Není registrován u Národního shromáždění | |
Ložnice | národní shromáždění |
---|---|
Členské strany |
National Rally Debout Francie Southern League Generace Ekologie Noví demokraté |
Prezident | Ne |
Zastoupení | 22 / 577 |
Tyto nezařazenými poslanci ( NI ) jsou poslanci , kteří nejsou členy ani v souvislosti s parlamentní skupiny z Národního shromáždění .
Nečlenové netvoří skupinu a nejsou zastoupeni na konferenci předsedů ani v předsednictvu shromáždění. Mají však určitá práva vytvořených skupin, zejména přidělení řečnické doby pro diskusi o textech .
Náhradníci nahrazující zástupce jmenovaného do vlády , rezignující, neschopní nebo zesnulí, jsou automaticky součástí neregistrovaných, pokud je náhradník vysloví předseda Národního shromáždění, než se případně rozhodnou být přiděleni k parlamentní skupině. Vzhledem ke stručnosti tohoto stavu nejsou tito vyvolení níže systematicky zmiňováni ...
Vyplní se seznam poslanců šestého zákonodárného sboru páté republiky .
Nečleny jsou na konci sedmého volebního období 10 poslanců, z toho 5 DVD , 1 DVG , 1 MRG , 2 UDF a 1 FN .
Příjmení | Politická strana | Volební obvod | Circ No. | Poznámky | |
---|---|---|---|---|---|
André Audinot | DVD | Částka ( 5 e ) | 08005 | ||
Jean-Guy Branger | UDF | Charente-Maritime ( 2. místo ) | 01702 | ||
Jean Fontaine | FN | Reunion ( 2. místo ) | 97402 | ||
Jean-Francois Hory | MRG | Mayotte ( 1 re ) | 9 ?? 01 | ||
Xavier Hunault | UDF | Loire-Atlantique ( 6 th ) | 04406 | ||
Jean Juventine | DVD | Francouzská Polynésie ( 1. místo ) | 98701 | ||
Francois Patriat | DVG | Côte-d'Or ( 6 th ) | 02106 | ||
Jean Royer | DVD | Indre-et-Loire ( 3 e ) | 03703 | ||
Maurice Sergheraert | DVD | North ( 13 th ) | 05913 | ||
Adrien zeller | DVD | Dolní Porýní ( 7 th ) | 06707 |
Nečleny jsou na konci osmého volebního období 8 poslanců, včetně 3 DVD , 2 PS , 1 UDF a 2 RPR . Všimněte si, že legislativní volby v16. března 1986byly drženy pro jediný čas na V. ročníku republice podle poměrného volebního seznamu, na úrovni oddělení, volební obvody byly odstraněny.
Příjmení | Politická strana | Volební obvod | Circ No. | Poznámky | |
---|---|---|---|---|---|
Daniel Bernardet | UDF | Indre | 36 | ||
Robert Borrel | DVG | Horní Savojsko | 74 | ||
Bruno Chauvierre | DVD | Severní | 59 | v Červen 1986, přestal patřit do národní skupiny Front National - Rassemblement, která odmítla být uvedena do chiracké vlády. | |
Jean Diebold | RPR | Haute-Garonne | 31 | ||
Michel Lambert | PS | Orne | 61 | ||
André Pinçon | PS | Mayenne | 53 | ||
Jean Royer | RPR | Indre-et-Loire | 37 | ||
André Thien Ah Koon | DVD | Setkání | 974 |
Na konci devátého volebního období bylo nečleny 14 poslanců, z toho 8 DVD , 1 DVG , 2 PCR , 2 UDF a 1 ex- FN .
