proti Île-Rousse ( karta 0-0, karta 4-3 )
Ligueův pohár Čtvrtfinále
proti Paris SG (1-3)
Evropská liga Skupinová fáze
poslední ze skupiny F
Nejlepší útočník Mistrovství: Cheick Diabaté (11) Všechny soutěže: Cheick Diabaté (11)

Nejlepší kolemjdoucí Mistrovství: Grégory Sertic (10) Všechny soutěže: Grégory Sertic (12)

Dresy

Sada levé paže bordó 1314h.png Burgundská body kit 1314h.png Sada pravá paže bordó 1314h.png Sada vínových kraťasů 1314h.png Bordeaux sada ponožek 1314h.png Domov Sada levé paže bordeaux1314a.png Burgundská body kit 1314a.png Sada pravá paže bordeaux1314a.png Sada vínových kraťasů 1314a.png Kit ponožky.png Mimo Sada levé paže bordó 1314t.png Bordeaux body kit 1314t.png Sada pravá paže bordó 1314t.png Sada vínových kraťasů 1314t.png Bordeaux sada ponožek 1314t.png jiný

Chronologie

Během sezóny 2013-2014 je Girondins de Bordeaux se podílí na čtyřech soutěžích: Ligue 1 se League Cup , odkud pocházejí pouze z stadiu 8 th finále se Coupe de France a Europa League , počínaje v základní skupině .

Emiliano Sala Argentina Útočník Vrácení půjčky USA Orleans Národní
Rodrigo Castro Argentina Střední První profesionální smlouva Girondins de Bordeaux B CFA
Younes Kaabouni Francie Útočník První profesionální smlouva Girondins de Bordeaux B CFA
Jeremiah Bréchet Francie Obránce Převod zdarma ES Troyes AC Liga 2
Lucas Orbán Argentina Obránce Převod (2,5 milionu EUR) Atletico Tigre Primera División
David Djigla Benigní Útočník Převod zdarma Jedenáct tvůrců První divize
Symbol je proti hlasování.svg Odlety
Evan rytíř Francie Střední Konec smlouvy Poiré-sur-Vie Národní
Abdoulaye Keita Francie Strážce Konec smlouvy
Emiliano Sala Argentina Útočník Připraven Chamois niortais Liga 2
Anthony Modeste Francie Útočník Převod (3 miliony EUR) 1899 Hoffenheim Bundesliga
Benoît Trémoulinas Francie Obránce Převod (7 milionů eur) Dynamo Kyjev Premier-Liga

Předsezónní příprava

Tyto Girondins vrátit k tréninku na čtvrtek 4. července 2013 . Budou provádět výcvikový tábor od 14. července do 20. července v Divonne-les-Bains .

Detaily zápasů
14. července 2013 Benfica Lisabon 3 - 3 Girondins z Bordeaux Stadion Colovray , Nyon
20:00
Lima Gól vstřelen po 4 minutách4 e ( Pen. )
López Gól vstřelil po 62 minutách62 e
Salvio Gól vstřelil po 67 minutách67 e
( 1 - 2 ) Gól vstřelen po 25 minutách25 e Sertic
Gól vstřelen po 44 minutách44 e Gól vstřelen po 90 minutách 90 e Saivet
17. července 2013 Evian Thonon Gaillard 0 - 0 Girondins z Bordeaux Stadion Fernand David, Amphion-Publier
17:00
( 0 - 0 ) Diváci: 1 500
20. července 2013 Zulte Waregem 2 - 1 Girondins z Bordeaux Regenboogstadion , Waregem
20:30
Conte Gól vstřelen po 39 minutách39 th
Hinostroza Gól vstřelen po 53 minutách53 th
( 1 - 1 ) Gól vstřelen po 4 minutách4 e Sacko Diváci: 2 500
21. července 2013 FC Mechelen 1 - 2 Girondins z Bordeaux Stadion Argos Achter v Kazerne , Mechelen
18:30
Enevoldsen Gól vstřelen po 35 minutách35 th ( pen. ) ( 1 - 0 ) Gól vstřelen po 59 minutách59 th Obraniak
Gól vstřelil po 76 minutách76 th Diabaté
25. července 2013 Barnsley 1 - 3 Girondins z Bordeaux Stadion Oakwell , Barnsley
20:30
Cywka Gól vstřelil po 67 minutách67 tis ( 0 - 1 ) Gól vstřelen po 12 minutách12 e Plašil
Gól vstřelen po 50 minutách50 e Sacko
Gól vstřelen po 90 minutách90 e Poundjé
Diváci: 3 643
27. července 2013 Middlesbrough 2 - 1 Girondins z Bordeaux Riverside Stadium , Middlesbrough

