France šampionát Rugby na 4. ročníku seriálu
Mistrovství Francie
4 th kolo
Hierarchie
Hierarchie |
Dvanáctá divize |
---|
Vyšší úroveň |
3. série
|
---|
Nižší úroveň |
Žádná nižší úroveň |
---|
Mistrovství Francie 4 th série z rugby , je regionální mistrovství šestou úroveň francouzské of rugby nebo 11 th hierarchické obecná úroveň a 9 th amatér. Byla založena v letech 1919-1920.
Nově vytvořený tým začíná tímto šampionátem na regionální úrovni. Tam byl v některých výborech o 5 tý série, která nebyla však patří francouzský titul.
Územní soutěže
Územní kvalifikační fáze
Kvalifikační fáze mistrovství francouzské cti , propagace cti a územní série jsou ponechány na iniciativu územních výborů.
Regionální soutěže (Honor Promotion d'Honneur, 1 st série, 2 E Series 3 E series, 4 th série) jsou organizovány na základě podnětu každého územního výboru z celkové klasifikace svých asociací zavedených po z minulé sezony.
Tyto soutěže však musí být organizovány takovým způsobem, aby nutně končily územní fází nebo závěrečnou a závěrečnou územní fází, která se kvalifikuje konkrétně a samostatně pro každé z francouzských mistrovství otevřených těmto kategoriím ( Honor , Promotion of Honor , 1 st série , 2 e série , 3 e série , 4 th série). Tam byl francouzský 5 th Championship série od roku 1922 do roku 1933.
Toto pravidlo bude platit bez ohledu na počet asociací vyzvaných k účasti na každé z kvalifikačních událostí. Územní konečná fáze zajistí to v nejspravedlivější rozdělení mezi každou sadu počet asociací s různými federálními kandidátskými kvalifikací ( Honor , propagace d'Honneur , 1 st série , 2. ročník série , 3 E series , 4 th series).
Výbory představující alespoň tři skupiny na svém územním šampionátu seniorů nebudou moci kvalifikovat na francouzském šampionátu dané série jednu nebo více asociací, které by se zúčastnily čtvrtfinále soutěže vyšší nebo stejné úrovně. Výjimku mohou být přijaty pouze v následujících případech: důsledkem sestupu sdružení 3 třetího federálního divize v sérii mít povinnost zachování sdružení ve stejné řadě jako v předchozím období.
Formy územních soutěží
Sdružení lze rozdělit do skupin.
- Pokud má výbor méně než 21 sdružení, lze vytvořit pouze jednu skupinu
- Pokud má výbor 21 až 40 sdružení, lze vytvořit dvě skupiny
- Nad 40 asociací budou vytvořeny minimálně 3 skupiny
Když se vytvoří dvě skupiny
- 1 st týkají cti soutěže Promotion d'Honneur a 1 st series
- Tyto 2 nd bude týkat 2 nd série, 3 rd sérii a 4 th soutěže série
Když se vytvoří tři skupiny
- 1 st skupina se může týkat:
- Buď soutěž Honor sama
- Nebo soutěž Honor and Promotion of Honor
- 2 nd skupina se bude týkat:
- Pouze soutěž Promotion Honor
- nebo Honor Promotion a 1. st série soutěže
- Propagace čest nebo soutěž, 1 st série a 2 e series
- nebo konkurence 1 st série 2 e series
- 3 e skupina se týkají řady, které nejsou v obou 1 st skupin ( 3 e série 4 th série nebo 5 th série)
Princip klasifikace
Na konci skupinových zápasů se stanoví klasifikace týmů podle skupin podle získaných bodů v poli, od kterých se odečtou, případně trestných bodů.
Obecná klasifikace týmů účastnících se stejné soutěže se provádí následovně:
- - Umístění na 1 I. skupiny mezi nimi
- - Pořadí 2 nd skupiny mezi nimi
- - Pořadí 3 třetího skupiny mezi nimi
- - A tak dále…
Obecná klasifikace určuje kvalifikaci, námitky a potomky.