Příjmení | Politická strana | Volební obvod | Circ No. | Poznámky | |
---|---|---|---|---|---|
Laurent Vergès | PCR | Reunion ( 4. ročník ) | 97404 | ||
Elie Hoarau | PCR | Reunion ( 4. ročník ) | 97404 | ||
Gautier Audinot | DVD | Částka ( 5 e ) | 08005 | ||
Christine Boutinová | UDF | Yvelines ( 10 e ) | 07810 | ||
Alexandre leontieff | DVD | Francouzská Polynésie ( 1. místo ) | ??? 03 | ||
Roger lestas | UDF | Majonéza ( 3 e ) | 05303 | ||
Claude Miqueu | DVG | Hautes-Pyrénées ( 3. kolo ) | 06503 | ||
Yann Piat | ex- FN | Var ( 3. kolo ) | 08303 | ||
Jean Royer | DVD | Indre-et-Loire ( 1 re ) | 03701 | ||
Maurice Sergheraert | DVD | North ( 15 th ) | 05915 | ||
Christian Spiller | DVD | Vosges ( 3 e ) | 08803 | ||
André Thien Ah Koon | DVD | Reunion ( 3. kolo ) | 97403 | ||
Emile vernaudon | DVD | Francouzská Polynésie ( 2. místo ) | 98702 | ||
Aloyse Warhouver | DVD | Moselle ( 4 e ) | 05704 |
Příjmení | Politická strana | Volební obvod | Circ No. | Poznámky | |
---|---|---|---|---|---|
Gilbert Baumet | MDR | Gard ( 3. kolo ) | Se připojí na skupinu République et Liberté z29.dubna 1993. | ||
Alain Ferry | Bas-Rhin ( 6 th ) | ||||
Jean-Pierre Soisson | Yonne ( 1 re ) | ||||
Therese Aillaud | DVD | Bouches-du-Rhône ( 16 th ) | Se připojí na skupinu République et Liberté na29.dubna 1993. | ||
Jean-Louis Borloo | Sever ( 21. st ) | ||||
Edouard Chammougon | Guadeloupe ( 3. kolo ) | ||||
Philippe Martin | Marne ( 6 th ) | ||||
Lucien Brenot | Côte-d'Or ( 3. kolo ) | Zapojil se do skupiny RPR (aplikace)8. dubna 1993. | |||
Michel Noir | Rhône ( 2. místo ) | Zvolen pod značkou Force Unie. | |||
Pierre Gascher | RPR | Sarthe ( 5 e ) | Se připojí na skupinu République et Liberté na29.dubna 1993. | ||
Alain Madalle | Aude ( 2 e ) | ||||
Jean Royer | Indre a Loire | Vstoupil do skupiny République et Liberté na29.dubna 1993 a stává se jejím prezidentem. | |||
Jean-Frantz Taittinger | Hauts-de-Seine ( 2. místo ) | ||||
André Thien Ah Koon | Reunion ( 3. kolo ) | Vstoupil do skupiny République et Liberté na29.dubna 1993. | |||
Bernard Charles | MRG | Lot ( 1 re ) | Se připojí na skupinu République et Liberté na29.dubna 1993. | ||
Regis Fauchoit | North ( 12 th ) | ||||
Bernard Tapie | Bouches-du-Rhône ( 10 th ) | ||||
Emile Zuccarelli | Korsika ( 1. místo ) | ||||
Christiane Taubira | Walwari | Guyana ( 1 re ) | Členkou skupiny République et Liberté na29.dubna 1993. | ||
Alfred Muller | DVG | Bas-Rhin ( 3. kolo ) | Zvolen pod značkou Alsatian Democracy Movement (MDA) se připojil ke skupině République et Liberté dne29.dubna 1993. | ||
Aloyse Warhouver | DVG | Moselle ( 4 e ) | Vstoupil do skupiny République et Liberté na29.dubna 1993. | ||
Gerard Saumade | PS | Herault ( 4 e ) | Vstoupil do skupiny République et Liberté na29.dubna 1993. | ||
Jean-Luc Gouyon | UDF | Orne ( 3. kolo ) | Zvoleno 14. prosince 1995po smrti Huberta Bassota ústavní rada stáhla svůj post za pětileté pozastavení jeho občanských a občanských práv pro exhibicionismus a krádež identity. | ||
Jacques Le Nay | Morbihan ( 6 th ) | Se připojí na skupinu République et Liberté na29.dubna 1993. | |||
Jean-Claude Lenoir | Orne ( 2. místo ) | ||||
Urbaniak džíny | Pas-de-Calais ( 14 th ) | ||||
Paul Verges | PCR | Reunion ( 2. místo ) | Vstoupil do skupiny République et Liberté na29.dubna 1993. |
Nečleny jsou na konci jedenáctého volebního období 5 poslanců, z toho 2 DVD , 1 PS , 1 MPF a 1 ex- RPR .
