Nejlepší útočník Jonathan Kodjia, 9 Gól vstřelen

Dresy

Sada levé paže lineonwhite.png Tělo soupravy.png Sada pravého ramene lineonwhite.png Kit shorts.png Kit ponožky.png Domov Kit levé rameno.png Tělo soupravy.png Sada pravá paže.png Kit shorts.png Kit ponožky.png Mimo Stavebnice levé rameno redborder.png Body kit bluesides.png Sada pravého ramene redborder.png Kit shorts.png Kit ponožky.png jiný

Chronologie

2012-2013 sezóna Amiens SC je sportovní sezóna ofČervenec 2012 na červen 2013z Amiens , klub z fotbalu profesionální francouzský založená v Amiens .

Toto období vidělo klub pohyb ve třech soutěžích: The Championship of France National , třetí úroveň francouzského fotbalu po svém sestupu z této divize po jeho 20 th  místo skončit v Ligue 2 v průběhu minulé sezony se Cup ve Francii začíná na 5 th  kolo a League Cup , který začíná 1. st  kolo.

Předsezónní

Během minulé sezony , Amiens SC skončil v 20 th a poslední místo v Ligue 2 , a byl proto zařazen k národnostním , třetí úroveň francouzského fotbalu , pro sezónu 2012-2013. Klub byl oficiálně zařazen k národnostním na konci 34 -tého  dne v April 27 , 2012. Bernard Joannin, prezident Amiens SC, oznamuje, že Ludovic Batelli již nebude trenérem týmu pro sezónu 2012-2013, a uvádí jméno nového trenéra.11. května 2012večer v 37 -tého  dne. Toto je Francis De Taddeo , který dříve trénoval FC Metz .

Tým Amiens SC pokračuje v tréninku 25. června, za přítomnosti prvních dvou rekrutů týmu, Romain Beynié a Jonathan Lacourt . Francis De Taddeo v tomto smyslu prohlašuje, že skupina je dokončena na 80–85%. Neděle 1 st červenec týmu opustí stáž předsezonní Vittel po dobu jednoho týdne. Tento kurz je podle slov Francise De Taddeo založen na zlepšení fyziologických vlastností a taktického chování. Na konci této stáže Amiens SC v prvním předsezónním přátelském zápase prohrál 1 gól s 0 proti US Raon l'Étape , klubu CFA . Vítězný gól je vstřelen z pokutového kopu po ruce v pokutovém území záložníka Amiens Gregoryho Poiriera. Amiens SC následně hrál další tři přátelské zápasy proti národním klubům. Nejprve proti US Orléans zvítězilo ASC 4: 0, o týden později remizovalo 0: 0 proti US Quevilly . Ve svém posledním přátelském zápase zvítězila Amiens SC na stadionu Licorne proti Paris FC o 7 gólů na 0. Amiens SC proto ukončila přátelská utkání bilancí dvou vítězství, remízy a porážky, a to u jedenácti vstřelených gólů za jediný připustil.

Amiens SC předsezónní přátelské zápasy
Datováno Umístění Tým 1 Skóre Tým 2 Zapisovatelé Amiens SC
So 07/07/12 Vittel Amiens SC 0-1 USA Raon l'Étape (CFA)
Pá 13. 7. 2012 Camone Amiens SC 4-0 USA Orleans (N) Gól vstřelenJonathan Lacourt Jonathan Kodjia Loïc Puyo Gól vstřelen Gól vstřelenGól vstřelen
Pá 20. 7. 12 Neutchâtel Amiens SC 0-0 USA Quevilly (N)
Pá 27. 7. 2012 Amiens Amiens SC 7-0 Paris FC (N) Gól vstřelil po 21 minutách21 e Gól vstřelil po 51 minutách 51 e Gól vstřelen po 64 minutách 64 e J. KodjiaGól vstřelen po 23 minutách 23 e BeyniéGól vstřelil po 71 minutách 71 e RaynierGól vstřelen po 75 minutách 75 e BazileGól vstřelil po 84 minutách 84 e M'Changama

