Ocenění
Vítěz FC Nantes
Finalista Stadion Rennes UC

Navigace

The Challenge des champions 1965 je devátá edice Challenge des mistrů , soutěž mezi mistra Francie a vítěz Coupe de France. Spor o17. srpna 1965Na Stade du Moustoir v Lorient , Francie v přední části 12.000 diváků, zápas byl vyhrán FC Nantes proti Stade Rennes UC se skóre 4-2, 2-1 v poločase. Rozhodčí zápasu je pan Paul Leclerc .

Účastníci

Setkání je proti FC Nantes proti Stade Rennes UC . Nantes se kvalifikoval na vítězství ve francouzském fotbalovém mistrovství 1964-1965 a Rennes se kvalifikoval do Champions Challenge díky vítězství ve francouzském fotbalovém poháru 1964-1965 .

Setkat

Michel Watteau otevírá skóre pro Rennes 1-0 na 4 th  minutu. Philippe Gondet odpovídá 1-1 tři minuty později a Gerard Georgin dává výhodu do Nantes na 30 th  minut. Daniel Rodighiero vyrovnal v 67. ročníku  minutu. Philippe Gondet vstřelil další dva góly v 80 th a 87 th  minut. Dosáhne tak hattricku, který jeho klubu umožní vyhrát závod se skóre 4-2.

Zápasový list

17. srpna 1965 FC Nantes 4 - 2 Stadion Rennes UC Stadion Moustoir , Lorient
Gondet Gól vstřelen po 7 minutách7 th Gól vstřelil po 80 minutách 80 th Gól vstřelen po 87 minutách 87 th
Georgin Gól vstřelen po 30 minutách30 th
( 2 - 1 ) Gól vstřelen po 4 minutách4 th Watteau
Gól vstřelil po 67 minutách67 th Rodighiero
Diváci: 12 000
Arbitráž: Paul Leclerc
Sada levé paže hraniční žlutá.png Tělo soupravy by mělo být žluté.png Sada pravá paže borderonyellow.png Souprava stadionových šortek Reims 5659.png Kit ponožky yellowhorizontal2.png Nantes Sada levého ramene blackborder.png Body kit shouldersonred.png Sada pravého ramene blackborder.png Kit shorts.png Sada ponožek černý pásek color.png Sob