Příjmení | Politická strana | Volební obvod | Circ No. | Poznámky | |
---|---|---|---|---|---|
Marc Dumoulin | ex- RPR | Haut-Rhin ( 2. místo ) | 06802 | Z prosince 1998po soudním obvinění. | |
Jean-Jacques Guillet | DVD | Hauts-de-Seine ( 8 e ) | 09208 | ||
Jean-Pierre Market | PS | Deux-Sèvres ( 2. místo ) | 07902 | The 30. ledna 2002, přestal být členem neregistrované socialistické skupiny. | |
André Thien Ah Koon | DVD | Reunion ( 3. kolo ) | 97403 | ||
Philippe de Villiers | MPF | Vendee ( 4 e ) | 08504 |
Nečleny jsou na konci dvanáctého volebního období 14 poslanců včetně 3 zelených , 2 PRG , 1 PCR , 2 MIM , 1 SE , 2 MPF , 1 CNIP , 1 ex- UDF , 1 aplikace. UMP a 1 DVG .
Příjmení | Politická strana | Volební obvod | Circ No. | Poznámky | |
---|---|---|---|---|---|
Huguette Bello | PCR | Setkání ( 2. místo ) | 97402 | ||
Eric Jalton | DVG | Guadeloupe ( 1 re ) | 97101 | ||
Gerard Charasse | PRG | Kombinovat ( 4 e ) | 00304 | ||
Emile Zuccarelli | Korsika ( 1. místo ) | 02B01 | |||
Martine Billard | Zelení | Paříž ( 1. místo ) | 07501 | ||
Yves cochet | Paris ( 11 th ) | 07511 | |||
Vánoční matka | Gironde ( 3. kolo ) | 03303 | |||
Philippe Edmond-Mariette | MIM | Martinik ( 3. kolo ) | 97203 | Nastupuje po 1 st June 2003,k Pierre Samot, jehož volby byly prohlášeny za neplatné, které Ústavní rada . | |
Alfred Marie-Jeanne | Martinik ( 4 e ) | 97204 | |||
Edward Leveau | související CNIP (ex-UMP) | Seine Maritime ( 11 e ) | 07611 | Po krizi pravice Dieppe (viz starosta a zástupce pro Dieppe ) opustil parlamentní skupinu UMP a stal se blízkým CNI. | |
Pierre-Christophe Baguet | ex- UDF , kandidát na odbor UMP -UDF | Hauts-de-Seine ( 9 e ) | 09209 | Z 9. října 2006, po jeho vyloučení ze skupiny UDF. | |
Eric Besson | SE | Drome ( 2. místo ) | 02602 | ||
Francois-Xavier Villain | aplikace. UMP | North ( 18 th ) | 05918 | Do skupiny Unie pro lidové hnutí se připojil mezi svými příbuznými podle článku 19 pravidel,6. března 2003. | |
Véronique Besse | MPF | Vendee ( 4 e ) | 08504 | Zvolený člen dne 23. ledna 2005, v souvislosti s doplňovacími volbami způsobenými volbou Philippe de Villiers opustit Národní shromáždění a zasedat v Evropském parlamentu. | |
Joel Sarlot | Vendee ( 5 e ) | 08505 |
Původně 6, nezařazeným Členy byli 12 na konci XIII Th zákonodárce .
