Théo (13)

Dresy

Sada levého ramene blackborder.png Body kit blackcollar.png Sada pravého ramene blackborder.png Kit shorts.png Kit ponožky.png Domov Kit levé rameno.png Tělo soupravy.png Sada pravá paže.png Kit shorts.png Kit ponožky.png Mimo

Chronologie

1959 - 1960 sezóna na Stade Rennes univerzitního klubu začíná16. srpna 1959s prvním dnem francouzského šampionátu divize 1 až do konce29. května 1960 s posledním dnem této soutěže.

Stade Rennes UC je také zapojena do Coupe de France . Vyřazen v 16. kole, poté byl převeden do Charles Drago Cup .

Souhrn sezóny

Po dobré sezóně 1958-1959 zažil Stade Rennes v divizi 1 těžší rok. V létě klub viděl jednoho z jeho vůdců odejít v osobě Antoina Cuissarda , který odjel do FC Lorient drahý svému srdci, aby obsadil pozice trenéra-hráče. Je nahrazen útokem Gabonese Monday Ossey , ale bude mít určité potíže s integrací do své nové formace. Dalším významným odchodem je odchod záložníka Nicolase Imbernona , kterého na pozici nahradil Stephan Ziemczak , dlouholetý přítel Théo, protože se oba muži znají od svých 13 let. V oddělení příletů si všimneme těch slibných mladých lidí: obránce René Cédolin a křídlo Giovanni Pellegrini .

Sezóna v Rennes, která byla zahájena plachým způsobem, se rychle ukáže být komplikovanou. Polohovací stále uprostřed pořadí na konci září, Rennais ponořit do červené zóně při pádu, a zabírají 17 th  místo, které z pásma sestupu, na 1 st  listopad . Průlom nastal během zimy, než řada tří vítězství v březnu vynesla Rennes z nečinnosti. Díky šesti získaným bodům zajišťuje SRUC jeho udržení třemi dny po skončení šampionátu, ale získává však jen o málo brilantní patnácté místo.

Neobvyklá epizoda na konci sezóny (a zatímco údržba je již získána), Stade Rennes se ocitne bez brankáře. Jacques Rouillé , držitel, je zraněn a jeho náhradník Bernard Josse musí hrát důležitou hru s rezervou. Nakonec klub najde řešení tím, že do extremisu najme Jacques Niclause , který je poté volný a již je přítomen na místě. Podepisuje svou licenci ve čtvrtek 5. května a následující neděli hraje s profesionály. Během tohoto zápasu musí Henri Guérin litovat absence Dombecka . Do popředí srovnává Stephana Ziemczaka a zaujme jeho místo ve středu, kde hrál na 39 předposledním profesionálním zápase.

V národních pohárech zdaleka neopakoval výkony předchozí sezóny, Stade Rennes prohrál ve vyřazovacích fázích Coupe de France proti Saint-Étienne , než spadl ze svého vstupu do Drago Cupu, doma proti francouzskému stadionu .

Nicolas Imbernon Francie SO Montpellier
Patrice Mayet Francie FC Nantes (půjčka)
Antoine Pascual Francie SO Montpellier
Pierre Teysseyre Francie AS Aix-en-Provence

Sezónní jednotka

Příspěvek ¹ Nat. ² Příjmení Narození Výběr ³ Mistrovství Francouzský pohár Drago Cup Celková sezóna Poznámky
NA ENG Guy Méano 11. listopadu 1934 - 32 4 0 0 0 0 32 4
G ENG Jacques Niclause 31. prosince 1933 - 2 0 0 0 0 0 2 0 Zabývající se Květen 1960
NA Vlajka Gabonu (1959–1960). Svg GAB ( CF ) Pondělí ossey 26. července 1933 - 27 9 3 3 1 0 31 12
NA ENG Giovanni Pellegrini 25. června 1940 - 10 3 3 0 1 1 14 4
D ENG Jacques Poulain 6. srpna 1932 - 13 0 2 0 0 0 15 0
G ENG Jacques Rouillé 28. června 1936 - 35 0 3 0 1 0 39 0
NA ENG Théodore Szkudlapski známý jako Théo 17. listopadu 1935 - 38 11 3 2 1 0 42 13
M ENG Stephan Ziemczak 14. srpna 1936 B 30 0 3 0 1 0 34 0

Týmový typ

Toto je nejběžnější formace, se kterou se na šampionátu setkáváme.

