Pracovní síla

Mistrovství

Vnější zápasy
Datováno N  o Oponent Umístění Výsledek Střelci pro Saint-Étienne Body
4.9.1938 D01 SC Five Ext. Porazit 3 - 2 Ro.Pasquini Gól vstřelen po 86 minutách86 th , Cabannes Gól vstřelil po 89 minutách89 th 0
09/11/1938 D02 FC Rouen Dom. Vítězství 2 - 1 Cabannes Gól vstřelen po 22 minutách22 e Gól vstřelen po 46 minutách 46 e 2
18. 9. 1938 D03 Cannes Dom. Vítězství 2 - 0 Daň Gól vstřelen po 25 minutách25 tis Gól vstřelen 4
26.05.1939 D04 RC Paříž Ext. Kreslit 1 - 1 Bohatý II Gól vstřelen 5
14.05.1939 D05 Metz Dom. Porazit 0 - 1 - 5
10. 9. 1938 D06 RC Roubaix Ext. Kreslit 2 - 2 Cabannes Gól vstřelen po 20 minutách20 th Gól vstřelen po 24 minutách 24 th 6
16/10/1938 D07 Le Havre AC Dom. Vítězství 4 - 2 Daň Gól vstřelen po 26 minutách26 e Gól vstřelen po 42 minutách 42 e , Cabannes Gól vstřelen po 30 minutách30 e , Pasquini Gól vstřelen po 65 minutách65 e 8
23/10/1938 D08 FC Sète Ext. Porazit 2 - 1 Pasquini Gól vstřelen po 15 minutách15. tis 8
30.10.1938 D09 Lille Dom. Vítězství 2 - 0 Pasquini Gól vstřelen po 15 minutách15 th , červená Gól vstřelen po 70 minutách70 th 10
1. 11. 1938 D10 FC Sochaux Ext. Vítězství 1 - 2 Cabannes Gól vstřelil po 28 minutách28 th , Pasquini Gól vstřelen po 49 minutách49 th 12
06/11/1938 D11 Marseilles Dom. Vítězství 1: 0 Daň Gól vstřelen po 83 minutách83 e 14
11/11/1938 D12 Excelsior Roubaix Ext. Porazit 1: 0 - 14
20/11/1938 D13 FC Antibes Dom. Vítězství 1: 0 Daň Gól vstřelen po 23 minutách23 e 16
11.12.1938 D14 RC Štrasburk Ext. Kreslit 1 - 1 Beck Gól vstřelen po 70 minutách70 th 17
25/12/1938 D15 RC objektiv Dom. Kreslit 1 - 1 Chaty Gól vstřelen 18
Vnější shoda
Den 1 SC Five 3 - 2 AS Saint-Etienne Stadion Félix-Virnot , Mons-en-Barœul
Neděle 4. září 1938

0 bodů
Waggi Gól vstřelen po 12 minutách12 th , Launes Gól vstřelen po 56 minutách56 th ( 1 - 0 ) Pasquini Gól vstřelen po 86 minutách86 th , Cabannes Gól vstřelil po 89 minutách89 th Diváci: -
Rozhodčí: -
Cros; Dutilleul, M Zájem; Bourbotte, Kapta, Dubois; Novicky, Laune, Finta, Van Canaeghem, Waggi Týmy Llense; Rolhion, Odry; Charbit, Snella, Rich; Pasquini, Tax, Cabannes, Hess, Roux
Den 2 AS Saint-Etienne 2 - 1 FC Rouen Stadion Geoffroy-Guichard , Saint-Étienne
Neděle 11. září 1938

2 body
Cabannes Gól vstřelen po 22 minutách22 e Gól vstřelen po 46 minutách 46 e ( 1 - 1 ) Alcazar Gól vstřelen po 25 minutách25. tis Diváci: -
Rozhodčí: -
Favier; Casy, Rolhion; Lazaro, Odry, Rich; Pasquini, Beck, Hermann, daň, Biechert Týmy Németh; Frusta, Kurdna; Rodriguez, Gnaoui, Médan; Costamagna, Vallé, Samitier, Alcazar, Pellegrino
3. den AS Saint-Etienne 2 - 0 Cannes Stadion Geoffroy-Guichard , Saint-Étienne
Neděle 18. září 1938

