Sada levé rameno MHSC Dom 2013.png Body kit MHSC Dom 2013.png Sada pravá ruka MHSC Dom 2013.png MHSC Dom 2011 šortky kit .png Ponožky Kit Montpellier HR domicile.png Domov Kit levé rameno.png Body kit MHSC Ext 2013.png Sada pravá paže.png MHSC Dom 2011 šortky kit .png Kit ponožky.png Mimo

Poslední aktualizace: 20. dubna 2013.

Chronologie

Sezóna 2012–2013 ženského oddílu sportovního klubu Montpellier Hérault je šestnáctou po sobě jdoucí sezónou pro klub Hérault v první divizi francouzského šampionátu a dvacátou sezónou klubu na této úrovni od roku 1985 .

Sarah M'Barek je v čele personálu Montpellier během této nové sezóny, která následuje po několika sezónách v čele klubu, aniž by však dokázala vyhrát národní titul. Cíle pro tuto sezónu jsou tedy totožné s cíli z minulých sezón, přičemž vedoucí doufali v alespoň jednu evropskou kvalifikaci, která dvě sezóny unikla bolestem.

Montpellier HSC se bude během sezóny vyvíjet také v Coupe de France .

Před sezónou

Převody

Na začátku sezóny v elitě klub získává pouze jednoho nového hráče, Zohru Ayachiho z Rodez AF . Během zimní přestávky se klub posílil podpisem mladé dánské reprezentantky Luny Nørgaard Gevitzové, která hrála za FC Sète.

Klub čelí na začátku sezóny několika odletům , protože japonská mezinárodní Aya Sameshima se vrací do Japonska na Vegalta Sendai Ladies , kterou Marine De Sousa podepisuje na Rodez AF , kterou Andréa Beaude stejně jako Claudia Orsini podepisuje na FC Sète. Charlène Farrugia podepisuje na Rodez AF .

Předsezónní příprava

Před jejich prvním oficiálním ligy utkání je naplánováno na 9. září , Montpellier HSC naplánována tři přátelská utkání proti Toulouse FC , ES Arpajonnaise , Nîmes MG a FF Yzeure .

Přípravné zápasy pro sezónu 2012-2013
Datováno Oponent Umístění Výsledek Střelci MHSC Blahobyt
08/12/12 Toulouse FC ( divize 1 ) Sète 2-0 Gól vstřelen po 21 minutách21 e Ludivine Diguelman
Gól vstřelen po 40 minutách40 e Zohra Ayachi
-
19.8.12 ES Arpajonnaise ( divize 2 ) Mende 5-1 Gól vstřelen Viviane Asseyi Claire Lavogez Charlène Farrugia Zohra Ayachi
Gól vstřelen
Gól vstřelenGól vstřelen
-
24.08.12 Nîmes MG ( divize 2 ) Ext. 9-1 Gól vstřelen Zohra Ayachi Charlene Farrugia Viviane Asseyi Claire Lavogez Melissa Plaza
Gól vstřelenGól vstřelenGól vstřelenGól vstřelen
-
09/02/12 FF Yzeure ( divize 1 ) Clermont-Ferrand 4-1 Gól vstřelen Viviane Asseyi Hoda Lattaf Kelly Gadea Marie-Laure Delie

11 MHSC 1-1 EA Guingamp 3. kolo (-10)
Legenda: () = rozdíl v bodě na prvním nebo, pokud je MHSC první, na druhém.

Sezóna 2012-2013 divize 1 je třicátým devátým vydáním francouzského ženského fotbalového šampionátu . Divize je proti dvanácti klubům v sérii dvaceti dvou setkání. Nejlepší z tohoto šampionátu se kvalifikují do Ligy mistrů (první dva). Montpellier HSC část této soutěži podvacáté v historii a byl již korunován mistr dvakrát.