Prázdné fotbalové hřiště PNG

Rez Rez Menn Gouès Boutet Boutet Gouès Menn Gaulon Gaulon Ziemczak Ziemczak Méano Méano Theo Theo Mahi Mahi Dombeck Dombeck Ossey Ossey

Setkání sezóny

Výpis

Zápas Datováno Soutěž Věž Oponent Místo ¹ Skóre Třída. Střelci pro Stade Rennes
1 16. srpna Divize 1 1 Francouzský stadion E Symbol podpora vote.svg 2–1 5 Dombeck Gól vstřelen Gól vstřelen
2 23. srpna Divize 1 2 Lyon D Symbol je proti hlasování.svg 1–2 10 Dombeck Gól vstřelen
3 30. srpna Divize 1 3 Toulon E Symbol podpora vote.svg 1-0 8 Theo Gól vstřelen
4 6. září Divize 1 4 Monako D Symbol je proti hlasování.svg 1–2 10 Dombeck Gól vstřelen
5 13. září Divize 1 5 Le Havre E Symbol je proti hlasování.svg 2–4 13 Theo Gól vstřelen Gól vstřelen
6 16. září Divize 1 6 Remeš E Symbol je proti hlasování.svg 1-2 15 Mahi Gól vstřelen
7 20. září Divize 1 7 Valenciennes D Symbol podpora vote.svg 2-1 14 Mahi TheoGól vstřelen Gól vstřelen
8 27. září Divize 1 8 Toulouse E Symbol podpora vote.svg 2–1 9 Théo MéanoGól vstřelen Gól vstřelen
9 1 st  říjen Divize 1 9 Limoges D Symbol je proti hlasování.svg 0–2 12
10 4. října Divize 1 10 Sedan D Symbol je proti hlasování.svg 1–2 13 Méano Gól vstřelen
11 11. října Divize 1 11 Štrasburk E Symbol neutrální vote.svg 1–1 13 Theo Gól vstřelen
12 18. října Divize 1 12 Angers D Symbol je proti hlasování.svg 2-3 16 Mahi TheoGól vstřelen Gól vstřelen
13 25. října Divize 1 13 RC Paříž E Symbol podpora vote.svg 2-0 14 Theo Gól vstřelen Gól vstřelen
14 29. října Divize 1 14 Sochaux D Symbol je proti hlasování.svg 0–1 16
15 1 st  listopad Divize 1 15 Objektiv E Symbol je proti hlasování.svg 0-1 17
16 8. listopadu Divize 1 16 Bordeaux D Symbol podpora vote.svg 1-0 15 Ascencio Gól vstřelen
17 15. listopadu Divize 1 17 Svatý Etienne E Symbol je proti hlasování.svg 1-2 15 Ossey Gól vstřelen
18 22. listopadu Divize 1 18 Nimes D Symbol neutrální vote.svg 1–1 15 Ossey Gól vstřelen
19 29. listopadu Divize 1 19 Pěkný E Symbol je proti hlasování.svg 1–3 16 Mahi Gól vstřelen
20 6. prosince Divize 1 20 Remeš D Symbol je proti hlasování.svg 0–1 16
21 20. prosince Divize 1 21 Sochaux E Symbol neutrální vote.svg 2-2 16 Mahi OsseyGól vstřelen Gól vstřelen
22 27. prosince Divize 1 22 Štrasburk D Symbol podpora vote.svg 4–0 16 Ossey hauss ( CSc )Gól vstřelen Gól vstřelen Gól vstřelen Napsáno proti jeho táboru
23 3. ledna Divize 1 23 Limoges E Symbol podpora vote.svg 2–1 13 Ossey MéanoGól vstřelen Gól vstřelen
24 10. ledna Divize 1 24 Svatý Etienne D Symbol neutrální vote.svg 0-0 13
25 17. ledna Divize 1 25 Sedan E Symbol je proti hlasování.svg 0-2 15
26 24. ledna Francouzský pohár 1/32 finále Montreuil NE Symbol podpora vote.svg 4-0 Dombeck Ossey ThéoGól vstřelen Gól vstřelen Gól vstřelen Gól vstřelen
27 31. ledna Divize 1 26 Toulon D Symbol neutrální vote.svg 3–3 15 Dombeck Mahi PellegriniGól vstřelen Gól vstřelen Gól vstřelen
28 7. února Divize 1 27 Nimes E Symbol je proti hlasování.svg 0-3 16
29 14. února Francouzský pohár 1/16 finále Hautmont NE Symbol podpora vote.svg 2-1 Ossey DombeckGól vstřelen Gól vstřelen
30 21. února Divize 1 28 Pěkný D Symbol podpora vote.svg 3–1 15 Hernas Théo PellegriniGól vstřelen Gól vstřelen Gól vstřelen
31 28. února Divize 1 29 Monako E Symbol je proti hlasování.svg 0-5 16
32 6. března Francouzský pohár 1/8 finále Svatý Etienne NE Symbol je proti hlasování.svg 1-2 Theo Gól vstřelen
33 13. března Divize 1 30 Objektiv D Symbol podpora vote.svg 2–0 15 Ascencio DombeckGól vstřelen Gól vstřelen
34 20. března Divize 1 31 Bordeaux E Symbol podpora vote.svg 1-0 13 Mahi Gól vstřelen
35 27. března Divize 1 32 Toulouse D Symbol podpora vote.svg 1–0 13 Ossey Gól vstřelen
36 3. dubna Drago Cup 3 th  kolo Francouzský stadion D Symbol je proti hlasování.svg 2-3 po Hernas PellegriniGól vstřelen Gól vstřelen
37 10. dubna Divize 1 33 Angers E Symbol je proti hlasování.svg 0–2 14
38 17. dubna Divize 1 34 RC Paříž D Symbol podpora vote.svg 3–2 13 Dombeck Théo PellegriniGól vstřelen Gól vstřelen Gól vstřelen
39 1 st  květen Divize 1 35 Le Havre D Symbol neutrální vote.svg 2–2 14 Dombeck OsseyGól vstřelen Gól vstřelen
40 8. května Divize 1 36 Valenciennes E Symbol je proti hlasování.svg 0–3 14
41 22. května Divize 1 37 Francouzský stadion D Symbol je proti hlasování.svg 2–3 15 Mahi MéanoGól vstřelen Gól vstřelen
42 29. května Divize 1 38 Lyon E Symbol neutrální vote.svg 0–0 15