Ocenění
Rok
|
Mistr
|
Liga nebo regionální výbor
|
Oborový výbor
|
Skóre
|
Finalista
|
Liga nebo regionální výbor
|
Oborový výbor
|
Postřehy
|
2021
|
The 29. října 2020, FFR oznamuje pozastavení soutěže v listopadu a prosinci 2020 z důvodu vstupu druhého omezení v platnost , jakož i zrušení závěrečných fází s cílem umožnit dokončení soutěže na konci sezóna.
The 26. února 2021, FFR oznamuje definitivní konec amatérských soutěží a zmrazení stoupání a klesání pro všechny úrovně. Titul proto není udělen.
|
2020
|
Vzhledem k prodloužení období ohraničeného následujícího po Covid-19 pandemie, FFR rozhodne se27. března 2020, definitivně zastavit amatérské mistrovství na všech úrovních pro aktuální sezónu. Titul proto není udělen.
|
2019 |
EO La Palme
|
Occitania
|
Aude
|
25-13
|
RC Lons
|
Nová Akvitánie
|
Pyrénées-Atlantiques
|
|
2018 |
USA Aspoise Bedous
|
Nová Akvitánie
|
Pyrénées-Atlantiques
|
42-7 |
Rugby Club Conflans Herblay Val de Seine
|
Ile-de-France
|
Val d'Oise
|
Po roce 2008, americká Aspoise Bedous vyhrál druhý titul mistra Francie 4. ročníku seriálu.
|
2017
|
Šťastná sportovkyně na XV de Saint-Paul-les-Romans
|
Drome-Ardèche
|
Drome
|
43-19
|
Závodní ragby Nanterre
|
Ile-de-France
|
Hauts-de-Seine
|
|
2016 |
USA Boulonnaise
|
Midi-Pyreneje
|
Haute-Garonne
|
41-7
|
AOCB Caudecoste
|
Perigord-Agenais
|
Lot-et-Garonne
|
|
2015 |
Paris XO Rugby |
Ile-de-France
|
Paříž 18.
|
24-23 |
USA Menditte |
Côte-Basque Landes
|
Pyrénées-Atlantiques
|
Sídle v Paříži XO Rugby se nachází v 18. ročník pařížského obvodu a jeho pozemek se nachází Porte de Pantin , v 19. . Na 2 kluby budou splňovat následující rok ve finále 3 rd série
|
2014 |
Athletic Sport Litois
|
Côte-Basque Landes
|
Landes
|
16-7
|
RC Buguois |
Perigord-Agenais
|
Dordogne
|
|
2013 |
RO Vedasian
|
Languedoc
|
Herault
|
40-0
|
RC Cantonal Salignacois
|
Perigord-Agenais
|
Dordogne
|
|
2012 |
AS Buzy
|
Bearn
|
Pyrénées-Atlantiques
|
53 -0
|
Montbard - Chatillon-sur-Seine
|
burgundské
|
Zlaté pobřeží
|
|
2011 |
USA Plaisance-du-Gers
|
Armagnac-Bigorre
|
Gers
|
29-7
|
USA Capvern
|
Armagnac-Bigorre
|
Hautes-Pyrenees
|
|
2010 |
Skutečná Soldevilla Campetois
|
Baskické pobřeží-Landes
|
Landes
|
19-15
|
Stadion Villecomtal d'Arros
|
Armagnac-Bigorre
|
Gers
|
|
2009 |
USA Montreal z Gers
|
Armagnac-Bigorre
|
Gers
|
24-12
|
UAR Puyoô
|
Baskické pobřeží-Landes
|
Pyrénées-Atlantiques
|
|
2008
|
