FA Cup Semifinále proti Chelsea FC ( 4-2 )
EFL Cup 4 th  kolo proti Liverpoolu ( 2-1 )
Liga mistrů Skupinová fáze
Evropská liga 16 E-  finále proti KAA Gent ( 1-0 ) - ( 2-2 )
Nejlepší útočník Šampionát  : Harry Kane (29 gólů) Všechny soutěže  : Harry Kane (35 gólů)
Nejlepší kolemjdoucí Mistrovství  : Christian Eriksen (15 asistencí) Všechny soutěže  : Christian Eriksen (22 asistencí)

Dresy

Sada levé paže tottenham1617h.png Tělo stavebnice tottenham1617h.png Sada pravá ruka tottenham1617h.png Kitové šortky tottenham1617h.png Kit ponožky.png Domov Sada levé paže tottenham1617a.png Tělo stavebnice tottenham1617a.png Sada pravá ruka tottenham1617a.png Kitové šortky tottenham1617a.png Sada ponožek tottenham1617a.png Mimo Sada levé paže tottenham1617t.png Tělo stavebnice tottenham1617t.png Sada pravá ruka tottenham1617t.png Kitové šortky tottenham1617t.png Kit ponožky.png jiný

Chronologie

2016-2017 období od Tottenham Hotspur FC je 25 th  klub sezona v Premier League .

Během této sezoně, Tottenham Hotspur, který dokončil 3. ročník místo v šampionátu v minulé sezóně, podílel se na Lize mistrů pro 3. ročník čas v jeho historii. Umístěny v E skupiny společnosti AS Monaco , je Bayer Leverkusen a CSKA Moskva , v Spurs zklamat a nakonec na 3. ročníku místo ve skupině, která je způsobilá pro Europa League , kde budou odstraněny z 16 th z finále proti Belgický klub KAA La Gantoise (celkové skóre 3-2).

Nicméně, v této sezóně je významný pro Tottenham Hotspur, který má nejlepší Premier League sezóny ve své historii, skončil na 2 nd místo v konečném pořadí , což překonalo svůj bodový rekord (86). Tyto Spurs zakončit sezónu bytí nejlepší trestný čin v lize (86) a nejlepší obrana (26), a to díky své útočné kvartet impozantní sloučeniny Dele Alli (22 ligových branek), Christian Eriksen (15 asistencí) Jeho Heung-min ( 14 gólů) a Harry Kane , který s 29 góly skončil nejlepším střelcem Premier League .

V Ligovém poháru , Tottenham je rychle vylučován po prohře ve 4. ročník kulatý výhru proti Liverpool FC (2-1). V FA Cupu se však Tottenham vyšplhal do semifinále, ale podlehl Chelsea (4: 2). Son Heung-min skončil nejlepším střelcem soutěže se 6 góly a Christian Eriksen s nejlepší asistencí 6 asistencí.

Před sezónou

The 1 st 03. 2016, bylo oznámeno, že Tottenham Hotspur bude soutěžit na Mezinárodním poháru mistrů 2016 v Austrálii .

The 24. června 2016, bylo oznámeno, že Tottenham Hotspur nastoupí přátelsky proti Interu Milán v Norsku .

Mezinárodní pohár mistrů

Hodnost tým Body J PROTI Vt Dt D BP před naším letopočtem Rozdíl.
1 Juventus 4 2 1 0 1 0 3 2 +1
2 Atlético Madrid 3 1 1 0 0 0 1 0 +1
3 Melbourne Victory 2 1 0 1 0 0 1 1 0
4 Tottenham Hotspur 0 2 0 0 0 2 1 3 -2
Detaily zápasů
Mezinárodní pohár mistrů 2016 Juventus 2 - 1 Tottenham Hotspur Melbourne Cricket Ground Melbourne ( Austrálie )
úterý 26. července 2016
11:00 (místního času)
Dybala Gól vstřelen po 6 minutách6 th
Benatia Gól vstřelil po 14 minutách14 th
( 2 - 0 ) Lamela Gól vstřelil po 67 minutách67 th Diváci: 31 447
Rozhodčí: Ben Williams
Mezinárodní pohár mistrů 2016 Tottenham Hotspur 0 - 1 Atlético Madrid Melbourne Cricket Ground Melbourne ( Austrálie )
pátek 29. července 2016
( 0 - 1 ) Godín Gól vstřelen po 40 minutách40. tis Diváci: 42 107
Rozhodčí: Chris Beath