Soutěž začíná pro Montpellier HSC v neděli September 9 , 2012ve 15:00 , zápasem proti AS Saint-Étienne . Montpelliéraines pro svůj první zápas v sezoně dosáhli se Stéphanoises dobrého výkonu, když zvítězili na skóre dvou branek na nulu. Druhý den dcery Sarah M'Barekové rozdrtily hráče FC Toulouse na skóre pěti gólů na nulu, zejména díky dvojnásobku od Marie-Laure Delie , před šokem proti Paris SG , kam se jdou podívat na návrat Parisiennes v posledních sekundách zápasu díky penaltovému vyrovnání Sabriny Delannoyové . Čtvrtý den Montpelliéraines oživil vítězstvím na hřišti Arrasu FCF se skóre tří branek na nulu, a to zejména díky dvojnásobku Marie-Laure Delie .

Pátý den zvítězily dcery Sarah M'Barekové proti povýšené FF Issy se skóre 8 gólů na nulu. Montpelliéraines pokračují následující den vítězstvím dvou gólů na nulu na půdě Rodeza AF , poté doma proti FF Yzeure vítězstvím nejmenším ze skóre, brankou na nulu.

Osmý den Montpelliéraines ustoupily během střetnutí s Olympique Lyonnais na skóre šest branek na dva, přesto v této sezóně zastavily neporazitelnost lyonského brankáře vstřelením dvou branek a následující den se vzpamatovaly drcením FC Vendenheim na skóre šesti gólů na nulu hattrickem Hody Lattafa , poté prohrál s dalším přímým konkurentem na evropských místech, FCF Juvisy , na skóre dvou gólů na nulu. Poslední zápas první etapy klubu Montpellier skončil remízou proti EA Guingamp se skóre jednoho gólu všude.

22 MHSC - AS Saint-Etienne - (-)

Ve svém prvním odvetném zápase a posledním před zimní přestávkou Montpellier těsně zvítězil proti červené lucerně mistrovství Toulouse FC se skóre dvou gólů proti jednomu. Následujícího dne dcery Sarah M'Barekové padly během šoku proti Paris SG na skóre tří gólů na jeden, téměř zanechaly možnou kvalifikaci v Lize mistrů . Pailladines se během následujícího dne vzpamatovali rozdrcením Arras FCF na sedm gólů na nulu , zejména čtyřhrou Hody Lattafové a Élodie Ramosové , poté přešli na trávník FF Issy a vyhráli tři góly k jednomu, zejména díky prvnímu gólu Luna Nørgaard Gevitz, naverbovaná během zimní přestávky. Šestnáctý den klub Hérault rozdrtil Rodeza AF se skóre sedmi gólů na nulu, včetně hattricku Hody Lattafa . Poté, co zcela jasně porazil FF Yzeure se skóre čtyř branek na nulu, Montpellier potopí doma proti Olympique Lyonnais , na stejném skóre, čtyři branky na nulu, nechá sklouznout jednou provždy za všechny šance na kvalifikaci do evropského poháru . Na 19. ročníku  dne, Sarah M'Barek své dcery se obnoví tím, že vyhraje čtyři branky na jedno proti FC Vendenheim , což jim umožňuje udržet naději, že budou moci na stupně vítězů.

1/4 EA Guingamp - MHSC D1

Coupe de France 2012-2013 je 12 th  vydání Francie poháru , drtivou soutěž důlkové fotbalových klubů po celé metropolitní Francii a zámořských území . Pořádá jej FFF a jeho regionální ligy.

Marinette Pichon dělá dostupnou remízu pro Montpeliéraines, kteří budou hrát venku, proti CS Nivolas Vermelle, který hraje ve druhé divizi . Dcery Sarah M'Barek , snadno ověřit jejich lístek šestnáctého vyhrál čtyři branky, aby jeden na Rhone trávníku před rozdrcením v příštím kole jiný druhý divizní tým , ASPTT Albi na skóre z devíti gólů na nulu, zatímco A hattrick od Viviane Asseyi .

V dalším kole Montpellier snadno zvítězil nad jiným týmem divize 1 , Rodezem AF, s jasným skóre čtyř branek na nulu, včetně dvojníka Hody Lattafa .