USA Aspoise Bedous
|
Bearn
|
Pyrénées-Atlantiques
|
21-10
|
RC zásobník 25
|
Franche-Comte
|
Doubs
|
Web Aspoise Bedous v USA
|
2007
|
SC Lasseube
|
Bearn
|
Pyrénées-Atlantiques
|
10-6
|
RC Saint Jean Du Var
|
francouzská riviéra
|
Var
|
|
2006
|
RC Alaric ( Capendu - Douzens )
|
Languedoc
|
Aude
|
21-21
|
Rabastens de Bigorre XV
|
Armagnac-Bigorre
|
Hautes-Pyrenees
|
|
2005
|
USA Sauveterre de Béarn
|
Baskické pobřeží-Landes
|
Pyrénées-Atlantiques
|
18-15
|
Ragby Latour Bas Elne Olympique
|
Roussillon
|
Východní Pyreneje
|
|
2004
|
CO Saint-Lary-Soulan
|
Armagnac-Bigorre
|
Hautes-Pyrenees
|
15-13
|
UA Laloubère
|
Armagnac-Bigorre
|
Hautes-Pyrenees
|
|
2003
|
Salanque XV
|
Roussillon
|
Východní Pyreneje
|
21-9
|
RC Lannepax
|
Armagnac-Bigorre
|
Gers
|
|
2002
|
USA Cambo-les-Bains
|
Baskické pobřeží-Landes
|
Pyrénées-Atlantiques
|
13-6
|
ES Portiragnes - Cers
|
Languedoc
|
Herault
|
|
2001
|
USA Pomarez
|
Baskické pobřeží-Landes
|
Landes
|
27-15
|
CO Gargenville
|
Ile-de-France
|
Yvelines
|
|
2000
|
USA Torreilles
|
Roussillon
|
Východní Pyreneje
|
22-9
|
RC Colombiers -US Montady dohoda
|
Languedoc
|
Herault
|
|
1999
|
RC Ponteilla
|
Roussillon
|
Východní Pyreneje
|
30-18
|
RC Arles sur Tech - Amélie les Bains
|
Roussillon
|
Východní Pyreneje
|
|
1998
|
Stadion Villecomtal d'Arros
|
Armagnac-Bigorre
|
Gers
|
26-11
|
USA Villejuif
|
Ile-de-France
|
Val de Marne
|
|
1997
|
USA Montreal z Gers
|
Armagnac-Bigorre
|
Gers
|
19-18
|
ASC Aureilhan
|
Armagnac-Bigorre
|
Hautes-Pyrenees
|
|
1996
|
Olympijský stadion villelonguet
|
Roussillon
|
Východní Pyreneje
|
25-15
|
USA Montayral
|
Perigord-Agenais
|
Lot-et-Garonne
|
|
1995
|
Sarako Izarra Rugby de Sare
|
Baskické pobřeží-Landes
|
Pyrénées-Atlantiques
|
9-8
|
ES Saint-André-de-Roquelongue
|
Languedoc
|
Aude
|
|
1994
|
Americká Ayguette
|
Armagnac-Bigorre
|
Hautes-Pyrenees
|
14-3
|
AS Bompas
|
Roussillon
|
Východní Pyreneje
|
Americká Ayguette je dohodou 5 vesnic Pyrenejských baronů : Laborde , Esparros , Labastide , Lomné a Arrodets
|
1993
|
USA La Clape Plage
|
Languedoc
|
Aude
|
10-8
|
Collioure XV
|
Roussillon
|
Východní Pyreneje
|
|
1992
|
RC Leucate
|
Languedoc
|
Aude
|
16-7
|
RC Ponteilla
|
Roussillon
|
Východní Pyreneje
|
|
1991
|
SC Saint-Clar
|
Armagnac-Bigorre
|
Gers
|
16-6
|
USA Torreilles
|
Roussillon
|
Východní Pyreneje
|
|
1990
|
AS Saint Martin de Seignanx
|
Baskické pobřeží-Landes