Přátelská hra

Přátelská hra Tottenham Hotspur 6 - 1 Inter Milán Ullevaal Stadion Oslo ( Norsko )
pátek 5. srpna 2016
16:00 (místního času)
Kane Gól vstřelen po 5 minutách5 e ( Pen. )
Lamela Gól vstřelen po 40 minutách40 e
alli Gól vstřelen po 52 minutách52 e
Kane Gól vstřelen po 57 minutách57 e
Janssen Gól vstřelen po 65 minutách65 e
Harrison Gól vstřelil po 77 minutách77 e
( 2 - 1 ) Perišić Gól vstřelen po 23 minutách23. th Rozhodčí : Svein Erik Edvartsen

Post-sezóna

The 8. května 2017, Tottenham Hotspur potvrdily návrat do Hongkongu k účasti na exhibičním zápase proti Kitchee SC, který uzavírá sezónu Tottenham Hotspur.

Detail hry na konci sezóny
Přátelská hra Kitchee SC 1 - 4 Tottenham Hotspur Hong Kong Stadium Hong Kong
pátek 26. května 2017
13:00 (místního času)
Lucas Gól vstřelen po 88 minutách88 tis ( 0 - 2 ) Syn Gól vstřelen po 16 minutách16 th
Janssen Gól vstřelen po 20 minutách20 th
Kane Gól vstřelil po 83 minutách83 th
Sterling Gól vstřelen po 90 + 1 minutě90 + 1 th
Diváci: 27 568
Rozhodčí: Liu Kwok Man

Převod

Příjmení Pošta Státní příslušnost Převod Odškodnění Mercato Původní destinace Divize
Mezi  Příjezdy
Victor Wanyama Záložník Keňa Převod 11 milionů EUR Letní přestupové okno Southampton fc Premier League
Vincent Janssen Útočník Holandsko Převod 17 milionů EUR Letní přestupové okno AZ Alkmaar Eredivisie
Juan Pablo Gonzalez Velasco Záložník Kolumbie Převod Volný, uvolnit Letní přestupové okno Brentford FC Mistrovství
Georges-Kévin N'Koudou Záložník Francie Převod 9,4 milionu EUR Letní přestupové okno Olympic Marseille Liga 1
Moussa Sissoko Záložník Francie Převod 30 milionů EUR Letní přestupové okno Newcastle United Mistrovství
Maximus Tainio Záložník Finsko Převod - Zimní přestupové okno HJK Helsinky Veikkausliiga
Nahrazeno Odchod
Christopher Paul Obránce Anglie Převod Volný, uvolnit Letní přestupové okno Queens Park Rangers FC Mistrovství fotbalové ligy
Emmanuel Sonupe Útočník Anglie Převod Volný, uvolnit Letní přestupové okno Northampton Town League One
Armani Daly Útočník Anglie Převod - Letní přestupové okno - -
Charlie Hayford Záložník Anglie Převod Volný, uvolnit Letní přestupové okno Sheffield Wednesday FC Mistrovství fotbalové ligy
Grantové oddělení Záložník Anglie Převod Volný, uvolnit Letní přestupové okno Ipswich Town FC Mistrovství fotbalové ligy
Alex Pritchard Záložník Anglie Převod 8 milionů EUR Letní přestupové okno Norwich City FC Premier League
Dominic míč Záložník Anglie Převod - Letní přestupové okno Rotherham se spojil Mistrovství fotbalové ligy
DeAndre Yedlin Obránce Spojené státy Převod 5 milionů EUR Letní přestupové okno Newcastle United Mistrovství
Nacer Chadli Záložník Belgie Převod 13 milionů EUR Letní přestupové okno West Bromwich Albion Premier League
Ryan Mason Záložník Anglie Převod 13 milionů EUR Letní přestupové okno Město Hull Premier League
Tom Carroll Záložník Anglie Převod 4,5 milionu EUR Zimní přestupové okno Město Swansea Premier League
Nathan Oduwa Útočník Anglie Převod - Zimní přestupové okno Olimpija Lublaň PrvaLiga
Nabil bentaleb Záložník Alžírsko Převod 16 milionů EUR Zimní přestupové okno FC Schalke 04 Bundesliga
Pau Lopez Brankář Španělsko Připraven - Letní přestupové okno RCD Espanyol LaLiga

Efektivní

Sezóna 2016-2017

Zapůjčené hráče

V následující tabulce jsou uvedeny zapůjčené hráče pro sezónu 2016-2017.

