US Route 31 | |
Historický | |
---|---|
Otevírací | 1926 |
Vlastnosti | |
Délka | 2060 km (1280 mi ) |
Směr | sever jih |
Jižní konec | USA 90 / USA 98 / AL 3 / AL 16 / AL 42 poblíž Spanish Fort , AL |
Křižovatky |
I-20 / I-59 v Birminghamu , AL I-24 v Nashvillu , TN I-74 v Indianapolis , IN I-80 / I-90 / Ind. Toll Rd. Do South Bend , IN I-94 do Benton Harbor , MI I-96 do Muskegon , MI |
Severní konec | I-75 poblíž Mackinaw City , MI |
Síť | Spojené státy americké číslované dálnice |
US Route 31 (známý také jako US Highway 31 , zkráceně USA 31 ) je cesta napříč Spojenými státy od jihu k severu. Počínaje okresem Baldwin v Mexickém zálivu se připojuje k Mackinacskému průlivu v Michiganu mezi Michiganským jezerem a jezerem Huron .