Tento článek je seznam poslanců volených v oddělení o Seine-et-Oise .
Volební obvody | Zvolený | Politická příslušnost |
---|---|---|
První | Leon Feix | PCF |
druhý | Michel Jamot | UNR-UDT |
Třetí | Jean-Paul Palewski | UNR-UDT |
Čtvrtý | René Leduc | UNR-UDT |
pátý | Pierre Clostermann | UNR-UDT |
šestý | Robert Wagner | UNR-UDT |
sedmý | Jean Drouot-L'Hermine | UNR-UDT |
osmý | Gaston Aizier | UNR-UDT |
devátý | Robert Ballanger | PCF |
desátý | Louis Vallon | UNR-UDT |
jedenáctý | Raymond Valenet | UNR-UDT |
dvanáctý | René Ribiere | UNR-UDT |
třináctý | Armand Cachat | UNR-UDT |
čtrnáctý | Michel Boscher | UNR-UDT |
patnáctý | Camille Max-Petit | UNR-UDT |
šestnáctý | Jean-Marie Poirier | UNR-UDT |
sedmnáctý | Jacqueline Thome-Patenôtre | Demokratická demonstrace |
osmnáctý | Gerard Prioux | UNR-UDT |
Volební obvody | Zvolený | Politická příslušnost |
---|---|---|
První | Claude Labbé | UNR |
druhý | Michel Jamot | UNR |
Třetí | Jean-Paul Palewski | UNR |
Čtvrtý | René Leduc | UNR |
pátý | André Mignot | Nezávislí a rolníci společenských akcí |
šestý | Robert Wagner | UNR |
sedmý | Jean Drouot-L'Hermine | UNR |
osmý | Yves de Kervéguen | UNR |
devátý | Robert Ballanger | PCF |
desátý | Paul Mazurier | SFIO |
jedenáctý | Pierre Picard | UNR |
dvanáctý | René Ribiere | UNR |
třináctý | Armand Cachat | UNR |
čtrnáctý | Michel Boscher | UNR |
patnáctý | Henri Longuet | NI Demokratická dohoda |
šestnáctý | Olivier Lefèvre d'Ormesson | Související samostatně výdělečně činní a rolníci v sociální oblasti |
sedmnáctý | Jacqueline Thome-Patenôtre | NI Demokratická dohoda |
osmnáctý | Jean-Paul David | NI Demokratická dohoda |
Volební obvody | Kantony a obce |
---|---|
První | Obce Argenteuil, Bezons a Sannois |
druhý | Kanton Maisons-Laffitte, obce Carrières-sur-Seine, Cormeilles-en-Parisis, Frette-sur-Seine, Herblay, Houilles a Montigny-lès-Cormeilles |
Třetí | Kanton Saint-Germain-en-Laye a obec Rueil-Malmaison |
Čtvrtý | Kantony Sèvres a Versailles-Ouest (městská část a Le Chesnay) |
pátý | Kantony Marly-le-Roi (kromě Rueil-Malmaison), Versailles-Nord a Versailles-Ouest (venkovská část) |
šestý | Kantony Palaiseau a Versailles-Sud |
sedmý | Kantony Meulan a Poissy |
osmý | Kantony L'Isle-Adam, Marines a Pontoise |
devátý | Kanton Aulnay-sous-Bois |
desátý | Kantony Écouen, Sarcelles a Luzarches |
jedenáctý | Kanton Raincy |
dvanáctý | Městys Montmorency a Taverny |
třináctý | Kanton Villeneuve-Saint-Georges (kromě Valentona a Villeneuve-Saint-Georges) a obce Corbeil-Essonnes, Étiolles, Morsans-sur-Seine, Saint-Germain-lès-Corbeil, Saint-Pierre-du-Perray, Saintry- sur-Seine, Soisy-sur-Seine a Tigery |
čtrnáctý | Cantons d'Arpajon, Corbeil-Essonnes (kromě Corbeil-Essonnes, Étiolles, Morsang-sur-Seine, Saint-Germain-lès-Corbeil, Saint-Pierre-du-Perray, Saintry-sur-Seine, Soisy-sur-Seine a Tigery), Étampes, la Ferté-Alais, Méréville a Milly-la-Forêt |
patnáctý | Kanton Lonjumeau (kromě Ablona a Villeneuve-le-Roi) |
