Kit levé rameno.png Tělo soupravy.png Sada pravá paže.png Kit shorts.png Kit ponožky.png Domov Kit levé rameno.png Tělo soupravy.png Sada pravá paže.png Kit shorts.png Kit ponožky.png Mimo

Belgické fotbalové mistrovství D3 2020-2021
0

Poslední aktualizace: 6. srpna 2018.

Union Royale La Louviere Center a UR La Louviere Center je klub belgický o fotbalu se sídlem v La Louvière a Haine-Saint-Pierre . Nosič registrační číslo 213 , se vyvíjí v National 1 v sezóně 2020-2021 , což představuje jeho 58 th  sezónu v národních řad.

Tímto klubem je bývalý Union Sportive du Center (tehdy Union Royale Sportive du Center ), jehož barvy byly červené a modré. Přezdívka hráčů byla „Pierrots“ kvůli místu původu klubu: Haine-Saint-Pierre . V hovorovém jazyce je „pierrot“ také malý vrabec, který skončil na logu kruhu.

V květnu 2011 se URS Center oznámila, že natrvalo přestěhoval do Stade du Tivoli v La Louvière a přijal jméno Union Royale La Louvière Center . Nejprve přijímá modré a bílé barvy, oficiální barvy města La Louvière , ale následně se změní na zelenou a bílou, barvy RAAL . Jeho nové logo má vlčí tvář a hlavu pierota (známé a populární jméno pro vrabce). Jeden symbolizuje La Louvière , druhý Haine-Saint-Pierre . Mezi centrem URS a RAAL nedošlo k žádné fúzi (protože RAAL byla zrušena v roce 2009), ale došlo pouze ke změně názvu, která spojila Louviérois kolem stejného projektu.

Historické památky

Výsledky v národních rozděleních

Statistiky aktualizovány dne 15. září 2020 (konec sezóny 2019-2020)

3 1933-34 Centrum USA Propagační série (D3) B 4 th / 14
4 1934-35 Centrum USA Propagační série (D3) C. 1. st / 14 Šampión a povýšen!
11 1943-44 Centrum USA Série A divize 1 (D2) 11 th / 16
12 1945-46 Centrum USA Série A divize 1 (D2) 16 th / 17 Vyřazen!
13 1946-47 Centrum USA Propagační série (D3) D 3 e / 17
14 1947-48 Centrum USA Propagační série (D3) C. 1. st / 16 Šampión a povýšen!
15 1948-49 Centrum USA Série B divize 1 (D2) 10 th / 16
16 1949-50 Centrum USA Série A divize 1 (D2) 13 th / 16
17 1950-51 Centrum USA Série B divize 1 (D2) 10 th / 16
18 1951-52 Centrum USA Série B divize 1 (D2) 16 th / 16 Sestoupil do propagace!
19 1952-53 Centrum USA Série D propagace 14 th / 16 Vyřazen!
provinční série
20 1954-55 Centrum USA Propagační série B 10 th / 16
21 1955-56 Centrum USA Propagační série A 5 th / 16
22 1956-57 Centrum USA Propagační série B 5 th / 16
23 1957-58 Centrum USA Propagační série B 4 th / 16
24 1958-59 Centrum USA Propagační série B 1. st / 16 Šampión a povýšen!
25 1959-60 Centrum USA Division 3 Series B 7 th / 16
26 1960-61 Centrum USA Divize 3 Series A 15 th / 16 Vyřazen!
27 1961-62 Centrum USA Propagační série B 9 th / 16
28 1962-63 Centrum USA Série D propagace 8 th / 16
29 1963-64 Centrum USA Propagační série B 14 th / 16 Vyřazen!
30 1965-66 Centrum USA Propagační série A 14 th / 16 Vyřazen!
31 1976-77 Centrum URS Propagační série A 6 th / 16
32 1977-78 Centrum URS Propagační série C. 16 th / 16 Vyřazen!
39 1986-87 Centrum URS Propagační série A 8 th / 16
40 1987-88 Centrum URS Propagační série A 16 th / 16 Vyřazen!
41 2001-02 Centrum URS Propagační série A 11 th / 16
42 2002-03 Centrum URS Série D propagace 4 th / 16 Poslední kolo!
43 2003-04 Centrum URS Série D propagace 3 rd / 16 Poslední kolo!
44 2004-05 Centrum URS Propagační série A 8 th / 16
45 2005-06 Centrum URS Propagační série A 3 rd / 16 Poslední kolo!
46 2006-07 Centrum URS Propagační série A 8 th / 16
47 2007-08 Centrum URS Série D propagace 1. st / 16 Šampión a povýšen!
48 2008-09 Centrum URS Divize 3 Series A 6 th / 16 Poslední kolo!
49 2009-10 Centrum URS Division 3 Series B 5 th / 16 Poslední kolo!
50 2010-11 Centrum URS Division 3 Series B 8 th / 18
51 2011-12 Centrum UR La Louvière Divize 3 Series A 2 e / 18 Poslední kolo!
52 2012-13 Centrum UR La Louvière Division 3 Series B 4 th / 19
53 2013-14 Centrum UR La Louvière Division 3 Series B 5 th / 18
54 2014-15 Centrum UR La Louvière Division 3 Series B 11 e / 18
55 2015-16 Centrum UR La Louvière Division 3 Series B 9 th / 18 Vyřazen!
56 2016-17 Centrum UR La Louvière Amatéři ACFF divize 2 4 th / 16 Poslední kolo
57 2017-18 Centrum UR La Louvière Amatéři ACFF divize 2 6 th / 16 Poslední kolo
58 2018-19 Centrum UR La Louvière Amatéři ACFF divize 2 1. st / 16 Šampión a povýšen!
59 2019-20 Centrum UR La Louvière Amatéři divize 1 (D3) 14 th / 16 Koncipováno!
60 2020-21 Centrum UR La Louvière Národní 1 ... / 16