Finále Paris SG 2-1 G. Bordeaux L1

Tyto Trophée des Champions 2013 je 18 th  vydání Champions Trophy , soutěž s jediným zápasu a pořádá profesionální fotbalové ligy od roku 1995 (LFP), která postaví Šampion Francie vítěz Coupe de France . Od roku 2009 LFP rozhodl se odejít této soutěže v zahraničí, po Spojených státech v roce 2012 , se soutěž koná v této sezóně na Stade de l'Amitié v Libreville , Gabon .

Setkání se proto staví proti Paris Saint-Germain, francouzskému šampionovi 2012–2013 , proti Girondins de Bordeaux , vítězi Coupe de France 2012–2013 . Pravidla zápasu jsou následující: trvání zápasu je 90 minut, poté se v případě remízy provede penaltový rozstřel , aby se rozhodlo mezi týmy. Pro každý tým jsou povolena tři střídání.

Byl to Girondins, kdo otevřel skóre, Nicolas Maurice-Belay ze střední levé strany k Henri Saivetovi, který dokázal oklamat Sirigu s píchnutou hlavou. Laurent Blanc vedený skóre přivedl za 20 minut od konce Coman, Verratti a Ongenda. Vítěz koučování od mladého Hervina Ongendu , kterého obsluhuje Ibrahimović s píchnutým míčem nad obranu, vyrovnává. Na samém konci zápasu získali Pařížané volný kop 35 metrů od klecí v Bordeaux. Vytáhl Lucas, je to Alex, který se zvedá ve vzduchu a dokáže na dráze vstřelit vítězný gól. Pařížští hráči tak zvedli Champions Trophy před 34 658 gabonskými diváky přítomnými na tomto zápase.

Detaily zápasu
Finále Paris Saint Germain 2 - 1 Girondins z Bordeaux Stadion Angondjé , Libreville , Gabon

Mistrovství

2013-2014 Ligue 1 je 75. vydání francouzského fotbalového šampionátu a dvanáctý pod názvem „Ligue 1“ . Divize je proti dvaceti klubům v sérii třiceti osmi setkání. Nejlepší z tohoto šampionátu se kvalifikují do evropských pohárů, kterými jsou Liga mistrů (pódium) a Evropská liga (čtvrtý a vítěz národních pohárů). Girondins de Bordeaux se této soutěže účastní již 61. v její historii.

Vyřazení z předchozí sezóny, AS Nancy-Lorraine , ESTAC Troyes a Stade Brestois 29 , jsou nahrazeni AS Monaco , šampióny Ligue 2 v letech 2012-2013 po dvou letech absence, EA Guingamp , 10 let po jeho poslední účasti na nejvyšší národní úrovni a FC Nantes sestoupil do Ligue 2 během sezóny 2006-2007.