šestnáctý | Kanton Boissy-Saint-Léger a obce Ablon, Valenton, Villeneuve-le-Roi a Villeneuve-Saint-Georges |
sedmnáctý | Kantony Chevreuse, Dourdan-Nord, Dourdan-Sud, Limours, Montfort-l'Amaury a Rambouillet |
osmnáctý | Kantony Bonnières-sur-Seine, Houdan, Limay, Magny-en-Vexin a Mantes-la-Jolie |
Výsledky :
Registrovaní voliči: 545 386; voliči: 459 902; odevzdaných hlasů: 442 271
Francouzská komunistická strana : 160 536 hlasů, 3 zvolení (Ballanger, Demusois, M. G-Péri); Seznam „Republikánské fronty“: 42 737 hlasů, 1 zvolen (od Lipkowského); Unie a francouzské bratrství (Poujadiste): 41 147 hlasů, 1 zvolen (Couturaud); RGR-CNI: 40 550 hlasů, 1 zvolen (David); Socialistická strana : 40 346 hlasů, 1 zvolen (Degrond); MRP : 28 899 hlasů, 1 zvolen (Bichet); Radikální socialistická strana: 25 690 hlasů, 1 zvolen (Hovnanian);
Další seznamy: Republikánská unie: 15 121 hlasů; Sociální republikáni: 14 246 hlasů; Nezávislí: 9 618 hlasů; UDSR: 9 324 hlasů; Ind de S. a O .: 8 107 hlasů; div dr. : 4 164 hlasů
Devět zvolených
Robert Bichet , populární republikánské hnutí
René Couturaud , Union a francouzské bratrství
Jean-Paul David , shromáždění republikánské levice a republikánského centra
Germaine Degrond , socialistická
Mathilde Gabriel-Péri , komunistická
Léon Hovnanian , radikál a radikálně-socialistický republikán
Jean de Lipkowski , radikál a radikálně-socialistický republikán
2. ročník okresníVýsledek
Registrovaní voliči: 542 575; voliči: 469 809; odevzdaných hlasů: 448 415
Francouzská komunistická strana : 141 696 hlasů, 3 zvolení (Benoist, Duvernois, Midol); Seznam radikálů a radikálů: 57 151 hlasů, 1 zvolen (Béné); Francouzské bratrstvo (Poujadiste): 42 964 hlasů, 1 zvolen (Berthommier); Socialistická strana : 42 865 hlasů, 1 zvolen (Métayer); RGR-UDSR: 41 862 hlasů, 1 zvolen (Bonnefous); Nezávislí-sociální akce: 39 507 hlasů, 1 zvolen (Mignot); MRP : 25 089 hlasů, 1 zvolen (Cartier).
Další seznamy: Republikánské shromáždění, 19 hlasů 1999; Sociální republikáni (Palewski, odchozí zástupce), 18 146; různé, 10 414; různé, 7053
Devět volených :
Maurice Béné , radikál a radikálně-socialistický republikán
Jean Berthommier , Union a francouzské bratrství
Edouard Bonnefous , Demokratická a socialistická unie odporu a RDA
Gilbert Cartier , populární republikánské hnutí
Eugénie Duvernois , komunistická
André Mignot , nezávislí a rolníci sociální akce
Výsledky :
Registrovaní voliči: 443 093; voliči: 369 973; odevzdaných hlasů: 358 471
Francouzská komunistická strana : 113 658 hlasů, 3 zvolení (Ballanger, Demusois, M. G-Péri); Shromáždění francouzského lidu : 96 254 hlasů, 3 zvolení (Bernard, Diethelm, Frugier); Shromáždění republikánské levice (RGR): 45 254 hlasů, 1 zvolen (David); Socialistická strana : 37 801 hlasů, 1 zvolen (Degrond); Populární republikánské hnutí : 26 604 hlasů, 1 zvolen (Bichet);
Další seznamy: Republikánská koncentrace, 11 411 hlasů; div dr. , 8 093 hlasů, nezávislí komunisté (Le Corre, bývalý zástupce); 7151 hlasů; PCI (trockisté), 5 736 hlasů; neutralisté, 3 720 hlasů.
