Seznam zástupců ze Seine-Maritime
Úvodní zmínka: Seznam pro snadnější ovládání sdružuje zástupce zvolené v oddělení Seine-Maritime s názvem Seine-Inférieure do roku 1955.
Circ. | Identita | Vlevo, odjet | Náhradní | Obrázky | |
---|---|---|---|---|---|
1 re | Damien Adam | LREM | Samia Boukhalfa | ||
2. místo | Annie vidal | LREM | Philippe Masson | ||
3. kolo | Hubert Wulfranc | PCF | Chloe argentinská | ||
4. ročník | Sira Sylla | LREM | Yanis Khalifa | ||
5. th |
Christophe Bouillon (2017-2020) |
PS | Bastien Coriton | ||
Bastien Coriton (2020-2020) |
DVG | ||||
Gérard Leseul (2020-) |
PS | Martine Blondel | |||
6. th | Sebastien jumel | PCF | Laurent Jacques | ||
7. th | Agnes Firmin-Le Bodo | LR pak jednat | Christian Grancher | ||
8. th | Jean-Paul Lecoq | PCF | Nathalie Nail | ||
9. ročník | Stephanie Kerbarh | LREM | Xavier Darrouzet | ||
10. tis | Xavier Batut | LREM pak SE | Carole Devaux |
Volební obvod | Identita | Vlevo, odjet | Náhradní | Obrázky |
---|---|---|---|---|
1 re koni | M me Valérie Fourneyron | PS | Pan Pierre Léautey (sedl siČervenec 2012 na července 2014) | |
2. ročník okresní | M me Françoise Guégot | UMP | Pan Patrick Chauvet | |
3. ročník okresní | M me Luce Pane | PS | Pan Frédéric Sanchez | |
4 th volební obvod | Pan Laurent Fabius | PS | Pan Guillaume Bachelay (sedl siČervenec 2012 na červen 2017) | |
5 th volební obvod | Pane Christophe Bouillone | PS | M me Martine Blondel | |
6. ročník okresní | M me Sandrine Hurel | PS | M me Marie Le Vern (sídlosrpna 2015 na červen 2017) | |
7. ročník okresní | Pane Édouard Philippe | UMP | Pan Jean-Louis Rousselin (držitel 4 dny včerven 2017) | |
8. ročník okresní | M me Catherine Troallic | PS | Pan Matthieu Brasse | |
9. ročník okresní | M me Estelle Grelier | PS | Pan Jacques Dellerie (sedl sibřezna 2016 na červen 2017) | |
10 th okres | M me Dominique Chauvel | PS | Pan Francis Sénécal |
Volební obvod | Identita | Vlevo, odjet | Náhradní |
---|---|---|---|
1 re koni | M me Valérie Fourneyron | PS | Pan Yvon Robert |
2. ročník okresní | M me Françoise Guégot | UMP | Pane Grégory Manry |
3. ročník okresní | Pane Pierre Bourguignone | PS | M me Luce Pane |
4 th volební obvod | Pan Laurent Fabius | PS | Pan Didier Marie |
5 th volební obvod | Pane Christophe Bouillone | PS | Pan Jean-Claude Bateux |
6. ročník okresní | Pan Jean-Paul Lecoq | PCF | M me Marie-Odile Lecourtois |
7. ročník okresní | Pan Jean-Yves Besselat | UMP | Pane Édouard Philippe |
8. ročník okresní | Pan Daniel Paul | PCF | M me Nathalie Nail |
9. ročník okresní | Pan Daniel Fidelin | UMP | Pan Vincent Mahé |
10 th okres | Pan Alfred Trassy-Paillogues | UMP | Pane Yvone Pesquete |
11 th okres | M me Sandrine Hurel | PS | M me Marie-Françoise Gaouyer |
12 th okres | Pane Micheli Lejeune | UMP | M me Virginia Lucot dubna |
Volební obvod | Identita | Vlevo, odjet | Náhradní |
---|---|---|---|
1 re koni | Pan Patrick Herr | UDF | |
2. ročník okresní | Pane Pierre Albertini | UDF | |
3. ročník okresní | Pane Pierre Bourguignone | PS | M me Luce Pane |
4 th volební obvod | Pan Laurent Fabius | PS | |