Po profesionální stránce klub zaznamenává příchod pěti hráčů před zahájením šampionátu na dvanáct odjezdů. Technická podpora týmu je oproti minulému roku zcela změněna. Francis De Taddeo je jmenován trenérem týmu a nahradil tak Ludovica Batelliho, který působil tři sezóny. Předtím trénoval FC Metz a v roce 2007 se stal mistrem francouzské Ligue 2 . De Taddeo byl vybrán jako asistent trenéra Stéphane Léoni , právě odešel do důchodu profesionální hráč z lucemburského klubu FC Differdange . Léoni byl trénován De Taddeem v FC Metz a je také francouzským šampionem Ligue 2 v roce 2007. Jean-Marc Sibille je jmenován trenérem brankářů týden před začátkem šampionátu. Prošel v roce 2 nd  dělení AS Beauvais a ES Wasquehal , Sibille byl bez klubu po dobu dvou let.

Hráči a technická podpora

Efektivní

Zdroj: amiensfootball.com

V následující tabulce jsou uvedeny všichni hráči, kteří během sezóny uzavřeli profesionální smlouvu, včetně hráčů z tréninkového střediska, kteří během sezóny podepsali smlouvu.

Převody

Letní přestupové okno
Příjmení Pošta Postavení Původ Příjmení Pošta Postavení Destinace
Mezi  Příjezdy Nahrazeno Odlety
Romain Beynié Střední Převod Luzenac AP (N) Karim Meliani Střední Převod Červená hvězda (N)
Jonathan Kodjia Útočník Připraven Stadion v Remeši (L1) Paul Delecroix Strážce Konečný převod Chamois niortais (L2)
Jonathan Lacourt Střední Převod LB Chateauroux (L2) Dimitri Mohamed Střední Převod Mouscron (D2)
Franck L'Hostis Strážce Převod AS Monako (L2) Landry Bonnefoi Strážce Konec smlouvy SC Bastia (L1)
Oumar Pouye Střední Převod FC Metz (N) Ousseynou Cisse Obránce Konec smlouvy Dijon FCO (L2)
Flavien Belson Obránce Převod USA ponory Alexandre durimel Obránce Konec smlouvy
Dieylani padají Útočník Převod AJ Auxerre (L1) Manasseh Enza-Yamissi Obránce Konec smlouvy FC Petrolul Ploiești (D1)
Benjamin Morel Střední Konec smlouvy Clermont Foot (L2) Abdellah Kharbouchi Střední Konec smlouvy
Jonas Martin Střední Vrácení půjčky Montpellier HSC (L1)
Belkacem Zobiri Střední Konec smlouvy
Lamine Djaballah Útočník Konec smlouvy USA Forézienne (CFA 2)
Rafik Saïfi Útočník Konec smlouvy Sportovní ústup
Uros Djeric Útočník Porušení smlouvy
Yoann Touzghar Útočník Připraven RC objektiv (L2)

D2: Divize 2

Prvním hráčem přijatým Amiens SC pro tuto sezónu je Romain Beynié . Pochází z Luzenac AP a podepisuje se na dvě sezóny. Beynié byla trénována na Olympique Lyonnais - kde hrál zápas Ligy mistrů - a také se zúčastnila mládežnických týmů francouzského týmu . The22. června, útočící záložník Jonathan Lacourt podepisuje smlouvu na jeden rok plus dva roky v případě vstupu do Ligue 2. V posledních třech sezónách odehrál pouze tři zápasy po dvojité zlomenině holenní a lýtkové kosti. The27. června, klub oznamuje zapůjčení Jonathana Kodjie Stade de Reims . Tento útočník byl již v minulé sezóně zapůjčen AS Cherbourg . V šestnácti zápasech vstřelil tři góly. Čtvrtým hráčem, kterého klub přijal, je brankář Franck L'Hostis. Podepisuje z AS Monaco , kde hrál v rezervním týmu . Hráč byl v předchozí sezóně zapůjčen FC Martigues a odehrál dvacet devět zápasů. Posledním hráčem, který se do klubu připojil před začátkem šampionátu, je záložník Oumar Pouye z FC Metz . Během své kariéry s Évian TGFC již zažil dvě stoupání . Po čtyřech dnech Amiens SC formalizuje příjezd do klubu obránce Flavien Belson . The4. září 2012, poslední den letního přestupového období, útočník Dieylani Fall podepisuje s klubem na období dvou sezón plus jednu jako opci, pokud se Amiens SC na konci této sezóny přestěhuje do Ligue 2. Tito poslední dva rekruti přestupového okna již byli na příkaz trenéra Francise De Taddea, respektive ve výcvikových střediscích FC Metz a AJ Auxerre . Poslední hráč vstoupit do klubu je záložník Benjamin Morel , který podepsal smlouvu na předvečer 7 -tého  dne.

