1 Oficiální národní a mezinárodní soutěže.
2 oficiální zápasy (včetně přátelských zápasů ověřených FIFA).
Poslední aktualizace: 7. dubna 2021

Listner Pierre-Louis je francouzsko - haitský fotbalista, který se narodil31. ledna 1989v Montfermeilu . Hraje jako záložník s GFA Rumilly-Vallières .

Životopis

Byl vybrán poprvé v prvním týmu Vannes OC ,29. května 2009(jako Bassory Ouattara) proti Clermont Foot Auvergne . Vrací se v poločase a hraje 45 minut hry. Konečné skóre 1-1. On je pak nazýván velmi zřídka Stéphane Le Mignan , ale najde startovní místo v DH se tým B. Podílí se na obnově rezervního týmu DH klubu v CFA 2 .

The 21. prosince 2011, Stéphane Le Mignan vyzývá ním v profesní skupině ke kompenzaci absence několika hráčů. Bohužel strávil 90 minut zápasu na vedlejší kolej.

Listner Pierre-Louis hraje s týmem Haiti od roku 2010.

v Červenec 2012, je ponechán volným v klubu Morbihan. V polovině srpna ho klub GSI Pontivy vzal na zkoušku. V přátelském zápase proti USA Montagnarde (vítězství Pontivy 3: 2) vstřelil gól .

Na začátku roku 2013 nastoupil do klubu Thiers v CFA 2, kde zůstal pouze 6 měsíců před odchodem do Le Puy Foot 43 Auvergne v létě 2013.