Oblečení

Výrobce: Under Amour / Hlavní sponzor: AIA

Sada levé paže tottenham1617h.png Tělo stavebnice tottenham1617h.png Sada pravá ruka tottenham1617h.png Kitové šortky tottenham1617h.png Kit ponožky.png Domov Sada levé paže tottenham1617a.png Tělo stavebnice tottenham1617a.png Sada pravá ruka tottenham1617a.png Kitové šortky tottenham1617a.png Kit ponožky.png Mimo Sada levé paže tottenham1617t.png Tělo stavebnice tottenham1617t.png Sada pravá ruka tottenham1617t.png Kitové šortky tottenham1617t.png Kit ponožky.png Alternativní

proti Liverpoolu FC ( 2 - 1 )
Skupinová fáze 16. kolo proti KAA La Gantoise ( 1 - 0 ) - ( 2 - 2 )

Vývoj pořadí a výsledků
Den 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38
Přízemní E D D E D E D E E D E D E D E D D E E D D E E D E D D D E E D D E D E D E E
Výsledek NE PROTI NE PROTI PROTI PROTI PROTI NE NE NE NE PROTI D PROTI D PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI NE NE PROTI D PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI PROTI D PROTI PROTI PROTI
Pozice 5. th 6. th 6. th 4. ročník 3. kolo 2. místo 2. místo 3. kolo 4. ročník 4. ročník 5. th 5. th 5. th 5. th 5. th 5. th 5. th 5. th 4. ročník 3. kolo 2. místo 3. kolo 2. místo 2. místo 3. kolo 2. místo 2. místo 2. místo 2. místo 2. místo 2. místo 2. místo 2. místo 2. místo 2. místo 2. místo 2. místo 2. místo

Země  : D = Domů; E = exteriér.
Výsledek  : D = porážka; N = žádný; V = Vítězství.

