Dresy

Sada levé rameno MHSC Dom 2015.png Body kit MHSC Dom 2016.png Sada pravá ruka MHSC Dom 2015.png MHSC Dom 2011 šortky kit .png Sada ponožek espanha2h.png Domov Kit levé rameno.png Body kit MHSC Ext 2015.png Sada pravá paže.png MHSC Dom 2011 šortky kit .png Kit ponožky.png Mimo

Chronologie

Sezóna 2015–2016 pro ženský oddíl sportovního klubu Montpellier Hérault je devatenáctou sezónou pro klub Hérault v první divizi francouzského šampionátu a dvacátou třetí sezónou klubu na této úrovni od roku 1985 .

Jean-Louis Saez je v čele personálu Montpellier během této nové sezóny, která následuje po několika sezónách v čele klubu, aniž by se mu podařilo získat národní titul. Cíle pro tuto sezónu jsou tedy totožné s cíli z minulých sezón, přičemž vedoucí doufali v alespoň jednu evropskou kvalifikaci, která po pět sezón unikla bolestem. Bohužel po více než povzbudivém začátku sezóny, protože Montpellier držel distanc proti Olympique Lyonnais až do poloviny sezóny, se pak vzdali méně dobře umístěným týmům, které je degradovaly na třetí místo, jen pár bodů od jejich cíle .

Montpellier HSC také hraje během sezóny Coupe de France a chybí mu čtvrtý titul v soutěži, když proti Olympique Lyonnais prohrál dva góly proti jednomu .

Před sezónou

Převody

Vůdci Pailladins byli aktivní od začátku přestupového období a přijali tři hráče, aby kompenzovali zejména odchody Claire Lavogez, která podepsala smlouvu s Olympique Lyonnais , Meryll Wenger, který se připojil k FC Metz a Iryna Zvarych . Jsou to dvě mezinárodní naděje do 19 let, Marion Romanelli, která hrála za ASPTT Albi a Marie-Charlotte Léger, která hrála za FC Metz, a také španělská mezinárodní Virginie Torrecilla, která pochází z FC Barcelona . Na konci června zasáhli vůdci pailladinů velkou ránu na přestupovém trhu podpisem mladé, 20leté brazilské internacionály Andressy Alves da Silvy, která má při svém výběru již 39 čepic a 10 gólů. Na konci července klub oznámil návrat Laury Agardové z Toulouse FC, stejně jako odchod Marina Makanza z FFC Turbine Potsdam a zapůjčení Lindsey Thomasové do FC Basel .

Během zimní přestávky lídři Montpellier převzali své ambice tím, že přijali nizozemského mezinárodního reprezentanta Anouka Dekkera z FC Twente .

Předsezónní příprava

Hráči Montpellieru hrají svůj první přípravný zápas 7. srpnav Carcassonne , naproti ASPTT Albi .

Přípravné zápasy pro sezónu 2015-2016
Datováno Oponent Umístění Výsledek Střelci MHSC Blahobyt
08/07/2015 ASPTT Albi ( divize 1 ) Carcassonne 2-1 Gól vstřelen po 2 minutách2 nd Valérie Gauvin
Gól vstřelen po 33 minutách33 rd Marie-Charlotte Léger
-
08/13/2015 AS Montarnaud (PH muž) Montpellier Neznámý výsledek -
19. 8. 2015 FC Barcelona ( Primera División ) Montpellier 1-1 Gól vstřelen po 90 minutách90 th Sofia Jakobsson -
08/22/2015 Olympique de Marseille ( divize 2 ) Saint-Martin-de-Crau 4-1 Gól vstřelil po 34 minutách34 e Viviane Asseyi

10 VGA Saint-Maur 0-5 MHSC 2 nd (-2)
11 MHSC 0-0 Olympique lyonnais 2 nd (-2)
Legenda: () = bodový rozdíl na prvním nebo, pokud je MHSC první, na druhém.

Sezóna začíná na dobré základně pro dcery Jean-Louis Saeza tím, že na začátku sezóny snadno zvítězil proti FF Nîmes MG na skóre sedmi gólů na nulu hattrickem od Valérie Gauvinové, než bude následovat na svůj první domácí zápas proti EA Guingamp se skóre tří gólů na nulu a prvním šlágrem sezóny drží Paris Saint-Germain pod kontrolou na svém trávníku . Následujícího dne zvítězili pailladines na nejmenším z rozpětí proti AS Saint-Étienne díky Lindě Sembrantové , poté snadno navázali na ESOFV La Roche-sur-Yon na skóre dvou branek na nulu, poté proti ASPTT Albi , tři góly na nulu. Když je šok z 7 -tého  dne, dcery Jean-Louis Saez předpokládat jejich postavení běžce z Olympique Lyon s vítězstvím na trávníku Juvisy FCF na skóre dvou branek na jeden, a pak potvrzeno na následující den drcením Rodez AF čtyři góly na nulu, ASJ Soyaux devátý den se skóre šesti gólů na nulu a VGA Saint-Maur následující den se skóre pěti gólů na nulu. Poslední den první etapy viděl šok nahoře mezi pailladiny a Olympique Lyonnais, který skončil bezgólovou remízou z nuly na nulu, Montpellier byl první, který v této sezóně proti Lyonnaises neprohrál.

