Místa) Středomořský stadion , Beziers , Francie

Držitel titulu Paris Saint-Germain FC (1)
Vítěz AS Monako (1)
Finalista OGC Nice

Navigace

Ročník Champions Trophy 1997 je 21 st edition of Champions Trophy . Zápas se staví proti sportovní asociaci monackého fotbalového klubu , šampiónu Francie 1996-1997, proti olympijskému klubu gymnastů v Nice Côte d'Azur , vítězi Coupe de France 1996-1997 .

Zápas rozhodčího Jean-Claude Puyalta se odehrává dne23. července 1997na Stade de la Méditerranée v Béziers před 4 000 diváky a je vysílán ve Francii na France 3 . Monegasques, kteří již v poločase vedli 4: 0 s ortézou od Japheta N'Dorama a góly Fabiena Lefèvra a Victora Ikpeby , nakonec zvítězili o skóre 5: 2, když David Trezeguet za AS Monaco a góly Jamese Debbaha a Franca Vignoly na straně Nice.

Zápasový list

Pravidla zápasu jsou následující: trvání zápasu je 90 minut. Pokud je stále remíza, je proveden penaltový rozstřel . Pro každý tým jsou povolena tři střídání.

1 Fabien Barthez Brankář

3 Christophe Pignol 73 e 5 Willy Sagnol 2 Lilian Martin 4 Djibril Diawara 46 e 6 Salif Diao 7 Fabien Lefèvre 10 Stéphane Carnot 8 Ali Benarbia 11 Victor Ikpeba 9 Japhet N'Doram 62 e Vyměněno po 73 minutách