Švédský fotbalový tým na mistrovství světa 1934

Chovatel Maďarská vlajka (1915-1918, 1919-1946). Svg József Nagy
Kapitán Nils Rosén
Nejlepší útočník Sven Jonasson (2)
Švédský fotbalový tým na mistrovství světa

Švédský fotbalový tým se zúčastnil svého prvního Světového poháru v ročníku 1934 se konal v království Itálie v27. května 1934 na 10. června 1934.

Vedeno nadšením a úspěchem předchozího vydání z roku 1930 se přihlásilo třicet dva týmů. Je organizováno bezprecedentní předkolo a šestnáct kvalifikací, včetně Švédska, hraje finální fázi.

Tým prochází prvním kolem opuštěním Argentiny a poté je ve čtvrtfinále vyřazen německým týmem .

Kvalifikační fáze

Švédsko je Estonsko a Litva argumentovat kvalifikační místo ve skupině 1 a každý národ se musí scházet jednou dalšími dvěma týmy.

Švédský tým hraje a vyhrává oba zápasy. První z nich je hrála doma olympijského stadionu ve Stockholmu a oponuje ji do Estonska, proti kterému vyhraje 6-2, pak druhá schůzka se koná v Kaunasu v Litvě a ve Švédsku vyhraje o skóre 0-2. Švédové jsou garantovány až do konce 1 st hen zápas Estonsko - Litva nezpochybňuje. Knut Hansson a Bertil Ericsson dokončili nejlepší střelce týmu během kvalifikační fáze po 2 gólech.

Hodnocení
Hodnost tým Body J G NE P Bp Před naším letopočtem Rozdíl Výsledky (▼ dom., ► ext.)
1 Švédsko 4 2 2 0 0 8 2 +6 Švédsko 6-2
2 Litva 0 1 0 0 1 0 2 -2 Litva 0-2
3 Estonsko 0 1 0 0 1 2 6 -4 Estonsko N / A
Seznam zápasů skupiny 1.
11. června 1933 Švédsko 6 - 2 Estonsko Olympijský stadion ve Stockholmu
Tipner 7 e ( csc ) L. Bunke 10 e B. Ericsson 13 e , 70 e T. Bunke 43 e S. Andersson 79 e ( Pen. )Zaregistrován proti jeho táboru po 7 minutách
29. června 1933 Litva 0 - 2 Švédsko Kariuomenės Stadionas, Kaunas
Hansson Gól vstřelen po 55 minutách55 th , Gól vstřelen po 63 minutách63 rd Diváci: 6 000
rozhodčích: August Silber
podrobnosti
Estonsko Není zpochybňováno Litva

Závěrečná fáze

27. května 1934 Švédsko 3 - 2 Argentina Stadio Littoriale ( Bologna )
Zpráva
Rydberg - Axelsson , S. Andersson - Carlsson , Rosén Kapitán , E. Andersson - Dunker , Gustavsson , Jonasson , Keller , Kroon Týmy Freschi - Pedevilla , Belis - Nehín , Urbieta Sosa , López Kapitán - Rúa , Wilde , Devincenzi , Galateo , Irañeta
31. května 1934 Německo 2 - 1 Švédsko Stadion San Siro ( Milán )
16:30
Čtvrtfinále Historie zápasů
Hohmann Gól vstřelen po 60 minutách60 th , Gól vstřelen po 63 minutách63 rd ( 0 - 0 ) Dunker Gól vstřelen po 82 minutách82. místo Diváci: 3 000
Rozhodčí: Rinaldo Barlassina
Zpráva
Kreß - Haringer , Busch - Gramlich , Szepan Kapitán , Zielinski - Lehner , Hohmann , Conen , Siffling , Kobierski Týmy Rydberg - Axelsson , S. Andersson - Carlsson , Rosén Kapitán , E. Andersson - Dunker , Gustavsson , Jonasson , Keller , Kroon

Efektivní

Příjmení Klub Datum narození J. Cíle Žlutá karta.svg Žlutá karta.svgČervená karta.svg Červená karta.svg