Devět volených :
Michel Bernard , shromáždění Francouzů
Robert Bichet , populární republikánské hnutí
Jean-Paul David , shromáždění republikánské levice a republikánského centra
Germaine Degrond , socialistická
André Diethelm , shromáždění Francouzů do 1. 1. 1954
Germaine Peyroles , populární republikánské hnutí od 14/14/1954
Jean Frugier , Shromáždění Francouzů
Komunista Mathilde Gabriel-Péri
2. ročník okresníVýsledek
Registrovaní voliči: 448 666; odevzdaných hlasů: 363 785
Francouzská komunistická strana : 115 848 hlasů, 3 zvolení (Benoist, Duvernois, Midol); Shromáždění francouzského lidu : 102 506 hlasů, 2 zvolení (Mignot, Palewski); Socialistická strana : 36 478 hlasů, 1 zvolen (Métayer); Shromáždění republikánské levice: 34 952 hlasů, 1 zvolen (Bonnefous); Populární republikánské hnutí : 28 643 hlasů, 1 zvolen (Cartier); Radikální socialistická strana: 23 828 hlasů, 1 zvolen (Béné);
Další seznamy: Unie nezávislých a národních republikánů, 13 885 hlasů; Neutralistická akce, 5 471 hlasů.
Devět volených :
Maurice Béné , radikál a radikálně-socialistický republikán
Edouard Bonnefous , Demokratická a socialistická unie odporu a RDA
Gilbert Cartier , populární republikánské hnutí
Eugénie Duvernois , komunistická
André Mignot , nezávislí a rolníci sociální akce
Jean-Paul Palewski , populární republikánské hnutí
Výsledky :
Registrovaní voliči: 435 340; voliči: 358 997; odevzdaných hlasů: 350 847
Francouzská komunistická strana : 119 304 hlasů, 4 zvolení (Ballanger, Berger, Demusois, M. G-Péri); Populární republikánské hnutí : 96 296 hlasů, 3 zvolení Bichet, Finet, Peyrolles); Socialistická strana : 53 874 hlasů, 1 zvolen (Degrond); RGR a gaullistická unie: 44 559 hlasů, 1 zvolen (David);
Další seznamy: Republikánská koalice pro sociální akce (PRL a div.): 22 924 hlasů; PCI (trockisté): 13 890 hlasů.
Devět volených :
Robert Bichet , populární republikánské hnutí
Jean-Paul David , shromáždění republikánské levice a republikánského centra
Germaine Degrond , socialistická
Antoine Demusois , komunistický do 19. 11. 1948
Eugène Alliot , komunista od 20.11.1948
Maurice Finet , populární republikánské hnutí
Mathilde Gabriel-Péri , komunistická
Germaine Peyroles , populární republikánské hnutí
Výsledky :
Registrovaní voliči: 442 032; voliči: 363 807; odevzdaných hlasů: 358 591
Francouzská komunistická strana : 124 915 hlasů, 4 zvolení (Benoist, Duclos, Duvernois, Midol); Populární republikánské hnutí : 83 791 hlasů, 2 zvolení (Palewski, Cartier); Shromáždění republikánské levice (RGR): 77 694 hlasů, 2 zvolení (Béné, Bonnefous); Socialistická strana : 48 807 hlasů, 1 zvolen (Métayer); Republikánská sociální akční koalice (PRL) (Mignot, odstupující poslanec): 23 384 hlasů, není zvolen.
Devět volených :
Maurice Béné , radikál a radikálně-socialistický republikán
Edouard Bonnefous , Demokratická a socialistická unie odporu a RDA
Gilbert Cartier , populární republikánské hnutí
Eugénie Duvernois , komunistická
Jean-Paul Palewski , populární republikánské hnutí
Od voleb v roce 1945 do voleb v roce 1956 bylo oddělení Seine-et-Oise rozděleno do dvou volebních obvodů, z nichž každý volil osm (do dvou ustavujících shromáždění) a poté 9 poslanců (poměrné volební seznamy).
1 st Okres zahrnuje čtvrtí nebo částí městských částí:
2 nd obvod zahrnuje čtvrtí nebo částí městských částí:
Výsledky :
Registrovaní voliči: 422 409; voliči: 364 407: odevzdané hlasy: 360 020
Francouzská komunistická strana : 123 988 hlasů, 3 zvolení (Ballanger, Demusois, M. G-Péri); Populární republikánské hnutí : 101 645 hlasů, 3 zvolení (Bichet, Peyrolles, Finet); Socialistická strana : 74 763 hlasů, 2 zvolení (Degrond, Detraves);
Ostatní seznamy, které nebyly zvoleny: RGR, 30 893 hlasů; PRL, 28 731 hlasů.
