Mistrovství Francie v plavání na dlouhých tratích 2001 se konalo od30. dubna na 6. května 2001v Chamalières .
Disciplinovaný | Zlato | Čas | stříbrný | Čas | Bronz | Čas | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zdarma plavání | |||||||
50 m |
Julien Sicot CS Clichy 92 |
22s 85 |
Frédérick Bousquet CN Antibes |
23 s 23 |
Romain Barnier CN Antibes |
23 s 27 | |
100 m |
Romain Barnier CN Antibes |
50. léta 03 |
Nicolas Kintz AC Boulogne-Billancourt |
50. léta 63 |
Frédérick Bousquet CN Antibes |
50 s 77 | |
200 m |
Nicolas Kintz AC Boulogne-Billancourt |
1:51:34 |
Emmanuel Devreau Dunkirk Plavání |
1:51 74 |
Guy-Noël Schmitt ASPTT Štrasburk |
1:51 98 | |
400 m |
Sylvain Cros CS Clichy 92 |
3:03:62 |
Nicolas Rostoucher Mulhouse ON |
3:54:19 |
Walter Monberge Dauphins Toulouse OEC |
3:55:26 | |
1500 m |
Nicolas Rostoucher Mulhouse ON |
15:14 65 |
Guy-Noël Schmitt ASPTT Štrasburk |
15:25 74 |
Sylvain Cros CS Clichy 92 |
15 min 25 77 | |
Zadní | |||||||
100 m |
Pierre Roger SN Le Lude |
56 s 10 |
Simon Dufour Montpellier ANUC |
56s 66 |
Dimitri Sauvage CS Clichy 92 |
57 s 78 | |
200 m |
Simon Dufour Montpellier ANUC |
2:03:53 |
Pierre Roger SN Le Lude |
2:03:62 |
Bruno Rodon SO Millau N |
2:03:99 | |
Prsa | |||||||
100 m |
Hugues Duboscq CN Le Havre |
1:02:90 |
Stephan Perrot CS Clichy 92 |
1:03:11 |
Jean-Christophe Sarnin Alliance Dijon Nat. |
1:03:36 | |
200 m |
Yohan Bernard CN Cannes |
2:15:04 |
Jean-Christophe Sarnin Alliance Dijon Nat. |
2:16:04 |
Stephan Perrot CS Clichy 92 |
2:16:65 | |
Motýl | |||||||
100 m |
Franck Esposito CN Antibes |
52. 59 |
Sébastien Lequeux Lyon Nat. |
54 s 71 |
Ludovic Depickère Dauphins Wattrelos |
55. 06 | |
200 m |
Franck Esposito CN Antibes |
1:56:07 |
David Abrard CN Melun-Dammarie |
1:59 87 |
Yann De Fabrique AC Boulogne-Billancourt |
2:02:89 | |
4 plave | |||||||
200 m |
Xavier Marchand Dauphins Toulouse OEC |
2:03:64 |
Olivier Saminadin CN Caledonians |
2:05:82 |
Aurélien Coq Lyon Nat. |
2:06:90 | |
400 m |
Nicolas Rostoucher Mulhouse ON |
4:19:72 |
Pierre Henri CN Brest |
4:24:63 |
Olivier Saminadin CN Caledonians |
4:28:11 | |
Relé | |||||||
4 × 100 m volný způsob |
CN Antibes Lionel Moreau Frédérick Bousquet Morgan Lhermitte Romain Barnier |
3:24:02 |
CS Clichy 92 Davy Dyer Franck Schott Christophe Marchand Julien Sicot |
3:24:96 |
Dauphins Toulouse OEC Sven Becquet Frédéric Dutilleux Xavier Marchand Franck Southon |
3:27:69 | |
4 × 200 m volný způsob |
Dauphins Toulouse OEC Walter Monberge Sven Becquet Franck Southon Xavier Marchand |
7:34:61 |
CN Antibes Romain Barnier Morgan Lhermitte Benoît Boutibonnes Quentin Lahana |
7:34:62 |
Montpellier ANUC Simon Dufour Lionel Rouan Jean-Yves Faure Alexandre Daoust |
7:39:08 | |
4 × 100 m směs |
CN Antibes Romain Barnier Lionel Moreau Franck Esposito Frédérick Bousquet |
3:44:65 |
CS Clichy 92 Dimitri Sauvage Stéphan Perrot Franck Schott Julien Sicot |
3:46:52 |
Dauphins Toulouse OEC Franck Southon Guillaume Ycard Xavier Marchand Frédéric Dutilleux |
3:48:56 |
