Marocký národní tým | + 44 s |
5. th | Abderrahim Zahiri | Maroko | Marocký národní tým | + 44 s |
6. th | Pascal Aandewiel | Holandsko | WV West-Frisia | + 1 min 30 s |
7. th | Hamza Fatnassi | Tunisko | Tunisko národní tým | + 1 min 30 s |
8. th | Badr Iferd | Maroko | Marocký národní tým | + 1 min 30 s |
9. ročník | Sven Broekaart | Holandsko | WV West-Frisia | + 1 min 30 s |
10. tis | Islám shawky | Egypt | Egyptský národní tým | + 1 min 30 s |
Obecná klasifikace | ||||
---|---|---|---|---|
Běžec | Země | tým | Čas | |
1 st | Soufiane Sahbaoui | Maroko | Marocký národní tým | za 4 h 3 min 54 s |
2. místo | Adne van Engelen | Holandsko | WV West-Frisia | + 4 s |
3. kolo | Florian smits | Holandsko | WV West-Frisia | + 13 s |
4. ročník | Abderrahim Zahiri | Maroko | Marocký národní tým | + 35 s |
5. th | Islám shawky | Egypt | Egyptský národní tým | + 38 s |
6. th | Mounir Makhchoun | Maroko | Marocký národní tým | + 48 s |
7. th | Sven Broekaart | Holandsko | WV West-Frisia | + 1 min 3 s |
8. th | Pascal Aandewiel | Holandsko | WV West-Frisia | + 1 min 18 s |
9. ročník | Sultán Asiri | Saudská arábie | Saúdská Arábie národní tým | + 1 min 20 s |
10. tis | Islam Nasser | Egypt | Egyptský národní tým | + 1 min 20 s |
Etapová klasifikace | ||||
---|---|---|---|---|
Běžec | Země | tým | Čas | |
1 st | Islám shawky | Egypt | Egyptský národní tým | za 4 h 21 min 56 s |
2. místo | Soufiane Sahbaoui | Maroko | Marocký národní tým | + 0 s |
3. kolo | Sultán Asiri | Saudská arábie | Saúdská Arábie národní tým | + 17 s |
4. ročník | Badr Iferd | Maroko | Marocký národní tým | + 19 s |
5. th | Islam Nasser | Egypt | Egyptský národní tým | + 1 min 23 s |
6. th | Pascal Aandewiel | Holandsko | WV West-Frisia | + 1 min 23 s |
7. th | Islám ramadán | Egypt | Egyptský národní tým | + 1 min 25 s |
8. th | Mounir Makhchoun | Maroko | Marocký národní tým | + 2 min 0 s |
9. ročník | Adne van Engelen | Holandsko | WV West-Frisia | + 2 min 0 s |
10. tis | Youssef Helal | Egypt | Egyptský národní tým | + 2 min 0 s |
Obecná klasifikace | ||||
---|---|---|---|---|
Běžec | Země | tým | Čas | |
1 st | Soufiane Sahbaoui | Maroko | Marocký národní tým | za 8 h 25 min 50 s |
2. místo | Islám shawky | Egypt | Egyptský národní tým | + 38 s |
3. kolo | Adne van Engelen | Holandsko | WV West-Frisia | + 2 min 4 s |
4. ročník | Florian smits | Holandsko | WV West-Frisia | + 2 min 13 s |
5. th | Sultán Asiri | Saudská arábie | Saúdská Arábie národní tým | + 2 min 37 s |
6. th | Badr Iferd | Maroko | Marocký národní tým | + 2 min 34 s |
7. th | Pascal Aandewiel | Holandsko | WV West-Frisia | + 2 min 41 s |
8. th | Islam Nasser | Egypt | Egyptský národní tým | + 2 min 43 s |
9. ročník | Mounir Makhchoun | Maroko | Marocký národní tým | + 2 min 48 s |
10. tis | Hamza Fatnassi | Tunisko | Tunisko národní tým | + 4 min 28 s |
| ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
tým | Země | Čas | ||||
1 re | Egyptský národní tým | Egypt | za 1 h 13 min 4 s | |||
2. místo | Marocký národní tým | Maroko | + 47 s | |||
3. kolo | WV West-Frisia | Holandsko | + 1 min 37 s | |||
4. ročník | Saúdská Arábie národní tým | Saudská arábie | + 2 min 56 s | |||
5. th | Tunisko národní tým | Tunisko | + 3 min 29 s | |||
6. th | Egyptský národní tým B | Egypt | + 12 min 32 s | |||
7. th | Jordan národní tým | Jordán | + 19 min 41 s | |||
Obecná klasifikace | ||||
---|---|---|---|---|
Běžec | Země | tým | Čas | |
1 st | Islám shawky | Egypt | Egyptský národní tým | za 9 h 39 min 32 s |
2. místo | Soufiane Sahbaoui | Maroko | Marocký národní tým | + 9 s |
3. kolo | Islam Nasser | Egypt | Egyptský národní tým | + 2 min 5 s |
4. ročník | Badr Iferd | Maroko | Marocký národní tým | + 2 min 43 s |
5. th | Mounir Makhchoun | Maroko | Marocký národní tým | + 2 min 57 s |
6. th | Adne van Engelen | Holandsko | WV West-Frisia | + 3 min 3 s |