Na úvodní straně se Amiens SC odděluje od dvanácti hráčů. Mezi nimi je několik významných hráčů z minulé sezóny, například brankář Landry Bonnefoi , který byl na konci své smlouvy a připojil se k SC Bastia , útočník Rafik Saïfi , který odchází ze sportu, ale také Belkacem Zobiri , Lamine Djaballah a Abdellah Kharbouchi , kteří dokonce se ocitne nezaměstnaný. Kromě toho klub prodává Dimitriho Mohameda, trénovaného v klubu, belgickému klubu Royal Mouscron-Péruwelz , Ousseynou Cissé, který podepisuje tříletou smlouvu v Dijon FCO , a Manassé Enza-Yamissi , který podepisuje tříletou smlouvu. na klubové první rumunské divize z FC Petrolul Ploiesti . Na druhou stranu se Jonas Martin vrací z hostování do Montpellier HSC , francouzského šampiona 2012 , a brankář trénovaný v klubu Paul Delecroix je definitivně převeden do Chamois niortais . Karim Meliani a Alexandre Durimel, kteří byli v minulé sezóně málo využívaní, nejsou v pracovní síle udrženi. Meliani se odrazí zpět na červenou hvězdu . The20. srpna, útočník Yoann Touzghar je zapůjčen do RC Lens v Ligue 2. Půjčka přichází po třetím dni National poté, co Touzghar vstřelil vítězný gól proti FC Rouen.

Zimní přestupové okno
Romain Ciaravino Střední Převod Stadion Laval (L2) Jean-Charles Cirilli Obránce Porušení smlouvy
Papež M'Bow Střední Připraven Marseille olympijské hry (L1) Benjamin Morel Střední Porušení smlouvy