Příjmení | Politická strana | Volební obvod | Circ No. | Poznámky | |
---|---|---|---|---|---|
Abdoulatifou Aly | Modem | Mayotte ( 1 re ) | Nejprve v souvislosti se skupinou Nouveau Center, se připojil k dalším členům své strany, Modemu, 29. června 2007 mezi nezařazenými členy | ||
Francois Bayrou | Pyrénées-Atlantiques ( 2. místo ) | 06402 | |||
Jean Lassalle | Pyrénées-Atlantiques ( 4 e ) | 06404 | |||
Véronique Besse | MPF | Vendee ( 4 e ) | 08504 | ||
Dominique Souchet | Vendee ( 5 e ) | 08505 | Zvolen Dubna 2008po zrušení Ústavní radou v roce 2006Února 2008volby Joëla Sarlota . | ||
Nicolas Dupont-Aignan | DLF | Essonne ( 8 e ) | 09208 | ||
Francois-Xavier Villain | North ( 18 th ) | 05918 | |||
Daniel Garrigue | ex- UMP a ex- RS | Dordogne ( 2. místo ) | 02402 | Odstoupí 5. prosince 2008, UMP a poslanecký klub, a od té doby neregistrovaný. RS zčerven 2010 na 12. dubna 2011. | |
René Couanau | ex- UMP | Ille-et-Vilaine ( 7 e ) | 03507 | The 15. dubna 2011, oznamuje svůj odchod z UMP a skupiny UMP shromáždění, aby se připojil k lavičce neregistrovaných. | |
Vánoční matka | EELV | Gironde ( 3. kolo ) | 03303 | Od té doby 29. listopadu 2011, po odchodu ekologů ze skupiny NDR . | |
Francois de Rugy | Loire-Atlantique ( 1. místo ) | 04401 | |||
Anny Poursinoff | Yvelines ( 10 e ) | 07810 |
Nečlenové, kteří se připojili ke skupině během legislativního období:
Příjmení | Politická strana | Volební obvod | Circ No. | Poznámky | |
---|---|---|---|---|---|
Thierry Benoit | Modem | Ille-et-Vilaine ( 6 e ) | 03506 | Připojil se ke skupině Nouveau Center dne1. st July rok 2008Když odešel modemu pro centristické Alliance of Jean Arthuis . | |
Maxime Gremetz | KOM | Součet ( 1 re ) | 08001 | Vyloučen ze skupiny Demokratická a Republikánská levice sedí mezi neregistrovanými členy12. dubna na 16. května 2011 než odstoupil ze svého mandátu jako zástupce 17. května 2011. | |
Cecile Gallez | aplikace. UMP | Sever ( 21. st ) | Sedí mezi neregistrovanými od 20 do 23. července 2007, než se připojíte ke skupině UMP 24. července 2007. |
The 26. června 2012při zahájení čtrnáctého volebního období jich bylo nezařazených celkem devět. Tato skupina je považována za opozici. včervence 2016„Skupina má 25, což je nejvyšší úroveň od roku 1962, přičemž využívá odchodů poslanců ze socialistické skupiny, kteří zpochybňují vládní ekonomickou linii, a rozpadu ekologické skupiny .
Seznam poslanců nezaevidovaných na konci volebního období (v závorkách: klasifikace ministerstva vnitra, pokud se liší od názvu strany, koalice, poslance):
Členové čtrnáctého volebního období, kteří nebyli zaregistrováni a poté se připojili k parlamentní skupině:
Příjmení | Politická strana | Volební obvod | Poznámky | |
---|---|---|---|---|
Ary Chalus | GUSR | Guadeloupe ( 3. kolo ) | Oznámil 4. července 2012že se připojil k radikální, republikánské, demokratické a pokrokové skupině ( Strana radikální levice ). | |
David Vergé | DVD | Wallis a Futuna ( 1. místo ) | Ačkoli byl ministerstvem vnitra v době svého zvolení považován za nejrůznější, připojil se k socialistické, republikánské a občanské skupině v souvislosti s25. července 2012. | |
Yannick Moreau | DVD | Vendée ( 3. kolo ) | Patří do skupiny neregistrovaných, rozhoduje, 17. června 2013, abyste se připojili ke skupině UMP. |
Na začátku patnáctého volebního období zasedalo mezi nezařazenými 18 poslanců. Na2. července 2021, neregistrovaná skupina má 21 členů.