Detaily zápasů

Divize 1 Jít Divize 1, dny 1 až 3 (srpen)
Den 1 Francouzský stadion 1 - 2 Stadion Rennes UC Parc des Princes , Paříž
Neděle August 16, 1959
5 th místo, 2 body
Roger Novarro Gól vstřelen po 66 minutách66 th ( 0 - 1 ) Stanislas Dombeck Gól vstřelen po 12 minutách12 th Gól vstřelen po 79 minutách 79 th Diváci: 15333

Zpráva
Den 2 Stadion Rennes UC 1 - 2 Olympique lyonnais Stade de la route de Lorient , Rennes
Neděle 23 August 1959
10 th místo 2 body
Stanislas Dombeck Gól vstřelen po 63 minutách63 tis ( 0 - 0 ) Antoine Dalla Cieca Gól vstřelil po 81 minutách81 e
Lucien Gardon Gól vstřelen po 88 minutách88 e
Diváci: 7993

Zpráva
3. den SC Toulon 0 - 1 Stadion Rennes UC Stadión admirála Jauréguiberryho , Toulon

10 th místo 4 body
Stanislas Dombeck Gól vstřelen po 58 minutách58 tis ( 0 - 0 ) Serge Roy Gól vstřelen po 49 minutách49 th

Frederic N'Doumbé Gól vstřelen po 79 minutách79 th
( 1 - 0 ) Theo Gól vstřelil po 67 minutách67 th Gól vstřelil po 76 minutách 76 th Diváci: 11 316

Zpráva
7. den Stadion Rennes UC 2 - 1 USA Valenciennes-Anzin Stade de la route de Lorient , Rennes

9 th místo 8 bodů
Bassidiki Touré Gól vstřelen po 10 minutách10. tis ( 1 - 2 ) Théo Gól vstřelen po 39 minutách39 th

Zpráva
10. den Stadion Rennes UC 1 - 2 UA Sedan-Torcy Stade de la route de Lorient , Rennes
Neděle 4 October 1959
13 th místo 8 bodů
Guy meaño Gól vstřelen po 26 minutách26 th ( 1 - 2 ) Henry Gouès 14 th ( CSC ) Marcel MOUCHEL 16 thZaregistrován proti jeho táboru po 14 minutách
Gól vstřelen po 16 minutách
Diváci: 8628