4 body
Daň Gól vstřelen po 25 minutách25 tis Gól vstřelen ( - ) - Diváci: -
Rozhodčí: -
Llense, Rolhion, Snella, Casy, Rich I, Odry, Hess, Roux, Tax, Pasquini, Cabannes Týmy -
4. den RC Paříž 1 - 1 AS Saint-Etienne Parc des Princes , Paříž
Pátek 26. května 1939

5 bodů
Hess Soccerball-red.svg- ( 0 - 1 ) Bohatý II Gól vstřelen Diváci: -
Rozhodčí: -
Skrýt; Dupuis, Diagne; Zabalo, Jordan, Ozenne; Aston, Heisserer, Zatelli, Veinante, Mathé Týmy Llense; Casy, Biechert; Charbit, Odry, Rich I; Pasquini, Tax, Rich II, Hess, Favier

Výsledek zápasu, původně hraný dne 25. září 1938byl zrušen z důvodu částečné mobilizace. ASSE vyhrál tento první první úsek o skóre 4: 0. V tomto zápase je ASSE zbaven zranění Rolhiona a Becka, Cabannes si zachovává své funkce, Snella v rekonvalescenci, Roux ve vězení ve svém pluku, Gardet nekvalifikuje v den prvního zápasu. Ve výsledku je to Favier, náhradní brankář, který je ustanoven jako levý křídlo.

5. den AS Saint-Etienne 0 - 1 Metz Stadion Geoffroy-Guichard , Saint-Étienne
Neděle 14. května 1939

5 bodů
- ( - ) - Diváci: -
Rozhodčí: -
Llense, Biechert, Charbit, Casy, Rich I, Odry, Hess, Roux, Tax, Pasquini, Cabannes Týmy -

Zápas, původně naplánovaný na 2. října 1938 byl zrušen z důvodu částečné mobilizace.

6. den RC Roubaix 2 - 2 AS Saint-Etienne Park Jean-Dubrulle, Roubaix
Neděle 9. října 1938

6 bodů
Janin Gól vstřelen po 30 minutách30 th Gól vstřelen po 83 minutách 83 rd ( 0 - 1 ) Cabannes Gól vstřelen po 20 minutách20 th Gól vstřelen po 24 minutách 24 th Diváci: -
Rozhodčí: -
Dezert; Florin, Colas; Tomazover, Nagy, Delfour; Fox, Staho, Rizzo, Janin, Benouna Týmy Llense; Casy, Rolhion; Snella, Odry, Rich; Pasquini, Tax, Cabannes, Hess, Biechert
7. den AS Saint-Etienne 4 - 2 Le Havre AC Stadion Geoffroy-Guichard , Saint-Étienne
Neděle 16. října 1938

8 bodů
Daň Gól vstřelen po 26 minutách26 e Gól vstřelen po 42 minutách 42 e , Cabannes Gól vstřelen po 30 minutách30 e , Pasquini Gól vstřelen po 65 minutách65 e ( 3 - 1 ) Frigerio Gól vstřelen po 38 minutách38 th Gól vstřelen po 55 minutách 55 th Diváci: -
Rozhodčí: -
Llense, Rolhion, Snella, Casy, Odry, Rich I, Pasquini, Cabannes, Hess, Tax, Roux Týmy -
8. den Sète 2 - 1 AS Saint-Etienne Stadion Métairies , Sète
Neděle 23. října 1938

8 bodů
Brusseaux Gól vstřelen po 10 minutách10 e , Koranyi Gól vstřelen po 54 minutách54 e ( 1 - 1 ) Pasquini Gól vstřelen po 15 minutách15. tis Diváci: -
Rozhodčí: -
Simon; Mercier, Franquès; Laurent, Balmanya, Schmitt; Pellegrino, Clarenc, Koranyi, Brusseaux, Danzelle Týmy Llense; Gardet, Rolhion; Snella, Odry, Rich; Pasquini, Tax, Cabannes, Hess, Casy
9. den AS Saint-Etienne 2 - 0 Lille Stadion Geoffroy-Guichard , Saint-Étienne
Neděle 30. října 1938