Vlevo, odjet | Počet poslanců | |
---|---|---|
RN | 6 | |
ND | 4 | |
DLF | 2 | |
GÉ | 2 | |
LS | 1 | |
DVC | 5 | |
DVD | 1 | |
EXD | 1 |
Příjmení | Politická strana | Volební obvod | Poznámky | |
---|---|---|---|---|
Annick Girardin | PRG | Svatý Pierre a Miquelon ( 1. místo ) | Ministr zámořských území . Vstoupil do skupiny La République en Marche na29. června 2017. Vzhledem k tomu , že její ministerské funkce jsou neslučitelné s funkcí náměstka, nahradila ji její náměstkyně Stéphane Claireauxová dne22. července 2017. | |
Jacques Bompard | LS | Vaucluse ( 4 e ) | Předseda jižní ligy . Opouští svoji funkci21. srpna 2017když se znovu stane starostou města Orange . Poté byl nahrazen Marie-France Lorho ze stejné strany. | |
Ramlati ali | DVG | Mayotte ( 1 re ) | Nejprve člen skupiny La République en Marche , jeho volba byla neplatná. Při novém zvolení dne25. března 2018, dosáhne neregistrovaných. Vstoupila do skupiny La République en Marche . | |
Jean-Felix Acquaviva | PaC | Horní Korsika ( 2. místo ) | Podílel se na vytvoření skupiny Svoboda a území dne17. října 2018. | |
Michel castellani | Korsika ( 1. místo ) | Podílel se na vytvoření skupiny Svoboda a území dne17. října 2018. | ||
Paul-André Colombani | Corse-du-Sud ( 2. místo ) | Podílel se na vytvoření skupiny Svoboda a území dne17. října 2018. | ||
Olivier Falorni | DVG pak MR | Charente-Maritime ( 1 re ) | Podílel se na vytvoření skupiny Svoboda a území dne17. října 2018. | |
Jeanine Dubie | PRG pak MR | Hautes-Pyrénées ( 2. místo ) | Podílela se na vytvoření skupiny Svoboda a území dne17. října 2018. | |
Sylvia Pinel | Tarn-et-Garonne ( 2. místo ) | Spolupředseda radikálního hnutí . Podílela se na vytvoření skupiny Svoboda a území dne17. října 2018. | ||
M'jid El Guerrab | SE | Francouzský mimo Francii ( 9 th ) | Obviněn ze sporu se socialistou Borisem Faureem , opustil LREM a jeho skupinu, aby se připojili k neregistrovaným5. září 2017. Podílel se na vytvoření skupiny Svoboda a území dne17. října 2018. | |
Sylvain Brial | DVD | Wallis a Futuna ( 1. místo ) | Zvolen v doplňovacích volbách dne 15. dubna 2018, připojil se k neregistrovanému. Podílel se na vytvoření skupiny Svoboda a území dne17. října 2018. | |
Jean-Michel Clement | LREM | Vídeň ( 3. kolo ) | Opustil skupinu LREM vstoupit do non-registrovány na15. června 2018po hlasování proti imigračnímu zákonu. Podílel se na vytvoření skupiny Svoboda a území dne17. října 2018. | |
Gilbertův kolega | FN pak RN | Gard ( 2. místo ) | Byl zvolen do Evropského parlamentu v květnu 2019 a na jeho místo přichází Nicolas Meizonnet . | |
Patrick Loiseau | LREM | Vendée ( 2. místo ) | Vstupte do Národního shromáždění dne 8. července 2019po smrti členky Demokratického hnutí Patricie Gallerneauové . Připojil se k MoDem a související skupině dne24. září 2019. | |
Jean Lassalle | RES | Pyrénées-Atlantiques ( 4 e ) | Členem skupiny Liberties and Territories vledna 2020. | |