Osm poslanců :
Robert Bichet , populární republikánské hnutí
Germaine Degrond , socialistická
Guillaume Détraves , socialista
Maurice Finet , populární republikánské hnutí
Mathilde Gabriel-Péri , komunistická
Germaine Peyroles , populární republikánské hnutí
Výsledky :
Registrovaní voliči: 429 446; voliči: 368 888; odevzdaných hlasů: 364 617
Francouzská komunistická strana : 117 834 hlasů, 3 zvolení (Midol, Benoist, Duclos); Populární republikánské hnutí : 104 335 hlasů, 2 zvolení (Palewski, Devèze); Socialistická strana : 70 091 hlasů, 1 zvolen (Métayer); Republikánská strana svobody (vpravo): 36 549 hlasů, 1 zvolen (Mignot); Shromáždění republikánské levice (RGR): 35 808 hlasů, 1 zvolen (Béné).
Osm poslanců :
Maurice Béné , radikál a radikálně-socialista
Michel Devèze , populární republikánské hnutí
André Mignot , Republikánská strana za svobodu
Jean-Paul Palewski , populární republikánské hnutí
Výsledky :
Registrováno: 420 173 voličů; voliči: 362 362; odevzdaných hlasů: 355 987
Francouzská komunistická strana : 125 266 hlasů, 3 zvolení (Ballanger, Demusois, M. G-Péri); Populární republikánské hnutí : 101 645 hlasů, 3 zvolení (Bichet, Finet, Peyrolles); Socialistická strana : 74 763 hlasů, 2 zvolení (Degrond, Detraves);
Jiné seznamy, které nebyly zvoleny: Republikánská dohoda: 21 947 hlasů; Seznam radikálů a radikálních socialistů: 16 104 hlasů; Republikánský a sociální seznam: 11 345 hlasů
Osm poslanců :
Robert Bichet , populární republikánské hnutí
Germaine Degrond , socialistická
Guillaume Détraves , socialista
Maurice Finet , populární republikánské hnutí
Mathilde Gabriel-Péri , komunistická
Germaine Peyroles , populární republikánské hnutí
Výsledky :
Registrovaní voliči: 430 386; voliči: 366 325; odevzdaných hlasů: 359 598
Francouzská komunistická strana : 118 109 hlasů, 3 zvolení (Benoist, Duclos, Midol); Populární republikánské hnutí : 100 142 hlasů, 3 zvolení (Brandel, Devèze, Palewski); Socialistická strana : 70 968 hlasů, 2 zvolení (Commin, Métayer);
Jiné seznamy, bez zvoleného zástupce: Koncentrace republikánů ( Paul Brasseau ): 26 048 hlasů; Seznam radikálů a radikálních socialistů ( Raymond Patenôtre ): 24 754 hlasů; Demokratický a socialistický svaz odporu ( Claude Bourdet ): 19 777 hlasů
Osm poslanců :
Henri Brandel , populární republikánské hnutí
Michel Devèze , populární republikánské hnutí
Jean-Paul Palewski , populární republikánské hnutí
Těchto 15 poslanců a jejich volební obvody. Počet volebních obvodů se pohybuje od 14 do 15 (přerozdělení do 3 volebních obvodů okresu Corbeil, který měl dříve 2)
Gaston Bergery , Frontist Party .......... Mantes
Charles Benoist , komunista , do 1. 1. 1940 .......... Corbeil 3. rd
Lucien Camus , radikální socialistická strana Camille Pelletan .......... Étampes
Émile Cossonneau , komunista , do 21. 1. 1940 .......... Pontoise 3. rd
Pierre Dadot , komunista , do 21. 1. 1940 .......... Versailles 3. rd
Antoine Demusois , komunista , do 21. 1. 1940 .......... Pontoise 2. místo
Jean Duclos , komunista do 21. 1. 1940 .......... Versailles 5. th
François de Pavant Fourcault Republicans and independent social action .......... Versailles 4. th
Darius Le Corre , komunista , do 21. 1. 1940 .......... Corbeil 1. sv
Lucien Midol , komunista , do 1. 1. 1940 .......... Corbeil 2. místo
Raymond Patenôtre , socialistický a republikánský svaz .......... Rambouillet
Gabriel Péri , komunista , do 21. 1. 1940 .......... Versailles 1. sv
Alexandre Prachay , komunista , do 21. 1. 1940 .......... Pontoise 1. sv
Fernand Robbe , radikál a radikálně-socialistický republikán .......... Versailles 2. místo
Charles Thonon , socialista .......... Pontoise 4. th
14 poslanců:
Guillaume Ballu , zástupci Republikánského centra .......... Pontoise 2. místo
Gaston Bergery , radikál a radikálně-socialistický republikán , do 20. 2. 1934 .......... Mantes