Oficiální zápasy sezóny

Níže uvedená tabulka ukazuje oficiální zápasy hrané Montpellier HSC během sezóny. Zapisovatelé jsou doprovázeni údajem o minutě hry, kdy je gól vstřelen, a u některých úspěchů také o jeho povaze ( trest nebo proti jeho táboru).

Souhrn oficiálních zápasů podle soutěže
Soutěž Začíná na tahu Místo nebo závěrečné kolo Odehrané zápasy Vyhrál Kreslí Ztracený Cíle pro Góly proti Rozdíl
Divize 1 - - 19 13 2 4 58 20 +38
Francouzský pohár 1/32 finále - 3 3 0 0 17 1 +16
Celkový - - 22 16 2 4 75 21 +54
Oficiální zápasy sezóny 2012-2013
Datováno Soutěž Oponent Umístění Výsledek Střelci MHSC Náměstí Blahobyt
09/09/2012 Den 1 AS Saint-Etienne Ext. 2-0 Gól vstřelil po 34 minutách34 th Zohra Ayachi
Gól vstřelen po 48 minutách48 th ( pero. ) Viviane Asseyi
4. ročník 250
22/09/2012 Den 2 Toulouse FC Ext. 5-0 Gól vstřelil po 37 minutách37 th Hoda Lattaf
Gól vstřelil po 43 minutách43 e Viviane Asseyi
Gól vstřelen po 54 minutách54 th Marie-Laure Delie
Gól vstřelil po 69 minutách69 th Ludivine Diguelman
Gól vstřelen po 88 minutách88 th Marie-Laure Delie
3. kolo 1055
30.09.2012 3. den Paris SG Dom. 1-1 Gól vstřelil po 72 minutách72 th Marie-Laure Delie 3. kolo 1700
07/10/2012 4. den Arras FCF Ext. 3-0 Gól vstřelen po 11 minutách11 e Marie-Laure Delie
Gól vstřelen po 50 minutách50 e Marie-Laure Delie
Gól vstřelen po 64 minutách64 e Claire Lavogez
2. místo 600
14/10/2012 5. den FF Issy Dom. 8-0 Gól vstřelen po 24 minutách24 th Marie-Laure Delie
2. místo 150
28.10.2012 6. den Rodez AF Ext. 2-0 Gól vstřelil po 92 minutách92 th Hoda Lattaf
Gól vstřelen po 95 minutách95 th Marie-Laure Delie
2. místo 350
04/11/2012 7. den FF Yzeure Dom. 1-0 Gól vstřelen po 13 minutách13 e Ludivine Diguelman 2. místo 200
11/11/2012 8. den Olympique lyonnais Ext. 2-6 Gól vstřelen po 7 minutách7. ročník Hoda Lattaf
Gól vstřelen po 70 minutách70 th Hoda Lattaf
3. kolo 3800
18. 11. 2012 9. den FC Vendenheim Dom. 6-0 Gól vstřelen po 6 minutách6 th Hoda Lattaf
Gól vstřelen po 32 minutách32 e Stéphanie De reviere
Gól vstřelen po 38 minutách38 E Charlotte Bilbault
Gól vstřelen po 40 minutách40 th Hoda Lattaf
Gól vstřelil po 91 minutách91 th Hoda Lattaf
2. místo 100
12/02/2012 10. den FCF Juvisy Ext. 0-2 - 4. ročník 400
08/12/2012 11. den EA Guingamp Dom. 1-1 Gól vstřelen po 4 minutách4 th Marie-Laure Delie 3. kolo 150
16/12/2012 12. den Toulouse FC Dom. 2-1 Gól vstřelen po 44 minutách44 th Viviane Asseyi
Gól vstřelil po 72 minutách72 th Viviane Asseyi
3. kolo 150
01/13/2013 13. den Paris SG Ext. 1-3 Gól vstřelen po 59 minutách59 e Hoda Lattaf 4. ročník 700
01/20/2013 Den 14 Arras FCF Dom. 7-0 Gól vstřelil po 17 minutách17 e Hoda Lattaf