Soutěže

Národní mistrovství

Zdroj: fff.fr

J. Datováno Cla. Domácí tým Skóre Venkovní tým Zapisovatelé Amiens SC Stuha
1 st Pá 8. 3. 2012, 20:00 12 Amiens SC 1-1 SR Colmar Gól vstřelen po 46 minutách46 th Oumar Pouye FFF TV
2. místo Pá 10. 8. 2012, 20:00 16 Červená Hvězda 1-0 Amiens SC -
3. kolo Pá 17. 8. 2012, 20:00 5 Amiens SC 1-0 FC Rouen Gól vstřelil po 84 minutách84 e Yoann Touzghar FFF TV
4. ročník Pá 24. 8. 2012, 20:00 4 Paris FC 2-3 Amiens SC Gól vstřelen po 6 minutách6 th Jonathan LacourtGól vstřelen po 11 minutách 11 th Jonathanem KodjiaGól vstřelen po 35 minutách 35 th Thomas Mienniel -
5. th Pá 31. 8. 2012, 20:00 3 Amiens SC 3-0 CA Bastia Gól vstřelen po 56 minutách56 th Jonathan KodjiaGól vstřelen po 60 minutách 60 th Jonathanem LacourtGól vstřelil po 69 minutách 69 th Jonathan Lacourt -
6. th Pá 9. 7. 2012, 20:00 3 USA Orleans 0-2 Amiens SC Gól vstřelil po 29 minutách29 th Romain BeyniéGól vstřelil po 62 minutách 62 th Jonathan Kodjia -
7. th Pá 14. 9. 2012, 20:00 3 Amiens SC 1-1 AS Cherbourg Gól vstřelen po 38 minutách38 th Mohamed M'Changama -
8. th Út 18. 9. 2012, 20:00 5 USA Boulogne 1-1 Amiens SC Gól vstřelil po 68 minutách68 th ( pero. ) Oumar Pouye -
9. ročník Pá 21. 9. 2012, 20:00 6 Amiens SC 0-1 OC ventily -
10. tis Pá 29. 9. 2012, 20:30 7 FC Metz 3-1 Amiens SC Gól vstřelen po 79 minutách79 e ( Pen. ) OUMAR POUYE FFF TV , Mirabelle TV
11. th Pá 10. 5. 2012, 20:00 9 Amiens SC 0-1 Luzenac AP -
12. tis Pá 19. 10. 2012, 19:00 8 USA Quevilly 0-0 Amiens SC -
13. ročník Pá 11. 2. 2012, 20:00 12 Amiens SC 1-4 USA Creteil Gól vstřelil po 41 minutách41 th Jonathan Kodjia FFF TV
14. ročník so 10/11/12, 15:00 13 ES Uzès 1-1 Amiens SC Gól vstřelen po 22 minutách22 nd Jonathan Kodjia -
15. th Pá 23. 11. 2012, 20:00 11 Amiens SC 3-1 SAS Épinal Gól vstřelen po 8 minutách8 e Hervé BazileGól vstřelil po 43 minutách 43 e Loïc PuyoGól vstřelil po 74 minutách 74 e Hervé Bazile -
16 th so 1. 12. 2012, 19:00 12 Fréjus-Saint-Raphaël 2-0 Amiens SC -
17 th Pá 14.12.12, 20:00 9 Amiens SC 3-0 Poiré-sur-Vie Gól vstřelen po 16 minutách16 th Loïc PuyoGól vstřelil po 74 minutách 74 th Herve BazileGól vstřelil po 89 minutách 89 th Jonathan Kodjia -
18 th Pá 21. 12. 2012, 20:00 9 Amiens SC 1-1 USJA Carquefou Gól vstřelen po 70 minutách70 th Jonathan Kodjia
19. th Pá 1. 11. 2013, 19:30 7 FC Bourg-Peronnas 0-2 Amiens SC Gól vstřelil po 36 minutách36 th Loïc PuyoGól vstřelen po 47 minutách 47 th Thomas Mienniel
20. tis Pá 18. 1. 2013 8 Amiens SC odloženo Červená Hvězda
21. th So 26. 1. 2013 8 FC Rouen odloženo Amiens SC
22 nd Pá 2. 1. 2013, 20:00 6 Amiens SC 3-2 Paris FC Gól vstřelen po 8 minutách8 e ( pen. ) Hervé BazileGól vstřelen po 12 minutách 12 th Hervé LybohyGól vstřelen po 86 minutách 86 th Jonathan Kodjia
20. tis Út 02/05/13, 20:00 5 Amiens SC 1-0 Červená Hvězda Gól vstřelil po 18 minutách18 th Oumar POUYE
23 rd So 9. 2. 2013, 18:00 7 CA Bastia 1-0 Amiens SC
24 th Pá 15. 2. 2013, 20:00 5 Amiens SC 3-0 USA Orleans Gól vstřelen po 58 minutách58 th Oumar PouyeGól vstřelen po 78 minutách 78 th ( pero. ) Oumar PouyeGól vstřelen po 90 + 1 minutě 90 + 1 e Jonathan Kodjia