|
Landes
|
18-15
|
USA Trebes
|
Languedoc
|
Aude
|
|
1989
|
USA Pomarez
|
Baskické pobřeží-Landes
|
Landes
|
15-6
|
ES Saint-André-de-Roquelongue
|
Languedoc
|
Aude
|
|
1988
|
USA Sault de Navailles
|
Baskické pobřeží-Landes
|
Pyrénées-Atlantiques
|
15-3
|
RC Mauguio
|
Languedoc
|
Herault
|
|
1987
|
Tournay Sport
|
Armagnac-Bigorre
|
Hautes-Pyrenees
|
10-0
|
RC Villars-les-Dombes
|
Lyonnais
|
Ain
|
|
1986
|
Rivesaltes XV
|
Roussillon
|
Východní Pyreneje
|
15-3
|
AS čtyřicet
|
Languedoc
|
Herault
|
|
1985
|
USA Herm
|
Baskické pobřeží-Landes
|
Landes
|
30-7
|
RC Lanester
|
Bretaň
|
Morbihan
|
|
1984
|
Budoucí Toulouse Saint Cyprien
|
Midi-Pyreneje
|
Haute-Garonne
|
9-0
|
CA Orgnac
|
Limousin
|
Corrèze
|
Toulouse Saint Cyprien a ne Saint Cyprien v Pyrénées-Orientales, jak naznačují některé zdroje.
|
1983
|
Avenir Masseube
|
Armagnac-Bigorre
|
Gers
|
11-9
|
OC Châteaudun
|
Centrum
|
Eure-et-Loir
|
|
1982
|
USA Tautavel - Vingrau
|
Roussillon
|
Východní Pyreneje
|
30-4
|
RC Thann
|
Alsasko Lorraine
|
Haut-Rhin
|
|
devatenáct osmdesát jedna
|
ES Leon
|
Baskické pobřeží-Landes
|
Landes
|
16-4
|
USA Salles-d'Aude
|
Languedoc
|
Aude
|
|
1980
|
USA Sainte Marie la Mer
|
Roussillon
|
Východní Pyreneje
|
24-16
|
RC Argentan
|
Normandie
|
Orne
|
|
1979
|
USA Bardos
|
Baskické pobřeží-Landes
|
Pyrénées-Atlantiques
|
15-7
|
CS Saint Amour
|
Franche-Comte
|
Přísahat
|
|
1978
|
AS Run the City
|
Lyonnais
|
Rhône
|
12-9
|
AS Vinça
|
Roussillon
|
Východní Pyreneje
|
|
1977
|
Olympijský stadion villelonguet
|
Roussillon
|
Východní Pyreneje
|
18-8
|
USA La Bastide sur l'Hers
|
Midi-Pyreneje
|
Ariège
|
|
1976
|
Narbonne UC
|
Languedoc
|
Aude
|
12-7
|
Tournay Sport
|
Armagnac-Bigorre
|
Hautes-Pyrenees
|
|
1975
|
Albanský americký kanton
|
Midi-Pyreneje
|
Tarn
|
19-0
|
USAFSVA Alley
|
Poitou-Charentes
|
Charente
|
|
1974
|
Montpellier UC
|
Languedoc
|
Herault
|
8-3
|
US Crest
|
Drome-Ardèche
|
Drome
|
Po sloučení v roce 1986 se z Montpellier UC stane Montpellier RC
|
1973
|
Americký Nissan
|
Languedoc
|
Herault
|
23-4
|
RC Massy
|
Ile-de-France
|
Essonne
|
|
1972
|
Parentis in Born SR
|
Silver Coast
|
Landes
|
10-3
|
AS Mantes
|
Ile-de-France
|
Yvelines
|
|
1971
|
USA Lectoure
|
Armagnac-Bigorre
|
Gers
|
6-6
|
FL Haut-Vernet
|
Roussillon
|
Východní Pyreneje
|
Lectoure a Haut Vernet jsou prohlášeni za spolumajitele. Haut-Vernet je okres Perpignan . Web FLHV .
