1 Oficiální národní a mezinárodní soutěže.
2 oficiální zápasy (včetně přátelských zápasů ověřených FIFA).
Poslední aktualizace: 23. května 2021

Ángel Correa je mezinárodní fotbalista narozený v Argentině 9. března 1995v Rosariu . Hraje jako útočník v Atléticu de Madrid .

Životopis

V klubu

Ángel Correa začíná svou profesionální kariéru v San Lorenzu . S tímto týmem vyhrál argentinský šampionát a Copa Libertadores .

Během letního přestupového období roku 2014 se chystá podepsat se španělským klubem Atlético de Madrid za převod přibližně 8 milionů eur. Tento převod je však zpožděn a bude pouze formalizovánprosince 2014kvůli problému se srdcem hráče, který vyžadoval operaci.

Debutoval za Atlético v otvíráku La Liga BBVA proti Las Palmas . Ten vstřelil svůj první gól v utkání Liga obličeje Eibar v 62 th  minutu, minutu po zadání. the30. září 2015, vstřelil svůj první gól v Lize mistrů s Atléticem de Madrid v zápase proti Benfice Lisabon ( prohrál 1: 2).

V národním týmu

S argentinským výběrem se zúčastnil mistrovství CONMEBOL do 20 let 2015. Během soutěže odehrál osm her a vstřelil čtyři góly. Soutěž vyhrává Argentina.

Poté hrál mistrovství světa do 20 let 2015 na Novém Zélandu . Ve světě odehrál tři zápasy: proti Panamě , Ghaně a nakonec Rakousku . Během skupinových fází dal gól proti Panamě (2-2).