Sport | Fotbal |
---|---|
Organizátor | Profesionální fotbalová liga |
Úpravy | 25. tis |
Místa) | Rusko |
Datováno |
z 20. července 2016 na 4. června 2017 |
Účastníci | 58 týmů |
Oficiální webové stránky | pfl-russia.com |
Hierarchie | 3 rd krok |
---|---|
Vyšší úroveň | FNL 2016-2017 |
Povýšen |
Avangard Kursk Dinamo Petrohrad Olimpiets Nižnij Novgorod Rotor Volgograd |
---|
Sezóna PFL 2016–2017 je dvacátým pátým vydáním ruské třetí divize. Toto je páté vydání, které se koná ve formě zimního šampionátu, podle kalendáře používaného na většině šampionátů v západoevropských zemích. Koná se o20. července 2016 na 4. června 2017.
Padesát osm klubů v zemi je rozděleno do pěti geografických oblastí (střed, východ, západ, Ural-Privoljié, jih), které obsahují šest až sedmnáct týmů, kde proti sobě stojí dvakrát až čtyřikrát, doma i doma. 'mimo. Na konci sezóny je poslední z každé zóny zařazen do čtvrté divize, zatímco vítěz každé zóny je povýšen přímo do druhé divize .
Hodnocení je založeno na následující bodové stupnici: tři body za výhru, jeden za remízu a žádný za prohru. K rozhodování mezi týmy se stejnými body se používají následující kritéria:
Klub | D3 od té doby | Pořadí 2015-2016 |
---|---|---|
Energomach Belgorod | 2015 | 2 |
FK Ryazan | 2010 | 3 |
Metallurg Lipetsk | 2010 | 4 |
Avangard Kursk | 2011 | 5 |
Zenith Penza | 2010 | 7 |
FK Kaluga | 2010 | 8 |
Dinamo Bryansk | 2013 | 9 |
Vitiaz Podolsk | 2010 | 10 |
Chertanovo Moskva | 2014 | 11 |
Torpédo Moskva | 2015 | 12 |
FK Orel | 2008 | 13 |
Arsenal-2 Toula | 2014 | 14 |
Saturn Ramenskoye | 2016 | Opětovná registrace |
Hodnost | tým | Body | J | P | Rozdíl |
---|---|---|---|---|---|
1 | Avangard Kursk | 45 | 24 | 5 | +12 |
2 | Saturn Ramenskoye P | 42 | 24 | 4 | +12 |
3 | Torpédo Moskva | 42 | 24 | 4 | +17 |
4 | Energomach Belgorod | 41 | 24 | 7 | +23 |
5 | Vitiaz Podolsk | 40 | 24 | 8 | +8 |
6 | Chertanovo Moskva | 34 | 24 | 8 | +3 |
7 | Metallurg Lipetsk | 31 | 24 | 9 | -2 |
8 | FK Ryazan | 31 | 24 | 7 | +4 |
9 | Dinamo Bryansk | 30 | 24 | 10 | +3 |
10 | FK Kaluga | 30 | 24 | 10 | -3 |
11 | Zenith Penza | 27 | 24 | 11 | -12 |
12 | Arsenal-2 Toula | 17 | 24 | 15 | -28 |
13 | FK Orel | 15 | 24 | 15 | -37 |
Klub | D3 od té doby | Pořadí 2015-2016 |
---|---|---|
Smena Komsomolsk na Amuru | 2002 | 1 |
Sachalin Južno-Sachalinsk | 2015 | 2 |
FK Chita | 2010 | 3 |
Dinamo Barnaul | 2014 | 4 |
Irtysh Omsk | 2011 | 5 |
Zenith Irkutsk | 2016 | 1 ( D4 , Sibiř) |
Hodnost | tým | Body | J | P | Rozdíl |
---|---|---|---|---|---|
1 | FK Chita | 46 | 20 | 4 | +22 |
2 | Dinamo Barnaul | 38 | 20 | 6 | +2 |
3 | Sachalin Južno-Sachalinsk | 30 | 20 | 6 | +9 |
4 | Smena Komsomolsk na Amuru | 25 | 20 | 9 | -1 |
5 | Zenith Irkutsk P | 16 | 20 | 12 | -14 |
6 | Irtysh Omsk | 15 | 20 | 13 | -18 |
Klub | D3 od té doby | Pořadí 2015-2016 |
---|---|---|
FK Dolgoproudny | 2012 | 2 |
Soliaris Moskva | 2014 | 3 |
Tekstilchtchik Ivanovo | 2007 | 4 |
Torpédo Vladimír | 2013 | 5 |
Spartak Kostroma | 1998 | 6 |
Dinamo Petrohrad | 2015 | 7 |
Pskov-747 | 2008 | 8 |
Strogin Moskva | 2013 | 9 |
