Ocenění
Vítěz AS Monaco FC
Finalista UA Sedan-Torcy

Navigace

Mistrovství Challenge des 1961 je sedmým vydáním soutěže Challenge des champions , soutěže mezi mistrem Francie a vítězem Coupe de France. Spor o22. srpna 1961na Stade Vélodrome v Marseille , Francie, v přední části 2.000 diváků, zápas vyhrál AS Monaco FC proti UA Sedan-Torcy se skóre 1-1, 0-0 v poločase a kreslit. Rozhodčí zápasu je pan Joseph Barbéran .

Účastníci

Schůze je proti AS Monaco vůči UA Sedan-Torcy . Monacké se kvalifikují na vítězství ve francouzském fotbalovém mistrovství 1960-1961 a Sedanais se kvalifikují na Champions Challenge díky vítězství ve francouzském fotbalovém poháru 1960-1961 .

Setkat

Oskar Cobas otevírá skóre na 1-0 na Monaco v 75 th  minut, pak Faustino rovná 1-1 v 81 th  minut. Skóre zůstává po prodloužení na stejné úrovni a Monaco získává trofej při losování.

Zápasový list

22. srpna 1961 AS Monaco FC 1 - 1 UA Sedan-Torcy Stade Velodrome , Marseille
Cobas Gól vstřelen po 75 minutách75 tis ( 0 - 0 ) Gól vstřelil po 81 minutách81 st Faustino Diváci: 2 000
Arbitráž: Joseph Barbéran
Kit levé rameno.png Body kit asmonaco.png Sada pravá paže.png Kit shorts.png Kit ponožky.png Monako Kit levé rameno.png Tělo soupravy.png Sada pravá paže.png Kit shorts.png Kit ponožky.png Sedan-Torcy