Hodina data Ne. Oponent Umístění Výsledek Střely pro FCGB Protichůdci Hodnocení Blahobyt Stuha
Sobota 10. srpna 2013
21:00
1 AS Monako Dom. 0 - 2 Symbol je proti hlasování.svg - Emmanuel Rivière Gól vstřelen po 82 minutách82 nd
Radamel Falcao Gól vstřelen po 87 minutách87 th
17 th 32 158 beIN Sport / Canal +
Sobota 17. srpna 2013
20:00
2 Toulouse FC Ext. 1 - 1 Symbol neutrální vote.svg Cheick Diabaté Gól vstřelil po 43 minutách43 rd Eden Ben Basat Gól vstřelen po 45 minutách45 th 17 th 13111 beIN Sport
Sobota 24. srpna 2013
20:00
3 SC Bastia Dom. 1: 0 Symbol podpora vote.svg Henri Saivet Gól vstřelen po 32 minutách32 nd - 9. th 15 240 beIN Sport
Neděle 1 st 09. 2013
čtrnáct hodin
4 AS Saint-Etienne Ext. 2 - 1 Symbol je proti hlasování.svg Ludovic Obraniak Gól vstřelen po 90 minutách90. výročí Romain Hamouma Gól vstřelen po 7 minutách7 e
Loïc Perrin Gól vstřelen po 50 minutách50 e
15. th 26 091 beIN Sport
Pátek 13. září 2013
20:30
5 Paris Saint Germain Dom. 0 - 2 Symbol je proti hlasování.svg - Blaise Matuidi Gól vstřelen po 30 minutách30 th
Lucas Gól vstřelen po 64 minutách64 th
16 th 29 548 beIN Sport / Canal +
Neděle 22. září 2013
14:00
6 FC Lorient Ext. 3 - 3 Symbol neutrální vote.svg Cheick Diabaté Gól vstřelen po 8 minutách8 th ( pen. )
19:00
7 Stadion v Remeši Dom. 0 - 0 Symbol neutrální vote.svg - - 18 th 13 282 beIN Sport
Sobota 28. září 2013
20:00
8 Evian Thonon Gaillard Ext. 1 - 1 Symbol neutrální vote.svg Cheick Diabaté Gól vstřelil po 69 minutách69 tis Kevin Bérigaud Gól vstřelen po 25 minutách25. tis 17 th 9846 beIN Sport
Neděle 6. října 2013
17:00
9 FC Sochaux-Montbeliard Dom. 4 - 1 Symbol podpora vote.svg Henri Saivet Gól vstřelen po 21 minutách21 th ( pen. )
Jussiê Gól vstřelen po 39 minutách39 th
Cheick Diabaté Gól vstřelen po 70 minutách70 th Gól vstřelen po 89 minutách 89 th
Roy Contout Gól vstřelil po 17 minutách17 th 15. th 12823 beIN Sport
Neděle 20. října 2013
21:00
10 Olympique lyonnais Ext. 1 - 1 Symbol neutrální vote.svg Ludovic Obraniak Gól vstřelil po 62 minutách62 nd Jimmy Briand Gól vstřelen po 90 + 2 minutách90 + 2 nd 15. th 36 774 Canal +
Neděle 27. října 2013
14:00
11 Montpellier HSC Dom. 2 - 0 Symbol podpora vote.svg Cheick Diabaté Gól vstřelen po 75 minutách75 th
Ludovic Obraniak Gól vstřelen po 90 minutách90 th
- 13. ročník 15 972 beIN Sport
Neděle 3. listopadu 2013
14:00
12 OGC Nice Ext. 1 - 2 Symbol podpora vote.svg Gregory Sertic Gól vstřelen po 31 minutách31 e
Ludovic Obraniak Gól vstřelen po 59 minutách59 e
Darío Cvitanich Gól vstřelil po 77 minutách77 th ( pero. ) 10. tis 27 511 beIN Sport
Neděle 10. listopadu 2013
14:00
13 FC Nantes Dom. 0-3 Symbol je proti hlasování.svg - Vincent Bessat Gól vstřelil po 41 minutách41 e
Papy Djilobodji Gól vstřelen po 60 minutách60 e
Filip Djordjevic Gól vstřelen po 64 minutách64 e
12. tis 24 160 beIN Sport
Sobota 23. listopadu 2013
20:00
14 Stadion Rennais Ext. 1 - 1 Symbol neutrální vote.svg Cheick Diabaté Gól vstřelen po 64 minutách64 e Jean-Armel Kana-Biyik Gól vstřelen po 63 minutách63 tis 12. tis 15 465 beIN Sport
Neděle 1 st 12. 2013
15 AC Ajaccio Dom. 4 - 0 Symbol podpora vote.svg Jussiê Gól vstřelen po 8 minutách8 e (68)
Gregory Sertic Gól vstřelen po 50 minutách50 e
Nicolas Maurice-Belay Gól vstřelen po 54 minutách54 e
- 9. th 11 399 beIN Sport
Středa 4. prosince 2013
19:00
16 EA Guingamp Ext. 0 - 1 Symbol podpora vote.svg Julien Faubert Gól vstřelen po 26 minutách26. tis - 7. th 14 708 beIN Sport
Neděle 8. prosince 2013
14:00
17 LOSC Lille Dom. 1: 0 Symbol podpora vote.svg Landry N'Guemo Gól vstřelil po 27 minutách27. tis - 7. th 18 740 beIN Sport
Neděle 15. prosince 2013
14:00
18 Valenciennes FC Dom. 2 - 1 Symbol podpora vote.svg Jussiê Gól vstřelen po 58 minutách58 e ( Pen. )
Nicolas Maurice-Belay Gól vstřelen po 73 minutách73 e
Tongo Hamed Doumbia Gól padl po 55 minutách55 tis 5. th 22 165 beIN Sport
Neděle 22. prosince 2013
14:00
19 Olympic Marseille Ext. 2 - 2 Symbol neutrální vote.svg Jussiê Gól vstřelil po 34 minutách34. th
Nicolas Maurice-Belay Gól vstřelil po 66 minutách66 th