Fáze návratu - den 12 až 22 Dny mistrovství 12 až 22
12 MHSC 1-0 FF Nimes MG 2 nd (-2)
13 EA Guingamp 1-2 MHSC 2 nd (-2)
14 MHSC 1-2 Paris SG 3. kolo (-5)
15 AS Saint-Etienne 1-1 MHSC 3. kolo (-5)
16 MHSC 2-0 ESOFV La Roche 3. kolo (-5)
17 ASPTT Albi 2-1 MHSC 3. kolo (-8)
18 MHSC 1-3 FCF Juvisy 4 th (-11)
19 Rodez AF 0-3 MHSC 3. kolo (-11)
20 MHSC 7-0 ASJ Soyaux 3. kolo (-11)
21 MHSC 5-0 VGA Saint-Maur 3. kolo (-11)
22 Olympique lyonnais 1-1 MHSC 3. kolo (-11)

Během prvního dne odvetných zápasů se dcery Jeana-Louise Saeza bolestně vrhly proti FF Nîmes MG, který byl přesto mrtvý poslední v šampionátu, když vstřelil pouze jeden gól, a poté získal cenný úspěch na trávníku EA Guingamp dva góly k jednomu. Čtrnáctý den se pailladines těsně uklonili proti Paris Saint-Germain za stavu dvou gólů jednomu a jejich soupeři dne ponechali druhé místo, což také komplikovalo kvalifikaci do Ligy mistrů . Následující den Montpellier nevyužil chybný krok svých hlavních soupeřů o titul tím, že nechal sklouznout body proti AS Saint-Étienne , všude brance. Přesto ressaisissent hned druhý den proti ESOFV La Roche-sur-Yon , vyhrál dvě branky na nulu, ale proti chování vystoupení na 17 th  den, uklonil se na trávníku na ASPTT Albi dva góly k jednomu, takže zápas následující den proti FCF Juvisy rozhodující pro přidělení třetího místa šampionátu. Dcery Jean-Louis Saeza jsou však na kluzkém svahu a doma prohrají tři góly proti jednomu a své místo na stupních vítězů ponechají svému soupeři dne, čímž zpečetí konec šampionátu, který je pro ně nyní málo zajímavý. . Tyto héraultaises nicméně reagují tím nejlepším způsobem v průběhu následujícího dne, když vyhrál na 5 th , v Rodez AF , a tak oživit svůj konec sezóny především pro kvalifikaci pro finále Coupe de France , které se dostanou o několik dní později. 20 th a 21 st  den jsou samozřejmě zdraví pro spoluhráče z Laetitia Tonazzi , autor hattricku, proti ASJ Soyaux drtit sedm gólů na nulu poté proti VGA Saint-Maur rozšlehaným stejně snadno pět gólů na nulu před dvojitá konfrontace s Olympique Lyonnais . U posledního utkání sezóny odvádějí většinu práce pailladini, kteří si zajistili třetí místo dobrým losováním (1-1) na trávníku šampiona.

Konečné pořadí a statistiky

Montpellier HSC dokončil šampionát na třetím místě s 15 výhrami, 4 remízami a 3 ztrátami. S vítězstvím, které vydělalo čtyři body, remízou dva body a porážkou jednoho bodu, dosáhlo MHSC celkem 71 bodů, což je o jedenáct bodů méně než v klubu korunovaných šampionů Olympique Lyonnais . Montpellier má třetí nejlepší útok v šampionátu a druhou obranu.

Olympique Lyonnais postoupil do finále Ligy mistrů 2016-2017 a Paris SG , který je na druhém místě. Tři kluby, které sestoupily do divize 2, jsou ESOFV La Roche-sur-Yon , FF Nîmes Métropole Gard a VGA Saint-Maur po roce na nejvyšší úrovni.

Konec. MHSC 1-2 Ol. lyonnais D1

Coupe de France 2015-2016 je 15 th  vydání Francie poháru , drtivou soutěž důlkové fotbalových klubů po celé metropolitní Francii a zámořských území . Pořádá jej FFF a jeho regionální ligy.

Během 1/32 nd finále se pailladines čelí druhé lize tým , AS Véore-Montoison a vyhrát se skóre dvanáct gólů na nulu zejména na čtyřnásobek od Marie-Charlotte Légera a hattricku z Laetitia Tonazzi . Dcery Jean-Louis Saez pokračují ve svém hodu v dalším kole rozdrcením Toulouse FC na skóre pěti gólů na jeden, opět díky hattricku od Marie-Charlotte Légerové , poté FC Vendenheim na skóre tří gólů na nulu. Během čtvrtfinále pailladines přivítali VGA Saint-Maur a v obtížích zvítězili skóre tří branek proti jednomu a v semifinále našli další tým Ile-de-France, Paris Saint-Germain . V tomto šoku nahoře to Montpellier zvládl a vedl dva góly na nulu, než viděl návrat Pařížanů na konci zápasu. Je to konečně Solène Durandová, která ji zachrání během penaltového rozstřelu zastavením stávky bývalé pailladiny Marie-Laure Delie . Montpellier se mstí ve finále soutěže proti Ol. Lyon , ale ustoupí stejně jako v předchozí sezóně poté, co otevřeli skóre Andressa , než ztratili dva góly na jeden a opustili titul, aby znovu šli do zlobr Lyon.