|
1970
|
CO Lespignan
|
Languedoc
|
Herault
|
6-3
|
UA Issigeac
|
Perigord-Agenais
|
Dordogne
|
Web UAI
|
1969
|
CA Larche
|
Limousin
|
Corrèze
|
17-3
|
AS Ampuis - Côte Rotie
|
Lyonnais
|
Rhône
|
|
1968
|
SC Captieux
|
Silver Coast
|
Gironde
|
6-5
|
VS Chartres
|
Centrum
|
Eure-et-Loir
|
|
1967
|
USA L'Isle-Jourdain
|
Armagnac-Bigorre
|
Gers
|
16-8
|
CO Lespignan
|
Languedoc
|
Herault
|
V řadách USA L'Isle-Jourdain byl Jean-Claude Skrela ve věku 18 let |
1966
|
ASPTT Bordeaux
|
Silver Coast
|
Gironde
|
8-3
|
Olympic
Valencia |
Midi-Pyreneje
|
Tarn
|
|
1965
|
ES Leon
|
Baskické pobřeží-Landes
|
Landes
|
11-3
|
JS Oursbelille
|
Armagnac-Bigorre
|
Hautes-Pyrenees
|
|
1964
|
RS Mauvezin
|
Armagnac-Bigorre
|
Gers
|
6-0
|
AS Autun
|
burgundské
|
Saone-et-Loire
|
|
1963
|
CO Sigean
|
Languedoc
|
Aude
|
0-0
|
Toulouse (Jaká zkratka?)
|
Midi-Pyreneje
|
Haute-Garonne
|
CO Sigean vyhlásil vítěze v průměrném věku.
|
1962
|
AS čtyřicet
|
Languedoc
|
Herault
|
11-0
|
UA Issigeac
|
Perigord-Agenais
|
Dordogne
|
Web UAI
|
1961
|
USA Mirande
|
Armagnac-Bigorre
|
Gers
|
6-3
|
SC Saint Jean en Royans
|
Drome-Ardèche
|
Drome
|
|
1960
|
USA Argelès Gazost
|
Armagnac-Bigorre
|
Hautes-Pyrenees
|
6-3
|
CAC Grignols
|
Silver Coast
|
Gironde
|
|
1959
|
JS Labouheyre
|
Silver Coast
|
Landes
|
3-0
|
USA Saint-Étienne-de-Saint-Geoirs
|
Alpy
|
Isere
|
|
1958
|
RS Mauvezin
|
Armagnac-Bigorre
|
Gers
|
14-8
|
RO Châteauneuf-du-Pape
|
Provence
|
Vaucluse
|
Web RSM
|
1957
|
Juillan Sport
|
Armagnac-Bigorre
|
Hautes-Pyrenees
|
? -?