Roger Sarret , radikál a radikálně-socialistický republikán , od 6. 5. 1993 .......... Mantes
Georges Bonnefous , Republikánská federace .......... Versailles 4. th
Pierre Cathala , radikální levice ........... Pontoise 3 rd
Henri Chatenet , nezávislá levice .......... Versailles 3. rd
Albert Dalimier , radikál a radikálně-socialistický republikán .......... Corbeil 1. st
Maurice Dormann , nezávislí zleva .......... Étampes
Henry Franklin-Bouillon , není zapsáno .......... Pontoise 1 st
Henry řekl Gaston Henry-Haye , zleva Versailles Independent .......... 5. th
Lucien Midol , komunista ........... Corbeil 2. místo
Raymond Patenôtre , nezávislí zleva .......... Rambouillet
Henry Patenôtre Desnoyers , členové republikánského centra .......... Pontoise 4. th
Gabriel Péri , komunista .......... Versailles 1. sv
Charles Reibel , neregistrovaný ........... Versailles 2. místo
Jean Adam Republikánská demokratická unie
Guillaume Ballu Demokratická a sociální akce
Republikánský radikál a radikálně-socialistický Gaston Bergery
Georges Bonnefous Republikánská demokratická unie
Pierre Cathala Sociální a radikální levice
Albert Dalimier Republican Radical and Radical-Socialist
Maurice Dormann Radikální levice
André de Fels Radikální levice
Henry Franklin-Bouillon Social and Radical Left
Gaston Henry jmenoval Henryho-Hayeho nezávislými poslanci
Levicoví republikáni André Mottu
Raymond Patenôtre Nezávislí zleva
Henri Patenôtre-Desnoyers Levicoví republikáni
Charles Reibel Demokratické a sociální akce
Výsledky :
Registrovaní voliči: 255 937; voliči: 221 009; odevzdaných hlasů: 217 405
12 poslanců volených listinovým systémem (nejvyšší průměr a podíl)
Seznam republikánské národní demokratické unie: 77 608 (průměr), 6 zvolených
Seznam dělnického a rolnického bloku ( Francouzská komunistická strana ): 61 033 (průměr), 3 zvolení
Seznam Left Union: 43 738 (průměr), 2 zvolení (Franklin-Bouillon, Goust)
Seznam levého kartelu: 23 245 (průměr), 1 zvolený (Dalimier)
Seznam národních svazů: přibližně 7600 (průměr), nikdo nebyl zvolen
Volení úředníci :
Laurent Amodru , levicoví republikáni
Genès řekl Félix Barbecot , komunista
Georges Bonnefous , Republikánská demokratická unie
Maurice Colrat , demokratická republikánská levice
Albert Dalimier , radikál a radikálně-socialista
Henry Franklin-Bouillon , Radical and Radical-Socialist
Auguste Goust , radikál a radikálně socialista
Georges Leredu , demokratická republikánská levice do 1. 9. 1927
Jean Périnard , demokratická republikánská levice
Charles Reibel , demokratická republikánská levice
Georges Aimond Demokratická republikánská levice do 5. 6. 1923
Laurent Amodru levicoví republikáni
Georges Bonnefous Demokratická republikánská dohoda
Maurice Colrat Demokratická republikánská levice
Honoré Cornudet des Chaumettes Demokratická republikánská dohoda
Radikální a radikální socialistická strana Henryho Franklina-Bouillona od 8. 8. 1923
Edmond Gast Republikáni levice
Auguste Goust Radical and Radical Socialist Party from 08/07/1923
Alfred Heurteaux levicoví republikáni
Georges Leredu Republikánská demokratická dohoda
Demokratický republikán Paul Messier odešel do 4. září 1922
Jean Périnard republikán a sociální akce
Charles Reibel Republikán a sociální akce
André Tardieu levicoví republikáni
Louis Amiard Republican Radical and Radical-Socialist
Laurent Amodru Demokratická levice
Republikánská federace Georges Bonnefous
Honoré Cornudet des Chaumettes Demokratická levice
Albert Dalimier Republican Radical and Radical-Socialist
Radikální a radikálně socialistická republikánská strana Henryho Franklina-Bouillona
Auguste Goust Radikální a radikální socialistická republikánská strana
Socialistická strana André Lebey
Republikánská federace Georges Leredu
Republikánská federace Aristide Prat