Zpráva
11. den RC Štrasburk 1 - 1 Stadion Rennes UC Stadion Meinau , Štrasburk
Neděle 11 October 1959
13 th místo 9 bodů
Antoine Groschulski Gól vstřelen po 33 minutách33 tis ( 1 - 0 ) Theo Gól vstřelen po 49 minutách49 th Diváci: 4389

Zpráva
12. den Stadion Rennes UC 2 - 3 SCO Angers Stade de la route de Lorient , Rennes

14 th místo 11 bodů
( 0 - 0 ) Theo Gól vstřelen po 47 minutách47 th Gól vstřelen po 64 minutách 64 th Diváci: 27 589

Zpráva
Den 14 Stadion Rennes UC 0 - 1 FC Sochaux-Montbeliard Stade de la route de Lorient , Rennes

Zpráva
16. den Stadion Rennes UC 1: 0 FC Girondins de Bordeaux Stade de la route de Lorient , Rennes
Neděle 8. listopadu 1959
15 th místo 13 bodů
André Ascencio Gól vstřelen po 2 minutách2. místo ( 1 - 0 ) Diváci: 7 438

Zpráva
Den 17 AS Saint-Etienne 2 - 1 Stadion Rennes UC Stadion Geoffroy-Guichard , Saint-Étienne
Neděle 15 November 1959
Roland Mitoraj Gól vstřelen po 59 minutách59 th
René Domingo Gól vstřelen po 75 minutách75 th
( 0 - 1 ) Pondělí Ossey Gól vstřelen po 15 minutách15 th Diváci: 9 709

Zpráva
18. den Stadion Rennes UC 1 - 1 Olympic Nimes Stade de la route de Lorient , Rennes
Neděle 22 November 1959
15 th místo 14 bodů
Pondělí Ossey Gól vstřelen po 6 minutách6 th ( 1 - 0 ) Paul Chillan Gól vstřelil po 51 minutách51 th Diváci: 12193

Zpráva
  Vrátit se Divize 1, dny 20 až 22 (prosinec)
20. den Stadion Rennes UC 0 - 1 Stadion v Remeši Stade de la route de Lorient , Rennes
Neděle 6. prosince 1959
( 0 - 1 ) Jean Vincent Gól vstřelen po 9 minutách9. tis Diváci: 24 899

Zpráva
21. den FC Sochaux-Montbeliard 2 - 2 Stadion Rennes UC Stadion Auguste-Bonal , Montbéliard

Zpráva
Den 22 Stadion Rennes UC 4 - 0 RC Štrasburk Stade de la route de Lorient , Rennes
Neděle 27. prosince 1959
16 th místo, 17 bodů
Pondělí Ossey Gól vstřelil po 17 minutách17 th Gól vstřelil po 36 minutách 36 th Gól vstřelen po 64 minutách 64 th

13 th místo 19 bodů
Guy Hatchi Gól vstřelil po 72 minutách72 nd ( 0 - 1 ) Guy Meaño Gól vstřelil po 41 minutách41 th
pondělí Ossey Gól vstřelil po 89 minutách89 th
Diváci: 9 828

Zpráva
Den 24 Stadion Rennes UC 0 - 0 AS Saint-Etienne Stade de la route de Lorient , Rennes

Mahi Gól vstřelen po 82 minutách82 e
( 2 - 2 ) Egon Jönsson Gól vstřelil po 27 minutách27 th Gól vstřelen po 49 minutách 49 th Gól vstřelen po 79 minutách 79 th Diváci: 7 185

Zpráva
  Divize 1, dny 27 až 29 (únor)
Den 27 Olympic Nimes 30 Stadion Rennes UC Stadion Jean-Bouin , Nîmes
Neděle 7. února 1960
16 th místo, 21 bodů
Hassan Akesbi Gól vstřelil po 35 minutách35 th Gól vstřelen po 40 minutách 40 th

16 th místo, 23 bodů
André Le Menn 5 th ( CSc ) Lucien Cossou 10 th 73 rd André Hess 19 th Jean-Paul Filippi 20 thZaregistrován proti jeho táboru po 5 minutách
Gól vstřelen po 10 minutách Gól vstřelen po 73 minutách
Gól vstřelil po 19 minutách
Gól vstřelen po 20 minutách
( 4 - 0 ) Diváci: 1498

Zpráva
  Divize 1, dny 30 až 32 (březen)
Den 30 Stadion Rennes UC 2 - 0 RC objektiv Stade de la route de Lorient , Rennes