|
CA Pompadour
|
Limousin
|
Corrèze
|
|
1956
|
Stadion Maubourguet
|
Armagnac-Bigorre
|
Hautes-Pyrenees
|
6-3
|
US Plaisance du Gers
|
Armagnac-Bigorre
|
Gers
|
|
1955
|
JS Riscle
|
Armagnac-Bigorre
|
Gers
|
6-3
|
RC Ponteilla
|
Roussillon
|
Východní Pyreneje
|
|
1954
|
CS Saint Symphorien d'Ozon
|
Lyonnais
|
Rhône
|
3-0
|
USA Cuxac-d'Aude
|
Languedoc
|
Aude
|
|
1953
|
USA Capendu
|
Languedoc
|
Aude
|
12-0
|
JS Labouheyre
|
Silver Coast
|
Landes
|
|
1952
|
ES Cazouls les Béziers
|
Languedoc
|
Herault
|
0-0
|
JS Riscle
|
Armagnac-Bigorre
|
Gers
|
Cazouls les Béziers prohlášen za vítěze
|
1951
|
SA Lesparre
|
Silver Coast
|
Gironde
|
6-3
|
USA Izeaux
|
Alpy
|
Isere
|
|
1950
|
GA Bazet
|
Armagnac-Bigorre
|
Hautes-Pyrenees
|
14-9
|
USA Neuvic
|
Limousin
|
Corrèze
|
|
1949
|
RC Noves
|
Provence
|
Bouches-du-Rhône
|
9-3
|
JS Saint Astier
|
Perigord-Agenais
|
Dordogne
|
|
1948
|
Olympic Aure
|
Armagnac-Bigorre
|
Hautes-Pyrenees
|
13-3
|
USA Sainte Florine
|
Auvergne
|
Haute-Loire
|
Olympic Aure Pays d'Aure
|
1947
|
US Couze - Lalinde
|
Perigord-Agenais
|
Dordogne
|
3-0
|
AS Canet-d'Aude
|
Languedoc
|
Aude
|
|
1940 až 1946
|
Žádné mistrovství
|
|
|
|
|
|
|
|
1939
|
ES Montilienne
|
Provence
|
Vaucluse
|
9-3
|
Kadeti z Gaskoňska v Paříži
|
Ile-de-France
|
Paříž
|
|
1938
|
Toulouse Bonhoure Providence Sports
|
Midi-Pyreneje
|
Haute-Garonne
|
15-3
|
RC Dijon
|
burgundské
|
Zlaté pobřeží
|
|
1937
|
CA Castelsarrasin
|
Midi-Pyreneje
|
Tarn-et-Garonne
|
11-8
|
Sportovní Voulte
|
Drome-Ardèche
|
Ardeche
|
|
1936
|
CA Pompadour
|
Limousin
|
Corrèze
|
3-0
|
EC Port Vendres
|
Roussillon
|
Východní Pyreneje
|
|
1935
|
ES Gimont
|
Armagnac-Bigorre
|
Gers
|
11-0
|
US Sarliac sur l'Isle
|
Perigord-Agenais
|
Dordogne
|
|
1934
|
?
|
?
|
?
|
? -?
|
?
|
?
|
?
|
|
1933
|
CCA Capdenac
|
Midi-Pyreneje
|
Lot
|
14-3
|
USA Montmélian
|
Alpy
|
Savoy
|
|
1932
|
SC Graulhet
|
Midi-Pyreneje
|
Tarn
|
17-3
|
FC Tournon - Tain
|
Drome-Ardèche
|
Ardèche - Drôme
|
|
1931
|
SC Perpignan
|
Roussillon
|
Východní Pyreneje
|
6-0
|
SS Alsthom
|
?
|
?
|
|
1930
|
AS Paris Bourse
|
Ile-de-France
|
Paříž
|
10-3
|
USA Mourillon z Toulonu
|
Provence
|
Var
|
|
1929
|
CA Morcenx |
Silver Coast
|
Landes
|
16-0
|
Sport
Saint-Marcellin |
Alpy
|
Isere
|
|
1928
|
UA Bages
|
Roussillon
|
Východní Pyreneje
|
3-0
|
Harlekýni de Graulhet
|
Midi-Pyreneje
|
Tarn
|
Les Arlequins de Graulhet je starý název SC Graulhet
|
1927
|
AS Lisle sur Tarn
|
Midi-Pyreneje
|
Tarn
|
6-3
|
La Clodo
|
Ile-de-France
|
Paříž
|
|
1926
|
AS Cuxac-d'Aude
|
Languedoc
|
Aude
|
18-5
|
CASBNC Paříž
|
Ile-de-France
|
Paříž
|
|
1925
|
Castelnau Magnoac - Tajan FC
|
Armagnac-Bigorre
|
Hautes-Pyrenees
|
9-0
|
AS čtyřicet
|
Languedoc
|
Herault
|
|
1924
|
SC Nègrepelisse
|
Midi-Pyreneje
|
Tarn-et-Garonne
|
8-3
|
Stadion Rieux-Minervois
|
Languedoc
|
Aude
|
|
1923
|
FC Carmaux
|
Midi-Pyreneje
|
Tarn
|
8-3
|
Sportovní klub
Béarn |
Bearn
|
Pyrénées-Atlantiques
|
Béarn Sporting Club, klub založený v Pau, od té doby zmizela.