10 bodů
Pasquini Gól vstřelen po 15 minutách15 th , červená Gól vstřelen po 70 minutách70 th ( 1 - 0 ) - Diváci: -
Rozhodčí: -
Llense; Gardet, Rolhion (čepice); Snella, Odry, Rich; Pasquini, Tax, Cabannes, Hess, Roux Týmy Da Rui; Vandooren, Laurent; Mandani, Moré, Cleau; Delannoy, Cheuva, Bigot, Carly, Kalocsai
10. den FC Sochaux 1 - 2 AS Saint-Etienne Stade des Forges , Sochaux
Úterý 1. st listopad 1938

12 pts
Missoum Gól vstřelen ( 0 - 1 ) Cabannes Gól vstřelil po 28 minutách28 th , Pasquini Gól vstřelen po 49 minutách49 th Diváci: -
Rozhodčí: -
Di Lorto; Mattler, Cazenave; Williams, Hug, Plezak; Keller, Lauri, Irrigaray, Gabrillargues, Missoum Týmy Llense; Gardet, Rolhion; Snella, Odry, Rich; Pasquini, Tax, Cabannes, Hess, Roux
11. den AS Saint-Etienne 1: 0 Marseilles Stadion Geoffroy-Guichard , Saint-Étienne
Neděle 6. listopadu 1938

14 bodů
Daň Gól vstřelen po 83 minutách83 e ( 0 - 0 ) - Diváci: 16 976
Arbitráž: -
Llense; Gardet, Rolhion; Snella, Odry, Rich; Pasquini, Tax, Cabannes, Hess, Roux Týmy Vasconcellos; Padrone, H. Conchy; Olej, Bruhin, Gonzales; Zermani, Ben Barek, M. Conchy, Aznar, Dard
12. den Excelsior Roubaix 1: 0 AS Saint-Etienne Stadion Amédée-Prouvost , Roubaix
Neděle 11. listopadu 1938

14 bodů
Guimbart Gól vstřelen po 30 minutách30. tis ( 1 - 0 ) - Diváci: -
Rozhodčí: -
Gonzales; Vasseur, Dhulst; Urbaniack, Desrousseaux, Droesh; Guimbart, Hiltl, Petrack, Luddens, Kups Týmy Llense; Gardet, Rolhion; Snella, Casy, Odry, Rich I; Pasquini, Tax, Rich II, Hess
13. den AS Saint-Etienne 1: 0 FC Antibes Stadion Geoffroy-Guichard , Saint-Étienne
Neděle 20. listopadu 1938

16 bodů
Daň Gól vstřelen po 23 minutách23 e ( 1 - 0 ) - Diváci: -
Rozhodčí: -
Llense; Gardet, Rolhion; Snella, Odry, Casy, Rich; Pasquini, daň, Cabannes, Hess Týmy -
Den 14 RC Štrasburk 1 - 1 AS Saint-Etienne Stadion Meinau
Pondělí 12. prosince 1938

17 bodů
Rolland Gól vstřelen po 16 minutách16 th ( 1 - 0 ) Beck Gól vstřelen po 70 minutách70 th Diváci: -
Rozhodčí: -
Dambach; Amouroux, Roessler; Halter, Strobl, Tison; Rolland, Waechter, Rohr, Laurent, Magnin Týmy Llense; Gardet, Rolhion; Snella, Casy, Humenberger, Odry; Pasquini, Tax, Beck, Hess
15. den AS Saint-Etienne 1 - 1 RC objektiv Stadion Geoffroy-Guichard , Saint-Étienne
Neděle 25. prosince 1938

