Sport | Džudo |
---|---|
Organizátor | Evropská unie juda |
Úpravy | 61 th |
Místa) | Čeljabinsk |
Datováno | 25 - April 29 , 2012 |
Národy | 45 |
Účastníci | 426 |
Zkoušky | 16 |
Oficiální webové stránky | Oficiální stránka |
61 th edition z Mistrovství Evropy v judu je 26 th od sjednocení mužské a ženské soutěže, která se koná od 25. do April 29 , 2012v Čeljabinsku v Rusku . V této soutěži bojuje více než 400 účastníků ze 45 zemí.
Oficiální medailová tabulka nezohledňuje dvě soutěže týmů.
Hodnost | Národ | Zlato | stříbrný | Bronz | Celkový |
---|---|---|---|---|---|
1 | Rusko | 5 | 3 | 1 | 9 |
2 | Francie | 2 | 1 | 3 | 6 |
3 | Rumunsko | 2 | 0 | 0 | 2 |
4 | Gruzie | 1 | 1 | 2 | 4 |
5 | Izrael | 1 | 1 | 2 | 4 |
6 | Maďarsko | 1 | 1 | 1 | 3 |
7 | Holandsko | 1 | 0 | 2 | 3 |
8 | Portugalsko | 1 | 0 | 0 | 1 |
9 | Polsko | 0 | 2 | 1 | 3 |
10 | Slovinsko | 0 | 1 | 3 | 4 |
11 | Ukrajina | 0 | 1 | 1 | 2 |
12 | Belgie | 0 | 1 | 1 | 2 |
13 | Arménie | 0 | 1 | 0 | 1 |
13 | Řecko | 0 | 1 | 0 | 1 |
15 | Německo | 0 | 0 | 4 | 4 |
16 | Ázerbajdžán | 0 | 0 | 1 | 1 |
16 | Spojené království | 0 | 0 | 1 | 1 |
18 | Bělorusko | 0 | 0 | 1 | 1 |
19 | krocan | 0 | 0 | 1 | 1 |
20 | Lotyšsko | 0 | 0 | 1 | 1 |
20 | Litva | 0 | 0 | 1 | 1 |
20 | švýcarský | 0 | 0 | 1 | 1 |
Celkový | 14 | 14 | 28 | 56 |
Zkoušky | Zlato | stříbrný | Bronz |
---|---|---|---|
Velmi lehké závaží do 48 kg |
Alina Dumitru Rumunsko |
Charline Van Snick Belgie |
Éva Csernoviczki Maďarsko Laëtitia Payet Francie |
Méně než 52 kg pololehký |
Andreea Chitu Rumunsko |
Natalia Kuzyutina Rusko |
Romy Tarangul Německo Mareen Kraeh Německo |
Nízká hmotnost méně než 57 kg |
Telma Monteiro Portugalsko |
Ioulietta Boukouvala Řecko |
Miryam Roper Německo Podzim Pavia Francie |
Méně než 63 kg welterweight |
Gévrise Emane Francie |
Yarden Gerbi Izrael |
Alice Schlesinger Izrael Clarisse Agbegnenou Francie |
Průměrná hmotnost nižší než 70 kg |
Edith Bosch Nizozemsko |
Katarzyna Klys Polsko |
Rasa Sraka Slovinsko Juliane Robra Švýcarsko |
Méně než 78 kg lehká těžká váha |
Abigel Joo Maďarsko |
Audrey Tcheuméo Francie |
Ana Velensek Slovinsko Maryna Pryshchepa Ukrajina |
Více než 78 kg těžkých nákladních vozidel |
Elena Ivashchenko Rusko |
Lucija Polavder Slovinsko |
Karina Bryant Velká Británie Belkıs Zehra Kaya Turecko |
Zkoušky | Zlato | stříbrný | Bronz |
---|---|---|---|
Velmi lehké závaží do 60 kg |
Beslan Mudranov Rusko |
Hovhannes Davtyan Arménie |
Jeroen Mooren Nizozemsko Amiran Papinashvili Gruzie |
Méně než 66 kg pololehký |
Alim Gadanov Rusko |
Tomasz Kowalski Polsko |
Rok Draksic Slovinsko Lasha Shavdatuashvili Gruzie |
Nízká hmotnost méně než 73 kg |
Ugo Legrand Francie |
Volodymyr Soroka Ukrajina |
Dex Elmont Nizozemsko Iosef Palelashvili Izrael |
Pod 81 kg welterweight |
Sirazhudin Magomedov Rusko |
Murat Khabachirov Rusko |
Joachim Bottieau Belgie Konstantins Ovchinnikovs Lotyšsko |
Průměrná hmotnost menší než 90 kg |
Varlam Liparteliani Gruzie |
Grigorii Sulemin Rusko |
Andrei Kazusionak Bělorusko Christophe Lambert Německo |
Méně než 100 kg lehké těžké váhy |
Ariel Zeevi Izrael |
Levan Zhorzholiani Gruzie |
Zafar Makhmadov Rusko Elmar Gasimov Ázerbájdžán |
Více než 100 kg těžkých nákladních vozidel |
Alexander Mikhaylin Rusko |
Barna Bor Maďarsko |
Janusz Wojnarowicz Polsko Marius Paskevicius (en) Litva |
Zkoušky | Zlato | stříbrný | Bronz |
---|---|---|---|
Ženy |
Rusko Natalia Kuzyutina Irina Zabludina Marta Labazina Daria Davydova Elena Ivaschenko * Tea Donguzashvili |
Francie Priscilla Gneto Podzim Pavia Clarisse Agbegnenou Marie Pasquet Anne-Sophie Mondière * Sarah Loko Ketty Mathé |
Německo Mareen Kraeh Miryam Roper Claudia Malzahn Kerstin Thiele Luise Malzahn Turecko Model: Aynur Samat Nazlican Ozerler Busra Katipoglu Selda Karadag Belkıs Zehra Kaya |
Muži |
Gruzie Shalva Kardava Nugzari Tatalashvili (en) Advantil Tchrikishvili Varlam Liparteliani Adam Okruashvili * Lasha Shavdatuashvili Murat Kodzokov Kamil Magomedov |
Rusko Musa Mogushkov Batradz Kaitmazov Arsen Pshmakhov Kirill Voprosov Alexander Mikhaylin * Kamal Khan-Magomedov |
Ukrajina Hevorg Hevorgyan Volodymyr Soroka Artem Vasylenkob Vadym Synyavsky Stanislav Bondarenko Polsko Pawel Zagrodnik Krzysztof Wilkomirski Lukasz Blach Robert Krawczyk Janusz Wojnarowicz |