Mistrovské zápasy

Srpna 2016 Detaily zápasů
1 st  den Everton FC 1 - 1 Tottenham Hotspur Goodison Park , Liverpool ( Anglie )
sobota 13. srpna 2016
16:00
Barkley Gól vstřelen po 5 minutách5 th ( 1 - 0 ) Lamela Gól vstřelen po 59 minutách59 th Diváci: 34 494
Rozhodčí: Martin Atkinson
2 th  den Tottenham Hotspur 1: 0 Křišťálový palác White Hart Lane , Tottenham ( Anglie )
sobota 20. srpna 2016
16:00
Wanyama Gól vstřelen po 82 minutách82. místo Diváci: 31 447
Rozhodčí: Michael Oliver
3 th  den Tottenham Hotspur 1 - 1 Liverpool fc White Hart Lane , Tottenham ( Anglie )
sobota 27. srpna 2016
13:30
Růže Gól vstřelil po 72 minutách72 tis ( 0 - 1 ) Milner Gól vstřelil po 43 minutách43 e ( pen. ) Diváci: 31 211
Rozhodčí: Robert Madley
  Září 2016 Detaily zápasů
4 th  den Stoke City 0-4 Tottenham Hotspur Stadion Bet365 , Staffordshire ( Anglie )
sobota 10. září 2016
18:30
( 0 - 1 ) Syn Gól vstřelil po 41 minutách41 th Gól vstřelil po 56 minutách 56 th
Alli Gól vstřelen po 60 minutách60 th
Kane Gól vstřelen po 70 minutách70 th
Diváci: 27 385
Rozhodčí: Anthony Taylor
5 th  den Tottenham Hotspur 1: 0 Sunderland AFC White Hart Lane , Tottenham ( Anglie )
Neděle 18. září 2016
18:30
Kane Gól vstřelen po 59 minutách59 th Diváci: 31 251
Rozhodčí: Mike Dean
6 th  den Middlesbrough fc 1 - 2 Tottenham Hotspur Riverside Stadium , Middlesbrough ( Anglie )
sobota 24. září 2016
16:00
Gibson Gól vstřelen po 65 minutách65 tis ( 0 - 2 ) Jeho Gól vstřelen po 7 minutách7 th Gól vstřelen po 23 minutách 23 rd Diváci: 32 703
  Říjen 2016 Detaily zápasů
7 th  den Tottenham Hotspur 2 - 0 Město Manchester White Hart Lane , Tottenham ( Anglie )
Neděle 2. října 2016
18:30
Kolarov Gól vstřelen po 9 minutách9 th ( CSc )
Alli Gól vstřelil po 37 minutách37 th
( 2 - 0 ) Diváci: 31 793
Rozhodčí: Andre Marriner
8 th  den West Bromwich Albion 1 - 1 Tottenham Hotspur The Hawthorns , West Bromwich ( Anglie )
sobota 15. října 2016
16:00
Chadli Gól vstřelen po 82 minutách82. místo ( 0 - 1 ) Alli Gól vstřelil po 37 minutách37 th Diváci: 24 263
Rozhodčí: Kevin Friend
9 th  den AFC Bournemouth 0 - 0 Tottenham Hotspur Dean Court , Bournemouth ( Anglie )
sobota 22. října 2016
16:00
Diváci: 11 201
Rozhodčí: Craig Pawson
10 th  den Tottenham Hotspur 1 - 1 Město Leicester White Hart Lane , Tottenham ( Anglie )
sobota 29. října 2016
16:00
Janssen Gól vstřelen po 44 minutách44 th ( pen. ) ( 1 - 0 ) Musa Gól vstřelen po 48 minutách48 th Diváci: 31 861
  Listopad 2016 Detaily zápasů
11 th  den Arsenal FC 1 - 1 Tottenham Hotspur Emirates Stadium , Londýn ( Anglie )
Neděle 6. listopadu 2016
13:00
Wimmer Gól vstřelen po 42 minutách42 e ( csc ) ( 1 - 0 ) Kane Gól vstřelil po 51 minutách51 e ( pen. ) Diváci: 60 039
Rozhodčí: Mark Clattenburg
12 th  den Tottenham Hotspur 3 - 2 West Ham United White Hart Lane , Tottenham ( Anglie )
sobota 19. listopadu 2016
16:00
Mrknutí Gól vstřelil po 51 minutách51 e
Kane Gól vstřelen po 89 minutách89 e Gól vstřelen po 90 + 1 minutě 90 + 1 e ( pen. )
