Tenisový turnaj v Buenos Aires (ATP 2016) | ||||||||
Úpravy | Argentina Otevřít prezentaci v Buenos Aires Ciudad | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Datováno | Od 8 do14. února 2016 | |||||||
Umístění | Buenos Aires | |||||||
34 ° 36 ′ 30 ″ J, 58 ° 22 ′ 19 ″ Z | ||||||||
Kategorie | Řada ATP 250 | |||||||
Plocha | Clay ( ext. ) | |||||||
Nadace | 523 470 USD | |||||||
Jednoduchý | 5 kol (28 hráčů) Dominic Thiem |
|||||||
Dvojnásobek | 4 kola (16 týmů) Juan Sebastián Cabal Robert Farah |
|||||||
Tenisový turnaj v Buenos Aires | ||||||||
| ||||||||
Turnaj v Buenos Aires je profesionální tenisový turnaj mužů. Vydání 2016 , zařazené do kategorie ATP 250 Series , se konalo od 8. do14. února 2016.
N o | Hráč | Výsledek | Konečný soupeř |
---|---|---|---|
1 | Rafael Nadal | 1/2 finále | Dominic Thiem (5) |
2 | David Ferrer | 1/2 finále | Nicolás Almagro |
3 | Jo-wilfried tsonga | 1/4 finále | Nicolás Almagro |
4 | John Isner | 2 th kolo | Dušan Lajović |
5 | Dominic Thiem | Vítězství | Nicolás Almagro |
6 | Fabio Fognini | 1 st kolo | Federico delbonis |
7 | Alexandr Dolgopolov | 1 st kolo | Diego Schwartzman |
8 | Pablo Cuevas | 1/4 finále | David Ferrer (2) |
N o | Hráč | Výsledek | Konečný soupeř |
---|---|---|---|
1 | Marco Cecchinato | 1 st kolo | Juan Mónaco |
2 | Facundo Bagnis | 1 st kolo | Renzo Olivo ( WC ) |
3 | Gastão Elias | 2 th kolo | Dominic Thiem (5) |
4 | Albert Montañés | 1 st kolo | Nicolás Almagro |
N o | Hráč | Výsledek | Konečný soupeř |
---|---|---|---|
1 | Fabio Fognini | 1 st kolo | Federico delbonis |
2 | Rafael Nadal | 1/2 finále | Dominic Thiem (5) |
3 | Renzo Olivo | 2 th kolo | David Ferrer (2) |
N o | tým | Výsledek | Koneční protivníci |
---|---|---|---|
1 |
Juan Sebastián Cabal Robert Farah |
Vítězství |
Íñigo Cervantes Paolo Lorenzi |
2 |
Máximo González André Sá |
1 st kolo |
Gero Kretschmer Alexander Satschko |
3 |
David Marrero Frank Moser |
1/2 finále |
Juan Sebastián Cabal Robert Farah (1) |
4 |
Guillermo Durán Leonardo Mayer |
1 st kolo |
Facundo Argüello Facundo Bagnis ( WC ) |
N o | tým | Výsledek | Koneční protivníci |
---|---|---|---|
1 |
Tomáš Lipovsek Puches Manuel Peña López |
1 st kolo |
Guido Pella Diego Schwartzman |
2 |
Facundo Argüello Facundo Bagnis |
1/4 finále |
Federico Delbonis Andrés Molteni |