Rakouský tenisový turnaj (WTA 2013) | ||||||||
Úpravy | Dámy Nürnberger Gastein | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Datováno | Od 15 do21. července 2013 | |||||||
Umístění | Bad Gastein | |||||||
Kategorie | Mezinárodní | |||||||
Plocha | Země ( ext. ) | |||||||
Nadace | 235 000 $ | |||||||
Jednoduchý | 5 kol (32 hráčů) Yvonne Meusburger |
|||||||
Dvojnásobek | 4 kola (16 týmů) Sandra Klemenschits Andreja Klepač |
|||||||
Rakouský tenisový turnaj | ||||||||
| ||||||||
Rakouský tenisový turnaj je profesionálních ženský tenisový turnaj. Vydání 2013 , zařazené do mezinárodní kategorie , se koná v Bad Gasteinu od 15 do21. července 2013.
Dámská dvouhra vyhrála Yvonne Meusburgerová . Ve finále porazila Andrea Hlaváčková , vyhrál při této příležitosti na 1 st titul v kariéře na WTA Tour .
Ve čtyřhře zvítězily Sandra Klemenschits a Andreja Klepač .
Věž | Pojistné | Body |
---|---|---|
Vítězství | 32 258 EUR | 280 |
Finále | 16 129 € | 200 |
1/2 finále | 8 407 EUR | 130 |
1/4 finále | 4 435 EUR | 70 |
2 e kolo (1/8) | 2 500 EUR | 30 |
1 st kolo (1/16) | 1452 EUR | 1 |
Věž | Pojistné | Body |
---|---|---|
Vítězství | 9 274 EUR | 280 |
Finále | 4 839 EUR | 200 |
1/2 finále | 2581 EUR | 130 |
1/4 finále | 1371 EUR | 70 |
1 st kolo (1/8) | 726 € | 1 |
Zdroj: (EN) WTA oficiální tabulky : jednolůžkové - dvoulůžkové - kvalifikace [PDF] .
N o | Hravý | Výsledek | Konečný soupeř |
---|---|---|---|
1 | Mona Barthel | 2 th kolo | Lisa-Maria Moser ( WC ) |
2 | Annika beck | 1/4 finále | Karin Knapp (8) |
3 | Irina-Camelia Begu | 2 th kolo | Yvonne meusburger |
4 | Andrea Petkovic | 1 st kolo | Petra Martić |
5 | Kiki Bertens | 1 st kolo | Viktorija Golubic ( Q ) |
6 | Chanelle Scheepers | 2 th kolo | Elina Svitolina |
7 | MT Torró Flor | 1 st kolo | Arantxa Rus |
8 | Karin Knapp | 1/2 finále | Yvonne meusburger |
N o | Hravý | Výsledek | Konečný soupeř |
---|---|---|---|
1 | Elena Bogdan | 1 st kolo | Lisa-Maria Moser ( WC ) |
2 | Viktorija Golubic | 2 th kolo | Andrea Hlaváčková |
3 | Michaela Hončová | 1 st kolo | Elina Svitolina |
4 | Jasmina tinjić | 1 st kolo | Yvonne meusburger |
N o | Hravý | Výsledek | Konečný soupeř |
---|---|---|---|
1 | Lisa-Maria Moser | 1/4 finále | Andrea Hlaváčková |
2 | Patricia mayr | 1/4 finále | Elina Svitolina |
3 | Carina Witthöft | 1 st kolo | Irina-Camelia Begu (3) |
N o | Hravý | Výsledek | Konečný soupeř |
---|---|---|---|
1 | Dia Evtimová | 1 st kolo | Mandy minella |
N o | tým | Výsledek | Koneční protivníci |
---|---|---|---|
1 |
Mandy Minella Chanelle Scheepers |
1/4 finále |
Tamara Čurović Chiara Scholl |
2 |
Natalie Grandin Petra Martić |
1 st kolo |
Veronika Kapshay Teodora Mirčić |
3 |
Raluca Olaru Valeria Solovieva |
1/4 finále |
Sandra Klemenschits Andreja Klepač |
4 |
Eva Hrdinová Shahar Peer |
1/4 finále |
Kristina Barrois Eléni Daniilídou |
N o | tým | Výsledek | Koneční protivníci |
---|---|---|---|
1 |
Lisa-Maria Moser Yvonne Neuwirth |
1 st kolo |
Raluca Olaru Valeria Solovieva (3) |
2 |
Mona Barthel Annika Beck |
1 st kolo |
Kristina Barrois Eléni Daniilídou |
1 st kolo | 1/4 finále | Finále | ||||||||||||||||||||||
1/2 finále | ||||||||||||||||||||||||
Mandy Minella Chanelle Scheepers |
(1) | 6 | 6 | |||||||||||||||||||||
Elitsa Kostova Isabella Shinikova |
2 | 4 | ||||||||||||||||||||||
Mandy Minella Chanelle Scheepers |
(1) | 2 | 6 | 9 | ||||||||||||||||||||
Tamara Čurović Chiara Scholl |
6 | 3 | 11 | |||||||||||||||||||||
Tamara Čurović Chiara Scholl |
6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
Michaela Hončová Conny Perrin |
3 | 3 | ||||||||||||||||||||||
Tamara Čurović Chiara Scholl |
2 | 4 | ||||||||||||||||||||||
Sandra Klemenschits Andreja Klepač |
6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
Raluca Olaru Valeria Solovieva |
(3) | 6 | 5 | 10 | ||||||||||||||||||||
Lisa-Maria Moser Yvonne Neuwirth |
( WC ) | 3 | 7 | 8 | ||||||||||||||||||||
Raluca Olaru Valeria Solovieva |
(3) | 2 | 3 | |||||||||||||||||||||
Sandra Klemenschits Andreja Klepač |
6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
Sandra Klemenschits Andreja Klepač |
6 | 3 | 10 | |||||||||||||||||||||
Elena Bogdan A. Naydenova |
0 | 6 | 1 | |||||||||||||||||||||
Sandra Klemenschits Andreja Klepač |
6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
Kristina Barrois Eléni Daniilídou |
1 | 4 | ||||||||||||||||||||||
Mona Barthel Annika Beck |
( WC ) | 3 | 6 | 4 | ||||||||||||||||||||
Kristina Barrois Eléni Daniilídou |
6 | 4 | 10 | |||||||||||||||||||||
Kristina Barrois Eléni Daniilídou |
6 | 0 | ||||||||||||||||||||||
Eva Hrdinová Shahar Peer |
(4) | 1 | 0 | ab. | ||||||||||||||||||||
Irina-Camelia Begu Elina Svitolina |
7 | 5 | 9 | |||||||||||||||||||||
Eva Hrdinová Shahar Peer |
(4) | 5 | 7 | 11 | ||||||||||||||||||||
Kristina Barrois Eléni Daniilídou |
4 | 7 | 10 | |||||||||||||||||||||
Veronika Kapshay Teodora Mirčić |
6 | 5 | 5 | |||||||||||||||||||||
Nicole Clerico Anna Zaja |
1 | 6 | 4 | |||||||||||||||||||||
Inés Ferrer Suárez Arantxa Rus |
6 | 2 | 10 | |||||||||||||||||||||
Inés Ferrer Suárez Arantxa Rus |
2 | 3 | ||||||||||||||||||||||
Veronika Kapshay Teodora Mirčić |
6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
Veronika Kapshay Teodora Mirčić |
6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
Natalie Grandin Petra Martić |
(2) | 3 | 4 | |||||||||||||||||||||