Alaixys Romao Gól vstřelen po 73 minutách73 e
André Pierre Gignac Gól vstřelil po 74 minutách74 e
5. th 38 720 beIN Sport
Sobota 11. ledna 2014
20:00
20 Toulouse FC Dom. 0 - 1 Symbol je proti hlasování.svg - Martin Braithwaite Gól vstřelen po 53 minutách53 rd 8. th 15,058 být ve sportu
Sobota 18. ledna 2014
20:00
21 SC Bastia Ext. 1: 0 Symbol je proti hlasování.svg - Adama Ba Gól vstřelen po 42 minutách42 nd 9. th 12 778 být ve sportu
Neděle 26. ledna 2014
17:00
22 AS Saint-Etienne Dom. 2 - 0 Symbol podpora vote.svg Abdou Traore Gól vstřelil po 41 minutách41 e
Henrique Gól vstřelil po 51 minutách51 e
- 6. th 19 824 být ve sportu
Pátek 31. ledna 2014
20:30
23 Paris Saint Germain Ext. 2 - 0 Symbol je proti hlasování.svg - Zlatan Ibrahimović Gól vstřelen po 58 minutách58 th
Alex Gól vstřelen po 88 minutách88 th
7. th 45 292 beIN Sports / Canal +
Sobota 15. února 2014
20:00
25 Stadion v Remeši Ext. 1: 0 Symbol je proti hlasování.svg - Nicolas de Preville Gól vstřelen po 64 minutách64 th 8. th 13 702 být ve sportu
Sobota 22. února 2014
20:00
26 Evian Thonon Gaillard Dom. 2 - 1 Symbol podpora vote.svg Julien Faubert Gól vstřelen po 52 minutách52 nd
Henri Saivet Gól vstřelen po 82 minutách82 nd
Kévin Bérigaud Gól vstřelen po 73 minutách73 e 7. th 12 465 být ve sportu
Úterý 25. února 2014
18:30
(odloženo)
24 FC Lorient Dom. 3 - 2 Symbol podpora vote.svg Henri Saivet Gól vstřelen po 22 minutách22 nd
dvacet hodin
27 FC Sochaux-Montbeliard Ext. 2 - 0 Symbol je proti hlasování.svg - Jordan Ayew Gól vstřelen po 70 minutách70 th
Cédric Bakambu Gól vstřelen po 82 minutách82 nd
8. th 13,095 být ve sportu
Neděle 9. března 2014
21:00
28 Olympique lyonnais Dom. 1 - 2 Symbol je proti hlasování.svg Henri Saivet Gól vstřelen po 7 minutách7. th Henri Bedimo Gól vstřelen po 90 + 1 minutě90 + 1 e
Corentin Tolisso Gól vstřelen po 90 + 5 minutách90 + 5 th
8. th 17 660 Canal +
Neděle 16. března 2014
17:00
29 Montpellier HSC Ext. 1 - 1 Symbol neutrální vote.svg Carlos Henrique Gól vstřelen po 24 minutách24. tis Vitorino Hilton Gól vstřelil po 34 minutách34. th 9. th 14 018 beIN Sport
Sobota 22. března 2014
20:00
30 OGC Nice Dom. 1 - 1 Symbol neutrální vote.svg Jussiê Gól vstřelil po 34 minutách34 th Alexy Bosetti Gól vstřelen po 73 minutách73 e
5. th 15 175 beIN Sport
Sobota 29. března 2014
20:00
31 FC Nantes Ext. 0 - 0 Symbol neutrální vote.svg 9. th 15 175 beIN Sport
Sobota 5. dubna 2014
20:00
32 Stadion Rennais Dom. 2 - 2 Symbol neutrální vote.svg Guillaume Hoarau Gól vstřelil po 37 minutách37 e
diego rolán Gól vstřelil po 61 minutách61 th
Abdoulaye Doucouré Gól vstřelen po 64 minutách64 th
Romain Alessandrini Gól vstřelil po 68 minutách68 th
7. th 19 776 beIN Sport
Sobota 12. dubna 2014
20:00
33 AC Ajaccio Ext. 1 - 1 Symbol neutrální vote.svg Jussiê Gól vstřelil po 62 minutách62 nd Mehdi Mostefa Gól vstřelen po 85 minutách85 tis 7. th 6 319 beIN Sport
Neděle 20. dubna 2014
17:00
34 EA Guingamp Dom. 5 - 1 Symbol podpora vote.svg Cheick Diabate Gól vstřelen po 8 minutách8 th Gól vstřelen po 20 minutách 20 th Gól vstřelen po 25 minutách 25 th
Jussiê Gól vstřelen po 48 minutách48 th
Diego Rolán Gól vstřelil po 68 minutách68 th ( pen. )
Mustapha Diallo Gól vstřelil po 29 minutách29 th 7. th 18 046 beIN Sport
Sobota 26. dubna 2014 35 LOSC Lille Ext. 2 - 1 Symbol je proti hlasování.svg Jussiê Gól vstřelil po 71 minutách71 e ( pen. ) Salomon Kalou Gól vstřelen po 23 minutách23 rd
Ryan Mendes Gól vstřelil po 68 minutách68 th
7. th 40 644 Canal +
Neděle 4. května 2014 36 Valenciennes FC Ext. 0 - 1 Symbol podpora vote.svg Julien Faubert Gól vstřelil po 74 minutách74 tis - 7. th 12 784 beIN Sport
Sobota 10. května 2014 37 Olympic Marseille Dom. 1 - 1 Symbol neutrální vote.svg Cheick Diabaté Gól vstřelil po 66 minutách66 tis Benoit Cheyrou Gól vstřelen po 32 minutách32 nd 7. th 31 555 beIN Sport / Canal +
Sobota 17. května 2014 38 AS Monako Ext. 1 - 1 Symbol neutrální vote.svg Guillaume Hoarau Gól vstřelen po 15 minutách15. tis Lucas Ocampos Gól vstřelil po 69 minutách69 tis 7. th 7869 beIN Sport / Canal +
Hodnocení a statistiky