7. th | Florian smits | Holandsko | WV West-Frisia | + 3 min 12 s |
8. th | Pascal Aandewiel | Holandsko | WV West-Frisia | + 3 min 40 s |
9. ročník | Usáma Ahmed | Egypt | Marocký národní tým | + 4 min 19 s |
10. tis | Sultán Asiri | Saudská arábie | Saúdská Arábie národní tým | + 4 min 45 s |
Etapová klasifikace | ||||
---|---|---|---|---|
Běžec | Země | tým | Čas | |
1 st | Islám ramadán | Egypt | Egyptský národní tým | za 4 h 36 min 50 s |
2. místo | Ali Nouisri | Tunisko | Tunisko národní tým | + 0 s |
3. kolo | Mounir Makhchoun | Maroko | Marocký národní tým | + 1 min 40 s |
4. ročník | Sultán Asiri | Saudská arábie | Saúdská Arábie národní tým | + 1 min 40 s |
5. th | Adne van Engelen | Holandsko | WV West-Frisia | + 1 min 40 s |
6. th | Hamza Fatnassi | Tunisko | Tunisko národní tým | + 1 min 40 s |
7. th | Pascal Aandewiel | Holandsko | WV West-Frisia | + 1 min 40 s |
8. th | Abderrahim Zahiri | Maroko | Marocký národní tým | + 1 min 40 s |
9. ročník | Badr Iferd | Maroko | Marocký národní tým | + 2 min 51 s |
10. tis | Usáma Ahmed | Egypt | Egyptský národní tým | + 2 min 51 s |
Konečná obecná klasifikace | ||||
---|---|---|---|---|
Běžec | Země | tým | Čas | |
1 st | Mounir Makhchoun | Maroko | Marocký národní tým | za 14 h 20 min 59 s |
2. místo | Adne van Engelen | Holandsko | WV West-Frisia | + 6 s |
3. kolo | Pascal Aandewiel | Holandsko | WV West-Frisia | + 43 s |
4. ročník | Badr Iferd | Maroko | Marocký národní tým | + 57 s |
5. th | Sultán Asiri | Saudská arábie | Saúdská Arábie národní tým | + 1 min 48 s |
6. th | Usáma Ahmed | Egypt | Egyptský národní tým | + 2 min 33 s |
7. th | Abderrahim Zahiri | Maroko | Marocký národní tým | + 3 min 14 s |
8. th | Hamza Fatnassi | Tunisko | Tunisko národní tým | + 4 min 22 s |
9. ročník | Mohammed přidat allh | Egypt | Egyptský národní tým | + 20 min 41 s |
10. tis | Islám ramadán | Egypt | Egyptský národní tým | + 21 min 12 s |
Hodnocení nejlepšího mladíka
|
Týmová klasifikace
|
Tato Tour of Egypt uděluje všem jezdcům body na UCI Africa Tour 2016 .
Pozice | 1 st | 2. místo | 3. kolo | 4. ročník | 5. th | 6. th | 7. th | 8 th k 10 th |
Obecná klasifikace | 40 | 30 | 25 | 20 | 15 | 10 | 5 | 3 |
Krok za krokem | 7 | 3 | 1 | |||||
Vedoucí, podle fáze | 1 |
Cyklista | tým | Všeobecné | Krok | Vůdce | Celkový |
---|---|---|---|---|---|
Mounir Makhchoun | Marocký národní tým | 40 | 2 | - | 42 |
Adne van Engelen | WV West-Frisia | 30 | 3.333 | - | 33 333 |
Pascal Aandewiel | WV West-Frisia | 25 | 0,333 | - | 25 333 |
Badr Iferd | Marocký národní tým | 20 | 1 | - | 21 |
Islám shawky | Egyptský národní tým | - | 16,333 | 2 | 18,333 |
Sultán Asiri | Saúdská Arábie národní tým | 15 | 1 | - | 16 |
Soufiane Sahbaoui | Marocký národní tým | - | 11 | 2 | 13 |
Usáma Ahmed | Egyptský národní tým | 10 | 2.333 | - | 12,333 |
Islám ramadán | Egyptský národní tým | 3 | 7 | - | 10 |
Abderrahim Zahiri | Marocký národní tým | 5 | 1 | - | 6 |
Mohammed přidat allh | Egyptský národní tým | 3 | 2.333 | - | 5,333 |
Sven Broekaart | WV West-Frisia | - | 3.333 | - | 3.333 |
Islam Nasser | Egyptský národní tým | - | 3.333 | - | 3.333 |
Hamza Fatnassi | Tunisko národní tým | 3 | - | - | 3 |
Ali Nouisri | Tunisko národní tým | - | 3 | - | 3 |
Youssef Helal | Egyptský národní tým | - | 2.333 | - | 2.333 |
Florian smits | WV West-Frisia | - | 1333 | - | 1333 |
Krok | Vítěz | Obecná klasifikace | Hodnocení nejlepšího mladíka | Týmová klasifikace |
---|---|---|---|---|
1 | Islám shawky | Islám shawky | Islám shawky | Egyptský národní tým |
2 | Soufiane Sahbaoui | Soufiane Sahbaoui | Soufiane Sahbaoui | WV West-Frisia |
3 | Islám shawky | Marocký národní tým | ||
4 | Egyptský národní tým | Islám shawky | Islám shawky | |
5 | Islám ramadán | Mounir Makhchoun | Mounir Makhchoun | |
Konečné pořadí | Mounir Makhchoun | Mounir Makhchoun | Marocký národní tým |
|
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|