( 0 - 1 ) Antonio Gól vstřelen po 24 minutách24 th
LANZINI Gól vstřelil po 68 minutách68 th ( pero. )
Diváci: 31 861
13 th  den Chelsea fc 2 - 1 Tottenham Hotspur Stamford Bridge , Londýn ( Anglie )
sobota 26. listopadu 2016
18:30
Pedro Gól vstřelen po 45 minutách45 th
Mojžíše Gól vstřelil po 51 minutách51 th
( 1 - 0 ) Eriksen Gól vstřelen po 11 minutách11. th Diváci: 41 513
  Prosinec 2016 Detaily zápasů
14 th  den Tottenham Hotspur 5 - 0 Město Swansea White Hart Lane , Tottenham ( Anglie )
( 2 - 0 ) Diváci: 31 663
15 th  den Manchester United 1: 0 Tottenham Hotspur Old Trafford , Manchester ( Anglie )
Neděle 11. prosince 2016
15:15
Mkhitaryan Gól vstřelil po 29 minutách29. th ( 1 - 0 ) Diváci: 75 271
16 th  den Tottenham Hotspur 30 Město Hull White Hart Lane , Tottenham ( Anglie )
středa 14. prosince 2016
20:00
Eriksen Gól vstřelil po 14 minutách14 e
Gól vstřelen po 63 minutách 63 e
Wanyama Gól vstřelen po 73 minutách73 e
( 1 - 0 ) Diváci: 31 347
17 th  den Tottenham Hotspur 2 - 1 Burnley FC White Hart Lane , Tottenham ( Anglie )
Neděle 18. prosince 2016
16:00
Alli Gól vstřelil po 27 minutách27 th
Rose Gól vstřelil po 71 minutách71 th
( 1 - 1 ) Barnes Gól vstřelen po 21 minutách21 st Diváci: 31 467
18 th  den Southampton fc 1 - 4 Tottenham Hotspur St Mary's Stadium , Southampton ( Anglie )
pondělí 28. prosince 2016
19:45
Van Dijk Gól vstřelen po 2 minutách2. místo ( 1 - 1 ) Alli Gól vstřelil po 19 minutách19 th
Kane Gól vstřelen po 52 minutách52 nd
Son Gól vstřelen po 85 minutách85 th
alli Gól vstřelen po 87 minutách87 th
Diváci: 31 853
  Ledna 2017 Detaily zápasů
19 th  den Watford fc 1 - 4 Tottenham Hotspur Stadion Vicarage Road , Watford ( Anglie )
Neděle 1. st January je 2017
13:30
Kábul Gól vstřelen po 90 + 1 minutě90 + 1 st ( 0 - 3 ) Kane Gól vstřelil po 27 minutách27 e
Gól vstřelen po 33 minutách 33 e
alli Gól vstřelil po 41 minutách41 e
Gól vstřelen po 46 minutách 46 e
Diváci: 20 882
20 th  den Tottenham Hotspur 2 - 0 Chelsea fc White Hart Lane , Tottenham ( Anglie )
středa 4. ledna 2017
20:00
Alli Gól vstřelen po 45 + 1 minutě45 + 1 e
Gól vstřelen po 54 minutách 54 e
( 1 - 0 ) Diváci: 31 491
21 th  den Tottenham Hotspur 4 - 0 West Bromwich Albion White Hart Lane , Tottenham ( Anglie )
sobota 14. ledna 2017
12:30
Kane Gól vstřelen po 12 minutách12 e
McAuley Gól vstřelen po 26 minutách26 e ( csc )
Kane Gól vstřelil po 77 minutách77 e
Gól vstřelen po 82 minutách 82 e
( 2 - 0 ) Diváci: 31 613
22 th  den Město Manchester 2 - 2 Tottenham Hotspur Etihad Stadium , Manchester ( Anglie )
Diváci: 54 402
23 th  den Sunderland AFC 0 - 0 Tottenham Hotspur Stadion světla , Sunderland ( Anglie )
úterý 31. ledna 2017
19:45
Diváci: 40 058
Rozhodčí: Lee Mason
  Února 2017 Detaily zápasů
24 th  den Tottenham Hotspur 1: 0 Middlesbrough fc White Hart Lane , Tottenham ( Anglie )
sobota 4. února 2017
17:30
Kane Gól vstřelen po 58 minutách58 th ( pen. ) Diváci: 31 949