CRFSO Smolensk | 2009 | 10 |
Volga Tver | 2004 | 11 |
Znamia Trouda Orekhovo-Zouïevo | 2007 | 12 |
Domodědovo Moskva | 2014 | 13 |
FK Kolomna | 2013 | 15 |
Dynamo-2 Moskva | 2016 | Refoundation |
Hodnost | tým | Body | J | P | Rozdíl |
---|---|---|---|---|---|
1 | Dinamo Petrohrad | 64 | 26 | 2 | +44 |
2 | FK Dolgoproudny | 56 | 26 | 2 | +33 |
3 | Tekstilchtchik Ivanovo | 52 | 26 | 4 | +26 |
4 | Dynamo-2 Moskva P | 43 | 26 | 9 | +13 |
5 | Spartak Kostroma | 43 | 26 | 5 | +17 |
6 | Soliaris Moskva | 37 | 26 | 9 | +10 |
7 | Torpédo Vladimír | 35 | 26 | 9 | -1 |
8 | Domodědovo Moskva | 33 | 26 | 11 | -11 |
9 | CRFSO Smolensk | 29 | 26 | 9 | -2 |
10 | Pskov-747 | 28 | 26 | 10 | -13 |
11 | Strogin Moskva | 23 | 26 | 13 | -24 |
12 | FK Kolomna | 21 | 26 | 13 | -24 |
13 | Znamia Trouda Orekhovo-Zouïevo | 16 | 26 | 18 | -32 |
14 | Volga Tver | 16 | 26 | 18 | -36 |
Klub | D3 od té doby | Pořadí 2015-2016 |
---|---|---|
Kamaz Naberezhnye Chelny | 2016 | 20 ( D2 ) |
Zenith Izhevsk | 2011 | 2 |
Olimpiets Nižnij Novgorod | 2015 | 3 |
Syzran-2003 | 2011 | 4 |
FK Čeljabinsk | 1998 | 5 |
Volga Uljanovsk | 2009 | 6 |
Nosta Novotroitsk | 2010 | 7 |
Lada Togliatti | 2012 | 9 |
Dinamo Kirov | 1999 | 10 |
Hodnost | tým | Body | J | P | Rozdíl |
---|---|---|---|---|---|
1 | Olimpiets Nižnij Novgorod | 55 | 24 | 3 | +30 |
2 | Zenith Izhevsk | 51 | 24 | 3 | +29 |
3 | FK Čeljabinsk | 39 | 24 | 9 | +16 |
4 | Syzran-2003 | 35 | 24 | 9 | 0 |
5 | Nosta Novotroitsk | 33 | 24 | 11 | -8 |
6 | Volga Uljanovsk | 31 | 24 | 9 | -2 |
7 | Kamaz Naberezhnye Chelny R | 29 | 24 | 11 | -2 |
8 | Lada Togliatti | 21 | 24 | 13 | -26 |
9 | Dinamo Kirov | 9 | 24 | 19 | -37 |
Klub | D3 od té doby | Pořadí 2015-2016 |
---|---|---|
FK Armavir | 2016 | 18 ( D2 ) |
Afips Afipski | 2014 | 2 |
FK Krasnodar-2 | 2013 | 3 |
Černomorec Novorossijsk | 2012 | 4 |
Angoucht Nazran | 2014 | 5 |
SKA Rostov | 2015 | 6 |
Machouk-KMV Pjatigorsk | 2009 | 7 |
Dinamo Stavropol | 2015 | 8 |
Biolog-Novokubansk | 2011 | 10 |
Spartak Vladikavkaz | 2014 | 11 |
Droujba Maykop | 1999 | 14 |
Rotor Volgograd | 2016 | 1 ( D4 , Černozem) |
Čajka Pestchanokopskoye | 2016 | 1 (D5, Rostov) |
Legie-Dinamo Machačkala | 2016 | Amatér |
Kuban-2 Krasnodar | 2016 | Nadace |
FK Soči | 2016 | Opětovná registrace |
Hodnost | tým | Body | J | P | Rozdíl |
---|---|---|---|---|---|
1 | Rotor Volgograd P | 67 | 30 | 5 | +42 |
2 | Afips Afipski | 62 | 30 | 6 | +18 |
3 | FK Armavir R. | 62 | 30 | 4 | +26 |
4 | Chaika Pestchanokopskoye P | 52 | 30 | 6 | +19 |
5 | Černomorec Novorossijsk | 50 | 30 | 10 | +16 |
6 | FK Krasnodar-2 | 50 | 30 | 10 | +19 |
7 | FK Soči P | 48 | 30 | 8 | +12 |
8 | SKA Rostov | 40 | 30 | 10 | -2 |
9 | Droujba Maykop | 38 | 30 | 14 | -9 |
10 | Spartak Vladikavkaz | 37 | 30 | 13 | -10 |
11 | Biolog-Novokubansk | 34 | 30 | 16 | -18 |
12 | Dinamo Stavropol | 29 | 30 | 17 | -19 |
13 | Angoucht Nazran | 27 | 30 | 15 | -14 |
14 | Machouk-KMV Pjatigorsk | 26 | 30 | 18 | -24 |
15 | Legie-Dinamo Makhachkala P | 24 | 30 | 18 | -30 |
16 | Kuban-2 Krasnodar P | 23 | 30 | 19 | -26 |