18 bodů
Chaty Gól vstřelen ( - ) - Diváci: -
Rozhodčí: -
Llense; Gardet, Snella, Odry, Casy, Rich, Hess, Roux, Pasquini, Tax, Cabannes Týmy -
  Vrátit zápasy
1. 1. 1939 D16 SC Five Dom. Vítězství 2 - 0 Pasquini Gól vstřelen po 1 minutě1 re Beck Gól vstřelen po 46 minutách46 e 20
15.01.1939 D17 FC Rouen Ext. Vítězství 0 - 2 Daň Gól vstřelen po 15 minutách15 e Gól vstřelen po 60 minutách 60 e 22
29/01/1939 D18 Cannes Ext. Vítězství 1 - 2 Hess Gól vstřelen po 46 minutách46 e , Pasquini Gól vstřelil po 61 minutách61 e 24
02/12/1939 D19 RC Paříž Dom. Porazit 0 - 1 - 24
26.02.1939 D20 Metz Ext. Porazit 1: 0 - 24
3. 9. 1939 D21 RC Roubaix Dom. Vítězství 5 - 0 Roux Gól vstřelil po 17 minutách17 e , daň Gól vstřelen po 30 minutách30 e Gól vstřelil po 43 minutách 43 e ( pen. ) , Bohatý Gól vstřelen po 39 minutách39 e , HessGól vstřelen 26
03/12/1939 D22 Le Havre AC Ext. Kreslit 0 - 0 - 27
19.03.1939 D23 Sète Dom. Vítězství 3 - 1 Daň Gól vstřelen po 23 minutách23 e , Roux Gól vstřelen po 59 minutách59 e , Cabannes Gól vstřelen po 63 minutách63 e 29
26.03.1939 D24 Lille Ext. Porazit 3 - 1 Gardet Gól vstřelen 29
10.04.1939 D25 FC Sochaux Dom. Vítězství 2 - 1 Hess Gól vstřelen po 9 minutách9 e , Pasquini Gól vstřelil po 72 minutách72 e 31
04/02/1939 J26 Marseilles Ext. Porazit 3 - 1 Pasquini Gól vstřelil po 89 minutách89 th 31
04/08/1939 D27 Excelsior Roubaix Dom. Kreslit 2 - 2 Daň Gól vstřelil po 80 minutách80 e , bohatá Gól vstřelen po 88 minutách88 e 32
27.04.1939 D28 FC Antibes Ext. Vítězství 0-4 Pasquini 5 th , daně - 80 thGól vstřelen Gól vstřelen po 5 minutáchSoccerball shad.svg Gól vstřelil po 80 minutách 34
30.04.1939 D29 RC Štrasburk Dom. Kreslit 0 - 0 - 35
5.7.1939 D30 RC objektiv Ext. Porazit 1: 0 - 35
Vrátit podrobnosti zápasu
16. den AS Saint-Etienne 2 - 0 SC Five Stadion Geoffroy-Guichard , Saint-Étienne
Neděle 1 st leden 1939

20 pts
Pasquini Gól vstřelen po 1 minutě1 re Beck Gól vstřelen po 46 minutách46 e ( 1 - 0 ) - Diváci: -
Rozhodčí: -
Llense; Gardet, Rolhion; Snella, Odry, Rich; Pasquini, Tax, Cabannes, Hess, Beck Týmy Cros, Méresse, Dutilleul Bourbotte (čepice), Kapta, Laune, Debruykère (uvolněno do 5 e )
Den 17 FC Rouen 0 - 2 AS Saint-Etienne Stadion Bruyères , Rouen
Neděle 14. ledna 1939

22 bodů
- ( 0 - 2 ) Daň Gól vstřelen po 15 minutách15 e Gól vstřelen po 60 minutách 60 e Diváci: 8 400
Arbitráž: -
Bessero; Hauchecorne, Antoinette; Blondel, Szabo, André; Rose, Pruvost, Nicolas, Rio, Dean Týmy Llense; Gardet, Biechert; Snella, Odry, Rich; Pasquini, Tax, Cabannes, Hess, Beck
18. den Cannes 1 - 2 AS Saint-Etienne Stade des Hesperides , Cannes
Neděle 29. ledna 1939

24 bodů
Fransceschetti Gól vstřelen po 85 minutách85 tis ( 0 - 0 ) Hess Gól vstřelen po 46 minutách46 e , Pasquini Gól vstřelil po 61 minutách61 e Diváci: -
Rozhodčí: -
- Týmy Llense; Gardet, Rolhion; Snella, Odry, Rich; Pasquini, Tax, Cabannes, Hess, Beck

Roger Pasquini vyšel zraněný těsně po svém gólu.