25 th  den Liverpool fc 2 - 0 Tottenham Hotspur Anfield , Liverpool ( Anglie )
sobota 11. února 2017
17:30
Mané Gól vstřelen po 16 minutách16 th
Gól vstřelil po 18 minutách 18 th
( 2 - 0 ) Diváci: 53 159
26 th  den Tottenham Hotspur 4 - 0 Stoke City White Hart Lane , Tottenham ( Anglie )
  Březen 2017 Detaily zápasů
27 th  den Tottenham Hotspur 3 - 2 Everton FC White Hart Lane , Tottenham ( Anglie )
Diváci: 31 962
28 th  den Tottenham Hotspur 2 - 1 Southampton fc White Hart Lane , Tottenham ( Anglie )
Neděle 19. března 2017
14:15
alli Gól vstřelen po 33 minutách33 e ( Pen. )
( 2 - 0 ) Ward-Prowse Gól vstřelen po 52 minutách52 nd Diváci: 31 697
  Dubna 2017 Detaily zápasů
29 th  den Burnley FC 0 - 2 Tottenham Hotspur Turf Moor , Burnley ( Anglie )
sobota 1 st April je 2017
15:00
( 0 - 0 ) Dier Gól vstřelil po 66 minutách66 th
Diváci: 21 684
Rozhodčí: Stuart Attwell
30 th  den Město Swansea 1 - 3 Tottenham Hotspur Liberty Stadium , Swansea ( Anglie )
středa 5. dubna 2017
19:45
Routledge Gól vstřelen po 11 minutách11. th ( 1 - 0 ) Alli Gól vstřelen po 88 minutách88 e
Son Gól vstřelen po 90 + 1 minutě90 + 1 e
Eriksen Gól vstřelen po 90 + 4 minutách90 + 4 e
Diváci: 20 855
31 th  den Tottenham Hotspur 4 - 0 Watford fc White Hart Lane , Tottenham ( Anglie )
sobota 8. dubna 2017
12:30
Alli Gól vstřelen po 33 minutách33 e
Dier Gól vstřelen po 39 minutách39 e
Son Gól vstřelen po 44 minutách44 e
( 3 - 0 ) Diváci: 31 706
32 th  den Tottenham Hotspur 4 - 0 AFC Bournemouth White Hart Lane , Tottenham ( Anglie )
( 2 - 0 ) Diváci: 31 943
33 th  den Křišťálový palác 0 - 1 Tottenham Hotspur Selhurst Park , South Norwood ( Anglie )
středa April 26 , je 2017
20:00
( 0 - 0 ) Eriksen Gól vstřelen po 78 minutách78 th Diváci: 25 596
34 th  den Tottenham Hotspur 2 - 0 Arsenal FC White Hart Lane , Tottenham ( Anglie )
Neděle April 30 , je 2017
16:30
Alli Gól vstřelen po 55 minutách55 th
Kane Gól vstřelen po 58 minutách58 th ( pen. )
( 0 - 0 ) Diváci: 31 811
  Květen 2017 Detaily zápasů
35 th  den West Ham United 1: 0 Tottenham Hotspur London Olympic Stadium , Stratford, ( Anglie )
pátek May 5 , je 2017
20:00
Lanzini Gól vstřelen po 65 minutách65 tis Diváci: 56 992
36 th  den Tottenham Hotspur 2 - 1 Manchester United White Hart Lane , Tottenham ( Anglie )
Neděle 14. května 2017
16:30
Wanyama Gól vstřelen po 6 minutách6 th
Kane Gól vstřelen po 49 minutách49 th
( 1 - 0 ) Rooney Gól vstřelil po 71 minutách71 e Diváci: 56 992
37 th  den Město Leicester 1 - 6 Tottenham Hotspur King Power Stadium , Leicester ( Anglie )
Čtvrtek 18. května 2017
19:45
Chilwell Gól vstřelen po 59 minutách59 th ( 0 - 2 ) Kane Gól vstřelen po 25 minutách25 e
Gól vstřelen po 88 minutách 88 e
Heung-min Gól vstřelil po 36 minutách36 e
Gól vstřelen po 70 minutách 70 e
Diváci: 31 351
38 th  den Hull City AFC 1 - 7 Tottenham Hotspur Stadion KCOM , Kingston-upon-Hull ( Anglie )
Neděle 21. dubna 2017
15:00
Clucas Gól vstřelil po 66 minutách66 th ( 0 - 3 ) Kane Gól vstřelen po 11 minutách11 th

