1 Oficiální národní a mezinárodní soutěže.
Poslední aktualizace: 25. srpna 2018

Santiago Cáseres , narozen dne25. února 1997v Parque Leloir ( Argentina ) je argentinský fotbalista, který hraje jako defenzivní záložník v argentinském klubu Velez Sarsfield zapůjčeném v klubu Club Spanish ve Villarrealu .

Životopis

The 18. března 2017On hrál jeho první profesionální zápas s Velez Sarsfield , čelí Newell se Old Boys , který nahradil Leandro Desabato 53 th minuta hry (3-0 porážka k Marcelo Bielsa stadion ). Tento zápas je součástí divize Primera 2016-2017 . Fanoušci argentinského klubu byl v roce 2017 jmenován nejlepším hráčem Vélez.

Santiago Cáseres se během sezóny 2017--2018 stal ve Vélezu nesporným držitelem. Kvůli jeho dobrým výkonům je Cáseres nakloněn k podpisu v Atlético Madrid během zimní přestávky, zjevně ochotný zaplatit svou výkupní klauzuli ve výši 12 mil. EUR.

Zatímco mnoho evropských klubů hledá, nakonec se rozhodl, aby se zapojily s klubem španělské of Villarreal CF , proti šek na € 8,5 milionů a smlouva o prodloužení až 2023. Velez Sarsfield ponechává na budoucí prodeje přehrávače 10% ceny. Hrál svůj první zápas se žlutým klubem18. srpna 2018, proti Realu Sociedad , první kolo Ligy 2018-2019. Počínaje zápasem jako vlastníci byli Villarreal CF poraženi na hřišti na Stade de la Cerámica skóre 2-1. The31. srpna 2018Během utkání proti Girona FC třetího dne šampionátu, když opouští hřiště na 66 -té minutě, kvůli poškozeným mediálního postranního vazu v levém koleni. Jeho doba nedostupnosti se odhaduje na 8 až 10 týdnů a návratnost se očekává od7. listopadu 2018.