Tenisový turnaj Umag (ATP 2001) | ||||||||
Úpravy | Chorvatsko Otevřít Umag | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Datováno | Od 16 do22. července 2001 | |||||||
Umístění | Umag | |||||||
Kategorie | ATP mezinárodní série | |||||||
Plocha | Clay ( ext. ) | |||||||
Nadace | 375 000 $ | |||||||
Celkový finanční závazek | 400 000 $ | |||||||
Jednoduchý | 5 kol (32 hráčů) Carlos Moyà |
|||||||
Dvojnásobek | 4 kola (16 týmů) Andrés Schneiter Sergio Roitman |
|||||||
Umag tenisový turnaj | ||||||||
| ||||||||
Vydání 2001 na turnaji tenisu do Umagu se koná od 16. do22. červencena hlíně venku. Patří do kategorie International Series .
N o | Hráč | Výsledek | Konečný soupeř |
---|---|---|---|
1 | Carlos Moyà | Vítězství | Jérôme Golmard (5) |
2 | Albert Portas | 2 th kolo | Adrian Voinea |
3 | Bohdan Ulihrach | 2 th kolo | David Nalbandian |
4 | Michal Tabara | 2 th kolo | Albert Montañés |
5 | Jerome Golmard | Finále | Carlos Moyà (1 / WC) |
6 | Ivan Ljubičić | 1/4 finále | Adrian Voinea |
7 | Felix Mantilla | 1/4 finále | David Nalbandian |
8 | Agustín Calleri | 2 th kolo | Attila Savolt |
N o | Hráč | Výsledek | Konečný soupeř |
---|---|---|---|
1 | Ion Moldovan | 1 st kolo | David Nalbandian |
2 | Iztok Božič | 1 st kolo | Oscar Serrano |
3 | Giorgio Galimberti | 1 st kolo | Albert Montañés |
4 | Marzio Martelli | 1 st kolo | Michal Tabara (4) |
N o | Hráč | Výsledek | Konečný soupeř |
---|---|---|---|
1 | Carlos Moyà | Vítězství | Jérôme Golmard (5) |
2 | Marko Tkalec | 1 st kolo | Attila Savolt |
3 | Ivan Vajda | 1 st kolo | Federico luzzi |
N o | tým | Výsledek | Koneční protivníci |
---|---|---|---|
1 |
Tomáš Cibulec Leoš Friedl |
1/2 finále |
Andrés Schneiter Sergio Roitman (3) |
2 |
Germán Puentes Albert Portas |
1 st kolo |
Giorgio Galimberti Ion Moldovan |
3 |
Andrés Schneiter Sergio Roitman |
Vítězství |
Ivan Ljubičić Lovro Zovko |
4 |
Petr Luxa Radek Štěpánek |
1/2 finále |
Ivan Ljubičić Lovro Zovko |
N o | tým | Výsledek | Koneční protivníci |
---|---|---|---|
1 |
Agustín Calleri Mariano Puerta |
1 st kolo |
Tomáš Cibulec Leoš Friedl (1) |
2 |
Ivan Cerović Marko Tkalec |
1 st kolo |
Paul Hanley Nathan Healey |
3 |
Jaroslav Levinský Daniel Vacek |
1/4 finále |
Petr Luxa Radek Štěpánek (4) |
4 |
Mario Radić Nejc Smole |
1 st kolo |
Ivan Ljubičić Lovro Zovko |