Ligueův pohár Detaily zápasů
2 nd Round Tottenham Hotspur 5 - 0 Gillingham FC White Hart Lane , Tottenham ( Anglie )
středa 21. září 2016
20:30
Eriksen Gól vstřelen po 31 minutách31 e
Gól vstřelen po 48 minutách 48 e
Janssen Gól vstřelil po 51 minutách51 e ( Pen. )
Onomah Gól vstřelen po 65 minutách65 e
Lamela Gól vstřelil po 68 minutách68 e
( 1 - 0 ) Diváci: 26 244
Rozhodčí: David Coote
3 e Tour Liverpool fc 2 - 1 Tottenham Hotspur Anfield , Liverpool ( Anglie )
úterý 25. října 2016
19:45
Sturridge Gól vstřelen po 9 minutách9 e
Gól vstřelen po 64 minutách 64 e
( 1 - 0 ) Janssen Gól vstřelil po 76 minutách76 th ( pen. ) Diváci: 53 051
  Anglický pohár Detaily zápasů
3 e Tour Tottenham Hotspur 2 - 0 Aston Villa White Hart Lane , Tottenham ( Anglie )
Neděle 8. ledna 2017
16:00
Davies Gól vstřelil po 71 minutách71 th
The Gól vstřelil po 80 minutách80 th
Diváci: 31 182
4. ročník Tour Tottenham Hotspur 4 - 3 Wycombe Wanderers White Hart Lane , Tottenham ( Anglie )
sobota 28. ledna 2017
15:00
Syn Gól vstřelen po 60 minutách60 th
Janssen Gól vstřelen po 64 minutách64 th ( pero. )
Alli Gól vstřelen po 89 minutách89 th
Syn Gól vstřelen po 90 + 7 minutách90 + 7 th
( 0 - 2 ) Hayes Gól vstřelen po 23 minutách23 e
Gól vstřelil po 36 minutách 36 e ( Pen. )
Thompson Gól vstřelil po 83 minutách83 e
Diváci: 31 440
Rozhodčí: Roger East
Osmé finále Fulham fc 0-3 Tottenham Hotspur Craven Cottage , Fulham ( Anglie )
středa 19. února 2017
14:00
( 0 - 1 ) Kane Gól vstřelen po 16 minutách16 e
Gól vstřelil po 51 minutách 51 e
Gól vstřelen po 73 minutách 73 r
Diváci: 22 557
Čtvrtfinále Tottenham Hotspur 6 - 0 Millwall FC White Hart Lane , Tottenham , Londýn
Willian Gól vstřelen po 5 minutách5 e
Gól vstřelil po 43 minutách 43 e ( Pen. )
Hazard Gól vstřelen po 75 minutách75 e
Matić Gól vstřelil po 80 minutách80 e
( 2 - 1 ) Kane Gól vstřelil po 18 minutách18 th
Alli Gól vstřelen po 52 minutách52 nd
Diváci: 86 355
  Liga mistrů Skupinová fáze Hodnocení
Hodnost tým Body J G NE P Bp Před naším letopočtem Rozdíl Výsledky (▼ dom., ► ext.)
1 AS Monako 11 6 3 2 1 9 7 +2 AS Monako 1-1 2-1 3-0
2 Bayer Leverkusen 10 6 2 4 0 8 4 +4 Bayer Leverkusen 3-0 0-0 2-2
3 Tottenham Hotspur 7 6 2 1 3 6 6 0 Tottenham Hotspur 1-2 0-1 3-1
4 CSKA Moskva 3 6 0 3 3 5 11 -6 CSKA Moskva 1-1 1-1 0-1
1 st Match Tottenham Hotspur 1 - 2 AS Monako Stadion Wembley , Londýn ( Anglie )
středa 14. září 2016
19:45
Alderweireld Gól vstřelen po 45 minutách45 tis ( 1 - 2 ) Silva Gól vstřelen po 15 minutách15 e
Lemar Gól vstřelen po 31 minutách31 e
Diváci: 85 011
Rozhodčí: Gianluca Rocchi
2 nd Match CSKA Moskva 0 - 1 Tottenham Hotspur Arena CSKA , Moskva ( Rusko )
úterý 27. září 2016
19:45
Jeho Gól vstřelil po 71 minutách71 th Diváci: 26 153
Rozhodčí: Antonio Mateu Lahoz
3 E Match Bayer Leverkusen 0 - 0 Tottenham Hotspur BayArena , Leverkusen ( Německo
úterý 18. října 2016
19:45
Diváci: 28 887
Rozhodčí: Cüneyt Çakır
4 th Match Tottenham Hotspur 0 - 1 Bayer Leverkusen Stadion Wembley , Londýn ( Anglie )
středa 2. listopadu 2016
19:45
Kampl Gól vstřelen po 65 minutách65 th Diváci: 85 512
Rozhodčí: Jonas Eriksson
5 th Match AS Monako 2 - 1 Tottenham Hotspur Stadion Louis II , Monako ( Francie )
úterý 22. listopadu 2016
19:45
Sidibé Gól vstřelen po 48 minutách48 e
Lemar Gól vstřelen po 53 minutách53 e
Kane Gól vstřelen po 52 minutách52 e ( pen. ) Diváci: 13 100
Rozhodčí: Björn Kuipers
6 th Match Tottenham Hotspur 3 - 1 CSKA Moskva Stadion Wembley , Londýn ( Anglie )
středa 7. prosince 2016
19:45
Alli Gól vstřelen po 38 minutách38 e
Kane Gól vstřelen po 45 + 1 minutě45 + 1 e
Akinfeev Gól vstřelen po 78 minutách78 e ( csc )
( 2 - 1 ) Dzagoev Gól vstřelen po 33 minutách33 th Diváci: 62 034
Rozhodčí: Nicola Rizzoli
  Evropská liga Závěrečná fáze Šestnácté finále Detaily zápasů
První noha KAA La Gantoise 1: 0 Tottenham Hotspur Ghelamco Arena , Gent ( Belgie )
Čtvrtek 16. února 2017
18:00
Perbet Gól vstřelen po 59 minutách59 th ( 0 - 0 ) Diváci: 19 267
Rozhodčí: Benoît Bastien
Vrátit shodu Tottenham Hotspur 2 - 2
( 2 - 3 )
KAA La Gantoise Stadion Wembley , Londýn ( Anglie )

Střelci

Zahrnuje pouze oficiální zápasy. Pokud je celkový gól stejný, je seznam seřazen podle čísla dresu.
R Ne. Nat Hráč Pozice Premier League FA Cup EFL Cup Liga mistrů Evropská liga Celkový