Girondins končí šampionát na sedmém místě s 13 vítězstvími, 14 remízami a 11 porážkami. S vítězstvím, které vydělalo tři body a remízou jeden bod, má FCGB 53 bodů, o 36 méně než vedoucí Paris Saint-Germain . Girondins mají šestý útok v šampionátu se 49 vstřelenými góly a sedmá obrana se 43 inkasovanými góly. Bordeaux je šestý domácí trénink (34 bodů) a jedenáctý venku (19 bodů).

Francouzský pohár

Coupe de France 2013-2014 je 96 th  vydání Coupe de France , drtivou soutěž důlkové všechny amatérské i profesionální fotbalové kluby po celé Francii pevniny a zámořských území . Pořádá jej FFF a jeho regionální ligy.

Datováno Věž Oponent Umístění Výsledek Střely pro FCGB Protichůdci Blahobyt Stuha
    Neděle 5. ledna 2014
    14:15
    Třicáté druhé kolo USA Raon l'Etape ( CFA ) Ext. 1 - 2 Symbol podpora vote.svg Henri Saivet Gól vstřelen po 15 minutách15 th ( pen. )
    David Bellion Gól vstřelen po 87 minutách87 th
    Benoit Patin Gól vstřelil po 71 minutách71 e 2 500 Francie 3 Akvitánie
    Středa 22. ledna 2014
    18:00
    16. kolo Ile-Rousse Monticello ( CFA 2 ) Ext. 0 - 0 4 - 3 tabSymbol neutrální vote.svg

Ligueův pohár

Cup 2013-2014 League je 20 th  vydání Ligovém poháru , soutěže Knockout organizuje profesionální fotbalové ligy (LFP) od roku 1994, což jen sdružuje profesionální kluby Ligue 1 , Ligue 2 a národní . Od roku 2009 zavedla LFP nový formát pohárů, který je výhodnější pro týmy kvalifikované do evropského poháru.

Datum a čas Věž Oponent Umístění Výsledek Střely pro FCGB Protichůdci Blahobyt Stuha
    Středa 18. prosince 2013
    20:55
    16. kolo Stade Rennes ( Ligue 1 ) Ext. 1 - 2 Symbol podpora vote.svg Henrique Gól vstřelen po 50 minutách50 e
    Jussiê Gól vstřelen po 90 + 1 minutě90 + 1 e ( pen. )
    Abdoulaye Doucouré Gól vstřelen po 52 minutách52 nd 18 714 Francie 3 Akvitánie
    Úterý 14. ledna 2014
    21:00
    Čtvrtfinále Paris Saint-Germain ( Ligue 1 ) Dom. 1 - 3 Symbol je proti hlasování.svg André Biyogo Poko Gól vstřelen po 48 minutách48 tis Javier Pastore Gól vstřelen po 45 minutách45 th
    Adrien Rabiot Gól vstřelen po 85 minutách85 th
    Blaise Matuidi Gól vstřelen po 88 minutách88 th
    29 250 Francie 2