5 th volební obvod | Pan Jean-Claude Bateux | PS | Christophe Bouillon |
6. ročník okresní | Pane Denis Merville | UMP | |
7. ročník okresní | Pan Jean-Yves Besselat | UMP | |
8. ročník okresní | Pan Daniel Paul | PCF | |
9. ročník okresní | Pan Daniel Fidelin | UMP | |
10 th okres | Pan Alfred Trassy-Paillogues | UMP | |
11 th okres | Pan Édouard Leveau | NEBO | |
12 th okres | Pane Micheli Lejeune | UMP |
Volební obvod | Identita | Vlevo, odjet | Náhradní |
---|---|---|---|
1 re koni | Pan Patrick Herr | UDF | |
2. ročník okresní | Pane Pierre Albertini | UDF | |
3. ročník okresní | Pane Pierre Bourguignone | PS | |
4 th volební obvod | Pan Laurent Fabius | PS | Pan Didier Marie |
5 th volební obvod | Pan Jean-Claude Bateux | PS | |
6. ročník okresní | Pane Paul Dhaille | PS | |
7. ročník okresní | Pan Jean-Yves Besselat | RPR | |
8. ročník okresní | Pan Daniel Paul | PCF | |
9. ročník okresní |
M me Frédérique Bredin a pan Patrick Jane |
PS | |
10 th okres | Pan Gérard Fuchs | PS | |
11 th okres | Pane Christian Cuvilliez | PCF | |
12 th okres | Pane Alain Le Vern | PS |
Volební obvod | Identita | Vlevo, odjet | Náhradní |
---|---|---|---|
1 re koni |
M me Jeanine Bonvoisin pak pan Patrick Herr |
UDF | |
2. ročník okresní | Pane Pierre Albertini | UDF | Pan Raymond Colin |
3. ročník okresní | Pane Micheli Grandpierre | PCF | Pane Dominique Hardy |
4 th volební obvod | Pan Laurent Fabius | PS | Pane René Youinou |
5 th volební obvod | Pan Jean-Claude Bateux | PS | Pane Jean-Yves Merle |
6. ročník okresní | Pane Denis Merville | RPR | M me Annie Guillemet |
7. ročník okresní | Pane Antoine Rufenacht | RPR | Pan Jean-Yves Besselat |
8. ročník okresní | Pan Daniel Colliard | PCF | Pane Jean-Louis Jegaden |
9. ročník okresní | Pan Charles Revet | RPR | Pan Daniel Fidelin |
10 th okres | Pan Alfred Trassy-Paillogues | RPR | Pan Jacques Couture |
11 th okres | Pan Édouard Leveau | RPR | Pan Jean Le Prince |
12 th okres | Pane Alain Le Vern | PS | Pane Christian Plailly |
Volební obvod | Identita | Vlevo, odjet | Náhradní |
---|---|---|---|
1 re koni | Pan Michel Bérégovoy | PS | M me Françoise Siard |
2. ročník okresní | Pane Dominique Gambier | PS | Pan Bernard Jeanne |
3. ročník okresní | Pane Pierre Bourguignone | PS | Pan Henri Deschamps |
4 th volební obvod | Pan Laurent Fabius | PS | Pane René Youinou |
5 th volební obvod | Pan Jean-Claude Bateux | PS | Pan Louis Hancart |
6. ročník okresní | Pane Paul Dhaille | PS | Pane Yves Bertrand |
7. ročník okresní | Pane Antoine Rufenacht | RPR | Pan Jean-Yves Besselat |
8. ročník okresní | Pan André Duroméa | PCF | Pan Daniel Colliard |
9. ročník okresní |
M me Frédérique Bredin a pan Jean Vittrant |
PS | |
10 th okres | Pan Jean-Marie Leduc | PS | Pane Pierre Bobée |
11 th okres | Pan Jean Beaufils | PS | Pan Claude Tancret |
12 th okres | Pane Alain Le Vern | PS | Pan Alain Carment |
Tento zákonodárce vychází z výsledků francouzských zákonodárných voleb z roku 1986, které se poprvé za páté republiky konaly (částečně) poměrným hlasováním (seznamy resortů) v jednom kole.