19. den AS Saint-Etienne 0 - 1 RC Paříž Stadion Geoffroy-Guichard , Saint-Étienne
Neděle 12. února 1939

24 bodů
- ( 0 - 0 ) Mathé Gól vstřelil po 80 minutách80 tis Diváci: -
Rozhodčí: -
Llense; Gardet, Rolhion; Snella, Odry, Rich; Pasquini, Tax, Cabannes, Hess, Roux Týmy Skrýt; Diagne, Dupuis; Zabalo, Jordan, Rault; Aston, Heisserer, Ozenne, Veinante, Mathé
20. den Metz 1: 0 AS Saint-Etienne Stadion Saint-Symphorien
Neděle 26. února 1939

24 bodů
Weiskopf Gól vstřelen po 70 minutách70 th ( 0 - 0 ) - Diváci: -
Rozhodčí: -
- Týmy Llense, Gardet, Rolhion, Snella, Biechert, Charbit, bohatý, Odry, Hess, Roux, daň

Zápas se měl hrát přátelsky, pokud se Kappé, metský brankář, který byl ve vojenském výběru, nemohl vrátit. Vrátil se a nemohl zaujmout své místo (zranění při vystupování z letadla). Výsledek byl tedy formalizován

21. den AS Saint-Etienne 5 - 0 RC Roubaix Stadion Geoffroy-Guichard , Saint-Étienne
Čtvrtek 9. března 1939

6 bodů
Roux Gól vstřelil po 17 minutách17 e , daň Gól vstřelen po 30 minutách30 e Gól vstřelil po 43 minutách 43 e ( pen. ) , Bohatý Gól vstřelen po 39 minutách39 e , HessGól vstřelen ( 4 - 0 ) - Diváci: -
Rozhodčí: -
Llense; Gardet, Rolhion, Snella, Biechert, Odry, Rich; Roux, Pasquini, daň, Hess, Týmy -
Den 22 Le Havre AC 0 - 0 AS Saint-Etienne Stadion Jules-Deschaseaux , Le Havre
Neděle 12. března 1939

27 bodů
- ( 0 - 0 ) - Diváci: 9 000
Arbitráž: -
Barella; Jasseron, Bernardi; Fievet, Draoua, Azéma; Lecomte, Couard, Frigerio, Witta, Sintes Týmy Llense; Gardet, Rolhion; Snella, Odry, Biechert; Pasquini, Tax, Rich, Hess, Roux
23. den AS Saint-Etienne 3 - 1 Sète Stadion Geoffroy-Guichard , Saint-Étienne
Neděle 19. března 1939

29 bodů
Daň Gól vstřelen po 23 minutách23 e , Roux Gól vstřelen po 59 minutách59 e , Cabannes Gól vstřelen po 63 minutách63 e ( 1 - 0 ) Brusseaux Gól vstřelen Diváci: -
Rozhodčí: -
Llense; Gardet, Rolhion; Snella, Odry, Rich; Pasquini, Tax, Cabannes, Hess, Roux Týmy Francois; Mercier, Schmidt; Laurent, Balmanya, Charles; Brusseaux, Escola, Koranyi, Danzelle, Pellegrino
Den 24 Lille 3 - 1 AS Saint-Etienne Stade Victor-Boucquey , Lille
Neděle 26. března 1939

29 bodů
Kalocsai Gól vstřelen po 2 minutách2 e Gól vstřelen , fanatikGól vstřelen ( 0 - 0 ) Gardet Gól vstřelen Diváci: -
Rozhodčí: -
- Týmy Llense; Gardet, Rolhion; Snella, Odry, Biechert; Pasquini, Tax, Rich I, Hess, Roux

Roger Rolhion byl po 20 minutách hry zraněn.