Evropská liga

Europa League 2013-2014 je 43. ročník Europa League . Je rozdělena do dvou fází, skupinové fáze, která se skládá z dvanácti mini mistrovství čtyř týmů ve skupině, přičemž první dvě pokračují v soutěži. Pak závěrečná fáze rozdělená do 16. kola, 16. kola, čtvrtfinále, semifinále a finále, které se hraje na neutrální půdě. V případě nerozhodného výsledku platí během závěrečné fáze pravidlo "venkovní góly", poté se zpáteční zápas zvýší o prodloužení a v případě potřeby o penaltový rozstřel . Oba týmy se kvalifikují na základě jejich silných ligových výsledků z předchozí sezóny a obhájcem titulu je anglická reprezentace Chelsea , která v Amsterdam ArenA v Amsterdamu zvítězila v Benfice Lisabon dvěma góly proti jednomu .

Skupinová fáze

Vyhrál Coupe de France v roce 2013 se Girondins de Bordeaux začal svou cestu přímo ve skupinové fázi. V prvním klobouku zdědil Bordeaux skupinu složenou z APOELU Nicosia , šampióna Kypru v letech 2012-2013 , Eintrachtu Frankfurt , šestého v německém šampionátu v předchozím roce , a Maccabi Tel-Aviv , vítěze posledního izraelského šampionátu .

Čtvrtek 19. září 2013
    19:00
    D1 Eintracht Frankfurt Ext. 30 Symbol je proti hlasování.svg - Václav Kadlec Gól vstřelen po 4 minutách4 e
    Marco Russ Gól vstřelen po 16 minutách16 e
    Constant Djakpa Gól vstřelen po 52 minutách52 e
    44 000 beIN Sport
    Čtvrtek 3. října 2013
    21:05
    D2 Maccabi Tel Aviv Dom. 1 - 2 Symbol je proti hlasování.svg Jussiê Gól vstřelen po 48 minutách48 th Barak Itzhaki Gól vstřelil po 71 minutách71 th
    Dor Micha Gól vstřelil po 80 minutách80 th
    7 329 beIN Sport
    Čtvrtek 24. října 2013
    21:05
    D3 APOEL Nikósie Dom. 2 - 1 Symbol podpora vote.svg Lamine Sane Gól vstřelen po 24 minutách24 th
    Henrique Gól vstřelen po 90 minutách90 th
    Esmaël Gonçalves Gól vstřelen po 45 minutách45 tis 10 404 W9
    Čtvrtek 7. listopadu 2013
    19:00
    D4 APOEL Nikósie Ext. 2 - 1 Symbol je proti hlasování.svg Lamine SANE Gól vstřelen po 45 + 2 minutách45 + 2 nd Nektarinos Alexandrou Gól vstřelen po 13 minutách13 th
    Nuno Morais Gól padl po 55 minutách55 th
    11 853 beIN Sport
    Čtvrtek 28. listopadu 2013
    21:05
    D5 Eintracht Frankfurt Dom. 0 - 1 Symbol je proti hlasování.svg - Martin Lanig Gól vstřelen po 83 minutách83 tis 19 013 W9
    Čtvrtek 12. prosince 2013
    19:00
    D6 Maccabi Tel Aviv Ext. 1: 0 Symbol je proti hlasování.svg - Eran Zahavi Gól vstřelil po 74 minutách74 th ( pen. ) 11732 beIN Sport
    Pořadí a výsledky skupiny F Evropské ligy 2013–2014 Hodnocení
    Hodnost tým Body J G NE P Bp Před naším letopočtem Rozdíl Výsledky (▼ dom., ► ext.)

Sportovní rekord prvního týmu Girondins de Bordeaux
    Soutěž Začněte na kole Hotovo Odehrané zápasy Vyhrál Kreslí Ztracený Cíle pro Góly proti Rozdíl
    Statistika bodování
    Náměstí Příjmení Mistrovství L1 Champions Trophy Francouzský pohár Ligueův pohár Evropská liga CELKOVÉ CÍLE

Statistiky kolemjdoucích
    Náměstí Příjmení Mistrovství L1 Champions Trophy Francouzský pohár Ligueův pohár Evropská liga CELKOVÉ PASY