Oficiální zápasy sezóny

Níže uvedená tabulka ukazuje oficiální zápasy hrané Montpellier HSC během sezóny. Zapisovatelé jsou doprovázeni údajem o minutě hry, kdy je gól vstřelen, a u některých úspěchů o jeho povaze ( penalta nebo proti jeho táboru).

Souhrn oficiálních zápasů podle soutěže
Soutěž Začněte na kole Místo nebo závěrečné kolo Odehrané zápasy Vyhrál Kreslí Ztracený Cíle pro Góly proti Rozdíl
Divize 1 - 3. kolo 22 15 4 3 58 11 +47
Francouzský pohár 1/32 finále Finále 6 4 1 1 26 6 +20
Celkový - - 28 19 5 4 84 17 +67
Oficiální zápasy sezóny 2015-2016
Datováno Soutěž Oponent Umístění Výsledek Střelci MHSC Náměstí Blahobyt
08/30/2015 Den 1 FF Nîmes Metropole Gard Ext. 7-0 Gól vstřelen po 11 minutách11 e Valérie Gauvin
2. místo 800
05/09/2015 Den 2 EA Guingamp Dom. 3-0 Gól vstřelen po 86 minutách86 th Marie-Charlotte Léger
Gól vstřelil po 89 minutách89 th Valérie Gauvin
Gól vstřelen po 90 minutách90 th Sofia Jakobsson
2. místo 250
13. 9. 2015 3. den Paris SG Ext. 0-0 - 2. místo 1066
27.09.2015 4. den AS Saint-Etienne Dom. 1-0 Gól vstřelen po 86 minutách86 th Linda Sembrant 2. místo 150
3. 10. 2015 5. den ESOFV La Roche-sur-Yon Ext. 2-0 Gól vstřelen po 49 minutách49 th Marie-Charlotte Leger
Gól vstřelil po 76 minutách76 th Marie-Charlotte Leger
2. místo 513
10.10.2015 6. den ASPTT Albi Dom. 3-0 Gól vstřelil po 14 minutách14 th Sofia Jakobsson
Gól vstřelen po 32 minutách32 th Marie-Charlotte Leger
Gól vstřelil po 81 minutách81 th Valérie Gauvin
2. místo 191
18. 10. 2015 7. den FCF Juvisy Ext. 2-1 Gól vstřelil po 42 minutách42 nd Sofia Jakobsson
Gól vstřelen po 60 minutách60 th Viviane Asseyi
2. místo 972
01/11/2015 8. den Rodez AF Dom. 4-0 Gól vstřelen po 30 minutách30 e Andressa Alves da Silva
Gól vstřelen po 53 minutách53 e Sakina Karchaoui
Gól vstřelen po 66 minutách66 e ( Pen. ) Viviane Asseyi
Gól vstřelen po 90 minutách90 e Sofia Jakobsson
2. místo 150
07/11/2015 9. den ASJ Soyaux Ext. 6-0 Gól vstřelen po 3 minutách3 e Marie-Charlotte Léger
Gól vstřelen po 23 minutách23 e laëtitia tonazzi
Gól vstřelil po 34 minutách34 e laëtitia tonazzi
Gól vstřelen po 53 minutách53 e Marie-Charlotte Léger
Gól vstřelil po 61 minutách61 e Andressa Alves da Silva
Gól vstřelil po 72 minutách72 e Andressa Alves da Silva
2. místo 600
22/11/2015 10. den VGA Saint-Maur Ext. 5-0 Gól vstřelen po 16 minutách16 e Andressa Alves da Silva
Gól vstřelen po 40 minutách40 e laëtitia tonazzi
Gól vstřelen po 56 minutách56 e Andressa Alves da Silva
Gól vstřelen po 60 minutách60 e Marie-Charlotte Léger
Gól vstřelil po 74 minutách74 e Linda Sembrant
2. místo 142
06/12/2015 11. den Olympique lyonnais Dom. 0-0 - 2. místo 897
13/13/2015 12. den FF Nîmes Metropole Gard Dom. 1-0 Gól vstřelen po 40 minutách40 th Laetitia Tonazzi 2. místo 230
20/12/2015 13. den EA Guingamp Ext. 2-1 Gól vstřelen po 11 minutách11 th Laëtitia tonazzi
Gól vstřelil po 14 minutách14 th Marie-Charlotte Leger
2. místo 500
1. 10. 2016 1/ 32 th Final
Cup France
AS Véore-Montoison ( divize 2 ) Dom. 12-0 Gól vstřelen po 6 minutách6 e Sakina Karchaoui