25. tis Pá 22. 2. 2013, 20:00 5 AS Cherbourg 0-3 Amiens SC Gól vstřelil po 43 minutách43 th Romain CiaravinoGól vstřelen po 49 minutách 49 th Jonathanem LacourtGól vstřelen po 90 minutách 90 th Kevin Koubemba
26 th Pá 3. 1. 2013, 20:00 6 Amiens SC 0-2 USA Boulogne
27 th Pá 3. 8. 2013, 20:00 7 OC ventily 1-1 Amiens SC Gól vstřelen po 52 minutách52 nd Hervé Bazile
28. th Út 19. 3. 2013, 20:00 7 Amiens SC 1-1 FC Metz Gól vstřelen po 13 minutách13 e Hervé Lybohy
29 th So 23. 3. 2013, 19:15 4 Luzenac AP 0-1 Amiens SC Gól vstřelen po 7 minutách7 e Pape M'bow
30. tis Pá 29. 3. 2013, 20:00 4 Amiens SC 1-2 USA Quevilly
31. th Pá 04/05/13, 20:00 6 USA Creteil 1-1 Amiens SC
21. th Út 04/09/13, 20:00 6 FC Rouen 1-0 Amiens SC
32 nd so 13/13/13, 20:00 8 Amiens SC 1-2 ES Uzès
33 th So 20. 4. 2013, 18.30 9 SAS Épinal 2-2 Amiens SC Gól vstřelen po 10 minutách10 th Masse MbayeGól vstřelil po 84 minutách 84 th Dieylani Fall
34. th Pá 26. 4. 2013, 20:00 10 Amiens SC 0-1 Fréjus-Saint-Raphaël
35 th so 4. 5. 2013, 18:00 9 Poiré-sur-Vie 0-1 Amiens SC Gól vstřelen po 7 minutách7 e Jonathan Lacourt
36 th So 5. 11. 2013, 20:00 9 USJA Carquefou 1-1 Amiens SC Gól vstřelil po 37 minutách37 th Jonathan Lacourt
37. ročník Pá 17. 5. 2013, 20:00 9 Amiens SC 0-0 FC Bourg-Peronnas
38 th Pá 24. 5. 2013, 20:00 9 SR Colmar 1-4 Amiens SC Gól vstřelen po 40 minutách40 th Jordan Pierre-CharlesGól vstřelen po 56 minutách 56 th Loïc PuyoGól vstřelen po 63 minutách 63 th Marvin BaudryGól vstřelen po 83 minutách 83 th Dieylano Fall
Detaily zápasu
1 st den Amiens SC 1 - 1 SR Colmar Unicorn Stadium
Amiens , Pikardie
pátek 3. srpna 2012
20:00
Oumar Pouye Gól vstřelen po 46 minutách46 th ( 0 - 1 ) Gól vstřelen po 24 minutách24 E Frederick Marks Diváci: 5 071
Rozhodčí: Stéphane Bar
Zpráva
2 th den Červená hvězda FC 1: 0 Amiens SC Stade Bauer
Saint-Ouen , Ile-de-France
pátek 10. srpna 2012
20:00
Mickaël Despois De Folleville Gól vstřelen po 47 minutách47 tis ( 0 - 0 ) Diváků: 800
20:00
Julien Delonglée 88 tisčervená karta ( 0 - 1 ) Gól vstřelen po 30 minutách30 th Romain Beynié
20:00
Mohamed M'Changama Gól vstřelen po 38 minutách38 th ( 1 - 0 ) Gól vstřelil po 51 minutách51 th Yoann Tribeau Diváci: 5 000
Rozhodčí: Stéphanie Frappart
Zpráva
8 th den USA Boulogne 1 - 1 Amiens SC Stadion osvobození
Boulogne-sur-Mer , Nord-Pas-de-Calais
úterý 18. září 2012
20:00
Chris Gadi Gól padl po 72 minutách72 e ( pen. ) ( 0 - 0 ) Gól vstřelil po 68 minutách68 th ( pero. ) Oumar Pouye Diváci: 4311
Bouna Sarr Gól vstřelen po 8 minutách8 e
Diafra Sakho Gól vstřelen po 90 + 1 minutě90 + 1 e ( pen. )
20:00
Jonathan Kodjia Gól vstřelil po 41 minutách41 th ( 1 - 0 ) Gól vstřelen po 48 minutách48 e Danilson da Cruz
15:00
Samir Benmeziane Gól vstřelil po 42 minutách42 nd ( pero. ) ( 1 - 1 ) Gól vstřelen po 22 minutách22 th Jonathan Kodjia
error Expression:> = operátor neočekávaný. Chyba výrazu: operátor> = neočekávaný. 88 E Chyba výrazu:> = neočekávaný operátor. červená karta Gaëtan Bourbier
Diváků: 495
Rozhodčí: Mickael Leleu
Zpráva
18 th den Amiens SC 1 - 1 USJA Carquefou Unicorn Stadium
pátek 21. prosince 2012
20:00
Jonathan Kodjia Gól vstřelen po 60 minutách60 th ( 0 - 0 ) Gól vstřelen po 57 minutách57 th Florian Martin Diváci: 5 735

