Tenisový turnaj Hertogenbosch (WTA 2010) | ||||||||
Úpravy | Unicef Open | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Datováno | Od 13 do19. června 2010 | |||||||
Umístění | „S-Hertogenbosch | |||||||
Kategorie | Mezinárodní | |||||||
Plocha | Tráva ( ext. ) | |||||||
Nadace | 220 000 $ | |||||||
Jednoduchý | 5 kol (32 hráčů) Justine Henin |
|||||||
Dvojnásobek | 4 kola (16 týmů) Alla Kudryavtseva Anastasia Rodionova |
|||||||
Tenisový turnaj Bois-le-Duc | ||||||||
| ||||||||
Vydání female 2010 na turnaji tenis v Bois-le-Duc se koná od 13. do19. červnana trávě venku. Patří do mezinárodní kategorie .
Justine Henin vyhrává dámské dvouhry. Ve finále porazila Andrea Petkovic , vyhrál při této příležitosti na 43 th titul v kariéře na WTA Tour .
Ve čtyřhře zvítězila Alla Kudryavtseva a Anastasia Rodionova .
Věž | Pojistné | Body |
---|---|---|
Vítězství | 37 000 $ | 280 |
Finále | 19 000 $ | 200 |
1/2 finále | 10 200 $ | 130 |
1/4 finále | 5 625 $ | 70 |
2 e kolo (1/8) | 3 100 $ | 30 |
1 st kolo (1/16) | 1 825 $ | 1 |
Věž | Pojistné | Body |
---|---|---|
Vítězství | 11 000 $ | 280 |
Finále | 5 750 $ | 200 |
1/2 finále | 3 100 $ | 130 |
1/4 finále | 1 650 $ | 70 |
1 st kolo (1/8) | 860 $ | 1 |
Zdroj: (EN) WTA oficiální tabulky : jednolůžkové - dvoulůžkové - kvalifikace [PDF] .
N o | Hravý | Výsledek | Konečný soupeř |
---|---|---|---|
1 | Justine henin | Vítězství | Andrea Petkovic (7) |
2 | Dinara Safinová | 1 st kolo | Magdaléna Rybáriková |
3 | Maria Kirilenko | 2 th kolo | Kirsten flipkens |
4 | Yaroslava Shvedova | 1/4 finále | Alexandra Dulgheru (5) |
5 | Alexandra Dulgheru | 1/2 finále | Justine Henin (1) |
6 | Sara errani | 1 st kolo | Sybille Bammer |
7 | Andrea Petkovic | Finále | Justine Henin (1) |
8 | Anabel Medina | 1 st kolo | Arantxa Rus ( WC ) |
N o | Hravý | Výsledek | Konečný soupeř |
---|---|---|---|
1 | Arantxa Parra Santonja | 1 st kolo | Yaroslava Shvedova (4) |
2 | Anastasia Rodionova | 2 th kolo | Yaroslava Shvedova (4) |
3 | Julie coin | 1 st kolo | Alexandra Dulgheru (5) |
4 | Sandra Záhlavová | 1/4 finále | Andrea Petkovic (7) |
N o | Hravý | Výsledek | Konečný soupeř |
---|---|---|---|
1 | Justine henin | Vítězství | Andrea Petkovic (7) |
2 | Arantxa Rus | 2 th kolo | Dominika Cibulková |
3 | Laura Robson | 1 st kolo | Dominika Cibulková |
N o | tým | Výsledek | Koneční protivníci |
---|---|---|---|
1 |
Hsieh Su-Wei Anabel Medina |
1/2 finále |
Alla Kudryavtseva Anastasia Rodionova (3) |
2 |
Maria Kirilenko Elena Vesnina |
1/4 finále |
Sara Errani Roberta Vinci |
3 |
Alla Kudryavtseva Anastasia Rodionova |
Vítězství |
Vania King Yaroslava Shvedova (4) |
4 |
Vania King Yaroslava Shvedova |
Finále |
Alla Kudryavtseva Anastasia Rodionova (3) |
N o | tým | Výsledek | Koneční protivníci |
---|---|---|---|
1 |
Sofia Arvidsson Arantxa Rus |
1 st kolo |
Maria Kirilenko Elena Vesnina (2) |