Ocenění
Vítěz Stadion v Remeši
Finalista FC Nantes

Navigace

The Challenge des champions 1966 je desátá edice Challenge des mistrů , událost, která jámy francouzský šampion proti druhé divize francouzského šampiona během tohoto vydání. Spor o13. června 1966Na Stade Marcel-Saupin v Nantes ve Francii v přední části 16.000 diváků, zápas byl vyhrán Stade de Reims proti FC Nantes se skóre 2-0, 2-0 v poločase. Rozhodčí schůze je pan Jacques Lamour .

Účastníci

Setkání je proti Stade de Reims na FC Nantes . Nantes se kvalifikoval na vítězství ve francouzském fotbalovém mistrovství 1965-1966 a Rémois se kvalifikoval do Champions Challenge díky jejich vítězství na francouzském fotbalovém mistrovství D2 v letech 1965-1966 .

Setkat

John Paul Gaidoz otevírá skóre na 1-0 do Remeše na 30. ročník  minutu. Milovaný Gori vstřelil druhý gól v 33 -té  minutě a umožňuje klub vyhrát událost.

Zápasový list

13. června 1966 FC Nantes 0 - 2 Stadion v Remeši Stadion Marcel-Saupin , Nantes
( 0 - 2 ) Gól vstřelen po 30 minutách30 e Gaidoz
Gól vstřelen po 33 minutách33 e Gori
Diváci: 16 000
Rozhodčí: Jacques Lamour
Sada levé paže hraniční žlutá.png Tělo soupravy by mělo být žluté.png Sada pravá paže borderonyellow.png Souprava stadionových šortek Reims 5659.png Kit ponožky yellowhorizontal2.png Nantes Kit levé rameno.png Tělo soupravy.png Sada pravá paže.png Kit shorts.png Sada ponožek whitehorizontal.png Remeš