Účastníci 2

Ocenění
Držitel titulu AC Milán (2014)
Další tituly AC Milán (13)

Luigi Berlusconi Trophy ( Ital : Trofeo Luigi Berlusconi ) je přátelský fotbalový zápas, vytvořený v roce 1991 a koná v srpnu .

Vytvořil prezident AC Milán Silvio Berlusconi na památku svého zesnulého otce Luigiho, hraje se na stadionu San Siro v Miláně .

Na prvním ročníku v roce 1991 zvítězil Juventus. V letech 19921994 se proti AC Milán postavily Inter Milán , Real Madrid a Bayern Mnichov ; od roku 1995 do roku 2012 se hrálo formou přátelského utkání mezi AC Milán a Juventusem na San Siro . V roce 2014 porazilo AC Milán argentinský klub San Lorenzo 2: 0.

1993 17. srpna 1993 AC Milán
Simone Gól vstřelen po 20 minutách20 th Papin Gól vstřelen po 23 minutách23 rd Boban Gól vstřelen po 39 minutách39 th
3 - 2 Real Madrid
Míchel Gól vstřelen po 42 minutách42 e Zamorano Gól vstřelen po 55 minutách55 e ( pen. )
1997 19. srpna 1997 AC Milan
André Cruz Gól vstřelen po 54 minutách54 th Kluivert Gól vstřelen po 60 minutách60 th Weah Gól vstřelil po 62 minutách62 n
3 - 1 Juventus
Conté Gól vstřelen po 31 minutách31. th
1998 25. srpna 1998 Juventus
Filippo Inzaghi Gól vstřelen po 66 minutách66 th Gól vstřelen po 85 minutách 85 th
2 - 1 AC Milan
Bierhoff Gól vstřelen po 31 minutách31. th
1999 17. srpna 1999 Juventus
Del Piero Gól vstřelen po 26 minutách26. tis
1: 0 AC Milán
2000 27. srpna 2000 Juventus
Trezeguet Gól vstřelen po 24 minutách24 th Filippo Inzaghi Gól vstřelen po 65 minutách65 th
2 - 2 AC Milán
José Mari Gól vstřelen po 2 minutách2 nd Shevchenko Gól vstřelil po 35 minutách35 th ( pen. )
7 - 6
2001 18. srpna 2001 Juventus
Del Piero Gól vstřelen po 5 minutách5 th
1 - 1 Milan AC
Serginho Gól vstřelen po 85 minutách85 th ( pen. )
4 - 3
2002 18. srpna 2002 AC Milán
0 - 0 Juventus 3 - 1
2003 17. srpna 2003 Juventus
Del Piero Gól vstřelen po 40 minutách40 th Camoranesi Gól vstřelen po 45 minutách45 th
2006 6. ledna 2007 AC Milán
Filippo Inzaghi Gól vstřelil po 29 minutách29 th Seedorf Gól vstřelil po 68 minutách68 th Aubameyang Gól vstřelen po 86 minutách86 th
3 - 2 Juventus
Nedvěd Gól vstřelen po 40 minutách40 th Del Piero Gól vstřelil po 67 minutách67 th
2007 17. srpna 2007 AC Milán
Filippo Inzaghi Gól vstřelil po 43 minutách43 th Gól vstřelen po 47 minutách 47 th
2 - 0 Juventus
2008 17. srpna 2008 Milan
Jankulovski Gól vstřelen po 21 minutách21 e Ambrosini Gól vstřelen po 25 minutách25 e Gól vstřelen po 78 minutách 78 e F. Inzaghi Gól vstřelen po 52 minutách52 e
2012 20. srpna 2012 Juventus Marchisio 12 e Vidal 42 E Matri 64 e
Gól vstřelen po 12 minutách Gól vstřelen po 42 minutách Gól vstřelen po 64 minutách
3 - 2 Milan AC
Robinho Gól vstřelen po 9 minutách9 th Gól vstřelil po 77 minutách 77 th
2014 6. listopadu 2014 AC Milán
Pazzini Gól vstřelen po 30 minutách30 th Bonaventura Gól vstřelen po 85 minutách85 th

Poznámky a odkazy

1. Vydání 2006 se konalo dne6. ledna 2007kvůli závazkům AC Milán ve třetím předkole Ligy mistrů a Juventusu v italském poháru zády k sobě v Calciopoli
  2. Včetně 3 s Juventusem
  3. Považováno za remízu, po penaltovém rozstřelu zvítězil pouze zápas týmu . Ztracená remíza poté, co je trestné střílení považováno za ztracené.