Věž Datováno Domácí tým Skóre Venkovní tým Zapisovatelé Amiens SC
5 th  kolo so 13/10/12, 16:00 USA Chevrières ( PH ) 1-2 ap Amiens SC Gól vstřelen po 22 minutách22 nd Jonathan LacourtGól vstřelen po 112 minutách 112 th Oualid El Hajjam
6 th  kolo Pá 26. 10. 2012, 20:00 Amiens SC Karta 2-2 (3-5) AS Beauvais ( CFA ) Gól vstřelen po 59 minutách59 th Jonathan KodjiaGól vstřelen po 94 minutách 94 th Dieylani Fall
5 th kolo USA Chevrières 1 - 2 ap Amiens SC Terén Harley D'Ophove
Chevrières , Pikardie
sobota 13. října 2012
16:00
Anneba Gól vstřelil po 36 minutách36 th ( 1 - 1 ) Gól vstřelen po 22 minutách22 nd Jonathan Lacourt

Věž Datováno Domácí tým Skóre Venkovní tým Zapisovatelé a asistenti SC Amiens
1 st  kolo Út 7. 8. 2012, 20:00 Amiens SC 1-2 AJ Auxerre L2 Gól vstřelen po 55 minutách55 th Jonathan Lacourt
1 st kolo Amiens SC 1 - 2 AJ Auxerre Unicorn Stadium
úterý August 8 , 2012
20:00
Jonathan Lacourt Gól vstřelen po 55 minutách55 tis ( 0 - 1 ) Gól vstřelil po 29 minutách29 th Georges Mandjeck
Gól vstřelen po 48 minutách48 th Soualiho Meïté
Diváci: 2 477
Rozhodčí: Amaury Delerue
Zpráva
  souhrn

Mezi prvních dvou dnů mistrovství , Amiens SC dostává AJ Auxerre jménem 1 prvním  kole Ligovém poháru . Tým trénovaný Jean-Guyem Wallemmem hraje v Ligue 2 , což je úroveň nad Amiens. Tento zápas přichází poté, co Amiens SC připustil neuspokojivou remízu gólem všude doma proti SR Colmar . Trenér Francis De Taddeo poté prohlásil, že „[musí] být ambiciózní, ale nikoli domýšliví“ a že „je to bonus, který [nabídnou] [svým] příznivcům v naději, že jim předvedou něco lepšího než před Colmarem“. Před malým davem méně než 2 500 diváků AJ Auxerre otevřel skóre na půlhodinové hranici a poté na začátku druhé třetiny skóre zdvojnásobil. V hodinové hranici Jonathan Lacourt vítězně převezme kříž od Yoanna Touzghara a umožní svému týmu snížit skóre. Amiens SC nedokázal vyrovnat a nakonec prohrál 2 góly na 1 a byl vyřazen ze soutěže.

Statistika

Čas na hraní

Hrací čas hráčů Amiens SC ve všech soutěžích
Pošta Hráč 1 C1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 F1 12 F2 13 14 15 16 17 18 19 22 20 23 24 25 26 27 28 29 30 31 21 32 33 34 35 36 37 38
G Ruffier 90 120 120 90 90
G Hostis 90 90 90 90 90 90 90 90 90 90 90 90 90 90 90 90 90 90 90 90 90 90 90 90 90 90 90 90 90 90 90 90 90 90 90 90
D Ielsch 90 45 90 90 90 90 90 90 90 90 90 16 120 90 120 90 90 45 86 90 90 90 90 90 90 90 90 88 90 90 90 90
D Lybohy 90 90 90 90 90 90 90 90 90 90 90 120 90 120 90 90 90 90 90 90 90 90 90 90 90 90 90 90 90 37 13 90 90 90 90 90
D Miennial 90 90 90 90 90 90 90 90 90 90 90 90 120 90 120 90 90 45 90 90 90 40 90 90