11 th obřad Satellite Awards
11 th ceremoniál z Satellite Awards , udělované The International Press akademie , konalo17. prosince 2006a ocenil filmy a televizní seriály vyrobené v tomto roce.
Ocenění
Kino
Nejlepší dramatický film
Nejlepší hudební nebo komediální film
Nejlepší režisér
(ex aequo)
Nejlepší herec v dramatickém filmu
Nejlepší herečka v dramatickém filmu
Nejlepší herec ve filmu nebo muzikálu
Nejlepší herečka v muzikálu nebo komedii
Nejlepší herec ve vedlejší roli
Nejlepší herečka ve vedlejší roli
Lepší distribuce
Nejlepší originální scénář
Nejlepší adaptovaný scénář
Nejlepší umělecký směr
Nejlepší kostýmy
Nejlepší fotografie
Nejlepší střih
-
X-Men: The Last Stand ( X-Men: The Last Stand )
Nejlepší zvuk
Lepší vizuální efekty
-
Piráti z Karibiku: Tajemství Prokleté hrudi ( Piráti z Karibiku: Tajemství Prokleté hrudi )
Nejlepší filmová hudba
Nejlepší originální píseň
Nejlepší zahraniční film
Nejlepší animovaný film
Nejlepší dokument
Televize
Poznámka: Symbol „♕“ připomíná vítěze předchozího roku (pokud byl nominován).
Nejlepší dramatický televizní seriál
Nejlepší hudební nebo komediální televizní seriál
Nejlepší minisérie
Nejlepší televizní film
Nejlepší herec v dramatickém televizním seriálu
Nejlepší herečka v dramatickém televizním seriálu
Nejlepší herec v hudebním nebo komediálním televizním seriálu
Nejlepší herečka v hudebním nebo komediálním televizním seriálu
Nejlepší herec v minisérii nebo televizním filmu
-
Bill Nighy za roli Gideona Warnera v Gideonově dceři
Nejlepší herečka v minisérii nebo televizním filmu
-
Judy Davis za roli Sante Kimes ve filmu Malá věc zvaná vražda
Nejlepší herec ve vedlejší roli
Nejlepší herečka ve vedlejší roli
Lepší distribuce
Speciální odměny
Cena Mary Pickfordové
Cena Nikoly Tesly
Cena autora
Několik ocenění a nominací
Několik schůzek
Kino
11 :
Dreamgirls
10 :
Vzpomínky našich otců
8 :
Babel
6 :
The Departed
5 :
Malá slečna Sunshine
4 :
The Queen ,
Little Children ,
Volver , X-Men: The Final Showdown
3 :
Ďábel nosí Pradu ,
děkuji za kouření ,
Venuše ,
Kronika skandálu ,
Da Vinciho kód ,
Panův labyrint
2 :
Životy ostatních ,
Half Nelson ,
Běh s nůžkami ,
Aurora Borealis ,
Poslední král Skotska ,
Fontána ,
Poslední show ,
Marie-Antoinette ,
V pro Vendetu ,
Zakázané město ,
Dům písku
Televize
4 :
Studio 60 on the Sunset Strip
3 :
Dexter ,
Ugly Betty , Bleak House , Gideonova dcera ,
Elizabeth I.
2 :
Dr. House ,
24 heures chrono , Rescue Me: The Heroes of 11. září ,
Big Love ,
Boston Justice ,
The Colbert Report ,
Entourage ,
Earl ,
Desperate Housewives ,
Weeds ,
Thief , Mrs. Harris , malá věc zvaná vražda
Několik odměn
Legenda : Počet ocenění / počet nominací
Kino
4/11 :
Dreamgirls
4/6 :
The Departed
3/10 :
Vzpomínky našich otců
2/4 :
Královna
2/3 :
Ďábel nosí Pradu
Televize
2/2 :
Dr. House
2/2 : Malá věc zvaná Vražda
Poznámky a odkazy
Podívejte se také
Související články
externí odkazy