Populární kultura

Skupiny podporovatelů

Dodatky

Poznámky

Poznámky k pořadí podle sezóny
  1. Klub skončil 8 bodů za šampionem, olympijským de Charleroi.
  2. Vzhledem ke svému poslednímu místu je klub zařazen přímo na novou čtvrtou národní úroveň, která nese název Promotion.
  3. Klub vyhrál v prvním kole na cestě k KSV Sottegem (2–5), ale v dalším kole byl vyřazen doma proti Seraing RUL (1–1, penalty 4–5).
  4. Klub zvítězil nad K. RC Gent-Zeehaven (1-2), poté nad TK Meldert (3-0), ale prohrál ve finále v K. FC Evergem-Center (2-1). Klub zvítězil v draftu proti KWSC Lauwe (3: 0), ale v divizi 3 není volné místo.
  5. Klub byl vyřazen v prvním kole RFC Liège (0-2).
  6. Klub prochází předkola vyřazením KRC Mechelen (1: 1 venku a 3: 1 doma). Ale v dalším kole mu cestu zablokoval Vigor Wuitens Hamme . Poražen (2: 0) na cestách, klub vyhrál odvetu (1: 0), ale Hamme zvítězil ve všech dvou zápasech.
  7. Klub vyřadil KSK Renaix v prvním kole (dvě vítězství, 0: 1 a 3: 1), poté KFC Dessel Sport ve druhém kole (2: 1 doma a 3: 3 venku). Ve finále však prohrál a prohrou (1: 0) s K Rupel Boom FC před návratem domů (4: 4).
  8. Klub skončil s dvanácti body za mistrem Mouscronem-Peruwelzem a pro vstup do divize 2 musel hrát v posledním kole. V prvním kole vyřadil Bocholta (2: 1 doma, 0: 0 na silnici), KVK Tienen ve druhém kole (1: 0 doma, 0: 0 na silnici), ale neuspěl ve finále proti KSV Oudenaarde (0: 0 v obou zápasech, porážka 4: 5 na penalty).
  9. Klub se nemůže zúčastnit finálového kola, protože neobdržel licenci na placený fotbal.
  11. Klub se může účastnit závěrečného kola o postup do nové amatérské divize 1, a to i přes své deváté místo, protože kluby s vyšším hodnocením nepožádaly o licenci ani ji nezískaly. Klub vyřadil Eendracht Aalst v prvním kole, ale poté byl poražen Denderem. Výsledkem je, že se klub musí v hierarchii posunout o jednu úroveň zpět a umístit se do divize 2 Amateur, nové čtvrté národní úrovně.
  12. Klub hrál v posledním kole, aby získal přístup k D1 Amateur, ze kterého byl v prvním kole vyřazen Olympic Charleroi.
  13. Klub hraje poslední kolo o přístup k D1 Amateur. Byl vyňat z prvního kola, ale poté byl vyloučen RFC Lutych.