Sabine Thillaye | SE | Indre-et-Loire ( 5 th ) | Vyloučeno ze skupiny La République en Marche 29. ledna 2020, vstoupila do skupiny Solidarita ekologické demokracie 19. května 2020. | |
Jennifer z Temmermanu | SE | North ( 15 th ) | Opustila skupinu La République en Marche 26. listopadu 2019, vstoupila do skupiny Solidarita ekologické demokracie 19. května 2020. | |
Agnes Thill | DVD | Oise ( 2. místo ) | Je vyloučena z La République en Marche 26. června 2019pak skupina další den. Členkou skupiny Udi a nezávislých na22. června 2020. | |
Louis Aliot | FN pak RN | Pyrénées-Orientales ( 2. místo ) | V červenci 2020 byl zvolen starostou města Perpignan a na jeho místo nastoupila Catherine Pujol. | |
Yannick Favennec Becot | UDI | Majonéza ( 3 e ) | Odchází ze skupiny Libertés et Territoires v září 2020. Připojuje se ke skupině MoDem a Allied Democrats . | |
Sandrine Josso | DVC | Loire-Atlantique ( 7 th ) | Odchází ze skupiny Libertés et Territoires v září 2020. Připojuje se ke skupině MoDem a Allied Democrats . | |
Philippe vigier | LC | Eure-et-Loir ( 4 e ) | Odchází ze skupiny Libertés et Territoires v září 2020. Připojuje se ke skupině MoDem a Allied Democrats . | |
Maina Sage | TH | Francouzská Polynésie ( 1. místo ) | Odchází ze skupiny UDI a nezávislých v září 2020. Připojuje se ke skupině Agir . | |
Ludovic Loquet | DVC | Pas-de-Calais ( 6 th ) | Náhradník Brigitte Bourguignonové zůstává neregistrovaný až do své rezignace 27. září 2020. | |
Annie Hatterová | DVC | 4 th okres Gard | Stal se neregistrovaným po rozpuštění skupiny Ecology Democracy Solidarity dne 17. října 2020. Krátce nato se připojil ke skupině Agir . | |
Frederique Tuffnell | DVC | Charente-Maritime ( 2. místo ) | Opouští La République en Marche a skupinu 7. února 2020, vstoupila do skupiny Solidarita demokracie ekologie 19. května 2020. Poté, co se po jejím rozpuštění dne 17. října 2020 stala neregistrovanou, v prosinci vstoupila do skupiny MoDem . | |
Yolaine de Courson | LREM | Côte-d'Or ( 4 th ) | Původně LREM se připojila k nové parlamentní skupině Ekologie demokracie solidarita, přičemž zůstala členem LREM. Po zrušení dne 17. října 2020 se znovu odhlásil a v lednu 2021 se připojil ke skupině MoDem . | |
Sebastien nadot | MDP | 10 th okres Haute-Garonne | Původně LREM nastoupil do nové parlamentní skupiny Ecology Democracy Solidarity a zůstal členem MDP. Neregistrovaný po svém rozpuštění 17. října 2020 se připojil ke skupině LT v březnu 2021. | |
Olivier Gaillard | DVC | Gard ( 5 e ) | Opouští republiku na pochodu březen 2020 pak skupina 12. května 2020. Ovlivněn hromaděním mandátů byl nahrazen jeho zástupkyní Catherine Daufès-Rouxovou, která se připojila ke skupině LREM . | |
Fiona lazaar | ND | 5 th okres Val-d'Oise | Opouští La République en Marche a skupinu 17. prosince 2020. Znovu se připojuje ke skupině LREM 30. června 2021. |