André Tardieu Radikální a socialistická republikánská unie
Demokratická levice André Thome do 3. 10. 2016
Louis Amiard Radical-Socialist Republicans
Maurice Berteaux radikálně-socialističtí republikáni do 20. 5. 1911
Georges Bonnefous Progresivní republikán
François Carnot demokratická levice
Honoré Cornudet des Chaumettes
Albert Dalimier Radical-Socialist Republicans
Henry Franklin-Bouillon Radical-Socialist Republicans
Maurice Guesnier Progresivní republikán
Émile Laurent Radical-Socialist Republicans from 07/09/1911
Amédée Thalamas radikálně-socialistické republikány
Edmond Vian Radical-Socialist Republicans
Émile Aimond Radical odešel do 18. 1. 1990
Louis Amiard Radical-socialist odešel od 21. 3. 1990
Laurent Amodru Progresivní
Jean-Baptiste Argeliès Republikánská unie
Maurice Berteaux Radical-Socialist Left
Honoré Cornudet des Chaumettes Progresivní
Albert Dalimier Radical-Socialist Left
Edmond Gast Republikáni levice
Albert Gauthier de Clagny nacionalistické republikány
Paul Lebaudy Progresivní
Liberální akce Pierre Rudelle
Laurent Amodru Progresivní republikáni
Roger Ballu aka Roger-Ballu liberální akce
Jean-Baptiste Argeliès Republikánská unie
Maurice Berteaux Radical-Socialist
Honoré Cornudet z progresivních republikánských Chaumettes
Georges-Ernest-Maurice de Riquet de Caraman Není na seznamu
Liberální akce Pierre Rudelle
Émile Aimond Demokratická levice
Jean-Baptiste Argeliès Republikánská unie
Maurice Berteaux Radical-Socialist
Georges-Ernest-Maurice de Riquet de Caraman Progresivní republikáni od 4. 4. 1901
Honoré Cornudet des Chaumettes
Albert Gauthier de Clagny Není zaregistrován
Maurice Berteaux Radical-Socialist
Paul Rameau jmenoval republikánskou alianci Chevrey-Rameau
Albert Gauthier de Clagny Není zaregistrován
Gustave-Adolphe Hubbard radikálně-socialistický
François Barbe Radikální levice
Albert Gauthier de Clagny Není zaregistrován
Gustave-Adolphe Hubbard radikálně-socialistický
Paul Lebaudy od 16. 2. 1890
Georges Vian od 20. 10. 1890
François Barbe Radikální levice
Joseph Barré Radikální levice
Jean-Claude Colfavru Radikální levice
Paul de Jouvencel Radikální levice
Gabriel de Mortillet Radikální levice
Jules Périllier Extreme-left
Ferdinand Dreyfus Republikánská unie
Paul Féau Republikánská levice
Léon Journault Republikánská unie
Amédée Jérôme Langlois Republikánská levice
Republikánská levice Hippolyte Maze
Charles Rameau Republikánská levice
Paul Remoiville Radical Left
François Vermond Radikální levice
Émile Carrey Center odešel do 2. 9. 1880
Théodore Charpentier Center odešel
Republikánská unie Ferdinanda Dreyfa od 14. 3. 1880
Albert Joly Republikánská unie
Léon Journault Republikánská unie
Amédée Jérôme Langlois Republikánská levice
Republikánský hippolytový bludiště odešel od 21. prosince 1879
Charles Rameau Republikánská levice
Léon Renault Center odešel
Antoine Sénard republikánský levice
Émile Carrey Center odešel
Théodore Charpentier Center odešel
Albert Joly Republikánská unie
Léon Journault republikánská levice
Amédée Jérôme Langlois Republikánská levice
Charles Rameau Republikánská levice
Léon Renault Center odešel
Eugène Rendu Unie práv
Centrum Jules Barthélémy-Saint-Hilaire vlevo
Marc Antoine Calmon Center odešel z 14/12/1873 na 15/12/1875
Lazare Carnot republikánský odešel do 15/12/1875
Ernest Feray Center vpravo
Joseph Hèvre Republikánská levice
Léon Journault republikánská levice
Ferdinand de Jouvencel Republikánská levice
Jean-Pierre Labelonye Republikánská levice
Centrum Jacques de Pourtalès vlevo
Charles Rameau Republikánská levice
Centrum Edmonda Scherera odešlo do 15/12/1875
Republikán Antoine Sénard odešel od 18. 10. 1874
Republikánka Marie-Edmond Valentin odešla od 2. 7. 1875
Volby všeobecným volebním právem mužů od roku 1848
14 poslanců a 6 náhradníků
14 poslanců a 5 náhradníků
Hlavní bailiwick bez sekundárního. (4 poslanci)