|
1922
|
Vellavienne pedál
|
Auvergne
|
Haute-Loire
|
6-0
|
GS Figeac
|
Limousin
|
Lot
|
|
1921
|
USA Montréjeau
|
Midi-Pyreneje
|
Haute-Garonne
|
8-3
|
Budík Basco-Béarnais v Sucy-en-Brie
|
Ile-de-France
|
Val de Marne
|
|
1920
|
SC Graulhet
|
Midi-Pyreneje
|
Tarn
|
3-0
|
RC Podensac
|
Silver Coast
|
Gironde
|
|
externí odkazy
Poznámky a odkazy
Poznámky
-
Zkratky odpovídají těm, které byly použity v roce finále
-
Regionální ligy nahradily od roku 2018 územní výbory
-
„XO jako eXtra Old,„ Extra old “, protože hráči, kteří hráli za většinu ve Federal, mají průměrný věk kolem 38 let“
-
RC Buguois vytvořený na začátku sezóny 2013-2014 je nový název atletického klubu Le Bugue
-
Z USA La Bastide sur l'Hers se následně stala Entente de la Vallée de l'Hers
Reference
-
Stanovy a předpisy , kapitola III články 330 a 331
-
Stanovy a předpisy Kapitola IV článek 340
-
„ Výjimečný Federální úřad: Rozhodnutí pro amatérské ragby “ , na www.ffr.fr ,29. října 2020(přístup 29. října 2020 ) .
-
„ Federální úřad: konec amatérských soutěží pro sezónu 2020–2021 “ , na www.ffr.fr ,27. února 2021(zpřístupněno 27. února 2021 ) .
-
Bastien Mathieu, „ COVID-19: zastavení amatérských ragbyových soutěží pro sezónu 2019-2020 “ , na ffr.fr ,27. března 2020(přístup 28. března 2020 ) .
-
Tabulka námitek 4. série sezóny 2018-2019
-
mistrovství 2019: 4. série
-
Finále 4. ročník 2017 až 2018 sérií rugbyfederal.com
-
Štít se vrací k Bedousovi o 10 let později
-
Konečné Fáze 4 th řady 2015/2016 na itsrugby.fr
-
4 th kolo: Finále 2014/2015 na itsrugby.fr
-
Rugby: Menditte luky ve finále na 4 th série proti Paris XO (23-24) na larepubliquedespyrenees
-
Menditte, nejmenší francouzská vesnice, kde se nachází rugbyový tým, hraje v neděli národní finále
-
Rugby: velký den pro Menditte
-
Národní finále Menditte - Paříž XO: ale kdo jsou soupeři Souletins?
-
4 th kolo: Finále 2013/2014 na itsrugby.fr
-
Rugby: Le Bugue ve finále francouzského šampionátu čtvrté série
-
Rugby: Le Bugue drží finále
-
4 th kolo: Finále 2012/2013 na itsrugby.fr
-
4 th kolo: Finále 2011/2012 na itsrugby.fr
-
4 th kolo: Finále 2010/2011 na itsrugby.fr
-
4 th kolo: Finále 2009/2010 francefinalesrugby
-
Jsou šampioni na ffr.fr
-
Historie USL
-
ES Montilienne 1938-1939
-
Přátelský Morcenais Rugby Club
-
Hlavní data sportovního klubu Graulhétois
Dodatky
Související článek
Zdroje
K sestavení seznamu cen byly použity následující weby:
Stejně jako časopisy:
-
Ragby 19xx
-
Rugbyrama 19xx a 20xx