Držitel titulu Galatasaray SK
Vítěz Valencia CF
Nejlepší střelec Yaya Sanogo (4 góly)

Navigace

2014 ročník Emirates Cupu je 7 th této přátelské fotbalové soutěže pořádané Arsenal . Emirates Cup se koná 2. a 3. srpna 2014 na Emirates Stadium . Stejně jako ve vydáních 2007–2010 i 2013 se uděluje jeden bod za vstřelený gól.

14:00 ZÁPAD
Carvalho Gól vstřelil po 37 minutách37 th ( CSc )
Alcácer Gól vstřelil po 69 minutách69 th
( 1 - 1 ) Vezo Gól vstřelen po 30 minutách30 th ( csc )
Ocampos Gól vstřelil po 80 minutách80 th
Arbitráž: Michael Oliver
Zpráva
sobota 2. srpna 2014 Arzenál 5 - 1 Benfica Emirates Stadium , Londýn
16:20 ZÁPAD
Sanogo Gól vstřelen po 26 minutách26 e Gól vstřelen po 44 minutách 44 e Gól vstřelen po 45 + 1 minutě 45 1 + e Gól vstřelen po 49 minutách 49 e
Campbell Gól vstřelen po 40 minutách40 e
( 4 - 0 ) Gaitán Gól vstřelil po 61 minutách61 th Arbitráž: Lee Mason
Zpráva

V úvodním zápase se Monako a Valencie rozdělily se skóre parity (2-2). Setkání je poznamenáno návratem Radamela Falcaa na zem po jeho dlouhé nepřítomnosti. Ve druhém setkání ovládl Arsenal Benficu 5 gólů na 1 se čtyřnásobným Yaya Sanogo .

2 th  den

Neděle 3. srpna 2014 Benfica 1 - 3 Valencia CF Emirates Stadium , Londýn
14:00 ZÁPAD
Derley Gól vstřelen po 2 minutách2. místo ( 1 - 0 ) Gayà Gól vstřelen po 49 minutách49 e
Piatti Gól vstřelen po 54 minutách54 e
Guardado Gól vstřelen po 60 minutách60 e
Rozhodčí: Ryuji Sato
Neděle 3. srpna 2014 Arzenál 0 - 1 AS Monako Emirates Stadium , Londýn
16:20 ZÁPAD
( 0 - 1 ) Falcao Gól vstřelil po 37 minutách37 th Arbitráž: Martin Atkinson

Druhý den Valencie porazila Benficu 3: 1 a dočasně se ujala vedení. Arsenalu stačila remíza, aby vyhrál svůj čtvrtý Emirates Cup. Arsenal však prohrál s AS Monako 1: 0 kvůli jedinému gólu Radamela Falcaa ve hře a opustil Valencii, aby vyhrál svůj první Emirates Cup.