25. den AS Saint-Etienne 2 - 1 FC Sochaux Stadion Geoffroy-Guichard , Saint-Étienne
Pondělí 10. dubna 1939

31 bodů
Hess Gól vstřelen po 9 minutách9 e , Pasquini Gól vstřelil po 72 minutách72 e ( 1 - 1 ) Petersen Gól vstřelen po 3 minutách3 rd Diváci: -
Rozhodčí: -
Llense; Gardet, Casy; Snella, Odry, Biechert; Pasquini, Tax, Cabannes, Hess, Roux Týmy Di Lorto; Cazenave, Williams; Hug, Herzeg, Germain; Keller, Lauri, Petersen, Jeruzalém, Korb
26. den Marseilles 3 - 1 AS Saint-Etienne Stade Velodrome , Marseille
Neděle 2. dubna 1939

31 bodů
Aznar Gól vstřelen po 16 minutách16 th , Heiss Gól vstřelil po 35 minutách35 th , Zermani Gól vstřelen po 40 minutách40 th ( 3 - 0 ) Pasquini Gól vstřelil po 89 minutách89 th Diváci: 10 000
Arbitráž: -
Vasconcellos; Patrone, H. Conchy; Olej, M. Conchy, Gonzales; Zermani, Ben Barek, Aznar, Heiss, Kohut Týmy Llense; Gardet, Biechert; Snella, Odry, Rich; Pasquini, Tax, Cabannes, Hess, Roux

René Llense bude hrát celou druhou polovinu jako křídlo, protože se zranil. Byl to Gardet, kdo ho poté nahradil v klecích.

Den 27 AS Saint-Etienne 2 - 2 Excelsior Roubaix Stadion Geoffroy-Guichard , Saint-Étienne
Sobota 8. dubna 1939

32 bodů
Daň Gól vstřelil po 80 minutách80 e , bohatá Gól vstřelen po 88 minutách88 e ( 0 - 0 ) Hiltl Gól vstřelen, CesemberGól vstřelen Diváci: -
Rozhodčí: -
Llense; Gardet, Snella, Biechert, Casy, Odry, Rich; Hess, Roux, Pasquini, daň, Týmy -
Den 28 FC Antibes 0-4 AS Saint-Etienne Stadion Fort Carré , Antibes
Čtvrtek 27. dubna 1939

34 bodů
- ( 0 - 2 ) Pasquini 5 th , daně - 80 thGól vstřelen Gól vstřelen po 5 minutáchSoccerball shad.svg Gól vstřelil po 80 minutách Diváci: -
Rozhodčí: -
- Týmy Llense; Gardet, Snella, Biechert, Casy, Odry, Hess, Roux, Daň, Pasquini, Beck
Den 29 AS Saint-Etienne 0 - 0 RC Štrasburk Stadion Geoffroy-Guichard , Saint-Étienne
Neděle 30. dubna 1939

35 bodů
- ( 0 - 0 ) - Diváci: -
Rozhodčí: -
Llense, Gardet, Snella, Casy, Rich I, Odry, Hess, Tax, Pasquini, Cabannes, Beck Týmy -

P  : Povýšen z divize 2

V případě nerozhodného výsledku mezi dvěma kluby je brankovým průměrem první vyřazovač .