Disciplinovaný | Zlato | Čas | stříbrný | Čas | Bronz | Čas |
---|---|---|---|---|---|---|
Zdarma plavání | ||||||
50 m |
Malia Metella USLM Pacoussines-Cayenne |
26s 39 |
Anne-Françoise Glatre CN Lamballe |
26s 64 |
Astrid Laine SPN Poitiers |
26 s 72 |
100 m |
Solenne Figuès de Sainte-Marie Dauphins Toulouse OEC |
56s 27 |
Magali Monchaux Dauphins Toulouse OEC |
57s 32 |
Katarin Quelennec CN Brest |
57 s 77 |
200 m |
Alicia Bozon IN Tours |
2:01:70 |
Solenne Figuès de Sainte-Marie Dauphins Toulouse OEC |
2:01:58 |
Laetitia Choux Dauphins Toulouse OEC |
2:03:03 |
400 m |
Alicia Bozon IN Tours |
4:12:06 |
Solenne Figuès de Sainte-Marie Dauphins Toulouse OEC |
4:14:10 |
Céline Cartiaux Amiens Métropole Nat. |
4:20:07 |
800 m |
Marion Perrotin Mulhouse ON |
8:46:80 |
Céline Cartiaux Amiens Métropole Nat. |
8:51:32 |
Laura Blomme CN Melun-Dammarie |
8:53:45 |
Zadní | ||||||
100 m |
Roxana Maracineanu Mulhouse ON |
1:02 51 |
Laure Manaudou Ambérieu Nat. |
1:04:45 |
Fanos Leclercq EP Manosque |
1:04:88 |
200 m |
Roxana Maracineanu Mulhouse ON |
2:14:41 |
Marion Bragard-Houel CN Melun-Dammarie |
2:15:97 |
Laure Manaudou Ambérieu Nat. |
2:18:06 |
Prsa | ||||||
100 m |
Delphine Leprest CN Melun-Dammarie |
1:10:88 |
Anne-Sophie Le Paranthoën CS Clichy 92 |
1 min 11 s 30 |
Anne Amardeilh CN Brest |
1:11:69 |
200 m |
Marjorie Distel CN Melun-Dammarie |
2:34:33 |
Karine Bremond Istres Sport Nat. |
2:34:73 |
Anne Amardeilh CN Brest |
2:05:11 |
Motýl | ||||||
100 m |
Malia Metella USLM Pacoussines-Cayenne |
1:01 79 |
Diane Bui Duyet CN Caledonians |
1:02:11 |
Aurore Mongel Mulhouse ZAPNUTO |
1:02:27 |
200 m |
Marion Perrotin Mulhouse ON |
2:15:84 |
Laura Blomme CN Melun-Dammarie |
2:15:95 |
Sophie Gosse CN Melun-Dammarie |
2:16:26 |
4 plave | ||||||
200 m |
Sophie de Ronchi EP Manosque |
2:17:23 |
Marjorie Distel CN Melun-Dammarie |
2:19:48 |
Roxana Maracineanu Mulhouse ON |
2:19:86 |
400 m |
Marjorie Distel CN Melun-Dammarie |
4 min 50 s 98 |
Céline Cartiaux Amiens Métropole Nat. |
4:54 85 |
Marion Perrotin Mulhouse ON |
4:54 91 |
Relé | ||||||
4 × 100 m volný způsob |
Dauphins Toulouse OEC Solenne Figuès de Sainte-Marie Laetitia Choux Angéla Tavernier Magali Monchaux |
3 min 50 s 86 |
EN Tours Emmanuelle Bescheron Vanessa Darnois Céline Page Sabourin Alicia Bozon |
3:04:44 |
CN Melun-Dammarie Émilie Ramia Marie Desbois Laura Blomme Julia Reggyany |
3:56:36 |
4 × 200 m volný způsob |
Dauphins Toulouse OEC Angéla Tavernier Laetitia Choux Flora Lamotte Solenne Figuès de Sainte-Marie |
8:15:05 |
EN Prohlídky Vanessa Darnois Emmanuelle Bescheron Céline Page Sabourin Alicia Bozon |
8:18:75 |
CN Melun-Dammarie Hanna Lorgeril-Scherba Laura Blomme Marie Desbois Julia Reggyany |
8:32:13 |
4 × 100 m směs |
CN Melun-Dammarie Marion Bragard Delphine Leprest Sophie Gosse Julia Reggyany |
4:18:18 |
Dauphins Toulouse OEC Magali Monchaux Fanny Massanet Karine Bilski Solenne Figuès de Sainte-Marie |
4:20:07 |
CN Brest Marianne Le Verge Anne Amardeilh Christelle Menez Katarin Quelennec-Lorzil |
4:21:73 |