Divize 1, dny 35 až 38 (květen)
Den 35 Stadion Rennes UC 2 - 2 Le Havre AC Stade de la route de Lorient , Rennes

Zpráva
Den 36 USA Valenciennes-Anzin 30 Stadion Rennes UC Stadion Nungesser , Valenciennes
Neděle 8 May 1960
Carrie Max Gól vstřelen po 23 minutách23 th
Jean-Claude Piumi Gól vstřelen po 83 minutách83 th
Jean-Claude Baulu Gól vstřelen po 85 minutách85 th
( 1 - 0 ) Diváci: 3 962

Zpráva
Den 37 Stadion Rennes UC 2 - 3 Francouzský stadion Stade de la route de Lorient , Rennes

Francouzský pohár Třicáté druhé kolo
1/32 finále Stadion Rennes UC 4 - 0 CA Montreuil Stade de la Faisanderie , Fontainebleau
Neděle 24. ledna 1960
Stanislas Dombeck pondělí Ossey ThéoGól vstřelen
Gól vstřelen Gól vstřelen
Gól vstřelen
  16. kolo
1/16 finále Stadion Rennes UC 2 - 1 AS Hautmont Stadion osvobození , Boulogne-sur-Mer
Neděle 14. února 1960
Pondělí Ossey Stanislas DombeckGól vstřelen
? Gól vstřelen
  16. kolo
1/8 finále Stadion Rennes UC 1 - 2 AS Saint-Etienne Stadion Pépinière , Poitiers
Neděle 6. března 1960
Theo Gól vstřelen ? ?Gól vstřelen
Třetí kolo Stadion Rennes UC 2–3 ráno Francouzský stadion Stade de la route de Lorient , Rennes
Neděle 3. dubna 1960
Guy Hernas Giovanni PellegriniGól vstřelen
? ? ?Gól vstřelen

Zpráva o soutěži

Soutěž Konečný vítěz Začíná na tahu Místo nebo závěrečné kolo První schůzka Poslední schůzka Číslo
Divize 1 Stadion v Remeši 1 st  den 15. th 16. srpna 1959 29. května 1960 38
Francouzský pohár AS Monako 1/32 finále 1/8 finále 24. ledna 1960 6. března 1960 3
Charles Drago Cup RC objektiv 3 th  kolo 3 th  kolo 3. dubna 1960 3. dubna 1960 1

Celkový Domov Mimo
Zápasy Body PROTI NE D BP před naším letopočtem Rozdíl. PROTI NE D BP před naším letopočtem Rozdíl. PROTI NE D BP před naším letopočtem Rozdíl.
38 33 13 7 18 47 59 -12 7 4 8 29 26 +3 6 3 10 18 33 -15

Výsledky za den
Den 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38
Přízemní E D E D E E D E D D E D E D E D E D E D E D E D E D E D E D E D E D D E D E
Výsledek PROTI D PROTI D D D PROTI PROTI D D NE D PROTI D D PROTI D NE D D NE PROTI PROTI NE D NE D PROTI D PROTI PROTI PROTI D PROTI NE D D NE
Body 2 2 4 4 4 4 6 8 8 8 9 9 11 11 11 13 13 14 14 14 15 17 19 20 20 21 21 23 23 25 27 29 29 31 32 32 32 33
Náměstí 5 10 8 10 13 15 14 9 12 13 13 16 14 16 17 15 15 15 16 16 16 16 13 13 15 15 16 15 16 15 13 13 14 13 14 14 15 15

Zdroj: Seznam schůzek
Pole  : D = Domů; E = exteriér. Výsledek : D = porážka; N = žádný; V = Vítězství.

Reference

1. „Přiblížit Antoina Cuissarda“, FCLorient.net
  2. Claude Loire, Le Stade Rennes, vlajková loď bretonského fotbalu 1901-1991 , Éditions Apogée, 1994, s. 294
  3. V letech 19581960 byla většina afrických zemí, které byly dříve součástí Francouzské koloniální říše, seskupena do francouzského společenství . Přechodný stav při čekání na jejich nezávislost v průběhu roku 1960.
  4. Mahi Khennaneovo křestní jméno bylo vždy používáno pro jeho označení během jeho fotbalové kariéry, spíše než jeho příjmení
  5. Stade Rennes již nemá platného brankáře pro dva zápasy divize 1, Niclause, volný a poté přítomný v Rennes, byl najat na konci sezóny