Francouzský pohár

Souhrnná tabulka zápasů
Datováno N  o Oponent Umístění Výsledek Střelci pro Saint-Étienne Po
14/11/1938 1/128 tis Bagnoly - Vítězství 11-0 Odry , Tax , Rich II , Pasquini , BeckGól vstřelen Gól vstřelen Gól vstřelen Gól vstřelenGól vstřelen Gól vstřelen Gól vstřelenGól vstřelen Gól vstřelenGól vstřelenGól vstřelen Kvalifikoval na 1/64 th
27/11/1938 1/64 tis ASAN Marseille - Vítězství 5 - 0 Casy Gól vstřelen, Hess Gól vstřelen, Tax , PasquiniGól vstřelen Gól vstřelenGól vstřelen Kvalifikoval na 1/32 th
18. 12. 1938 1/32 e Brada - Vítězství 4 - 2 Beck , Odry , HumenbergerGól vstřelen Gól vstřelenGól vstřelenGól vstřelen Kvalifikoval na 1/16 th
1. 8. 1939 1/16 tis Bethune Nancy Vítězství 1: 0 Daň Gól vstřelen Kvalifikoval pro 1/8 th
02/05/1939 1/8 th Remeš Clermont-Ferrand Kreslit 0 - 0 ap - Zápas k přehrání
02/09/1939 1/8 th Remeš Saint-Ouen Kreslit 1 - 1 ap Rich II Gól vstřelen po 31 minutách31 th Zápas k přehrání
30.12.1937 1/8 th Remeš Saint-Ouen Porazit 1: 0 - Vyloučeno
Podrobnosti o zápasech francouzského poháru
1/128 AS Saint-Etienne 11-0 Bagnoly
Pondělí 14. listopadu 1938
Odry , Tax , Rich II , Pasquini , BeckGól vstřelen Gól vstřelen Gól vstřelen Gól vstřelenGól vstřelen Gól vstřelen Gól vstřelenGól vstřelen Gól vstřelenGól vstřelenGól vstřelen ( - ) -
Llense - Rolhion - Snella - Charbit - Casy - Odry - Bohatý II - Hemmemberger - Daň - Pasquini Roger - Beck Týmy -
1/64 AS Saint-Etienne 5 - 0 ASAN Marseille
Neděle 27. listopadu 1938
Casy Gól vstřelen, Hess Gól vstřelen, Tax , PasquiniGól vstřelen Gól vstřelenGól vstřelen ( - ) - Diváků: -

Llense, Rolhion, Snella, Biechert, Casy, Rich I, Odry, Hess, Humenberger, Tax, Pasquini Týmy -
1/32 AS Saint-Etienne 4 - 2 Brada
Neděle 18. prosince 1938
Beck , Odry , HumenbergerGól vstřelen Gól vstřelenGól vstřelenGól vstřelen ( 1 - 1 ) - Diváků: -

Llense, Rolhion, Snella, Casy, Rich I, Odry, Hess, Humenberger, Tax, Pasquini, Beck Týmy -
1/16 AS Saint-Etienne 1: 0 Bethune Stadion Pont d'Essey Nancy
Neděle 8. ledna 1939
Daň Gól vstřelen po 60 minutách60 e ( 0 - 0 ) - Diváků: -

Llense, Odry, Pasquini, Tax, Beck, Snella, Biechert, Casy, Rich I, Hess, Humenberger Týmy -
1/8 AS Saint-Etienne 0 - 0
ap
Remeš Clermont-Ferrand
Neděle 5. února 1939
- ( 0 - 0 ) - Diváků: -

Llense; Biechert, Rolhion; Snella, Odry, Rich; Casy, Tax, Cabannes, Hess, Beck Týmy Vovard; Cattelain, Frelin; Fisher, Platzeck, Vernay; Batteux, Shloupeck, Perpère, Fauchard, Cottin
1/8 AS Saint-Etienne 1 - 1
ap
Remeš Saint-Ouen
Čtvrtek 9. února 1939
Rich II Gól vstřelen po 31 minutách31 th ( 1 - 1 ) Chloupeck Gól vstřelil po 43 minutách43 th Diváků: -

Llense, Biechert, Rolhion, Pasquini, Daň, Bohatí, Beck, Snella, Odry, Bohatí II, Hess Týmy -
1/8 AS Saint-Etienne 0 - 1 Remeš Saint-Ouen
Čtvrtek 16. února 1939
- ( 0 - 0 ) Perpère Gól vstřelen po 70 minutách70 tis Diváků: -

Llense; Casy, Rolhion; Snella, Odry, Biechert; Pasquini, Tax, Rich I, Hess, Roux Týmy -

Francouzský tým

Pouze jeden Stéphanois bude mít letos vyznamenání francouzského týmu v osobě Reného Llense, který odehraje 2 zápasy francouzského týmu .