Sedadla | Identita | Vlevo, odjet | Náhradní |
---|---|---|---|
1 st sedadla | Pane Jean Allard | UDF | žádná náhrada |
2 e sedadlo | Pan Jean Beaufils | PS | žádná náhrada |
3 e sedadlo | Pane Pierre Bourguignone | PS | žádná náhrada |
4 e sedadlo | Pane Dominique Chaboche | FN | žádná náhrada |
5 e sedadlo | Pane Georgesi Delatre | RPR | žádná náhrada |
6 e sedadlo | Pane Paul Dhaille | PS | žádná náhrada |
7 e sedadlo | Pan Laurent Fabius | PS | žádná náhrada |
8 e sedadlo | Pane Jean Lecanuete | UDF | Pan Roger Fossé , další na seznamu |
9 e sedadlo | Pane Rolande Leroyi | PCF | žádná náhrada |
10 e sedadlo | Pan Joseph Menga | PS | žádná náhrada |
11 e sedadlo | Pan Charles Revet | UDF | žádná náhrada |
12 e sedadlo | Pane Antoine Rufenacht | RPR | žádná náhrada |
Volební obvod | Identita | Vlevo, odjet | Náhradní |
---|---|---|---|
1 re koni | Pan Michel Bérégovoy | PS | Pane Dominique Carliez |
2. ročník okresní | Pan Laurent Fabius | PS | Pan Marc Massion |
3. ročník okresní | Pane Pierre Bourguignone | PS | M me Rolande Valognes |
4 th volební obvod | Pan Jean-Claude Bateux | PS | Pan Louis Hancart |
5 th volební obvod | Pane Paul Dhaille | PS | Pan Pierre Héricher |
6. ročník okresní | Pan Joseph Menga | PS | Pan Michel Vallery |
7. ročník okresní | Pan André Duroméa | PCF | M me Maryvonne Rioual |
8. ročník okresní | Pan Roger Fossé | RPR | Pan Jacques Couture |
9. ročník okresní | Pan Jean Beaufils | PS | Pane Claude Balandrade |
10 th okres | Pane Georgesi Delatre | RPR | Pan Marcel Rudi |
Volební obvod | Identita | Vlevo, odjet | Náhradní |
---|---|---|---|
1 re koni | Pan Henri Colombier | UDF | M me Genevieve PRETERRE |
2. ročník okresní | Pan Laurent Fabius | PS | Pane René Youinou |
3. ročník okresní | Pane Rolande Leroyi | PCF | Pan Jean Malvasio |
4 th volební obvod | M me Colette Privat | PCF | Pan Gilbert Grenier |
5 th volební obvod | Pan Charles Revet | UDF | Pan Claude Laplace |
6. ročník okresní | Pane Antoine Rufenacht | RPR | Pan Raymond Réjaud |
7. ročník okresní | Pan André Duroméa | PCF | M me Maryvonne Rioual |
8. ročník okresní | Pan Roger Fossé | RPR | Pan Jacques Couture |
9. ročník okresní | Pan Irénée Bourgois | PCF | Pane Jean Garraud |
10 th okres | Pane Georgesi Delatre | RPR | Pan Marc Perrin |
Volební obvod | Identita | Vlevo, odjet | Náhradní |
---|---|---|---|
1 re koni |
Pan Jean Lecanuet a poté pan Pierre Damamme |
||
2. ročník okresní | Pane Tony Larue | PS | Pan Napoleon Susini |
3. ročník okresní | Pane Rolande Leroyi | PCF | Pan Jean Malvasio |
4 th volební obvod | Pan André Martin | RDS | |
5 th volební obvod | Pane André Bettencourt | CNI | |
6. ročník okresní |
Mr. Maurice Georges Mr. Raymond Réjaud |
UDR | od 73 do 75 od 76 do 78 |
7. ročník okresní | Pan André Duroméa | PCF | |
8. ročník okresní | Pan Roger Fossé | UDR | |
9. ročník okresní | Pan Raymond Offroy | UDR | |
10 th okres | Pane Georgesi Delatre | UDR | Pan Marc Perrin |
Volební obvod | Identita | Vlevo, odjet | Náhradní |
---|---|---|---|
1 re koni | Pan Roger Dusseaulx | UDR | Pan Guy Lucas-Leclin |
2. ročník okresní | Pane Tony Larue | PS | Pan Albert Gougeon |
3. ročník okresní | Pane Rolande Leroyi | PCF | |
4 th volební obvod | Pan Olivier de Sarnez | UDR | |
5 th volební obvod | Pane André Bettencourt | CNI | Pan Georges Chedru |
6. ročník okresní | Pane Maurice Georges | UDR | Pane René Rabaste |
7. ročník okresní | Pan André Duroméa | PCF | Pan Louis Lecat |
8. ročník okresní | Pan Roger Fossé | UDR | Pan Jacques Couture |
9. ročník okresní | Pan Raymond Offroy | UDR | |
10 th okres | Pane Georgesi Delatre | UDR |
Volební obvod | Identita | Vlevo, odjet | Náhradní |
---|---|---|---|
1 re koni | Pan Roger Dusseaulx | UNR | |
2. ročník okresní | Pane Tony Larue | PS | Pan Albert Gougeon |
3. ročník okresní | Pane Rolande Leroyi | PCF | Pan Olivier Goubert |
4 th volební obvod | M me Colette Privat | PCF | |
5 th volební obvod | Pane André Bettencourt | CNI | |
6. ročník okresní | Pane Maurice Georges | UDR | Dr. Seguin |
7. ročník okresní | Pan André Duroméa | PCF | |
8. ročník okresní | Pan Roger Fossé | UDR | Pan Bernard Thélu |
9. ročník okresní | Pan Raymond Offroy | UDR | Pan Jean Clatz |
10 th okres | Pane Georgesi Delatre | UDR |
Volební obvod | Identita | Vlevo, odjet | Náhradní |
---|---|---|---|
1 re koni | Pan Roger Dusseaulx | UNR-UDT | |
2. ročník okresní | Pane Tony Larue | PS | Pan René Masselin |
3. ročník okresní | Pane Jean-Marie Morisse | UNR | |
4 th volební obvod | Pan André Chérasse | UNR | |
5 th volební obvod | Pane André Bettencourt | CNI | Pan Georges Chedru |
6. ročník okresní | Pane Maurice Georges | UNR | |
7. ročník okresní | Pan René Cance | PCF | |
8. ročník okresní | Pan Roger Fossé | UNR | |
9. ročník okresní | Pan Louis Boisson | SFIO | Pan Raymond Letessier |
10 th okres | Pane Georgesi Delatre | UNR-UDT |
Volební obvod | Identita | Vlevo, odjet | Náhradní |
---|---|---|---|
1 re koni | Pan Roger Dusseaulx | UNR |
François Codet , starosta Bois-Guillaume , † 31.10.1962 |
2. ročník okresní | Pane Tony Larue | PS | |
3. ročník okresní | Pane Jean-Marie Morisse | UNR | |
4 th volební obvod | Pane André Marie | NEBO | |
5 th volební obvod | Pane André Bettencourt | CNI | Pan Georges Chedru |
6. ročník okresní | Pane Pierre Courante | CNI | Pan Robert Lenoble |
7. ročník okresní | Pan René Cance | PCF | |
8. ročník okresní | Pan Robert Grèverie | CNI | Pan Joseph Duclos |
9. ročník okresní | Pan Louis Delaporte | CNI | |
10 th okres | Pane Claude Heuillarde | NEBO |
Pod IV th republiky , parlamentní volby se konají ve formě poměrného zastoupení ze strany oddělení .
Třináct volených poslanců je na základě restituce základny Sycamore Národního shromáždění:
16 zvolených poslanců je na základě restituce základny Sycamore Národního shromáždění:
12 zvolených poslanců je v pořadí restituce základny Sycamore Národního shromáždění:
Identita | Vlevo, odjet |
---|---|
Roland leroy | |
Neustálý leopard | |
André Bettencourt | |
Jean Binot | |
Roger Leger | |
Tony Larue | |
Louis Eudier | |
René Tamarelle | |
Fernand Legagneux | |
André Marie | |
Pierre Courant | |
René Cance |
Stejně jako v IV -tého republice Dolní Seina má dva volební obvody. 1 st má centrum Rouen se 2 e je středem Le Havre . Sedadla jsou přidělována proporcionálně.
Zvolený v 1 st okresního (řádově volen na základě jedné z odevzdaných hlasů)
Zvolený v 2 -tého okresu:
Zvolený v 1. st obvodu (pořadí voleb):
Zvolený v 2 -tého okresu (pořadí voleb)
Volby všeobecným volebním právem mužů od roku 1848